Opinie o Biuro Azt Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Azt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Azt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Azt Sp. z o.o. w Lublin

Spskx Nowy wpis

Przestrzegam przed praca w tym miejscu .pani „kierownik” pomiata i pracownikami i klientam w obecności jednych i drugich i. Obecnie to cyrk z „nieobecnością” właściciela. Pracownicy sa zastraszeni. Klienci odchodzą robi sie z jednych i drugich (usunięte przez administratora)a i tak wszyscy wiedza jaka jes prawda

Spskx Nowy wpis

Przestrzegam Przed praca jak i praktykami w tym miejscu . Zero szacunku dla osób wykonujących tam „zadania” .

Jak długo trwa proces awansu w Biuro Azt Sp. z o.o.?

firma Nowy wpis

Ja również przestrzegam przed współpracą z tym biurem, klient jest zdany sam na siebie, nie pilnują terminów, bardzo utrudniony kontakt telefoniczny, pracownicy odbierają, ale nie są w stanie udzielić informacji, na maile brak odpowiedzi, kontakt osobisty również utrudniony, szczerze przeniosłem księgowość do nowego biura i wszystkie problemy zniknęły jak ręką odjął i oczywiście stawka niższa a wszystko jest dopięte to biuro przypomina o ważnych sprawach a nie tak jak w AZT wszystkiego trzeba samemu dopilnować lub przychodzą zawiadomienia z Urzędu Skarbowego

Bardzo odradzam zatrudnienie w tym biurze rachunkowym. Podstawowa rzecz to pracodawca nie wysyła dokumentów rozliczeniowych do ZUS w terminie i nie płaci składek zus. Wynagrodzenia w terminie jak pracujesz ale jak się zwolnisz to niestety wypłata po terminie i z obciętą premią. Przy zatrudnieniu na okres próbny ustala się wynagrodzenie z reguły 300 zł. mniejsze natomiast po okresie próbnym max 2500 netto dla osób z mniejszym doświadczeniem z tym, że w podziale na podstawę, czyli najniższe wynagrodzenie plus premia taka żeby wyszło te 2500 netto. Wyższa stawka dla księgowych z doświadczeniem w pełnej księgowości ale również w podziale na najniższą i premię, którą się dostaje "pod warunkiem" zrobienia wszystkich firm przydzielonych danej osobie w terminie. A dotrzymanie terminów rozliczenia jest nie możliwe z powodu zbyt dużej ilości firm i bałaganu panującego prawie w każdej firmie. Zero informacji o przydzielonych firmach w sensie na co zwrócić uwagę w danej firmie, czym dana firma się zajmuje. Brak czasu na wyjaśnienia i poprawę błędów bo za duża ilość przydzielonych firm. Szefowa rzadko bywa w pracy co nie ułatwia ogarnięcia księgowania w trudnych firmach. Szczerze odradzam.

AZT

Pani Urszulo, jeśli już tu Pani pisze to proszę uczciwie opowiedzieć jakie wynagrodzenie Pani miała i dlaczego samodzielny księgowy z certyfikatem zapomina o deklaracji CIT-8? Albo wysyła błędne dane do klienta? Chyba się Pani za bardzo zagadała z koleżanką i zabrakło czasu na pracę. I tylko Pani, jako pierwsza w mojej historii nie otrzymała premii. To tak tylko dla wyjaśnienia.

@AZT

Nie mogę się do tego nie odnieść Pani Anno. Po pierwsze, CIT-8 dotyczył poprzedniego roku podatkowego, za który Pani sporządzała rozliczenia. Po drugie, zgadza się wysłałam klientowi błędne dane za co został przeproszony. Każdemu zdarzy się popełnić błąd zwłaszcza jeśli pracuje pod presją czasu i terminów a nie jak Pani napisała "zagadania z koleżanką".

Azt

CIT -8 dotyczył czasu kiedy Pani już u mnie pracowala i to od kilku miesięcy. A termin zlozenia był 1 września. Chyba, ze po pół roku jeszcze Pani nie zdążyła poznać firmy. To wtedy nie można mówić o samodzielnej księgowej tylko o referencie ds księgowości. Odnośnie pomyłki u klienta- tak przeprosiła Pani, ale najpierw kilkakrotnie się upierała ze wszystko było prawidłowo wysłane, nawet pomimo interwencji Klienta.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Biuro Azt Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
oszukana

Proszę domagać się umowy w okresie próbnym bo praktyka właścicielki jest taka , że przyjmuje pracowników ,testuje (usunięte przez administratora)i rozstaje się bez żadnych konsekwencji. Ponadto z właścicielką praktycznie brak kontaktu , jest nieosiągalna.

AZT
@oszukana

Nie przypominam sobie żadnego pracownika bez umowy....

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Azt Sp. z o.o. - Lublin

Biuro Azt Sp. z o.o.