KONTRA24.PL

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KONTRA24.PL

htt

to kto was zmusza żeby tu być? idźcie sobie stąd i zostawcie to forum pracownikom, jak wam się nie podoba.

Artur

Witam ponownie udałem się dzisjaj do biura jestem mile zaskoczony rozmową doszlismy do porozumienia.Wszystkie komentarze wstawiane które sam napisałem były błędne poprostu człowiek w nerwach popełnia błędy.Prawde mówiąć pracująć nie mogłem nażekać na obiekt jak i na atmosfere w tej firmie.Dodam jeszcze że nikt nie namawia mnie na udzielenie tego komentarza brak wiedzy to była moja słaba strona.Osobiscie może kiedyś jeszcze będe miał możliwość powrotu gorąco polecam wszystko da się wyjasnić .

@Artur

Szanowny Panie Arturze, Bardzo dziękuję za miłe słowa. Z mojej strony również nastąpiła seria wydarzeń, która nie powinna mieć miejsca. Obie strony popełniły błędy, które na początku wydawały się nie do naprawienia. Ale na szczęście stało się inaczej. Bardzo się cieszę, że wszystko się dobrze skończyło. Serdecznie pozdrawiam, Ireneusz Jagiełło

Artur

@Artur

Czy to prawda ze w kontra 24 są zajęcia sportowe raz w tygodniu? I trzeba zdawać egzaminy ze sprawności fizycznej? Pracuje u Was na obiekcie i tak chłopaki mówili. Podobno wprowadził to właściciel firmy bo jest pasjonata sportu?

Kontra jest ok

Ta firma jest prowadzona przez mega wysportowane osoby, szef firmy wyglada jak prawdziwy kulturysta. Dyrektor chyba ciagle jest na zawodach bo pomalowany bejca . Tak trzymac Panowie !!!!

@Kontra jest ok

Szanowni Państwo, Bardzo proszę o wyrażanie opinii o firmie, a nie o moim wyglądzie. Tak, jestem osobą, która całe życie walczy z otyłością. Jeżeli kogoś to śmieszy i musi w ten sposób dać upust - to proszę bardzo. Z poważaniem Ireneusz Jagiełło

Poszkodowani

andzej.cygarowski@wp.pl

Nowy

KONTRA24.PLL firma to doświadczona agencja ochrony, która łączy profesjonalizm działania z nowoczesnym podejściem do potrzeb Klienta. Bez względu na to, czy potrzebne Ci klasyczne biuro ochrony, czy usługi wykraczające poza standard – KONTRA24.PL pozostaje do Twojej dyspozycji.

Poszkodowani
@Nowy

Co ty nazywasz uczciwoscią że pracownik wykonuje okresloną pracę za którą domaga się swojego wynagrodzenia a że firma nie wypłaca należnosci za prace.Może ujmiesz to w sfoich dokumentach żeby kolejna osoba wiedziała kim jestes i nazywasz się uczciwym pracodawcom.A co do kordynatorów to wyslij ich do szkoły żeby nauczyli się umiejetnie mówić panie prezesie.

Uczciwy opiniodawca

W kilku słowach opiszę dlaczego nie polecam współpracy z firmą KONTRA24.PL: 1. nie można napić się alkoholu, ani przed, ani w czasie wykonywania zlecenia, 2. nie można spać, 3. nie można załatwiać prywatnych spraw w czasie wykonywania zlecenia, 4. nie wolno prowadzić prywatnych rozmów przez telefon, 5. nie wolno grać, przeglądać internetu, oglądać filmów. Właściciel firmy jest osobą bardzo surową jeżeli chodzi o ww. zdarzenia (dyrektorzy oraz koordynatorzy też). Nie patyczkują się z takimi delikwentami tylko od razu wyciąga srogie konsekwencje. Dodam jeszcze, że firma o tym wszystkim informuje na etapie rekrutacji i bezwzględnie wymaga podpisania na tę okoliczność stosownych dokumentów. Nie polecam KONTRA24.PL jeżeli jesteś - leserem, kłamcą, śpiochem, masz problem z alkoholem. Nie polecam, bo pozostanie Ci tylko wylewanie żółci na GOWORK'u.

Zbyszek

Super firma to zadowolenie dla wszystkich. Chce się pracować, polecam!

@Zbyszek

Dziękujemy za miłe słowa. WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH ORAZ PRACOWNIKACH.

Pracuje na bazarku na Białołęce już prawie rok. Jestem mile zaskoczony ta firmą oraz tym jak traktują nas przełożeni. Nawet zwrócili za kalosze. Kasa na czas. Polecam.

@Pracownik

Aktualność

Byliśmy obecni również na Wielkim Finale WOŚP.
Do zobaczenia za rok.

Aktualność

WOŚP MARKI 2019.
Tegoroczna „DRUŻYNA PIERŚCIENIA” w komplecie!
A z nami „Przodownik” WOŚP Marki – Maria Krzyzanowska
Lateralus

Świetna firma, profesjonalne obsługa. Najwyższa jakość świadczonych usług.

@Lateralus

Pracodawca

Szanowni Państwo, Nazywam się IRENEUSZ JAGIEŁŁO i jestem właścicielem KONTRA24.PL. W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o usunięciu z przedmiotowego profilu wszystkich opinii/komentarzy zarzucających mi przez anonimowe osoby popełnienie jakiś niewyobrażalnych przestępstw karno-skarbowych (mam uzasadnione podejrzenie, że wszystkie napisała jedna osoba). W celu ochrony mojego wizerunku oraz marki KONTRA24.PL, od dnia dzisiejszego wszystkie opinie/komentarze zarzucające mi lub firmie KONTRA24.PL dokonywanie domniemanych czynów prawnie zabronionych będą przeze mnie archiwizowane, między innymi w celach identyfikacyjnych (chyba, że przedstawicie Państwo potwierdzenie takiego czynu w oparciu o prawomocny wyrok sądowy). Portal GO WORK.PL to miejsce wyrażania uczciwych opinii, a sugestie co do możliwości popełnienia przeze mnie lub moją firmę czynów zabronionych proszę kierować do właściwych organów kontrolnych lub ścigania. Tego rodzaju sformułowania nie są opiniami, a oskarżeniami, na które trzeba mieć wyroki sądów (rzekome dowody często nie wystarczają). W przeciwnym razie są to tylko szkalowania oraz pomówienia, za które trzeba wziąć odpowiedzialność. Szanowni Państwo, W przypadku uwag, wątpliwości co do zasad panujących w KONTRA24.PL proszę w pierwszej kolejności o kontakt z firmą i wyjaśnienie wszelkich spornych kwestii. Proszę o nietraktowanie portalu GO WORK.PL jako anonimowego narzędzia nacisku na mnie czy KONTRA24.PL. Podpisanie opinii własnym imieniem i nazwiskiem może tylko pomóc. A na pewno uwiarygodni opinię oraz doprowadzi do rzetelnej odpowiedzi z naszej strony. Z wyrazami szacunku, Ireneusz Jagiełło

Dawid

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Dawid

ZACHĘCAM DO KONTAKTU: BIURO (W GODZ. 10:00 – 16:00) – TEL. +48 22 760 46 26 DZIAŁ OCHRONY FIZYCZNEJ – TEL. +48 796 81 97 81 DOZÓR: Patrole/Godziny: najczęściej 8 lub 12 lub 24, również doróbki. Pełna swoboda w ustalaniu grafiku. WYNAGRODZENIE: Uzgadniane indywidualnie, zależne od stanowiska i zakresu obowiązków. Wypłata – do 20 każdego miesiąca.

Chaina

Solidna firma, pracownicy mili, uczynni i profesjonalni. Kontakt z firmą bez problemowy. Polecam na wszystkie osiedla. Lubię atmosferę w Kontra24.Pl Of14 s.c. za: Dobry kontakt z firmą i profesjonalizm.

@Chaina

Znawca kontry.

@Znawca kontry.

NIGDY, NIKOGO NIE ZATRUDNIALIŚMY NA UMOWACH O DZIEŁO !!! WSZYSTKIE OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE Z KONTRA24.PL SĄ NASZYMI PRACOWNIKAMI LUB MAJĄ ZAWARTĄ UMOWĘ ZLECENIE.

AgentOchrony

Super firma. Pracuje w niej już prawie rok. Jedyna firma, która płaci na czas pensje. Polecam Moje sugestie dla Kontra24.Pl Of14 s.c.: Spoko atmosfera bez głupiego czepiania się. Pensje na czas. Lubię atmosferę w Kontra24.Pl Of14 s.c. za: Spokojna praca. Kasa na czas.

@AgentOchrony

WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH ORAZ PRACOWNIKACH.

Prezes oraz Dyrektor osoby godne zaufania którzy mają szacunek do ludzi (usunięte przez administratora)

@Były pracownik

Ardenick
 Rekomendacja

Profesjonalizm pod każdym względem. Polecam korzystanie z usług firmy Kontra24.pl. Ja jestem bardzo zadowolony.

@Ardenick

Zostaw merytoryczną opinię o KONTRA24.PL - Wołomin