Opinie o 5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO w Lublin

Żaklina Nowy wpis

witam serdecznie. Widziałam na stronie ofertę dla samodzielnej księgowej. Mam zamiar na nią aplikować. proszę przy tym o aktualny opis procesu rekrutacyjnego w przypadku tego stanowiska. Jakich pytań można się spodziewać? Czy był ktoś teraz niedawno i mógłby o niej opowiedzieć?

Witam. czy na samym początku wszyscy w biurze będą wyrozumiali w trakcie przyjmowania nowej osoby na stanowisko asystentki? Chciałabym złożyć dokumenty a to byłaby moja pierwsza praca, raczej wstydzę się pytać o ewentualną pomoc, ale w razie czego ją otrzymam? Atmosfera jest dla mnie ważna

5E TAX Nowy wpis

Dzień dobry, zawsze warto złożyć cv i porozmawiać. Jeśli to pierwsza praca to oczywiste, że trzeba się będzie dużo nauczyć, dlatego warto pytać, nie ma się czego obawiać. Wielu naszych pracowników zaczynało od stanowiska asystenta, a dziś są samodzielnymi księgowymi więc uczymy chyba całkiem nieźle :)

ooo

Dzień dobry, we wskazanej ofercie dla asystentki księgowej widnieje wzmianka o znajomości Excela. Ale jakiej konkretnie się jej wymaga, jaki stopień zaawansowania? Zastanawiam się też czy będzie to weryfikowanie na samej rozmowie?

5E TAX Nowy wpis
@ooo

Dzień dobry, podstawowa znajomość excela wystarczy na początek. Nie będziemy weryfikować tego na rozmowie, ale ta umiejętność będzie po prostu niezbędna w codziennej pracy.

Mimo braku rekrutacji zamierzam wysłać swoje cv na stanowisko księgowej, nowych rekrutacji w internecie nie ma a w tej dodanej rok temu napisane było, że zapewniony jest elastyczny czas pracy, na czym to konkretnie polega. Zakładając, że chciałbym zatrudnić się na umowę o pracę musiałabym pracować sztywne 8 godzin czy jest możliwość wykonania obowiązków i skończenia pracy wczesniej?

5E TAX

Prowadzimy rekrutację na stanowisko księgowej i pomocy księgowej. Szczegóły można zobaczyć na naszej stronie https://5e.tax/kariera/. CV można wysyłać na praca@fivee.tax Zapraszamy!

Firma 5E Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Doradca podatkowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w 5E Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.?

Witam. Jest jeszcze dostępna oferta na zatrudnienie jako doradca podatkowy, również rozważam zatrudnienie się. Czy można przed tym prosić o opinie względem współpracy? W moim przypadku zatrudnienie nastąpiłoby na umowie o pracę.

5E TAX

Dzień dobry, Zapraszamy do rekrutowania. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy na rozmowie kwalifikacyjnej.

Tatiana

Dzień dobry, potrzebuję informacji na temat pracy przy Wojciechowskiej, czy młodsze księgowe także są zatrudniane? Takiej pracy właśnie szukam w Lublinie, widziałam aktualną ofertę lecz dla samodzielnego księgowego, stąd pytanie. W opisie podkreślono wieloletnie doświadczenie samego biura, dlatego się interesuje. Zależy mi na dłuższej współpracy, czy będzie taka możliwa?

5E Tax
@Tatiana

Dzień dobry, jak najbardziej. Chętnie zapoznamy się z Pani życiorysem. Prosimy przesłać go na k.jozefaciuk@fivee.tax

Zostaw merytoryczną opinię o 5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO - Lublin

5E SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO