Opinie o KONTRA24.PL w Wołomin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KONTRA24.PL. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONTRA24.PL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONTRA24.PL w Wołomin

Babobab

Dlugoooo na Karinie nie pociągom. Napisałem maila do zarządu, że mają pomoc milionoweee długi w US, ZUS. Wywalom ich za(usunięte przez administratora)???

Marina przegina

Nie wiem czemu usuwacie mój komentarz to nieetyczne. Nie napisałem nic,co mija się z prawda.Pracuje na marinie dłuższy czas,niestety życie tak się potoczyło. Tam jest 9 osób na zmianie,czyli powinno pracować w sumie 27 osób,ale brakuje kilku i to dłuższy czas. Chłopaki pracują po 400 h wzwyż,bo nie ma ludzi. Tam się robi obchód godzinę i godzinę odpoczywa. Nie można spać,wszędzie nad głową kamery,za przysniecie kara kilkaset złotych. Na służbie robi się pieszo kilkanaście km,a pracuje większość emerytów,w tym ja. To jest jakiś horror,nie szanuje się czlowieka,zero reguł. Trzeba naklejać kartki na szyby aut jak źle parkują,nie raz ich właściciele chcieli mnie bić. Wypłata do końca msc choć płace czynsz za mieszkanie do 10. Co jeszcze? Brakuje środków do higieny,nie przywożą papieru toaletowego nawet. Na moim posterunku nie ma lodówki,ale kamera nad głową jest. Dowódcy na marinie tylko nas ganiają i się z nas śmieją,wyzywają od brudasów przy ludziach. Stawka godzinowa jest co miesiąc inna,jak ci coś nie pasuje to mówia zwolnij się. Umowa śmieciowa,kupa kar za wszystko,a najlepsze kara za narkotyki sto tysięcy,haha Jagiełło chyba sam wciąga że takie kary wymyśla. Tak mam na umowie,kara sto tysięcy,jak ja w życiu takiej kasy nie widziałem. Banda oszustow i złodziei. A najlepsze że na obiekcie pluskwy były i nas gryzły i do domu je przyynioslem i musiałem płacić prawie tysiąc złotych za fachowca,robaki w xxi wieku? Proszę nie usuwać rzetelnych komentarzy.

Agent 0,7L

Agent 007 zapraszam więc do pracy 31maja i 1 czerwca ;) powodzenia. Panowie i Panie widząc wasze opinie o firmie wydaje mi się że nie jesteście zbyt inteligentni. Rozwodzić się nad czyimś wyglądem to przeciez uwłacza godności dorosłej osoby... Widocznie nie byliście więc wstanie zrozumieć że w pracy nie pije się alkoholu lub należy uprzedzić o nieobecności... Jeżeli chodzi o opinie firmy. Jestem pracownikiem któremu jutro minie 2lata pracy dla P.Ireneusza oraz P.Grzegorza i nie słyszałem aby pracownicy narzekali na brak wypłat bez własnej winy. Wypłatę otrzymywałem do dnia 20 kazdego miesiaca i niespodzianka premie też się zdarzyly ;) osobiście polecam firme a jak wiadomo każda firmę tworzą ludzie :) Pozdrawiam

Król Jagiełło
@Agent 0,7L

Jakie premie? Następny głupek,chyba zabieranie kasy co miesiąc.

Babobab

Ostrzegam pracowników i wspólnoty mieszkaniowe. Kontra24. Pl Jagiello niedawno zawiesiła działalność. Chodzą słuchy, że nie płacili podatków, ZUS, mają niezrealizowane wyroki sądowe i poblokokowane konta przez US, komorników. Teraz założyli kolejna firmę i znowu coś kombinują. NIEWIARYGODNA Firma i kombinatorzy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KONTRA24.PL? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
PRZEKRĘTY KONTRY

Wygrałem z Ireneuszem Jagiełło sprawę w Sądzie, Wyrok prawomocny, nie wykonał wyroku Sądu. Oddałem sprawę do Komornika, Jagiełło ma zajęte kilka rachunków. Nie za bardzo można z niego ściągnąć kasę, bo ma zaległości i wiszą mu na kontach US, ZUS na milionowe kwoty. Ponoć zawiesił działalność parę tygodni temu. Mam nadzieję, ze go wsadza i jego pomagiera Babola. Ciekawe jak będą wypłacać wypłaty pracownikom. Pewnie firma już działa na jakiegoś słupa. Jagiełło (usunięte przez administratora)wielu ludzi i mnie co potwierdził SĄD!!!!

@PRZEKRĘTY KONTRY

Nieźle. Poprzednia firma zawieszona według internetu w maju 2022, pewnie za długi. Teraz następna firma już we władzach pociotki, a Jagiello prezes. (usunięte przez administratora)

Aga
@PRZEKRĘTY KONTRY

Brawo ty a ogloszenia dalej wisza caly czas :) ,jeszcze im obiektow nie zabrali

@Aga

Powinni grubasa i babola posadzic. Trzeba popisac do wspolnot, co jest grane i pozrywaja im umowy.

Nnn

Podstawa pracy w ochronie jest spanie w nocy telefon gry i filmy to jest podstawa do tego materac poduszki

Krystian
@Nnn

Oni Ci nie dadzą. Non stop jesteś pod monitoringiem, głupie kary za byle co itd.

@Krystian

Praktycznie wszedzie jest monitoring po prostu masz czuwac jak ktos wchodzi/wychodzi jakas kontrola czasem czy cos a jak nic.to przymykasz oko tak wyglada w.normalnych firmach przysypiasz tak zeby bylo cacy no ale ci janusze kombinuja caly czas i nikt tam nie chce pracowac

Renata
@Tomek

No ale ta praca to chyba nie polega na spaniu tylko na pilnowaniu, więc dziwne to oburzenie trochę się zdaje

@Renata

Wielkie wymagania na smieciowych umowach, podsuwanie lewych, niskich rachunkow, ZUS i podatki jak nie trzeba, wiec niech sie bujaja (usunięte przez administratora) i jeszcze nie sciagaja kar. Trzeba miec tupet, zeby oszukiwac pracownikow, Polske i jeszcze wlepiac kary!!!

@Renata

Nie spisz tylko przymykasz oczy jak sie nic nie dzieje jak jest ruch na kamerach to sie zalaczaja i obraz wali po oczach taKze luz albo masz inne obiekty obchodowe w nocy i miedzyczasie spisz do nastepnego obchodu jakbys sie gapia 24h w ekran to bys oslepla :) nie wspominajac o bhp ze przysluguje ci normalna przerwa pracujac przy ekranie/komputerze kilka godzin

Wiktoria

Jest tam atmosfera rodzinna tak jak piszą poniżej w komentarzach?

Techno
@Wiktoria

Masakra, nie dbają o pracowników, za to zabierają kasę z byle powodu a nawet bez. Odradzam

Gadek
@Techno

Dlatego caly czas trwa rektutacja nikt tam nie chce robic :)

Renata
@Gadek

A skąd inni na samym wstępie o tym wszystkim wiedzą? Każdy wam wierzy?

@Renata

Pracowałem tam kilka miesięcy i odradzam, podsuwali lewe rachunki do podpisu na niskie kwoty. Emerytura z tego żadna. Nie wypłacają czasem pensji, chodzą słuchy, że Jagiello ma kilka procesów w sądach. Odradzam robotę w tej firmie Krzak.

Przekrety kontry

Dwa miesiace temu wygralem sprawe o wyplate, ktora zawinal szefu dla siebie. Wyrok prawomocny i nie realizuja postanowienia Sadu. Jagiello bedzie windykowany jak alimenciarz lub pospolity dluznik przez Komornika z Ochoty. Taka to lipna firma. Niedlugo sciaganie zaleglych ZUS i podatkow do Urzedu Skarbowego.

Agent 007

Od roku pracuję w Kontra24 na Kebabie Kingu na Śródmieściu. Praca jest ciężka ale najważniejsze, że pieniądze są zawsze a nawet przed czasem. Kadra nie czepia się o byle co, ale kontakt jest dobry. Wszystkim polecam pracę w tej firmie.

@Agent 007

Dziękujemy za miłe słowa. WSZYSTKO CO ROBIMY, ROBIMY Z MYŚLĄ O NASZYCH KLIENTACH ORAZ PRACOWNIKACH.

ZASKOCZONY
@Agent 007

KOLEGO PRZY JAKIEJ ULICY PRACUJESZ W TYM KEBABIE? BO Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO "KONTRA" NIE DAŁA RADY Z TYM ZLECENIEM

@ZASKOCZONY

KONTRA24.PL ochrania lokal KEBAB KING przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Zapraszamy na najlepszy kebab w mieście ;)

Oj
@KONTRA24.PL

Patrząc po kadrze kierowniczej chyba często jesteście na tym kebabie.

Agent007
@ZASKOCZONY

Świętokrzyska 18 . Pozdrawiam

Kontra 24 najlepsi
@KONTRA24.PL

Patrząc na wygląd kadry kierowniczej wyglada ze często odwiedzacie kebabik. Smacznego.

@Oj

Szanowni Państwo, Bardzo proszę o wyrażanie opinii o firmie, a nie o moim wyglądzie. Tak, jestem osobą, która całe życie walczy z otyłością. Jeżeli kogoś to śmieszy i musi w ten sposób dać upust - to proszę bardzo. Z poważaniem Ireneusz Jagiełło

Kontra jest ok
@KONTRA24.PL

A to przepraszam, myślałem ze Pańska masa to pozostałość po sporcie.

Dziwne
@Agent 007

Kolego to Ty pracujesz na Kebabie czy w Kebabie? Może jesteś snajperem i obserwujesz wszystko z góry?

@KONTRA24.PL

Z uczciwoscia tez sa problemy, bo Sad prawomocnie nakazal wyplate kasy!

Tytanus
@Przekrety Kontry

Brać się za nich!Jak z uczciwoscią są na bakier.Podawać do sądu!Zostaną na rynku firmy uczciwe ktòre płacą należne wynagrodzenie i nie karają finansową pod byle pretekstem.

@Tytanus

Lepiej do Urzedu Skarbowego lub ZUS. Skarbowka ostro ich przetrzepie i zabula na maksiorka.

B

Spanie to podstawa ludzie wszędzie się spi w kontrze nie mozna w zyciu bym na taki uklad nie poszedł robie na osiedlu zamknietym śpie od 23 do 4.30 i nikt mi z tego tytułu problemów nie robi

Mazur

Sprawdziłem wyciąg z ZUS, ten jakieś kwoty z kosmosu. Niech ktoś się weźmie za Jeggiellonna i Babilca!

Edyta

I kiedy oni Ci to niby wyplaca? Wiesz cos?

@Edyta

Sprawa w przyszlym tygodniu idzie do komornika. Niech go windykuja.

Przekrety

Pisalem, ze Kontra to (usunięte przez administratora) i zalozylem im sprawe w Sadzie Cywilnym. Jest wyrok, jakby co sluze screenem, maja oddac pieniadze. Firma dawala lewe rachunki do podpisu, zanizone do 70%, nie placi nalezytego ZUS, podatkow, pensji. Wedlug mojej wiedzy robila to na masowa skale, tworzac jakas fikcje, ktora obalil SAD, ze pensje liczone sa wedlug roboczogodzin. W Polsce obowiazuje Ustawa o Minimalnym Wynagrodzeniu, zapis i litera ustawy nie przewiduja roboczogodzin.

@Przekrety

Kontra wniosla apelacje i przegrala. Musza wyplacic pensje, zalegle podatki i ZUS. Walczcie o swoje pensje i skladki!

Konrad
@Przekrety Kontry

Brawo!Tak jest trzeba walczyć z nimi w sądzie!

@Konrad

W ZUS i US tez, bo nie placili jak trzeba.

Jaka jest kultura pracy w KONTRA24.PL?

Techno

Masakra, nie dbają zupełnie o pracownika

Przekrety

Pare dni temu wygralem z kontra 24 sprawe o wyplate, ktorej nie wyplacili. Zachecam wszystkie osoby, ktorym nie wyplacili wynagrodzenia lub skladek, do skladania im pozwow w Sadzie Cywilnym oraz innych instytucji.

Pablo.eskobar

Agent nie znasz słowa znaczenia dobrze tobie się tylko wydaje ze jest dobrze nie masz porownania zyk dalej sobie w tym swoim ciemnogrodzie

Robert

Edytka da się tyle pracować uwierz mi jak się nie ma bata nad głową kontrolnych nie ma punktów do odbijania i jak się ma solidny materac w pomieszczeniu socjalnym z kocem gdzie można pospać minimum 6 godzin to się da dobrowolnie się zgodziłem na tyle godzin bo na dobrym obiekcie można zarobic

Robert

Witam serdecznie ja mam chyba lepiej jak wy a więc pracuje w systemie 48/24 w miesiącu wychodzi mi 480 lub 504 godziny stawka 15.40 na godzinę wypłaty płatne ostatniego dnia miesiąca za dany miesiąc robię w wawie na osiedlu zamkniętym nie mamy kontroli żadnych szef jak wpada to się zapowiada śpię od 22 do 5 rano nie mamy czujek w pomieszczeniu mamy telewizor kuchenkę mikrofalową gazową z racji ze że śpię prawie 8 h na dobę robię na jednym osiedlu 48 h dzień wolny i znowu 48 przytulam 7500 wolę to jak kontre

Edyta
@Robert

Przecież tyle godzin pracować to chyba sie nie da ... Ty na tyle godzin się dobrowolnie zgadzasz? Czy jak? :O w szoku jestem, nie powiem.

Pablo.eskobar

Po co pracowac ludzie w kontrze jak sie ma.komornika jak są naprawde takie agencje ze ci dadza dodatkowo nawt 3 zl wiecej jak na czarno bedziesz robil a ubezpieczysz sie na posredniaku jako bezrobotny i zobacz ile masz wiecej kasy

Szczepan

I jaką stawkę macie od 1 stycznia ja mam 14.50 na godzinę ale wolę tyle niż np 16 i nie spać a jak śpię noc to następnego dnia jadę na drugi etat w tej samej firmie i też śpię miesięcznie wychodzi prawie 7 tysi

Wiktoria
@Szczepan

Ale mówisz ze te 14.50 masz na rękę ? I to każdy ma inna stawkę godzinowa czy jak to działa ?

Są może do was przyjęcia do ciciowania chodzi mi konkretnie o jedno osiedle które znajduje się przy pętli autobusowej w Ursusie bo w pomieszczeniu ochrony podobno jest łóżko i można spać a ja właśnie.takiej roboty potrzebuje z góry dziękuję za odpowiedź jeżeli są tam przyjęcia to odrazu jadę do was na rozmowę

Zostaw merytoryczną opinię o KONTRA24.PL - Wołomin

• Jak się pracuje w KONTRA24.PL?

Zobacz opinie na temat firmy KONTRA24.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONTRA24.PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KONTRA24.PL