Opinie o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska w Warszawa

gość

Nie jestem pracownikiem, ale mogę powiedzieć że pracują tam bardzo rzetelne osoby. Współpraca jest przyjemnością i niezmiennie od 3 lat prowadzę swoja księgowość właśnie z ich pomocą :)

bart132

Z takim biurem współpraca to czysta przyjemność. Wszystko wykonane dokładnie, sprawnie i bardzo tanio.

Martyna

Szkoda, że pracownicy zupełnie przestali pisać na forum. Szukam pracy i miałam nadzieję na jakieś informacje.

Laura Maj

Biuro rzetelne, pracownicy nie są rotacyjni, znają się na sprawach tak jak powinni. Zawsze uzyskuje od nich maksymalną pomoc, nie muszę się dodzwaniać po kilkanaście razy, dobry kontakt z klientem. Prowadzą mi wszystko w kwestii rachunkowości w firmie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Waldemar

Biura Gama jest jednym z lepszych biur rachunkowych w Warszawie, a już na pewno najlepszym na Tarchominie. Rzetelność i profesjonalizm to dwie ich główne cechy

Tomasz

Super biuro, współpracuję z nimi praktycznie od startu firmy, razem ogarnialiśmy kwestie dofinansowań i to sporych z NCBR, teraz nadal z nimi współpracuję, rzetelna, solidna i godna zaufania firma ;)

Anita

Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe?

Magdalena

Pracują tam profesjonaliści więc nie martwię się o rozliczenia, które im powierzam. Dobrze wykonują swoją pracę i służą pomocą.

Ksawery

Godne polecenia biuro rachunkowe. Rozliczenia są wykonywane bardzo dokładnie i szybko.

Klaudia

Dawno n ie miałam do czynienia z tak porządnymi ludźmi. Biuro gama zatrudni kompetentnych pracowników, którzy bardzo dobrze wykonują swoje obowiązki.

Klaudia

Biuro Gama a raczej Pani Grabowska z tego biura pomogli założyć mi własną firmę. Gdyby nie ich fachowa pomoc, to moja firma na pewno by tak sprawnie nie funkcjonowała. Jestem zadowolony w 100 % z ich usług

Wojciech

Z takim biurem można współpracować. Wszystko zrobione jak należy w bardzo szybkim czasie bardzo dokładnie i profesjonalnie. Polecam

Tymon

Bardzo rzetelne i profesjonalne biuro rachunkowe. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i nie wyobrażam sobie powierzyć moich rozliczeń nikomu innemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska?

Kandydaci do pracy w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska