Opinie o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska w Warszawa

Angelika

POTWIERDZAM opinie o niemiłej atmosferze w tym biurze. Pracowałam tam kilka miesięcy na starzu z UP pracownicy spoko ale szefostwo to niezłe ziółka, skąpią pieniedzy na wszystko co wiązałoby się z poprawą warunków w pracy Ja miałam obiecana premię i pomimo wykonania pracy guzik dostałam :(

Kotka
@Angelika

A od kiedy to na STARZU z urzędu pracy dostaje się jakieś premie. Przecież to jest przestępstwo dostawać nieopodatkowane pieniądze. Pamiętam 3 stażystki z UP. 2 zostały i dostały umowy o pracę na pełen etat. Ty nie chciałaś zostać więc o jakich pieniądzach mówisz?? Jak znałam swojego szefa to raczej do przestępstwa, a w szczególności do płacy pod stołem trudno było go nakłonić. Nie wiem hak inni, ale od to co ja dostawałem były płacone podatki i ZUS. I pamiętam, że jak rozmawiałam z wami to wszyscy mówili że on jest glupi bo wszyscy tak robią. Przyznam się że też ta wówczas myślałam. Teraz już tak nie myślę bo wiem na przykładzie kolejnego z szefów wiem że z punktu widzenia szefa lepiej jest jak pracownik nie ma na szefa haka.

Wiewióreczka

Pracowałam tam bardzo krótko, ale potwierdzam negatywne opinie o tym tercecie Grabowskich, jeżeli nie chcecie czuć niesmaku namawiam do szukania pracy w innych biurach Zdaje sobię sparwę, że wiekszość małych biur próbuje przekręcać pracowników i instytucje aby się wzbogacić, ale to od nas zalezy czy bedziemy się temu tylko przyglądać czy pokażemy takim dziadom ich miejsce za #### Może oni są cwani, ale jak długo :) Stare chińskie przysłowie brzmi nie bądź (usunięte przez administratora)bo spotkasz większego Co do super opinii klientów, brałabym ich prawdziwość bardzo ostrożnie Pozdrawiam, bedę tu częściej wpadać

Kotka
@Wiewióreczka

Czy mogłabyś sprecyzować na czym konkretnie polegały te przekręty. Ale takie konkrety poparte czymkolwiek. Może jakiś przykład?? No i tak bardziej precyzyjnie, co masz na myśli "pokażemy takim (usunięte przez administratora) gdzie ich miejsce ####" Czyżbyś namawiała do jakichś działań pozaprawnych. Są różne miejsca pracy, jedne lepsze inne gorsze. Nie przypominam sobie abym kiedys dostala mniej pieniędzy niż powinnam, zawsze była jakaś Górka, może czasami mniejszą niż się spodziewałam ale byla. Nigdy też nie dostałam żadnych pieniędzy pod stołem, wszystko było z umowy i z Zusem. Nie bardzo rozumiem skąd te pomówienia. Jedno mogę tylko powiedzieć, że NIE JEST to miejsce pracy dla osób roszczeniowych, którzy swoje wynagrodzenia chcieli by otrzymywać za nic. Cała wiedzexjaka obecnie posiadam zdobyłam nie w szkole czy na studiach ale od Pana Maciej, który tłumaczył zawsze PO CO się to robi, a nie tylko ze masz tak zrobić bo tak. Obecnie zarabiam więcej, ale nie wiem czy jestem z tego zadowolona. Aha, Pan Maciej starał się walczyć o swoich klientów przed US i ZUS i robił to raczej skutecznie, bo nie słyszałam aby od początku istnienia biura klient musiał zapłacić urzędowi jakieś odszkodowanie. Nie wiem jak jest teraz ale nie sadze aby coś się zmieniło. Nie widzę też opinii żadnych klientów którzy ponieśli jakaś szkodę, a nawet jak zachodziła jakaś pomyłka czy opóźnienia w deklaracjach to właściciele załatwiali to tak aby było bez szkody dla klienta. Ja nie miałam problemów z rozstaniem się z pracą i była to moja inicjatywa. I coś mi się wydaje, że te niepochlebne opinie pochodzą albo od osób że zbyt wygórowanymi zachciankami albo od osób (bo slyszalam z pewnych zrodel), którzy na początku pandemii kiedy nikt nie wiedział co będzie dalej i zażądały PODWYŻKI, bo jak nie to się zwolnią. I dostali wypowiedzenia za szantaż, po czym jedna z tych osób założyła od razu swoje biuro rachunkowe zatrudniając pozostałe, wynosząc przy tym wszelkie sposoby rozliczen bazy klientów i obdzwaniajac ich aby zmienili biuro bo ich będzie tansze. To akurat wiem od koleżanki, która pokazywała mi mail klienta którego chcieli skaperowac. Jeżeli już wyrażacie negatywne opinie miejcie chociaż odwagę podpisać się własnym nazwiskiem, lub podać jakiś konkret, a nie tylko rzucać kolumnie. Praca u Grabowskich była jedna z moich pierwszych prac, a teraz jak widzę jak się traktuje pracowników to raczej zaluję, że zdecydowałam się odejść. Dziwię się tylko państwu Grabowskim, że nie walczą o swoje sprawy w sądach czy na policji po tym jaki numer niektórzy z was wycięli, bo ja na ich miejscu tak bym zrobiła. Więcej konkretów, no i podpis. Wówczas inni mogliby mieć prawo traktować wasze słowa bardziej poważnie niż na to zasługują. Przepraszam za ten elaborat, ale właśnie nie dawno dowiedziałam się że miejsce skąd wyniosłam tyle wiedzy i doświadczenia, bez którego na pewno nie mogłabym pracować tam gdzie pracuje, jest mieszane z błotem przez "niezadowolonych lub przez roszczeniowcow." To tyle z mojej strony. Pozwolę niepodpisac się własnym nazwiskiem, tylko takim głupim pseudo, bo nie szkaluje @pracodawca a znając charakter tych "....." mogłabym się spotkać jedynie że wściekłą nagonka również opartą tylko na kalumniach i słowach a nie na konkretach. Kotka

@Angelika

@Ewelina a to co, nie ma serwisu sprzątającego?

Ewelina

jest od ok roku, wcześniej sprzątali pracownicy biura a jak w każdej branży do takich prac trzeba jakich kolwiek specjalistów z doświadczeniem Więc to co wrosło w ściany i wykładzinę nawet najlepsza sprzątaczka nie usunie

@Ewelina

Czy w domu również zatrudniasz do sprzątania firmę sprzątająca bo nie masz doświadczenia.??? I czy już Ci nawrastalo w podłogę i ściany tyle, że już sprzątaczka nie usunie??? Ja nie miałam problemów ze sprzątaniem raz w tygodniun W GODZINACH PRACY, bo to całe sprzątanie to odkurzanie w okół własnego biurka i przetarcie korytarza na mokro. Wolałam zarabiać dzięki temu 100-150 złotych miesięcznie bo tyle biuro musiałoby zapłacić firmie sprzatajacej. Podobnie Pan Maciej praktycznie sam ogarniał wszystkie komputery sam. Nie mówił o tym ale myślę że wolał zapłacić więcej swoim pracownikom niż obcej firmie informatycznej.

Wiewióreczka

@Wiewióreczka

Kogo masz na myśli pisząc tercet (3 osoby)? Jeżeli już to kwartet, gdyż rodzina właścicieli ma 4 osoby. A jeżeli mówisz o samych właścicielach to duet, tak na marginesie.

@Wiewióreczka

Powiesz, co dokładnie nie podobało Ci się w firmie? Przypuszczam, że każdy pracownik ma inne doświadczenia z nią związane, dlatego chciałabym wiedzieć, co dokładnie spotkało Cię w GAMA, że nie jesteś zadowolona. Jak długo byłaś zatrudniona w firmie?

@Wiewióreczka

Czy w firmie Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska są regularne szkolenia pracownicze?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Władek

Przestaliście być aktywni na forum pracowniczym bo jest dobrze? Może ktoś podzieli się informacjami o zarobkach czy też dodatkach socjalnych?

@Władek

O jakich ty dodatkach socjalnych marzysz? To jest małe biuro. Nie wiem czy tam ktoś kiedykolwiek dostał jakąś premię. Ludzie zejdźcie na ziemię, może niedługo zapytacie o 13-kę?

Rumianek

Zacznijmy od tego, że tam nie ma/nie było ostatnio dziewczyn, które pracowały "po kilka lat". Wymiana kadry (z różnych powodów) postępowała systematycznie. Chyba, że tym terminem możemy nazwać okres 1 roku lub 2 lat. Może jedynie recepcjonistka pracowała kilka lat, ale jej bym nie zaliczył do księgowych.

wk

Biuro jak biuro, ale pracownicy nie są ani doinformowani ani kompetentni. Właściciele też nie do końca wiedzą, co robią. Ogólnie szkoda zaczynać z nimi współpracę. Ja do dziś żałuję.

Czy Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Renata

Dobra rada dla wszystkich, którzy chcą podpisać z nimi umowę o pracę - nie róbcie tego!!! Jeżeli już chcecie tam zarabiać pieniążki to na umowe zlecenie, negatywne komentaże byłych pracowników są aktualne i sa normą w tym biurze

Iza

Cześć, chciałabym poznać opinie pracowników tego biura rachunkowego na temat tego, jak się tam pracuje i jak oceniacie warunki zatrudnienia. Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik na start? Czy jest szansa na zatrudnienie bez doświadczenia?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Biuro Rachunkowe Gama Maria Grabowska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dami

ja nie wiem jak jest teraz ale 3 lata wstecz pracowaliśmy do 16

Damianek
@Dami

Nie podpisuj się w ten sposób, bo jest to nieuczciwe i chamskie. Po twoim nicku można wywnioskować imię pewnego księgowego, który tam pracował (czyli ja). A to nie ja napisałem tę opinię/komentarz. Jak już chcesz wyrazić swoje zdanie to rób to z prawdziwych danych a nie jak szczur z ukrycia.

Wiesław

Na jaką wypłatę realnie można liczyć tzn. przelew i grant od szefostwa?

@Wiesław

netto: 2000 z umowy plus 500 z umowy o dzieło plus to co pod stołem max. 1500

Jerzy

Wystarczy popatrzeć na puste forum żeby dojść do wniosku, że ludziom dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania.

@Jerzy

Myślę że jest pan w błędzie proszę odwiedzić to biuro i zobaczyć jak ono funkcjonuje, nie zobaczy pan tam nic wiecej poza zastraszonymi pracownikami i nadętym szefostwem

Ewelina

Niedawno rozstałam się z biurem Gama w bardzo złej atmosferze, nie chciałam już tam pracować ze względu na nieuczciwe praktyki pracodawcy Pomimo pracy jako księgowa pensje dostawałam najniższą krajową, reszta była wypłacana "pod stołem" przez szefa Jeżeli komuś odpowiadają takie warunki to przyjma was z otwartymi rękami, ale nie liczcie na jakieś podwyżki, poza tym co wynegocjonujecie na początku. Ostatnio pracowników dotknęły obniżki ze względu na COVID-19 chociaz biuro nie zmniejszylo swoich wpływów ani o złotówkę Ogólnie biuro jest z tych obskórnych, jest brudno, niemiły zapach ze starej wykładziny, zdjęcia ze strony sa mało aktualne robione tuż po wprowadzeniu się kilka lat temu

Grażyna

Może mi ktoś podpowie czy biuro potrzebuje księgową?

ULLA

Super miejsce, żeby nabyć trochę umiejętności, dużo firm o różnym profilu. Mi się w sumie bardzo podobalo na stazu który tam miałam :)))

Iza

https://biurogama.pl/category/praca/ Oferty pracy na stronie internetowej firmy nie są już aktualne, jednak warto tam zaglądać co jakiś czas. Można też skontaktować się z biurem i spytać, czy trwają jakieś rekrutacje. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie aplikował? W tym wątku pojawia się wiele opinii od klientów firmy, a nam zależy na poznaniu zdania pracowników. Jakie warunki płacowe oferuje pracodawca? Czy atmosfera w biurze jest przyjazna?

Tobiasz

Zdecydowanie dobre i rzetelne biuro rachunkowe, z długoletnim doświadczeniem. Współpracuję z nimi już ho ho i nigdy nie było jakiś przygód, dzięki!

Jurek

Biuro współpracuje z naszą firmą od wielu lat, księgi są prowadzone skrupulatnie, nie ma pomyłek i przede wszystkim wszystko jest na CZAS!!!!

Biuro jest rzetelne, nie ma na co narzekać a skład zajmujący się księgami niezmienny, co oznacza małą rotację i to mnie cieszy.

Bogdann

Firma znakomicie radzi sobie ze znajomością dokumentów potrzebnych do otrzymania dotacji na start. Od niedawna też prowadzą mi rachunkowość w firmie, bo jestem zdania, że dużo lepiej wynająć firmę zewnętrzną do takich rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska?

Kandydaci do pracy w Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.

Biuro Rachunkowe GAMA Maria Grabowska