Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Lublin

Opinie o Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

asp

Takiego braku empatii nie widziałem nigdzie, to co się dzieje w Izbie od jakiegoś czasu o pomstę do nieba woła, jak tak dalej pójdzie to albo rzemiosło w Polsce będzie g... warte, albo Izba rzemiosła w Lublinie upadnie bo z takim zarządzaniem daleko nie zajdą ( jeszcze niedawno Izba zmierzała w dobrym kierunku dbając o rozwój rzemiosła i dobro rzemieślników, ale obecnie dba tylko o siebie, a dokładniej o utrzymanie się na stanowiskach pewnych osób )

omega

pewnie słyszał to od prezesa konkurencyjnej firmy

Ja

Słyszałeś od kogo? - od prezesa Czy jesteś pracownikiem i robisz opinię - to by było żałosne...

Nie wnikam

Niestety firma ta figuruje w Krajowym Rejestrze Dłużników - jest mało wiarygodna jako firma. Co ludzi podnieca to ich prywatna sprawa.

Zostaw opinię o Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości