Grupa DSF Sp. z o.o.

Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o.

zawiedziona

miałam na myśli kierowniczke z AWFU zawiedziona

zawiedziona

Drodzy Państwo chciałabym żebyście nie podejmowali pracy w Firmie DSF oraz KBG ponieważ nie mają szacunku dla swoich pracowników,wymyślają co chwile nowe porządki dodatkowo w umowach wypłaty są do 25 każdego miesiąca a wypłacają jak chcą jak wypada weekend po.A co do Firmy KBG kierowniczka która tam pracuje jest niekompetentna nie umie zarządzać pracą ludzi jedni robią wszystko a inni nie robią nic.Oszukuje z umowami,do tego w weekendy dochodzą dyżury po 12 godzin.Do firmy DSF co do Prezesa oraz kierownika są to osoby nie umiejące zarządzać ludzmi.a w dodatku co miesiąc spóżniają się z wypłatami...

Jerzy

Może coś więcej dowiem się o firmie?

Alicja

@Yogi, próbowałeś się skontaktować jeszcze później z firmą? Może osobiście?

mirek

od 20 lat ochroniarz' maja oddział we władysławowie i jastarni wiec jednka ludzie ich znają.

Firma bardzo się rozwija wielki szacun dla właściciela

pete

Nie mylisz się.te czasy nie minęły.dzieki Tobie i podobnym kapusiom i wazeliniarzom z tej pseudofiremki. Wszystkie ułomki głodem przymierają tylko wierchuszce się powodzi.rozpoznawani jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] murzyna w ciemnym pokoju :)

Guard

2000 za ile godzin pracy?

czeczen

Brak jakich kolejek zastrzeżeń do DSF serwis profesjonalny

piotrasw13

a ja obecnie pracuje w fokusie ale chcialbym sie dowaz przeniesc jezeli macie obiekty w mojch stronach? Czyli Kobylce.

JANEK

Myślałem o dodatkach w grupie ale jednak wolę MATPOL to solidna firma a tu krążą mieszane uczucia .

MARIO
@JANEK 02.04.2015 21:40

TO BARDZO SOlidna firma

OBIEKTOWY

Grupa DSF to solidna i stabilna firma.Wynagrodzenie zawsze jest na czas,nie wierzcie plotkom.Firma godna polecenia.Nie potrzebuje wazeliny ponieważ nie musze wchodzić nikomu w cztery litery.Pozdrawiam

kolega krzyska

Krzysiu jak chcesz tak wazelinować to do siedziby firmy trzeba sie udać, lepiej realnie to zrobic.

Pracownik 1

Ja również pracuję w tej firmie i nie raz pomyślę jakieś złe rzeczy, bo są sytuacje że nie bywa kolorowo, są jakieś spory i nieporozumienia, podobnie jak w małżeństwie, ale ludzie, pomyślcie - czy kiedykolwiek firma nie wywiązała się w stosunku co do Was? Bo domyślam się że negatywne wpisy są albo ze strony byłych pracowników, albo konkurencji... Poobserwujcie sobie inne firmy (nie koniecznie ochroniarskie) i zobaczcie jak bywa, porównajcie i wtedy można się dopatrywać złych rzeczy w tej firmie. I nie piszę tego, dlatego że tu pracuję, tylko dlatego że od kilku lat obserwuje rynek pracy i widzę co się dzieje. Kończąc pozdrawiam wszystkich, zarówno tych którzy sprzyjają Grupie, jak i tych negatywnie nastawionych :)

fanka pani a

Pani a..., milego dnia. Pozdrowienia od pana d..., za chwile będzie smiesznie

pracownik Łukasz

dodam jeszcze ze nie interesuje mnie spor miedzy wlascicielami to była i jest tylko moja opinia pozdrawiam serdecznie

pracownik Łukasz

Chyba ktoś tu cos myli, ja na celu tylko miałem napisac ze firma dsf grupa jest spoko i polecam i nie kojarze zadnej pani a i nie wiem o co w tym chodzi

fanka pani a

Oj pani a... Tak, zle Pani pisze o nich to czemu Pani nas opuscila? Wiemy ze pracowni i pracownik lukasz to jedna osoba a te wpisy na stronie konkurencji no nie ladnie nie ladnie. Ja bym na pani miejscu tak nie pisala bo pan d.. I tak juz zaczął ..... Oj przekona sie pani.

pracownik Łukasz

konkurencja zazdrości to i pisze zgadzam się z tym ze wszystkie negatywne wpisy na konkurencje jak się pojawiają zostają natychmiast kasowane przez administratora albo strasza sądam

pracownik Łukasz

Proszę Panstwa ja nikomu nie sprzyjam żeby była jasna sytulacja jestem wolnym człowiekiem i wyrazam swoje zdanie,mam do tego prawo jak każdy na tym forum,firma jest rzetelna wiec zasluguje na takie słowa,pozdrowienia dla wszystkich pracowników.Również dla tajemniczej Pani a...

Pani a...??

fanka pani a

Droga Pani a..., czemu tak nam Pani sprzyja?

Grupa dsf to solidna firma, placa na czas i w porównaniu do ds fokus żeby się tam dostać do pracy rekrutacja nie odbywa się pod biurkiem wlasciciela.

kolega krzyska

Krzysiu używasz wazeliny czy tak na sucho? Najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce? Coca cola lub mc Donald jest rozpoznawalny no solid konsalnet. A grupa dsf to jest firma znana ale w kręgach imprezowych. Rozumiem ze jesli Ty ja znasz to jest rozpoznawalna?

@kolega krzyska 05.03.2015 18:40

Nie wiem czyim jestes kolega ale zal mi Ciebie.Uzywaj wiecej tego co masz pod wlosami no chyba ze masz brak?

Marcin z płocka

witam czytam na tym forum to co niektórzy ludzie wypisują i niech się ogarną takie głupoty pisać jestem pracownikiem DSF GRUPA od 4 lat i nie spotkałem się z uchybieniem ze strony firmy czy to wypłaty czy innego rodzaju incydenty ludzie zarządzający czy to w wawa czy w płocku są kompetentni i znają się na swojej robocie nieraz byliśmy w nieciekawej sytuacji i czy to pracownicy z wawy czy z płocka lub innego oddziału pomagali sobie i jeden na drugiego mógł liczyć więc jak to napisał pan Krzysztof jak jeszcze bardziej usprawnić by pracowało się lepiej a nie gorzej pozdrawiam dyrekcje z wawy i dyrekcje z pięknego płocka oraz wszystkich pracowników DSF GRUPA

czytajacy
@Marcin z płocka 05.03.2015 13:32

jak byla milicja to nie bylo zadnych ps. ochr. nieletnich.inwalidow itp.

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Dawno mnie tu nie bylo,jednak widze ze melodia caly czas taka sama.Panowie forum sluzy do madrej dyskusji a nie do przepychanek osobistych.Spotkajcie sie gdzies na piwku i tam pogadajcie o waszych problemach.Nikogo nie interesuje kto z kim i gdzie,czy na szlabanie czy pod nim.Placzecie jak male dzieci gdy im sie zabierze zabawke.Mysle ze jest bez roznicy kto jest z jakiego miasta,razem tworzymy DSF GRUPE.Jestesmy najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce.To o czyms swiadczy.Moze zaczeli byscie dyskutowac na temat tego co mozna by bylo jeszcze usprawnic aby bylo lepiej.Mam duzo znajomych ktorzy pracuja w innych firmach takich jak nasza,uwierzcie mi ze nasza firma w porownaniu z reszta jest super.Wielu z Was pracowalo w takich firmach i doskonale wiecie jak tam jest.Wiem ze przeszkadzaja Wam standardy jakie panuja w GRUPIE,poprostu nie jestescie tego nauczeni.Dlatego trzeba sie dostosowac lub isc do tak jak twiedzicie tych"super firm"Zbliza sie sezon,pracy bedzie bardzo duzo.Teraz przeklinacie GRUPE na wszystkie sposoby a za kilka dni bedziecie prosic o prace.Takze zastanowcie sie nad swoim postepowaniem,no i troche optymizmu Panie i Panowie.Ponawiam moja prosbe do uczestnikow dyskusji,przestancie byc anonimowi.Kiedys anonimy to byly kapusie,milicji,ormo i sb.Mysle ze te czasy minely a moze sie myle?Pozdrawiam

od 20 lat ochroniarz
@KRZYSZTOF WAWRZYNIAK 05.03.2015 11:25

Wy wcale nie jesteście rozpoznawalną firmą. Co to za bzdury w tekście że jesteście najbardziej rozpoznawalną firmą w Polsce? Na rozpoznawalną markę to trzeba zapracować latami. Trochę skromności.

szeryf

no i co pracownik napisał że kasy nie ma i już forum ucichło a gdzie są teraz ci wszyscy co tak bronili firmy i straszyli sądami pewnie też wypłaty nie dostali zawsze prawda wyjdzie pochwalam tego pracownika niech się ludzie dowiedzą że nie jest tak słodko jak to niektórzy piszą pozdrawiam

szeryf

słuchaj no benek może i szlaban a nie tak jak ty panów na dworcu centralnym w podziemiach za 10 pln jeszcze masz coś w końciku ust więc zamykaj buzię pozdrawiam

benek

Mysle ze tobie tez uratowala bo szlaban na drewnickiej nadal by sie obslugiwalo.

szeryf

widzę że co niektórym firma życie uratowała i pewnie modlą się do barw jak te babcie z radia więc powodzenia Pozdrawiam

benek

ty szeryf to chyba jakiś ormowiec jesteś co? Mysle ze kij ma dwa końce , wtajemniczać możesz wszystkich tylko pilka zawsze sie odbija a Ty jak nie miałeś umowy to powinien zapłacić zalegly podarek. Każdy taki kretyn leci do US i nie myśli ze urząd później naklada na niego zalegly podatek, bo czemu siedział cicho jak miał dochód? Wlacz czasem mozgownice i poczytaj.

ZYGMUNT

Płoczanin chyba nie wiesz co to są pomówienia, bo własnie rzuciłeś konkretne pomówienie dotyczace firmy D.S. FOKUS, która na Juwenaliach wykonywała swoje obowiazki bez zastrzeżeń. Impreza została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych ( opady deszczu) , myślę ze jak zapłacisz w Sądzie kilka tysiecy to nie będziesz pisał plotek tylko konkretne informacje.

Krrrrrrr

Masz jakieś złe inforamcje wiślak ;)

jest taki

to nie tylko plock to wszystko jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aco do calej tej firmy to ?

Czemu kolego tak opisujesz plock?

Płotczanin

Szeryf pomysliłeś firmy :) Tak zgadzam się z Tobą że na pewnych Juwenaliach było za mała ilość ochrony, ale to akurat nie Grupa DSF zabezpieczała tą imprezę a firma konkurencyjna D.S.FOKUS :)

Jak z hajsem w tym miesiącu?

jacek k

Tak,jakiej?

pacjent

sam sie naucz lizusie a pytac przelozonych chiba ktos ich kontroluje i co nie czuje?a to moze ty?teraz to policje wezwe .

Jacek k

Odwal się od agemy bo tu akurat szanuja ludzi. I nie martw się co będę robil jak agema straci obiekt to nie wasza sprawa. Moze teraz Ty się przedstawisz kozaku?

Jacuś
@Jacek k 08.02.2015 10:36

Znasz mnie bardzo dobrze fałszywy kolego z byłej firmy ;)

pacjent

akurat nie pale ale palilem i nigdy nie zebralem a roznie bywalo.nie dosc ze zaczepiaja o papierosy to alkocholem czuc na odleglosc.to ty tez zebrzesz?

chiba z Płocka
@pacjent 08.02.2015 05:28

Uuuu jaki nieskazitelny :-D pogratulować CHIBA hahaha naucz się polskiego ;-)

jacuś

Tak Jacku kan........ ciekawe czy jak Agema skończy karierę na obiekcie to zostaniesz w kolejnej firmie i na obecną będziesz narzekał :-)

plotczanin
@jacuś 07.02.2015 17:21

Chiba warto zapytać przełożonych a nie roztrzasac to na forum pacjent! Uważasz że to tylko w tej firmiesie zdarza? Rozejrzyj się wokół a zacznij od siebie .

pacjent

nie mam nic wspolnego z ta firma ale chiba musza malo zarabiac skoro zaczepiaja albo pacjentow albo owiedzajacych o papierosy sam padlem ofiara wstyd .chodzi o stary szpital plocki. czy ktos moze cos z tym zrobic a moze tak musi byc musze chiba zapytac w administracji szpitala

JACEK K

widzę, że sprawnie kopiecie.

Jacuś

Ciekawy - Jacku K. mówiąc że było Ci źle w tej firmie totalnie oszukujesz... gdyby obiekt dalej chroniła Grupa to nadal byś pracował, a że zostałeś w nowej firmie to jesteś odważny... i to nie Konsalnet tylko firma na A... Pozdro :)

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

No coz dalej do anonimow.Pracujecie tu bardzo krotko i za krotko zeby zabierac glos na jakikolwiek temat,dajcie sobie na luz i zajmijcie sie,najlepiej czytaniem ksiazek.Pozdrawiam pokrzywdzonych,przez los.

obiektywny anonim

do "(usunięte przez administratora)i ok że się podpisujesz z imienia i nazwiska, chwała Ci za to, ale Ty piszesz same pozytywy. A jak to biurowi przeczytają to będą profity. Dobrze, każdy pracuje dla pieniędzy i im więcej ich tym lepiej i łatwiej się żyje. Negatywy piszą anonimy, bo .....(niech każdy anonim wpisze co chce)np. boją się, nie chcą być szykanowani itp. itd. Pewnie że można zmienić pracę i trzeba ją zmienić jeśli nie odpowiada. A co jeśli praca jest ok ale - jak piszą wcześniej rożne anonimy - wypłata nie jest na czas? Widać jedni piszą że mają na czas inni że są opóźnienia. Wtedy powstają wpisy tutaj. Ludzie "imprezowi" są w lepszej sytuacji, bo mają kontakt z biurem, a co mamy powiedzieć my "obiektowi"? Zostaje tylko zmienić pracę i nie wylewać tu błota..... Jak to się mówi? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Jeszcze jedna uwaga dotyczaca wszystkich tu obecnych,otoz jak widac ja nie wstydze sie i nie musze ukrywac swojego imienia i nazwiska,uwazam ze chcac cos powiedziec komus lub zwrocic uwage ten ktos musi wiedziec z kim ma do czynienia.Anonimy?to chyba nie te czasy.Jak wiecie pracuje dosc duzo,spotykam sie z bardzo wieloma ludzmi i wiecie co,oni wszyscy maja o nas wspaniala opinie,powiem ze milo takie opinie slyszec od zwyklych ludzi jak tez kontrachetow.Mysle ze to cos znaczy.Jesli firma byla by be to z pewnoscia nie mieli bysmy takiej dobrej opini.Wazne!nie jestem pracownikiem biura do wiadomosci ogolnej.Taka uwaga do administratora forum,moze w otwartej dyskusji niech biora udzial ludzie ktorzy potrafia sie przedstawic.Pozdrawiam

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Dyskusja jak goraca tylko nie wiem dlaczego to obrzucanie sie blotem.Kazdy ma prawo do swojego zdania.Nadal nie rozumiem ludzi tych negatywnie mowiacych o firmie i ludziach tam pracujacych,czego tam szukaja.Zgodnie z wypowiedziamy grupa DSF jest be,to(usunięte przez administratora)Wszedzie takich (fachowcow)przyjma zotwartymi rekoma,tam bedziecie sie taplac w tym blocie ktore sie z Was wylewa.Podstawa to grzecznosc i kultura w tym fachu nie miesnie i ptasi mozg.Jestem z Grupa od poczatku a wczesniej kilka lat z Fokusem.Uwarzam ze jestem ok w stosunku do firmy i ludzi,dlatego firma jest ok w stosunku do mnie.W Wawie jest tyle firm ochroniarskich ze dla wszystkich starczy miejsca zwlaszcza dla narzekajacych,tylko pamietajcie dajcie znac po jakim czasie Was tam wykopiom za takie gadanie.Pozdrawiam

xyz

Żal, po prostu żal. Nie stać Ciebie na więcej niż "...łubu dubu..." Powodzenia w Konsalnecie .... Pierwszy dzień to nawet w piekle jest fajnie, bo ciepło :)! Potem lepiej nie pisać....

Zostaw opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.