Sasol Poland Sp. z o.o.

Opinie o Sasol Poland Sp. z o.o.

Wspomnienia z pracy w Sasol Poland mam jak najlepsze. Atmosfera w firmie jest doskonała. Jest to zasługa zarówno dyrektora zarządzającego jak również wszystkich członków załogi. Firma stawia na rozwój pracowników oraz indywidualną odpowiedzialność za powierzona zadania. Tam gdzie potrzeba można liczyć na wsparcie przełożonego czy zwyczajnie kolegów (raczej trudno o takie zachowanie we współczesnych korporacjach). Nie chciałbym się odnosić do pierwszego komentarza, ale wydaje mi się, że został napisany przez osobę, która albo nie wie jak funkcjonuje firma zatrudniająca kilkadziesiąt tysięcy ludzi albo celowo próbuje zdyskredytować naprawdę fajną i profesjonalną firmę.

Nowy

Tak, szczególnie Pani [usunięte przez moderatora] która jest totalnie niezorganizowana, niesłowna i traktuje klientów protekcjonalnie. Fakt, Sasol to porządna firma, ale nie Sasol Poland Sp. z o.o.

Zostaw opinię o Sasol Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sasol Poland Sp. z o.o.