Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Blokowy

Wiem jak są traktowani, sam nie raz tego doświadczyłem. Słyszałem, że w sierpniu kilka osób poleciało z dyscypliną, a w następnym tygodniu zwolnili kilka osób. Brak słów na to ich postępowanie. (usunięte przez administratora)

Wkurzony
@Blokowy

Masz rację. Kiedyś rzeczywiście było inaczej. Prezes nie panuje nad tym syfem bo ma swoje kłopoty. Zresztą on zajęty prEkręrami. A Jus. Kor. to nie dość że brzydka to i wredna.

Blokowy
@Wkurzony

Zgadzam się LOL XD

Alicja

@Ktoś, napisałeś, że firma spóźnia się z wypłatami a możesz napisać jak pozostałe aspekty pracy? Czy firma oferuje benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych i co się na niego składa? Jak wygląda system premiowy, nadgodziny dodatkowo płatne? Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę czy zlecenie? Jak wygląda system czasu pracy? To informacje, które ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy Grupa DSF i myślą o zaaplikowaniu do niej.

@Alicja

@Alicja - firma proponuje śmieciowe umowy zlecenie .... stawki najniższa krajowa. Atmosfera sztuczna każdy podcina skrzydła i są (usunięte przez administratora)pensji - oczerniają pracowników. Mówiąc krótko robią czarny pr

Anita

Grupa DSF to firma z dobra opinią i trudno uwierzyć w niektóre wpisy!!!

Agnes
@Anita

Anito niedawno sama komentowałas i krytykowałas tą samą firmę a nagle jest taka super!!! obłuda jak zwykle, zajmij się lepiej brudami na budynkach i koordynacja bo jakoś teraz nie widzicie syfu jaki jest.

Arsen Lupin
@Anita

Najwyższy czas otworzyć oczy. Kiedyś może i było super, ale teraz to jest totalna żenada. (usunięte przez administratora)

Justyk
@Arsen Lupin

Padnie i to niebawem. Może w końcu (usunięte przez administratora) otworzy oczy, bo kasa to nie wszystko. Chętnie dołączyłbym do zakładów bo koniec rychły niebawem.

Arsen Lupin
@Justyk

Z tego co wiem JL nie jest już wiceprezesem.

Fizyczny

Pracuje w firmie od kilku dobrych lat i chyba wiekszych zarzutow do niej nie mam. Pozytywna zmiana ze stawki 5,50 zl na 13 zl / h a do tego umowa o prace + zlecenie. Wiadomo zdarzaly sie obsuwy w wynagrodzeniu, ale wszystko bylo na biezaco wyjasniane i wyrownywane. Koordynatorzy mogliby bardziej dopilnowac jakosc pracy swoich pracownikow na obiektach bo dziadki ktorzy przychodza do pracy zeby nie klocic sie z zona w domu sa irytujacy i robienie wszystkiego za nich. Po za tym olewanie obowiazkow, spanie i chlanie wcale nie poprawia jakosci ochrony a tak niestety to czesto wyglada. Nigdy nie mialem sytuacji zeby czekac na pieniadze 2 miesiace czy nawet miesiac. Do poprawy jedynie porzadek w papierach, jakosc wykonywania obowiazkow na obiektach i systematyczne wyposazanie obiektow i pracownikow np. poprzez wymiane umundurowania bo z tym czasem jest problem. Ogolnie na prace nie narzekam, kasa mi sie zgadza wiec jest spoko.

Też fizyczny były
@Fizyczny

Fizyczny tą zmianę to zawdzięczasz ustawie a nie firmie dsf. Sprawdź lepiej swoje składki czy Ci się zgadzają bo skoro pracujesz kilka lat to może się okazać że nie dostaniesz emerytury. (usunięte przez administratora)

Fizyczny
@Też fizyczny były

Ustawa ustawa ale nie wszystkie firmy sie do tego stosuja a tutaj man faktyczna stawke wyplacana. Skladki sa ok i zwrot byl wporzadku wiec nie mam.co marzekac na aspekty finansowe. Ja dostaje wyplate w terminie, wiec ciezko mi powiedziec czy szef jest faktycznie takim.biedakiem i nie ma na wyplaty.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jacek k

Odwal się od agemy bo tu akurat szanuja ludzi. I nie martw się co będę robil jak agema straci obiekt to nie wasza sprawa. Moze teraz Ty się przedstawisz kozaku?

Jacuś
@Jacek k

Znasz mnie bardzo dobrze fałszywy kolego z byłej firmy ;)

@Jacuś

Ciebie chyba doskonale każdy zna , szkoda ze tylko nie ujawniasz nazwiska..... liczę ze Ty tez doczekasz się tego co zrobiłeś łudzą

bogna

Pracuję w tej firmie i nie polecam nikomu a szczególnie na obiektach sportowych Awf gdzie koordynatorką jest Gwiazda,ta dopiero to jest gwiazda do pracy przychodzi jak chce i kiedy chce,nie interesuje się niczym i nikim,syf na obiektach ale jak może być czysto jak gwiazdy nigdy nie ma na obiekcie,z kąd ją wytrzasneli to nikt nie ma pojęcia nie polecam nikomu współpracy z ta kobietą.Nie daje rady dobrze że kończy się kontrakt i wszyscy mają nadzieję że już jej nie będzie "modlą"się o to wszyscy.Tylko nie ona i nie ta firma.Pozdrawiam

Zawiedziony.

Odwiedziłem prawnika, który powiedział wprost, wszelkie zmiany w umowach nawet w umowach zleceniach powinny odbywać się aneksami. Jeżeli firma dokonuje samowolnie istotnych zmian w umowach bez zgody drugiej strony jest niezgodny z prawem i można dochodzić z tego tytułu roszczeń. Ja jeszcze nie wiem, czy będę wchodził na drogę sądową, ale radzę dobrze zastanowić się nad zatrudnieniem w tej firmie.

Alicja

@Zawiedziony, to poważne oskarżenie, że firma zmienia warunki umowy bez powiadomienia pracownika jakie umieszczasz na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować. Napisałeś co według Ciebie można stracić a co można zyskać zatrudniając się w firmie? Twoja wypowiedź jest trochę subiektywna.

Zawidziony
@Alicja

Zawiedziony. Odpowiadam na dziwne zarzuty skierowane w moją stronę. Jeżeli ktoś uważa, że zmiana terminu wynagrodzenia pracownika bez jego powiadomienia nie narusza warunków umowy , to już chyba jest dostateczna przyczyna do tego by uznać taką firmę za nieuczciwą. Każdy z nas ma jakieś terminy płatności z którymi musi się liczyć , chyba że zarabia miliony i nie musi czekać na płatność z DSFu.

Obiektowy

Tak, rezygnuję i tak, odnoszę się do komentarza @Ktoś. (usunięte przez administratora) Nie polecam tego pracodawcy.

Cam

Poprosimy o kontakt z naszą firmą - działem imprez. Nie mamy takich praktyk w firmie, jeżeli doszło do takiego incydentu chcemy to jak najszybciej i najrzetelniej wyjaśnić.

kryk
@Cam

Oczywiście że to wasza stała praktyka. Człowieka macie za nic, (usunięte przez administratora)

Grupa dsf to solidna firma, placa na czas i w porównaniu do ds fokus żeby się tam dostać do pracy rekrutacja nie odbywa się pod biurkiem wlasciciela.

Obiektowy

A ja osobiście rezygnuję z tej firmy. Nie polecam.

12_lat_w_ochronie

W tej firmie koordynatorzy wykazują się brakiem kompetencji i w mojej opinii traktują pracowników przedmiotowo. Wiadomo że ryba psuje się od głowy a oni tylko to potwierdzają. UWAGA ! Przed przyjściem do tej firmy zwróćcie sobie uwagę też na różnorodność i wysokość kar finansowych.(usunięte przez administratora) . Jak do tej pory nie poznałem gorszego pracodawcy, ludzie im odchodzą ja z resztą z też. Co to oznacza nie trzeba pisać....

Alicja

@milka, napisałaś/eś, że "upadek coraz bliżej" co konkretnego masz na myśli? Pracownicy rozmawiali na temat swoich zastrzeżeń co do pracy z właścicielem firmy? Czy pracodawca umożliwia i jest otwarty na zgłaszanie uwag?

OBIEKTOWY

Grupa DSF to solidna i stabilna firma.Wynagrodzenie zawsze jest na czas,nie wierzcie plotkom.Firma godna polecenia.Nie potrzebuje wazeliny ponieważ nie musze wchodzić nikomu w cztery litery.Pozdrawiam

@OBIEKTOWY

Kłamstwo !!! Polecam pojeździć po mieście, poszukać tabliczek Grupa DSF i porozmawiać z pracownikami.... Ps ale już nie ze mną... Mnie szukajcie w konkurencji

Krystek

Czy ktoś się orientuje dlaczego grupa dsf przestała ochraniać stadion narodowy?

Maverick1977
@Krystek

Wydaje mi się że cały czas ochrania .

@Krystek

Bo dostawali kary za każdą imprezę !

Alicja

Dzień dobry, jako że nikt nie odpisał na mój wcześniejszy komentarz, prosiłabym pracowników grupy DSF o opisane aktualnej atmosfery w firmie. Interesują mnie także inne informacje typu: Czy nastały jakiekolwiek zmiany w firmie? Czy Grupa DSF nadal poszukuje ochroniarzy? Jak wyglądają warunki pracy? Pracuje się w wymiarze ośmiu godzin, czy więcej?

Dominik

Ludziki!!!! Powiedzcie mi prosze czy KOGUT dalej pracuje w grupie ? Czy jest jakaś szansa bezpośredniego kontaktu do niego ? Pozdrawiam wszystkich z grupy DSF !!

Alicja

Witam, widzę bardzo dużo komentarzy ze strony pracowników Grupy DSF, więc chciałam się dowiedzieć jaka aktualnie atmosfera panuje w firmie. Na stronie internetowej niestety nie potrafiłam znaleźć zakładki kariera, więc mam pytanie do osób aktualnie tam pracujących. Czy jest jeszcze prowadzona rekrutacja ludzi do grupy DSF?

Olga

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!

Dominik

Heyah. Pracowałem w tej firmie. Co prawda dorywczo i na masówkach ale super to wspominam. Z przyczyn osobistych / rodzinnych musialem niestety sie rozstac z ta firma .Fakt ze czasami byli równi i równiejsi ale co tam. Nigdzie nie jest idealnie. Z chęciąl bym tam wrócil na imprezy:)). Ludzie spoko i klimat spoko :))) Pozdrowionka

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.