4 Dodaj merytoryczną opinię
4 47 77 5 1

Opinie o KONTRA24.PL

Aktualność

Uczciwy opiniodawca

W kilku słowach opiszę dlaczego nie polecam współpracy z firmą KONTRA24.PL: 1. nie można napić się alkoholu, ani przed, ani w czasie wykonywania zlecenia, 2. nie można spać, 3. nie można załatwiać prywatnych spraw w czasie wykonywania zlecenia, 4. nie wolno prowadzić prywatnych rozmów przez telefon, 5. nie wolno grać, przeglądać internetu, oglądać filmów. Właściciel firmy jest osobą bardzo surową jeżeli chodzi o ww. zdarzenia (dyrektorzy oraz koordynatorzy też). Nie patyczkują się z takimi delikwentami tylko od razu wyciąga srogie konsekwencje. Dodam jeszcze, że firma o tym wszystkim informuje na etapie rekrutacji i bezwzględnie wymaga podpisania na tę okoliczność stosownych dokumentów. Nie polecam KONTRA24.PL jeżeli jesteś - leserem, kłamcą, śpiochem, masz problem z alkoholem. Nie polecam, bo pozostanie Ci tylko wylewanie żółci na GOWORK'u.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Wiecie czy KONTRA24.PL udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Maciek Nowy wpis

@tito i tylko przy pracy w innej firmie jest taka opcja?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w KONTRA24.PL?

Przekrety Nowy wpis

Pisalem, ze Kontra to (usunięte przez administratora) i zalozylem im sprawe w Sadzie Cywilnym. Jest wyrok, jakby co sluze screenem, maja oddac pieniadze. Firma dawala lewe rachunki do podpisu, zanizone do 70%, nie placi nalezytego ZUS, podatkow, pensji. Wedlug mojej wiedzy robila to na masowa skale, tworzac jakas fikcje, ktora obalil SAD, ze pensje liczone sa wedlug roboczogodzin. W Polsce obowiazuje Ustawa o Minimalnym Wynagrodzeniu, zapis i litera ustawy nie przewiduja roboczogodzin.

Laki
 Rekomendacja

Pracowałem w Kontra 24 bardzo dobra praca zespół zgrany pensja na czas i ogólnie wszystko Ok

Wiktoria

Jest tam atmosfera rodzinna tak jak piszą poniżej w komentarzach?

Laki

Firma Ok aby tylko kondycja była to można niezle zarobić

Użytkownicy czekają na odpowiedź 288 dni.

Na jakie benefity można liczyć w KONTRA24.PL?

Aktualność
NIK

Pracowałam w kontra 24h i jest spoko praca jak w każdej ochronie pracowałam na różnych obiektach i stwierdzam że kontra 24h to zespół zrobiony jak jedna wielka rodzina zawsze było zrozumienie pracownika wynagrodzenie na czas zusy na czas stawka godzinowa ok więc moim zdaniem tak trzymać ????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 477 dni.

Witam... :) Z niżej wymienionymi nie zgadzam się polecam firmę powiem tak że jeżeli ty jesteś wporzadku do koordynatora i wypelniasz swoje czynności zostanie to docenione pozdrawiam. A mam pytanie do Pana Ireneusza Jagiełło panie irku czy obecnie szuka Pan osob z licencją jeżeli tak to jakie stanowisko mógłbym objąć monitoring patrol czy dany obiekt i jaka stawkę mógłbym mieć gwarantowana z licencją proszę o informację pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 490 dni.

Czy jest możliwość w KONTRA24.PL pracy na część etatu?

Swirus

Witam, Na jaka stawkę godzinowa można liczyć w firmie Kontra na początek?

@Swirus

Bardzo dziękuję za zainteresowanie. W naszej firmie istnieje duże zróżnicowanie systemów wynagrodzeń. Stosujemy nie tylko stawki godzinowe, ale również wynagrodzenia ryczałtowe oraz celowe. Nowi pracownicy zaczynają najczęściej od najniższego, dopuszczonego wynagrodzenia (plus premie). Możliwa ścieżka kariery umożliwia wzrost wynagrodzenia do poziomu przekraczającego 20,00 zł brutto za roboczogodzinę. Wiele zależy od zaangażowania oraz predyspozycji do świadczenia usług ochrony oraz od specyfiki obiektu. Zapraszamy do kontaktu.

@KONTRA24.PL

To na jakich obiektach realne te 20 zł?

@Swirus

Stawki powyżej 20,00 zł to między innymi: - operatorzy monitoringu wizyjnego - wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, - dowódcy obiektów wieloosobowych - wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, - patrole interwencyjne - wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, - ochrona imprez masowych.

@KONTRA24.PL

Ale chyba kontra nie ma swoich patroli? Mam wpis na listę pracowników kwalifikowanych. Gdzie mogę się zgłosić w sprawie obsługi monitoringu wizyjnego? Jakie imprezy masowe chronicie ? Chętnie bym dorobił. Mam doświadczenie przy imprezach w firmie Matpol

@Swirus

Zapraszam do biura. Ul. Wąska 10. Wołomin. W godz. 10-16.

@KONTRA24.PL

Dziękuje, w piątek będę u Państwa a prace bym chciał zacząć jak najszybciej.

w tym roku minimum 11 zł/h netto

Agent 0,7L
 Rekomendacja

Agent 007 zapraszam więc do pracy 31maja i 1 czerwca ;) powodzenia. Panowie i Panie widząc wasze opinie o firmie wydaje mi się że nie jesteście zbyt inteligentni. Rozwodzić się nad czyimś wyglądem to przeciez uwłacza godności dorosłej osoby... Widocznie nie byliście więc wstanie zrozumieć że w pracy nie pije się alkoholu lub należy uprzedzić o nieobecności... Jeżeli chodzi o opinie firmy. Jestem pracownikiem któremu jutro minie 2lata pracy dla P.Ireneusza oraz P.Grzegorza i nie słyszałem aby pracownicy narzekali na brak wypłat bez własnej winy. Wypłatę otrzymywałem do dnia 20 kazdego miesiaca i niespodzianka premie też się zdarzyly ;) osobiście polecam firme a jak wiadomo każda firmę tworzą ludzie :) Pozdrawiam

Agent 007

Od roku pracuję w Kontra24 na Kebabie Kingu na Śródmieściu. Praca jest ciężka ale najważniejsze, że pieniądze są zawsze a nawet przed czasem. Kadra nie czepia się o byle co, ale kontakt jest dobry. Wszystkim polecam pracę w tej firmie.

@Agent 007

Dziękujemy za miłe słowa. WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH ORAZ PRACOWNIKACH.

ZASKOCZONY
@Agent 007

KOLEGO PRZY JAKIEJ ULICY PRACUJESZ W TYM KEBABIE? BO Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO "KONTRA" NIE DAŁA RADY Z TYM ZLECENIEM

@ZASKOCZONY

KONTRA24.PL ochrania lokal KEBAB KING przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Zapraszamy na najlepszy kebab w mieście ;)

Oj
@KONTRA24.PL

Patrząc po kadrze kierowniczej chyba często jesteście na tym kebabie.

Agent007
@ZASKOCZONY

Świętokrzyska 18 . Pozdrawiam

Kontra 24 najlepsi
@KONTRA24.PL

Patrząc na wygląd kadry kierowniczej wyglada ze często odwiedzacie kebabik. Smacznego.

@Oj

Szanowni Państwo, Bardzo proszę o wyrażanie opinii o firmie, a nie o moim wyglądzie. Tak, jestem osobą, która całe życie walczy z otyłością. Jeżeli kogoś to śmieszy i musi w ten sposób dać upust - to proszę bardzo. Z poważaniem Ireneusz Jagiełło

Kontra jest ok
@KONTRA24.PL

A to przepraszam, myślałem ze Pańska masa to pozostałość po sporcie.

Dziwne
@Agent 007

Kolego to Ty pracujesz na Kebabie czy w Kebabie? Może jesteś snajperem i obserwujesz wszystko z góry?

Nico

Najgorsza firma z możliwych.(usunięte przez administratora).Lepiej iść do innej firmy przyzwoitej.

Rozczarowany
 Rekomendacja

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Były Kontrowiec

Popieram!!!

Były Kontrowiec

Czemu nie polecasz???

pracodawca
@Rozczarowany

W kilku słowach odpiszę Panu ROZCZAROWANEMU dlaczego zdecydowanie odradzamy pracę w firmę KONTRA24.PL: 1. nie można napić się alkoholu, ani przed, ani w czasie wykonywania zlecenia, 2. nie można spać, 3. nie można załatwiać prywatnych spraw w czasie wykonywania zlecenia, 4. nie wolno prowadzić prywatnych rozmów przez telefon, 5. nie wolno grać, przeglądać internetu, oglądać filmów, 6. trzeba wykonywać określone umową czynności, a nie oszukiwać firmy, że coś się robi !!! Właściciel firmy jest osobą bardzo surową jeżeli chodzi o ww. zdarzenia (dyrektorzy oraz koordynatorzy też). Nie patyczkują się z takimi delikwentami tylko od razu wyciąga srogie konsekwencje. Dodam jeszcze, że firma o tym wszystkim informuje na etapie rekrutacji i bezwzględnie wymaga podpisania na tę okoliczność stosownych dokumentów. Odradzam pracę w KONTRA24.PL jeżeli jesteś - leserem, kłamcą, śpiochem, masz problem z alkoholem. Odradzam, bo pozostanie Ci tylko wylewanie żółci na GOWORK'u.

Przyszły pracownik
@Były Kontrowiec

Witam.Zamierzałem podjąc prace w tej firmie,ale te opinie byłych pracownikow są niepokojące.Mozna sie z panem jakoś skontaktować?Chciałbym sie dowiedzieć jak to jest z ucziwoscia tej firmy ?Czy placa na czas?Czy nie obcinaja pensji z byle powodu ?Nie chcialbym znow trafić znowu na jakiś oszustów ktorzy dorabiaja sie na mojej pracy.Prosze o kontakt.Byłbym wdzięczny

@Przyszły pracownik

Chcesz poznać prawdę o firmie KONTRA24.PL? NIE UFAJ opiniom z GOWORK.PL. Najczęściej zamieszczane są tu negatywne informacje o pracodawcach przez byłych pracowników, którzy w ten sposób „odgrywają się” np. za zwolnienie. Jeżeli decydujesz się już na pracę w naszej firmie, nie skreślaj nas po przeczytaniu negatywnych opinii – może okazać się, że padłeś ofiarą oszusta. Zapraszam do biura firmy. A przekona się Pan sam. Wszelkie namiary znajdzie Pan na niniejszej stronie.

Gdzie można kupić takie koszulki?

Czy ludzie ze zdjęcia kierują ta firma?

HERKULES

CZY PAŃSTWA FIRMA MA COŚ WSPOLNEGO Z FIRMĄ HERKULES Z ZĄBEK?

Zostaw merytoryczną opinię o KONTRA24.PL - Wołomin