P.P.H.U. DAKAR

Lublin

Opinie o P.P.H.U. DAKAR

Robert

Czy firma w dalszym ciągu ma na uwadze dobre wyszkolenie pracowników? Czy warto aplikować?

Iza

@ee3 szkolenia to ważna kwestia dla osób chcących rozwijać się w swojej karierze zawodowej. Wiele firm oferuje swoim pracownikom dodatkowe szkolenia, dzięki którym mogą wciąż podnosić swoje kwalifikacje. Jak to wygląda w przypadku P.P.H.U. DAKAR? Czy pracując w tej firmie możemy liczyć na rozwój?

ee3

@Krakowiak oo no i super :)o to przeciez w sumie chodzi zeby pracujac uczyc sie czegos nowego przydatnego fajnie ejst tez na przyklad jezeli firma oferuje swoim pracownikom jakies szkolenia np takie wdrażające tez mozna sie wiele rzeczy dowiedziec :)

Krakowiak

Świetna firma - wiele się nauczyłem na temat samochodów

Jednorazowa wizyta

Jako klient nie polecam. Miły Pan oznajmił mi podając fakturę "pozwoliłem sobie dodać kilka rzeczy". Dolał mi olej za 20zł, nowe wycieraczki 52zł a "płyn do spryskiwaczy w gratisie od firmy:!! Bez pytania czy może, czy chcę! ja w garażu mam pióra do wycieraczek i płyny, jak tak można? Opinie na http://dobrymechanik.pl/mechanicy/lublin/dakar.html są fałszywe, podstawione osoby je piszą.

MAŁY

PRACOWAŁEM W DAKARZE PRZEZ 3LAAT SZEF SERWISU WYJĄTKOWO PRZYJAZNY-KASA NA CZAS I NIE PRZYJMUJĄ NA CZARNO DUŻO SIĘ TAM NAUCZYŁEM WSZYSTKO NA LEGALU.SZKODA ŻE MUSIAŁEM ZACZĄC BIZNES Z TEŚCIEM ALE CZESTO TAM WRACAM I ZAWSZE O NICH BEDE DORZE MÓWIŁ.SZACUN DLA DAKARU

KLI

Nie powiedziałem, ze to coś złego jak szef krzyknie, Własciciel się nie zmienił tylko nazwa bo działalność się rozszerzyła:)

A i teraz nie jest PPHU DAKAR tylko AUTOSERWIS DAKAR

KLI

Jesli chodzi o atmosferę jest bardzo miła koleżeńska, zdarza sie że od czasu do czasu szef krzyknie jak trzeba zmobilizowac druzyne do działania. Ogólnie panują spoko warunki wiec nie trzeba narzekać:)

nie zgadzam sie z opinią dotyczącą firmy P.P.H.U.DAKAR-LUBLIN pracowałem tam dość długo i zdobyte tam doświadczenie wykorzystuję dosyć często. Nie mogę też powiedzieć złego słowa na pracodawce-współpracę z tym człowiekiem zaliczam do bardzo udanych (a wierzcie mi spotkałem sie z różnymi pracodawcami)

AUTOR TEJ OPINI BYŁ [usunięte przez admina]

Słowa kojarzące się z P.P.H.U. DAKAR - stresująca, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako - brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są mierne; Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U. DAKAR : - płaca; Najbardziej nie podobało mi się w P.P.H.U. DAKAR : przedmiotowe traktowanie pracowników;

Zostaw opinię o P.P.H.U. DAKAR - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. DAKAR