P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof

Lublin

Opinie o P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof

kro

dopóki go wszyscy nie wydymali to płacił kiedy kto chciał na zawołanie. To była porządna firma mam nadzieje ze kiedyś jeszcze taką będzie

Fuck

To pseudo firma...Facet zatrudnia ukraińców bez pojęcia o robocie i jeszcze im nie płaci,co się dziwić że mur który miał stać lata...po 8miesiącach się sypie....

ja
@Fuck 02.04.2017 11:29

nie pal tyle jaki mur ta firma stawiała ??? co ty bredzisz komu nie zapłaciła to bzdury wyssane z flaszki ty pijaku zapleśniały

KRIS

Niestety współpracowałem z firma P.U.H. Adabud Krzysztof Fedyk w roku 2014. Wykonałem wszystkie prace zgodnie z terminami, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pieniędzy w sumie 34 132,50 zł. Pan Krzysztof Fedyk obiecuje, że zapłaci jednak tego nie robi. Po pewnym czasie przestał odbierać telefony. Na jego budowie nie obowiązywały przepisy BHP. Wszystkim, którzy myślą o współpracy szczerze odradzam współpracę. Pan Krzysztof posiada także inną firmy: Adabud Sp. z o.o. Jeżeli ktoś nie wierzy zapraszam do kontaktu osobistego. Z tego co wiem nie tylko mi Pan Krzysztof zalega z płatnościami. Ja już sprawę skierowałem do firmy windykacyjnej. Niestety sprawa prawdopodobnie skończy się w sądzie. Firma KRIS

Zostaw opinię o P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. Adabud Fedyk Krzysztof