Opinie o Skowron & Piechowiak Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Skowron & Piechowiak Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skowron & Piechowiak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skowron & Piechowiak Sp. z o.o. w Jarocin

Bartosz Nowy wpis

Hej, widzę, że firma Skowron&Piechowiak dalej działa na rynku, bo w Google pokazuje mi się takie okienko z prawej strony ze szczegółami adresowymi i kontaktowymi, ale nie mają swojej strony, więc forum jest właściwie jedynym miejscem z którego można się czegoś dowiedzieć. Chciałem sprawdzić czy mają jakieś oferty pracy i jakich stanowisk dotyczą. Może Wy wiecie? A może dopiero ma się odbyć rekrutacja? Podpowiecie coś?

Osoby poszukujące pracy czekają na informacje o firmie Skowron & Piechowiak Sp. z o.o. w mieście Jarocin. Od twojego komentarza może zależeć, czy podejmą w tej firmie pracę. Napisz szczerą opinię, zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skowron & Piechowiak Sp. z o.o. - Jarocin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Skowron & Piechowiak Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Os. Konstytucji 3 Maja 14A
    63-200 Jarocin
  • NIP: 6172200610 KRS: 0000388144
Skowron & Piechowiak Sp. z o.o.