Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Oszukany przez DSF

Tarnogórska 16 byłem osobiście

Axxx

Misiek.ja pisze z Płocka nie wiem jak jest w innych miastach skoro ty pracujesz i masz za to zapłacone .bo my tu w Płocku dwa miesiące niezapłacone mamy . wczoraj napisałam do księgowej żeby się zorientować czy ogólnie coś jej wiadomo no i cisza.

@Axxx

Mozemy sie jakos zlapac na malia? bo nie ma sensu na forum pisac .

alan
@misiek

Misiek, przecież doskonale znasz sytuację w Płocku. Podaj maila na forum to wszyscy napiszą i rozwiązesz problemy z wypłatami, skoro to jakaś pomyłka

Elll
@misiek

Jak to na maila. (usunięte przez administratora)

Ochroniarz

Zastanawiałem się nad pracą w tej firmie ale czytając to to już sobie z głowy to wybiłem. Wolę nawet mniej zarabiac ale dostawac wyplate na czas.

Szybki

Nie długo będą sami siedzieć na obiektach bo nikt nie będzie na ich wygibasy robił a oni będą się szlajać (usunięte przez administratora) wie gdzie i po czym z naszych obiektów kasę dostają więc chyba dzięki nam mają ta kasę (usunięte przez administratora)

Errrrr

Przecież to JK

Alicja

Pracodawca nie ma możliwości usuwania zamieszczonych opinii z forum. Może to zrobić jedynie jego administrator po stwierdzeniu rażącej niezgodności z regulaminem (zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin ) Rozumiem, że jeśli firma nie wypłaciła jakichś wynagrodzeń, czy też składek, to może być to powód do niezadowolenia, ale bardzo proszę - mimo wszystko - o zamieszczanie kulturalnych i rzeczowych wypowiedzi na forum - wtedy na pewno nie zostaną one usunięte.

Alicja

Jesteśmy tylko ludźmi i choć staramy się działać jak najszybciej, to mogą wystąpić również jakieś opóźnienia w reagowaniu na wpisy użytkowników niezgodne z regulaminem. Wiele osób pisze o zaległościach - czy próbowaliście je w jakiś sposób odzyskać od tego pracodawcy?

J

Widzę ze to normalna praktyka. (usunięte przez administratora)robi swoje. Szkoda że nie wydadzą jej na zapłacenie pensji ludziom na czas.

Rysiek

DSF płCI W TERMINIE CZY NIE? Dajcie znac bo nie chce wtopic. Dzieki!

Olo
@Rysiek

Nie!

zeno

Uciekł z innego powodu bardziej ważnego.

Ernest
@zeno

Kolejny poznał się na firmie (usunięte przez administratora) Dziwne że ta firma jeszcze prosperuje.

Antoni
@Ernest

(usunięte przez administratora) Dziwne że jeszcze Ktoś chce z nimi współpracować.

Bodzio
@Ernest

Wszyscy uciekają. Koniec jest blisko.

2016
@Bodzio

A ktoś wie dlaczego MW odszedł? Mało jasna sytuacja.

@2016

Jak to mało jasna-poprostu zobaczył co tam się dzieje i uciekł.(usunięte przez administratora) Każdy kto tam pracował to wie co to za firma, co to za ludzie. Nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora)

Lucjan

Szybko się poznał i uciekł. No to Ktoś tam jeszcze pracuje?

@Bodzio

Kto to jest wszyscy?? np?

@Lucjan

Tak ja ;) od 5 lat.

@D

Fajnie tak pisac owszem... masz dowody? to je pokaz a nie oczerniasz firme.

@Ernest

Proponuje samemu otworzyc swoja firme...

WSZ
@misiek

Misiek wystarczy sprawdzić w zus i jest dowód pszekonaj bosa swojego do zapłaty pensji za styczeń. ty wolisz by kasa szła na gale. Dziwie się tej telewizji.

Alojzy
@misiek

To brawo. Radzę się zorientować co ze skladkami. Bo w nagłym przypadku może się różnie okazać.

klan
@misiek

(usunięte przez administratora)czy to tylko pomyłka i zostanie skorygowane?

D

I co teraz Pani Misiek ma do powiedzenia?

MIisiek
@D

Wiesz? ja tam pracuje od poczatku i jakos nie mam problemu...;) szkoda ze opinie masz z palca wyslane... bo pokrycia zero.

@MIisiek

Wyssane z palce ? To jak pracujesz od początku to czemu firma (usunięte przez administratora) dla pracowników imprezowych? Czyli jedno znacznie (usunięte przez administratora)!! Raczej wiecej dowodów nie potrzeba

Treger
@D

Potwierdzam taka jest praktyka firmy.(usunięte przez administratora)

Szybki

Żenada

@Alicja

Odzyskać to poradź jak bo od 2 miesięcy zbywają jak mogą.wszystkich bym z tamtąd (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Student

(usunięte przez administratora) 30. maja jeśli nie wpłyną pieniądze opuszczamy stanowiska pracy i udajemy się do P.I.P -u tutaj na miejscu. Taką podjęliśmy decyzję spotykając się wspólnie , czekaliśmy na koordynatora ale niestety nie miał odwagi stawić się na spotkaniu z pracownikami . W tym roku w żadnym miesiącu nie dostaliśmy pensji w terminie , spóżnienia sięgały od 2 do 9 dni, Kwiecień pozostawię bez komentarza bo każdy wie jak to wygląda .Od razu zaznaczę że jestem pracownikiem firmy DSF

@Student

Ja tez jestem ich pracownkiem i to bardzo wysoko w firmie... Kurde student skad piszesz?

misiek

to czemu mi płaca normalnie? gdzies musi problem po prostu

Student
@misiek

Jak jesteś wysoko to pewnie pieniądze masz ,ja pracuję na dole i niestety sytuacja jest inna. Ale bez tych na dole niestety nie będzie was na górze . A jak nie będą płacić w terminie to niestety ludzie za darmo pracować nie będą .

Elll

Tak bo jestes JK - czyli....prezesa

Axxx

(usunięte przez administratora)bo my to ja to już nie mam skąd na jedzenie pożyczyć a zaraz kolejne rachunki do opłacenia.tez dziś idę złożyć odpowiednie papiery gdzie trzeba mam dość zwodzenia (usunięte przez administratora)na takich pracodawców też są sposoby.a w Płocku nikt nie ma odwagi walczyć o swoje.

xlo

Misiek, teraz się wypowiedz.(usunięte przez administratora) Co teraz napiszesz. Gdzie jest pan najważniejszy? Napisz ile ludzi czeka (usunięte przez administratora)

Xxx
@xlo

Na taczkach wynieść dube

@xlo

Mowisz ze firmy tzn jakie firmy.? jak ja kocham takie wpisy... cos gdzie dzwobi ale nie wiecie gdzie:)

Axxx

No panie księgowe drugi tydzień realizują przelewy .tak wczoraj usłyszałam jak w końcu raczyła jedna odebrać(usunięte przez administratora).zenada ta firma to powinna przestać już istnieć.

Bbbbb
@Axxx

Powinny odpowiednie instytucje się nią zająć. Z drugiej strony po co tam pracujecie skoro Wam (usunięte przez administratora). Ciągle są opóźnienia. Ciągle jakieś niezgodności. 5 min bym tam nie pracowała. Chyba ze ktoś chce i lubi pracować dla idei, charytatywnie.

wlasnie ta
@Axxx

A nie mówiłam... (usunięte przez administratora) Cy panie księgowe (usunięte przez administratora)I (usunięte przez administratora) zdejmą usmiech z twarzy? czy Koguty, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)wreszcie powiedą coś sensownego i wezmą na barki cokolwiek? jak mozna nie płacić pensji i tyle krzywdy robić? jak mozna wydawac na gale (usunięte przez administratora)

@wlasnie ta

Mowisz ze firma nie placi a masz na to jakies dowody?

niedżwiedź
@misiek

Ty misiek masz coś z głową, jakie dowody? To że nie mam pieniedzy za pracę to nie dowód. (usunięte przez administratora)

@misiek

(usunięte przez administratora)no jeszcze na szczęście mam kilka SMS co pisała jedna księgowa i nagrane rozmowy.(usunięte przez administratora)

koala
@misiek

Oczywiście, że mam Misiek. Gdzie mam przywieść dokładnie? I mam zostawić orginały czy kopie? (usunięte przez administratora).. horror tworzycie świadomie i bez skrupułów.

koala
@misiek

To już wiadomo jak firma takimi ludzmi stoi którzy (usunięte przez administratora) w żywe oczy i piszą że nie ma dowodów to czego oczekujemy. Dowody to ja przekażę do właściwych instytucji za chwilę. Jestem ciekawa czy koledzy pana prezesa z motocykli, z tych wszystkich stowarzyszeń, federacji, związków, polityków wiedzą jak sa traktowani ludzie w firmie i że nie mają płacone?

Xxxx
@misiek

Jej o czym ty człowieku piszesz. Jakie dowody. Właśnie brak dowodów na rzetelność firmy "krzak" bo brak wypracowanych pensji. Żenada. (usunięte przez administratora)

@niedżwiedź

Ty niedzwiedz nie gwiazdorz;) wiesz pracuje dla fimy i chcialbym zebym wasze hmm wpisy byly poprate dowodami bo piszecie cos a nie macie nic na to..

Axxx

(usunięte przez administratora)ale to że piszemy nic nie daje bo z góra nie ma nikt kontaktu.

@Axxx

Skad piszesz z jakiej miejscowosci?

Gu

Ludzie zacznijcie zgłaszać to wszystko do urzędów ZUS US PIP a nawet na policję bo to (usunięte przez administratora) Ciężko pracujecie a oni myślą tylko o sobie

baton

I co wpłacili?

Peeeee
@baton

Pewnie tak bo wszyscy zamilkli

Imprezowicz

(usunięte przez administratora),imprezy jeszcze większe (usunięte przez administratora)zero kontroli nad firmą odpowiednie instytucje powinny wziąść się za ta firmę zusy mswia itp nie wszędzie mają układy niestety i się pewnie przekonają w najbliższym czasie bo ludzie wreszcie pójdą po rozum do głowy i to po zgłaszaja!!!

Olek43
@Imprezowicz

Święte słowa....(usunięte przez administratora)nigdzie się tak nie postępuje z pracownikami jak tu...

@Imprezowicz

Gdyby by bylo zero kontroli na firma to by firmy nie bylo nie sadzisz?

Kela

Nie placa na czas. Maja za nic Nas pracownikow.

Chudy

Pewnie wiedzą komu dać w łapę i już. O tych szfindlach trzeba zacząć mówić głośno jak również działać. Jak ktoś nie dostaje na czas kasy lub ma zerowe pity zglaszajcie wszędzie gdzie się da.

przez dwa lata pracowałem w tej firmie i mogę śmiało powiedzieć że jedna z najgorszych firm w naszym kraju, połowa ludzi z orzeczeniem niepełnosprawności. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że odpowiednie instytucje zajmą się tą firmą .

MIisiek
@Gość

Przez dwa lata? Taki cwaniak z Ciebie... ciekawe przy prezes o tym wiedzial? Hmm mowisz ze pili..? skad wiesz? siedziales u nich w domach? Ludzie z orzeczeniem? od kiedy firma jest zakladem pracy chronionej???

LOGO

ZAPŁAĆCIE LUDZIOM ZALEGŁE PENSJE, PREMIE, FAKTURY!!!!! NIE UWAŻAJCIE SIĘ ZA BOGÓW BO NIMI NIE JESTEŚCIE!!! (usunięte przez administratora)

Saddam;)

Potwierdzam ten wpis... Bylem pracownikem tej firmy. Hajsu nie palca na czas(usunięte przez administratora) Nie poleca i nie pozdrawiam...

Odnośnie wypłat to Sławciu piszesz bzdury. Od 2m-cy pieniądze wpływają regularnie i bez żadnych kantów. Jak jesteś taki wrażliwy na "opierdziel" to zmień profesję np: kolekcjonowanie motyli. Pozdrawiam

SLAWEK

Są dalej opóźnienia w płatnościach płacą ludziom na newralgicznych punktach np. AWF - Tam ochrona zagroziła że jak nie będzie płatności w terminie to schodzą z poserunków a AWF wtedy zerwie umowy a firma będzie pogrążona w długach z tyt. Kar i braku największego kontrahenta!!! (usunięte przez administratora) to się cała kadra zarządzająca plus Jk a inni podrzedni pracownicy charuja jak woły

Logarytm
@SLAWEK

Tak, to prawda, ochrona z AWF zagroziła, że jak nie będzie pieniędzy w terminie, to zejdą z posterunków. Jako chyba jedyni dostają pieniądze w terminie. Zobaczymy jak w grudniu będą płacić, bo znowu mają swoją galę.

Czesio
@Logarytm

Nie tylko na AWF jest taka sytuacja... (usunięte przez administratora)

@Logarytm

Dużo piszecie o zaległościach w płatnościach ze strony pracodawcy, jakim jest Grupa DSF. Czym pracodawca je tłumaczy? Czy pracownicy dostali w ogóle jakieś informacje na ten temat? Ciekawi mnie, jak wygląda sytuacja teraz, w grudniu, czy coś się unormowało?

Logarytm
@Alicja

Nie tłumaczy się.(usunięte przez administratora)

Pracownik biurowy
@Alicja

Ale co to za pytania wogóle. Jak to "czy tłumaczy" "jakie są powody". Jak można nie płacić ludziom za pracę. Nie znam osoby, która chce pracować charytatywnie. Co mają Ci ludzie dzieciom powiedzieć - nie ma obiadu bo mama, tata pensji nie dostała. Poprostu są to nieuczciwi ludzie, którzy z nikim i niczym się nie liczą. Gdzie jest ZUS gdzie jest US. Nie przepracowałbym tam jednego dnia czytając te opinnie.

Rysiek

SLyszałem że DSF nie placi/ Proszę o info bo sie zastanawiam gdyz maja obiekt blisko mojego domu. Dzięki.

Ferdek
@Rysiek

Nie, lepiej poszukaj czegoś innego. Chyba że chcesz pracować charytatywnie i miesiącami czekać na kasę. A koniec końców jeszcze będziesz ten zły bo o swoją kasę się upominasz. Omijaj ich szerokim łukiem

Zdziwiony

Czy to prawda ze Łukasz G już nie pracuje w Grupie? Jeśli tak to brak mi słów.

Kroll
@Zdziwiony

Niestety, ale to jest prawda.

On
@Zdziwiony

Nie pracuje ale rozkręca biznes z panem prezesem. Pokazówka.

@Zdziwiony

Wiecie jaki był powód odejścia Łukasza G?

R
@Zdziwiony

Pewnie taki sam jak innych.

@R

a jaki jest powód innych? pytam bo kiedyś tam pracowałem a Łukasz był nie zastapiony.

Ktos

Łukasz był najlepszy

Mietek
@Zdziwiony

Jeśli niewiadomo oco chodzi to chodzi o pieniądze!!!!norma od jakiegoś roku w tej firmie że niepłaca na czas!!!(usunięte przez administratora)

Tomson

Moje sugestie dla Grupa DSF Sp. z o.o.: 100% pozytywna firma , miałem okazje z nimi pracować , znają się na swojej pracy jak nikt inny Lubię atmosferę w Grupa DSF Sp. z o.o. za: Proste zasady Gry

Borgio
@Tomson

(usunięte przez administratora) Atmosfera w tej firmie jest tragiczna. Już nie wspomnę jaki bałagan panuje.

Bombardier

To prawda, nie płacą w terminie(usunięte przez administratora)

KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

JAK CZYTAM TE BREDNIE TO MI SIE NIEDOBRZE ROBI.SPRAWA PIERWSZA JESTESCIE BOHATERAMI?NIE JESTESCIE ZWYKLYMI TCHORZAMI,NIE MACIE ODWAGI SIE PRZEDSTAWIC.DZISIAJ OPLUWACIE FIRME I JEGO SZEFA A JUTRO SKOMLICIE JAK PSY ZEBY WAM DAC PRACE.TO CO TU WYPISUJECIE SLYSZE NON STOP NA IMPREZACH,DLA MNIE WNIOSEK PROSTY NIE MACIE ZA GROSZ HONORU I ODWAGI POWIEDZIEC TO WPROST SAMEMU SZEFOWI LUB PODPISAC SWOJEJ UWAGI.JA TEZ MAM WIELU WIELBICIEL KTORZY W TWARZ SIE USMIECHAJA A NA PLECY PLUJA NIE ROZWIJAM WATKU BO MUSIAL BYM NARUSZYC REGULAMIN TEGO FORUM.

@KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

(usunięte przez administratora) jak jesteś taki zadowolony to super. Ale nikt za darmo nie będzie pracował. Firma krzak bez kasy (usunięte przez administratora)

Bandit
@KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Warzywo, co ty piszesz? Kiedyś było ok, teraz to jest totalne dno. Dostajesz kasę w terminie? Ile razy dostałeś po terminie? A może ty jesteś wazelina?

Kamel
@KRZYSZTOF WAWRZYNIAK

Wierny od lat (usunięte przez administratora) tak jak kilka innych osób z sekty. Tak Ci wygodnie, taki jesteś fair... serio ... Ty godzisz się na to świadomie bo tak Ci pasuje i dobrze wiesz dlaczego. Nie kompromituj się. Mam nadzieje ze zmienisz zdanie jak wkrótce otworzą Ci się zamglone oczy na Twojego władcę. Też nie jesteś czysty.

Bandit
@Kamel

Chyba rozbiegane oczy.

Kolepka

Potwierdzam to najgorsza firma (usunięte przez administratora)

Ogr
@Kolepka

Zgadzam się, karma wraca i to z jakim efektem.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.