Opinie o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ale Fajnie Paweł Lis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ale Fajnie Paweł Lis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ale Fajnie Paweł Lis w Dąbrowa Górnicza

Julia Nowy wpis

Hej. w ofercie dla wychowawcy kolonijnego widziałam wzmiankę o poczuciu humoru w wymogach. W jaki sposób jest to sprawdzane na rozmowie? I tak w sumie jak cała rozmowa na nauczyciela wygląda?

Dsw Nowy wpis

Jednak mentalność ludzi z Sosnowca nie jest dla mnie, specyficzne gatunki - nie dla mnie. Totalna porazka na całego.

Sabrina Nowy wpis

Witam, w ofercie dla animatora wymaga się umiejętności komunikacji z dziećmi w różnym wieku ale zastanawiam się czy nie można być po prostu przydzielonym do jakiejś jednej grupy wiekowej? Czy warunki są elastyczne?

Amanda Nowy wpis

Chciałam sobie spojrzeć jak się pracuje jako animatorka, bo na stronie jak widać są oferty ale takich jakichś komentarzy tutaj to się nie spodziewałam. Czemu o Sosnowcu piszecie jak w adresie widać Dąbrowę? Jest tu może jakiś animator i by dał znać iluosobowe grupy teraz przydzielają?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ale Fajnie Paweł Lis rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik w biurze podróży?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Xyz

Nie rozumiem kolegów w pracy, jeden drugiemu obrabia (usunięte przez administratora) Słodzi kierownictwu zeby ugrać coś dla siebie aaaa miesza tak ze az szkoda gadac,mieszać mieszać, zmieniać zdanie jak tylko wiatr za wieje trochę to smieszne. Zycze powodzenia za te naście miesięcy, zleci kwestia czasu. Brak stabilnosci…

A ja w zasadzie nie wiem o co tu chodzi, czy tylko osoby, które aktualnie pracują będą znały kontekst tej sytuacji? jeśli dobre czyny wracają to na których działach / w którym obszarze można się tu najlepiej odnaleźć? Liczę na merytoryczną odpowiedź coś mało tu takich komentarzy

XYZ

Chyba nie łapię tych ostatnich komentarzy. Czy jeśli ktoś ma faktycznie negatywna opinie względem pracy to mógłby ją napisać jakoś bardziej merytorycznie? Wstawki „buhaha” mnie nie przekonują a odnośnie pracy po prostu chce się zorientować. piszecie cos o zamknięciu, to tylko sugestia? A jakie ma logiczne uzasadnienie?

Gargameleee

Nie ma co mieć nadzieji jak firma w planach do zamknięcia to i tak zostanie zamknięta nikt nic nie inwestuje to po co???? Kazdy ma tylko nadzieje ze może jednak ale nie ma co łudzić się.Trzeba myśleć realistycznie a nie bujać w obłokach.Tylko zeby ktoś nie przyspieszył decyzji to jest zastanawiające hmmmm

Jest w tej firmie Kasa zapomogowa pozyczkowa??Chyba ze ktoś dobrze zarabia i nie musi z tego korzystać.W końcu to świadczy ze w Naszej Polsce mało zarabia się i trzeba wspomóc się dobrze ze niektórych to nie dotyczy.

A czemu jej nie ma? to jakieś prawne blokady by były czy po prostu nikt jeszcze w takim zakresie się nie interesował? myślicie przy tym, że będzie możliwe by to wprowadzono? Weszły ostatnio jakieś inne socjale?

Rhzbebeh

Tak Ci jest do smiechu?Zobaczymy jak zamkną Ci miejsce pracy, taki pewny jestes ze będziesz miał wakat?

Nie bardzo łapię o co tu chodziło. Możesz wyjaśnić temat tego interesowania się co kto ma? pływa to w ogóle na jakieś warunki pracy lub cokolwiek? Pytam, bo nie wiem czy te opinie mam specjalnie brać pod uwagę, a chyba będę kandydować

Michas

Rany,co za naiwność jak coś i tak jest do zakończenia to i tak będzie o niczym to nie świadczy, firmy które maja być zamknięte to i tak zostana, to jest kwestia czasu zły czas na rynku.

Karol

Prawda jest taka, ze jak firma ma być zamknięta i wszyscy o tym gadaja to tak będzie, kwestia czasu czy za rok czy później, ale nic tego już nie zmieni. Pelno jest teraz miejscówek co upada wiec nie ma co żyć nadzieja.

Aleksandra

Po wejściu na stronę widać, że trwa przerwa świąteczna, a tutaj mimo tego jest zainteresowanie pracą? można kandydować? spośród wszystkich ofert stałą będzie animator? Jeśli teraz zaaplikuje to po jakim czasie można rozpocząć prace? ile to zajmuje? będzie poślizg przez święta?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ale Fajnie Paweł Lis?

Elzbieta

Co to jest 4000 na rękę?To jakieś grosiki…

@Elzbieta

Nie wiem przy tym o jakiej pracy teraz piszesz? Możesz rozwinąć? Jakie stanowisko, jaki zakres obowiązków? to 4 tak poza tym to podstawa jakaś?

Sd

Nawet 4500 na rękę to grosiki nie takie stawki są teraz na rynku ale jak ktoś nisko ceni się to robi za marne pieniądze ale do czasu:)

@Sd

Tylko o jakiej robocie teraz piszecie? Zauważyłam, że wraz z rozwojem wątku stawka w nim wzrasta. Czy to umotywowane jest kolejnym rokiem? wejdą jakieś podwyżki?

cze, tak tu wpadłem poczytać co się dzieje w firmie i teraz nie czaje tylko tego, co to ma do warunków pracy? czy ktoś kto się zatrudnia mi objaśni? Chyba, że to jakieś nawiązanie do imprez integracyjnych czy czegoś w ten deseń? jeśli tak to dacie znać co jest organizowane? Teraz na święta cos będzie?

A co to ma do warunków zatrudnienia? może Pani szerzej wyjaśnić te opinie, bo nie wiem czy mam brać ja pod uwagę podczas ewentualnej kandydatury? Wpływa to jakoś na zarobki? nie są one zależne od płci?

Gienia

Pamietaj, czyn dobro, dobro wraca.jeśli w miejscu pracy postępujesz nie w porządku prędzej czy później spotkasz na swojej drodze kogos kto tak potraktuje Cie, zobaczysz jak to jest, lub pojdzie plotka jak postępowałes.Radzę pilnować się.Sprawiedliwość musi być.

Hmm, nie rozumiem za bardzo waszych komentarzy. Z czym jest problem w tej firmie? Z atmosferą między pracownikami czy może szefostwem? Proszę o rozjaśnienie, bo nie wiem czy to coś istotnego, a chciałbym złożyć tutaj swoją aplikację

@Gienia

Po jakim czasie teraz otrzymuje się odzew? Widzę, że osoba wyżej zadeklarowała już swoją kandydaturę, ciekawi mnie średni czas od złożenia cv do podpisania umowy. A pilnować siebie w jakim sensie należy? Czy ktoś kto teraz pracuje ma odniesienie?

Erni

Znalazłem na stronie firmy ofertę pracy dla specjalisty do spraw turystyki. Ktoś może pracował już w tej firmie i może się podzielić informacją, jakie są widełki wynagrodzeń? I jak wygląda ewentualnie system premiowy?

Franciszek

Tak słyszałem ze tyle dadza na wstepie

Franciszek
@Erni

5000 zł brutto to strasznie malutko co to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Ale Fajnie Paweł Lis - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ale Fajnie Paweł Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Ale Fajnie Paweł Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ale Fajnie Paweł Lis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ale Fajnie Paweł Lis
4.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Kasprzaka 46
    41-303 Dąbrowa Górnicza