counter
2 129 378 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Adam

Mam informację dla wszystkich, którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Grupę DSF. Nie liczcie na odzyskanie jakichkolwiek należności. Ja walczyłem o zaległe wypłaty od czerwca ubiegłego roku. Wreszcie złożyłem wniosek do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych , niestety dostałem odmowę , gdyż wymieniona spółka nie zgłosiła upadłości , nie jest wyrejestrowana w związku z czym nie należy mi się wypłata, straciłem około 7 tysięcy złotych . Nie pomógł wyrok prawomocny sądu , komornik nie ściągnął należności. Nasuwa mi się taki wniosek , jak ukraść np. 100 tys. złotych , być bezkarnym i śmiać się ze wszystkich oszukanych pracowników. Wystarczy być prezesem spółki nie wypłacić wynagrodzenia pracownikom np. za trzy miesiące , następnie wyczyścić wszystkie konta, a majątek przepisać na dowolną osobę. Upadłości nie trzeba ogłaszać , spółka istnieje ale nie ma nic na koncie nie ma majątku. Niestety prawo chroni złodzieji . Pracowałem na umowę o pracę , nawet jak się odwołam do sądu to i tak nie odzyskam należnego wynagrodzenia.

Szybki

Weźcie się ogarnijcie wszyscy dawać tą (usunięte przez administratora) na szubienice i tyle mi lachon (usunięte przez administratora) wisi ponad 10tysiskurwysyn (usunięte przez administratora) etat jest chroniony i wiem że te pieniądze wyrwa (usunięte przez administratora) z grubego ryja jemu a ty administratoze od siedmiu boleści dalej targasz jemu dzwona

Beata Nowy wpis
@Adam

Moim zdaniem należy zgłosić sprawę do Prokuratury druga kwestia to skarga pauliańska jeśli uciekł z majątkiem. Prezes zarzadu odpowiada całym swoim majątkiem więc działał świadomie.

Czacha Nowy wpis
@Adam

od kiedy tak DSF upadł,ja dla nich pracowałem na masówkach i na narodowym i nigdy nie było problemu, co sie stało ze jest nie wypłacalny, jak u nich z Polonią jest ??

anonim Nowy wpis

Kolejne firmy otwiera na Rudasiową i Krzciuka, energia odnawialna, jakieś kpiny śmieje się w twarz wszystkim. Wszystkie dzieci zostawia z długami, ale może chociaż synusia chce ustawić

TakNie

To jest osoba, która nikogo nie szanuje, liczy się tylko on sam i jego zyski.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dorota

Czy firma nadal działa na rynku? Bo nie mogę znaleźć żadnych informacji, nawet tutaj są sprzeczne.

Expracownik
@Dorota

Nie, działa pod inną nazwą, siedziba mieści się na Tarnogórskiej. Omijać szerokim łukiem.

motyl

Ciekawe co bedzie z rozliczaniem sie w urzędzie skarbowym skoro (usunięte przez administratora) nie dali pitów !

@motyl

Trzeba złożyć wniosek do urzędu skarbowego o wydanie zaświadczenia z ewidencji urzędu skarbowego o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od DSF, niestety podatnik musi rozliczyć się z urzędem niezależnie czy dostał pit 11 czy nie. Jeżeli podatnik otrzymał wynagrodzenie a pracodawca nie odprowadził składek , to zaliczką zostanie obciążony podatnik. Prezesowi nikt nic nie zrobi , ma wyczyszczone konta , nie ma majątku / musi ktoś go utrzymywać/ , nie odbiera korespondencji ma długi w urzędzie skarbowym. Pracownicy , którzy pracowali na umowę o pracę mogą odzyskać wynagrodzenie tylko przez Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Po umorzeniu egzekucji przez komornika , który nie ma możliwości ściągnięcia jakichkolwiek należności od prezesa DUBY Pracownicy , którzy pracowali na umowę zlecenie , mogą się z wypłatą pożegnać. Niestety takie mamy prawo , prezes który ukradł kilkaset tysięcy złotych , jest bezkarny. Od normalnego obywatela komornik , urząd skarbowy , ściągnie należności natychmiast. Przykład zostałem ukarany mandatem 100 zł , którego nie zapłaciłem , skarbowy wszedł mi na konto i potrącił z wynagrodzenia. Zastanawiam się z czego prezes żyje , jak nie żadnych środków.

@Adam

Jak to z czego żyje? Z pieniędzy które ukradł pracownikom i urzędom, (usunięte przez administratora) i stara dziwka nawet nie pomyśli ile ludzi i dzieci skrzywdził kradnac ciężko zarobione pieniądze .Koczuje u AR bo z czegoś też musi się utrzymać kolejna (usunięte przez administratora) pensyjka urzędowa nie wystarcza. A swoją drogą jakim cudem Duba załatwił tępej pracę w urzędzie ???? Tez zastanawiające .

Wiarygodny

Ludzie widać że SD powrócił. Działa z nową firmą -SDS czyli Security Data System , która niby jest na "Kszysztofa". SDS wygrało przetarg na ochronę instytutu biologii w Warszawie tak ja zdrowy rozum czy KZ potrafi dokumenty do przetragu zrobić- ten facet ledwo się potrafi podpisac , znów wyciągną kasę z faktur i ludzi na lodzie zostawią. Jak to ma byc dobrze jak zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) co sie ludziom w twarz smieje na wiecej praw niz zwykly czlowiek . Ludzie jeśli macie za grosz honoru omijajcie szerokim lukiem tarnogórska 16 i wszytskie te sds-y sresy i ad śmieszne.

Wiarygodny

Ludzie, ale nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć....... jakim to trzeba być bezmózgiem żeby pracować w tym śmiesznym Security Data System czy to na imprezach czy na obiekcie. Ludzie oni was prędzej czy później kolejny raz zrobią w wała. Tylko patrzeć jak się zwiną albo kolejną spółkę otworzą. A "przemiła" JK powie, że Sławomir D w tym nie uczestniczy bo to nie jego firma tylko Koguta. KZ to się podpisać się Ledwo potrafi, to już widzę jak on firmę otworzył. Pan prezesik w dresiku!. Wszystkich ich powinna dopaść sprawiedliwość zarówno JK, KZ jak i tego "Budynia" śmiesznego za to, że ludzi w wała robią żeby dorabiać takiego złodzieja. Omijajcie ich szerokim łukiem bez was się nie dorobią!!!!!!

Ktoś

Duba koczuje na Tarnogórskiej, pojawia się o różnych porach i kieruje nową firmą sds, myśli że ludzie są tak głupi że uwierza ze (usunięte przez administratora) KZ prowadzi firmę a (usunięte przez administratora) JK opowiada ludziom bzdury że Duba nic nie ma tam do powiedzenia. Niech go wsadza albo dojadą wkoncu za to co ludziom zrobił, wsza łysa.

@Ktoś

Dziwię się Wam ludzie że dalej dla nich pracujecie... oszukali Was i oszukiwać będą, potrafiliście płakać że Wam kasy nie wypłacili A dalej dla nich pracujecie... WSTYD!!! Pani JK opowiada bzdury A Wy wierzycie, to Wy powinniście się zastanowić bo to wlasnie dzięki Wam w dalszym ciągu mogą wały kręcić...

Tak1Nie1
@anonim

Anonim Zgadzam się z Tobą, kto tam dalej pracuje nie ma za grosz honoru, Duba chodzi bezkarnie po ulicy i jeszcze ma tepa (usunięte przez administratora) Panią AR która robi za jego szofera i chwali się że ma to gdzieś bo jest ustawiona do końca życia ,Duba załatwił jej posadke w urzędzie i pewnie jeszcze wzięła pieniążki które (usunięte przez administratora) ukradł ludziom . Zacznijcie myślec bo dorabiacie (usunięte przez administratora) i złodziei .

Anonim
@Ktoś

Dokładnie tak to dzięki Wam oni są bezkarni mogą zakładać nowe firmy na debila który się na wszystko zgadza KZ albo innego słupa, wstydziłbym się nosić na piersi napis firmy która rządzi ten (usunięte przez administratora) i jego (usunięte przez administratora) JK jest najgorsza w tym wszystkim prosto w twarz kłamie ludziom o swoim prezesiku, i całej reszcie... Mało zrobiliście ludziom złego??? Zasrane SDS ,AD czy cokolwiek innego...

TakNie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grupa DSF Sp. z o.o.?

???
@Pytanie

Przeczytaj wpisy poniżej, tam znajdziesz odpowiedź.

Adam

Firma zalega mi z wypłatą około 10.000 zł / umowa o pracę i umowa zlecenie/. Złożyłem pozew do sądu pracy , aktualnie sprawa jest przekazana do egzekucji komorniczej , komornik zajął cztery rachunki bankowe Grupy DSF / na podstawie tytułu wykonawczego wydanego przez sąd pracy , dotyczy tylko umowy o pracę. Nie spodziewam się że, odzyskam należne mi wynagrodzenie. przypuszczam że , prezes wyczyścił konta i nie będzie z czego sciągnąć należnośći , podobnie mógł przepisać cały majątek np. córce. I firma będzie niewypłacalna.Po otrzymaniu od komornika braku skuteczności egzekucji , kieruję sprawę do FUNDUSZU GWARANTOWANYCH ŚWIADCZEŃ , PRACOWNICZYCH , fundusz wypłaca wynagrodzenie za trzy miesiące , zaległy urlop oraz odszkodowanie za rozwiązanie umowy o pracę z winy pracodawcy , bez odsetek, odsetki pobiera tylko komornik. Niestety pracownik wobec pracodawcy jest bezsilny. pracodawca może łamać prawo i jest bezkarny. Składanie pozwu do sądu cywilnego / umowa zlecenie to strata czasu i dodatkowe koszty /. Jedyne co można zrobić to nagłośnić sprawę w mediach . Tego typu firmy powinny mieć zabraną koncesję za łamanie prawa.

Mery
@Adam

Adam dostałam wyrok sądu o natychmiastowej wykonalności. Możesz doradzić co dalej mam zrobić? Czy fundusz gwarancyjny coś ci wypłacił. Do kogo dalej się zgłosić. Pomocy

@Mery

Trzeba złożyć wniosek o wszczęcie egzekucji do komornika , dołączyć tytuł wykonawczy z sądu oraz oświadczenie o wyborze komornika. Do funduszu GŚP można wystąpić po umorzeniu postępowania przez komornika. W mojej sprawie do chwili obecnej / 2 miesiące / komornik nic nie ściągnął. pozdrawiam powodzenia

Rekomendacja

Krystek

czy wiadomo cos na temat firmy dsp ?

Krystek

Witam mam pytanie czy ktos wie co stalo sie z firma DSP ?

JUR48

DZIWIĘ SIĘ INSTYTUCJOM, KTÓRE KORZYSTAJĄ Z USŁUG TEJ FIRMY OCHRONIARSKIEJ. PRZECIEŻ ONE WIEDZĄ, ŻE FIRMA NIE PŁACI SWOIM PRACOWNIKOM ZA WYKONANĄ PRACĘ... POWINNI SAMI WYPŁACAĆ OCHRONIAROM NALEŻNĄ KWOTĘ, A RESZTĘ PIENIĘDZY WYSYŁAĆ NA KONTO DSF...

zainteresowany
@JUR48

Hej, a możesz napisać kto jeszcze korzysta z ich usług, chętnie się d nich wybiorę i opowiem, co trzeba

gonzo

i jak tam ludziska dalej piepszycie i nic nie robicie? czy ktoś zgłosił do prokuratury. bo kasy i tak nie odzyskamy, czy już (usunięte przez administratora) upadłość ogłosili?

Buu
@gonzo

Cała rodzinka to banda (usunięte przez administratora) łącznie z córeczka (usunięte przez administratora) na czele ale i ją sprawiedliwość dopadnie wcześniej czy później za okradanie ludzi i jej przekręty. Dziwię się że ludzie którym Duba nie wypłacił pieniędzy jeszcze tam pracują, nie macie za grosz honoru i ambicji pracując tam.

Nazwa działu: Handlowy

???....

Co to miałoby znaczyć? Było dawno i niestety nieprawda. A co teraz?

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w Grupa DSF Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie3
Zonk
@Pytanie

A co chcesz pracować za darmo czy co bo nie rozumiem tego głupiego pytania

Aleksandra
@Pytanie

Zawsze tak jest z ^cichacza^. Kto się udziela ten jest fajny. Trzeba mieć swoich faworytów.

Ha

Szef to lubi Panie które go zadowolą. Tylko te awansują.

Dorota
@Aleksandra

Co masz na myśli pisząc o udzielaniu się? Jestem ciekawa czy w firmie jest realna szansa na awans i chętnie dowiem się szczegółów.

TakNie2
Ruda
@Pytanie

Ty tak na serio?! (usunięte przez administratora)

*****
@Ruda

Na ten temat sporo może powiedzieć "pani" A.R chyba...

Jaki
@*****

Nie chyba tylko na pewno. Tak się zeszła.. cic. Wzbogaciła się na ludzkiej krzywdzie.

Ha
@Dorota

Tam jest awans tylko i wyłącznie przez łóżko.

Bond
@Dorota

Tam każda, która chce awansować musi dać prezesowi. Tylko jednej nie rusza, bo urodą nie grzeszy, za to dobrze strzela z ucha prezesowi.

Bolek
@Bond

Nie ruszył jeszcze BZ i EM. A resztę to i owszem

Bond
@Bolek

JK też nie rusza

Y
@Bond

A może jednak ją też przeleciał?

Aramis
@Y

Prędzej samolot

Filip
@Bolek

I jedna z powyższych napisała ten komentarz:D Nie tylko was nie ruszył, inne dla odmiany są ładne ale nie chciały:D

Tak1Nie1
Dżałf

Z tego co wiem jeśli firma ogłosiła upadłość i zalega z wypłatą za Umowę o Pracę to pieniądze można odzyskać z Funduszu Gwarancyjnego. No chyba że coś się zmieniło w Polskim prawie. Podkreślam że chodzi tylko o Umowę o Pracę.

Gonzo

Czy ktoś odebrał zaległe wynagrodzenia? W tej chwili są mi dłuzni 12500zł (wyliczenia przez prawnika) czy ktoś składał do sądu?

Johny
@Gonzo

Ja i moi koledzy także złożyliśmy pozwy do Sądu. Winni nam są po 7 tys.zł netto na głowę. Trzeba czekać na rozwój sytuacji. Podobno ogłosili upadłość. Ciekawe czy zabezpieczy Nas jakiś fundusz gwarancyjny

Gerad
Nazwa działu: Finanse

Służby to są powiadomione od dawna. Jakoś nie mogą zabrać się za tą bandę.

WIARYGODNY

Do wszystkich oszukanych pracowników którzy pracowali w firmie DSF u Duby . Proszę składać pozwy cywilno-prawne do sądów to jest podstawowy krok .(usunięte przez administratora) i reszte towarzystwa z księgową na czele oraz z (usunięte przez administratora)- informuje wszystkich pokrzywdzonych i (usunięte przez administratora)że w krótce usłyszycie w mediach oficjalny komunikat o konsekwencjach jakie poniesie (usunięte przez administratora) skarbowy Duba . Jeśli chodzi o spółkę AD córki z pierwszego małżeństwa to jest kolejna pralnia pieniędzy pod innym szyldem kierowana przez ojca . ADMINISTRATOR PROSZĘ NIE KASOWAC INFORMACJI DOTYCZACYCH W/W OSOB I FIRM. Zapewniam was że służby CBA i pozostałe służby oraz służby MSW Ukrainy podejmą właściwe działania w stosunku do złodziei skarbowych i oszustów.

Tak12Nie
Kolo
@WIARYGODNY

Córeczka też już (usunięte przez administratora) ludzi więc i na nią przyjdzie pora i to nie bawem. Omijajcie szerokim łukiem AD Security jest tyle uczciwych firm na rynku które nie oszukują pracowników i nie wciskają kitow o różnych firmach gdzie różnica jest tylko w nazwie bo reszta się nie zmieniła. Jeżeli macie swój honor to uciekajcie stamtąd.

Tak9Nie
@WIARYGODNY

O prosze w końcu coś się dzieje i prezesikowi służby do drzwi zapukają .....bardzo dobrze za te wszystkie (usunięte przez administratora)powinien zapłacić razem z każdym kto brał w tym udział . Tyle miesiecy bez pieniedzy i nadal wozi się h.j za nasze pieniądze...Niech sprawdzą ile prezesik szanowny bieże za godz na meczach a ile daje kwalifikowanemu pracownikowi ....ludzie ogarnijcie sie bo 70 zł to wstyd !!!!

wiem o wszystkim
@WIARYGODNY

Jak się z Tobą skontaktować na priv. Czy jest to możliwe?

@WIARYGODNY

Podaj jakieś namiary skotaktuje się ...bardzo mi zależy bo w tej sytuacji jest nas więcej

AK

To wszystko powinno trafić do tv.. skoro nie reaguje prokuratura, MSWiA to może w taki sposób ktoś coś zacznie robić (usunięte przez administratora)

Xx
@AK

Pewnie, że tak. Wielki Pan o wielkim sercu. Wspomaga domy dziecka i wogóle a swoich pracowników zostawia(usunięte przez administratora). Nie patrzy na to czy maja za co żyć, co do garnka włożyć. Dlatego ja już dawno z tą firmą skończyłem. Dziwię się wam ludzie ze dalej dla nich robicie. (usunięte przez administratora)

Lol
@AK

Ja to się dziwię że ludzie wspólnie nie chcą złożyć stosownych zeznań w MSWiA co do ich szemranej działalności. Grupa może więcej zdziałać niż pojedyncza osoba

@AK

Bardzo chętnie bo to co wyprawiają to się w głowie nie mieści ...

Adrian
@Płock

Widzę tu sporo niepokojących komentarzy dotyczących Grupy DSF są one jednak mało konkretne. Powiedzcie proszę, jakie działania kierownictwa wydały się Wam niewłaściwe?

Nick
@Adrian

Adrian byłoby konkretniej gdyby nie były usuwane komentarze. Najlepsze określenie dla tego śmie,cia to złodzzz,iej .

Kkk
@Nick

Już numer zmienili żeby ich przypadkiem nie kojarzyć z dsf myślą że to im coś pomoże, nie ważna zmiana nazwy (usunięte przez administratora) Ludzie że Wy tam jeszcze chcecie pracować(usunięte przez administratora)ad i dsf to dno totalne.

@Adrian

Przyjeżdżał kierownik na obiekty i obiecywał,że wynagrodzenie będzie i co .....tyle miesięcy później i nic .....wszystkie rozmowy były prowadzone tylko po to żebyśmy dalej pracowali bo nie wieże ze kierownicto z Płocka nie miało wynagrodzenia i do tej pory pracują robia masówki biuro działa... tylko pracownicy nadal pieniędzy nie maja ....czy naprawdę nie jest wam wstyd ze my bez wynagrodzenia jesteśmy?

Johny
@Płock

(usunięte przez administratora). Duba jest zabezpieczony finansowo a fakt , iż (usunięte przez administratora) wielu ludzi nie interesuje go osobiście. Zbyt długo siedzieliśmy na obiektach , trzeba było zejść a nie łudzić się że zapłacą nam w końcu za wykonaną pracę. Właśnie piszę pozew do Sądu Pracy , ale moi koledzy odpuszczają temat bo już im braknie sił na tę walkę. Ja nie odpuszczę

TakNie1
@Johny

Ja mam pozew już dawno złożony czekam na sprawę w sądzie pracy , też nie odpuszcze to są moje ciężko zapracowane uczciwie pieniadze ...jak będzie trzeba to do telewizji pójdę bo z tego co wiem to juz na masówkach pod firma córeczki Duby pracują tak się dogadi aby im hajs sie zgadzał bo my to juz dawno zapomnieni a kierownictwo z Plocka nadal się dorabia a tych obiektowych(usunięte przez administratora) mają .

ZM

Hej nas to obchodzi czy curusia czy jaka kolejek (usunięte przez administratora) przejęła zalega nam kasę i cfel odda ja już byłem w tej sprawie u adwokata i dodatkowo jeszcze w jednym miejscu i wiem że szmaciarz odda etat na pewno będzie zwrotny cały tak że jak (usunięte przez administratora) czytasz to to wiesz co cię czeka

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grupa DSF Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 129 ocen.