Damasz Sp. z o.o.

Opinie o Damasz Sp. z o.o.

Miśka

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. W firmie zwalniają nie bez przyczyny, zawsze jest jakaś przyczyna, ale zwalniany pracownik nigdy nie widzi swojej winy tylko zawsze jest przekonany o swoich racjach. To norma. Zresztą powyższe komentarze myślę, że są wystawione przez osoby, które już nie pracują i to taka swoista zemsta. Szkoda tylko, że niezgodna z prawdą. Ponadto sugestia Mony w kwestii "opłacania się" to się kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury jako pomówienie!

Bob

Może ktoś wie jak wygląda kondycja finansowa tej spółki? Czy są wypłacalni, regulują na bieżąco płatności? Jak atmosfera?

Brik

Uwaga na tą firmę. Nie rzetelna.

Zostaw opinię o Damasz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damasz Sp. z o.o.