Opinie o Ampli HR w Kraków

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie. Naszą misją jest odkryć i wzmocnić Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampli HR w Kraków

Radosław

Polecam tą agencję. Wyjechałem miesiąc temu jako elektryk i polecili mnie do dobrej firmy w Holandii. Zarobki mam nawet wyższe niż obiecali i naprawdę dobre warunki mieszkaniowe.

Taaga

Wybiera sie ktoś na spotkanie 21-22.07.2019r. w Krakowie? Zastanawiam sie czy warto, bo widze dużo skrajnych opinii na temat pracy w Anglii przez tą agencje.

Marlemp

Wyjechałam za pośrednictwem tej agencji do pracy w Anglii. Pracuję w hotelu. Warunki mieszkaniowe są naprawdę dobre. Polecam tą agencją w 100%,ponieważ od złożenia przeze mnie aplikacji, byliśmy w ciągłym kontakcie. Dzwonili, wysyłali maile w sprawie wyjazdu, pomagali przy zaplanowaniu dojazdu. Gdybym wyjeżdżała kolejny raz za granicę, to napewno z tą agencją. ☺️

Marian

Ampli dodaje pozytywne opinie przeciez to widac jakie są sztuczne

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ampli HR na stanowisko Elektryk przemysłowy (Holandia)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jacek

Powiedzcie jak wyglada sprawa znajomości języka i czy ewentualnie pomagają?

Antek

Pojechalismy z dziewczyna na sprzatanie miszkań i jestesmy zadowoleni trafilismy do uczciwej firmy, warunki zgadzały się z informacjami otrzymanymi od ampli.

@Antek

Szanowni Państwo, Nasi pracownicy nie zajmują się dodawaniem na forach pozytywnych opinii, gdyż jeśli jest taka potrzeba występujemy we własnym imieniu. Pozytywne opinie otrzymujemy dzięki zadowoleniu naszych kandydatów. O niekomfortowej sytuacji z zakwaterowaniem zostaliśmy poinformowani przez Państwa mailowo czym zajęliśmy się priorytetowo wraz z pracodawcą i otrzymujemy w tej chwili pozytywny feedback od osób tam przebywających odnośnie tej kwestii. Sprawa została więc rozwiązana natychmiastowo. Nigdy nie ukrywaliśmy również faktu, że na miejscu istnieje możliwość samodzielnego wynajmu innego mieszkania. Odnośnie pracy, będziemy podtrzymywać uczciwość i wypłacalność pracodawcy oraz fakt, że dojazdy z/do pracy są darmowe, a wymóg pojawienia się w pracy 10 minut przed rozpoczęciem uważamy za oczywisty, aby do tej pracy się przygotować. Wyjaśnialiśmy to również Państwu kilkukrotnie. Każdego pracodawcę traktujemy tak samo bez względu na narodowość, co nie powinno mieć znaczenia dla nikogo we współpracy.

Aneta

Możesz powiedzieć coś więcej ?

marta
@Antek

Hej interesuje mnie podobna oferta pracy, czy mozesz podac kontakt do siebie lub napisac do mnie na : (usunięte przez administratora)

Kelnerka

Polecili moją osobę do hotelu w Szkocji i dostałam tam pracę, Pracuję na Isle of Mull. Jest tutaj cudownie!!!

Kucharz

Znalezli mi prace jako kucharz w Angli, Jestem bardzo zadowolony.polecam

Konrad S.

Uczciwa agencja podająca konkretne informacje. Wyjechałem do Holandii, jestem zadowolony.

@Konrad S.

Jak długo pracujesz już za pośrednictwem agencji Ampli HR? Może Ty będziesz w stanie opisać nam, jak dostałeś się do pracy za pośrednictwem tej firmy? Sam aplikowałeś na znalezione ogłoszenie, czy może z pomocą i poleceniem przez znajomego firma zaproponowała Ci jakieś stanowisko pracy? Chętnie poznam, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

co?
@Konrad S.

z czego jesteś zadowolony?

aszsz
@co?

z coffeshopow

kucharzyk

Mają najlepszych pracodawców dla kucharzy w całej Anglii. Sam korzystałem i korzystam.

Mela

Cześć czy ktoś mógłby udzielić jakiś informacji na temat pracy w oxfordzie na sprzatniu mieszkan prywatnych ?

Haha
@Mela

Haha, nie prościej zapytać ich bezpośrednio ????????????

Haha
@Haha

Zapytaj Żabę ona Ci powie :D

on
@Haha

Jestem zadowolony z nich

@on

Pracujesz, bądź pracowałeś za pośrednictwem agencji pracy Ampli HR? Może Ty będziesz w stanie przedstawić, jak wygląda proces zatrudnienia pracownika w tym miejscu pracy? Chciałbym dowiedzieć się coś na ten temat, dlatego - jeżeli możesz - to przedstaw, jak to wygląda.

Dawne dzieje
@Robert

Ja dawnoej pracowałem. Była to moja pierwsza tego typu praca. Byłem zadowolony wszystko ok warto.

Przybysz
@Mela

Witam, Dołączam się do pytania... Możesz coś na ten temat powiedzieć?... Jak warunki mieszkalne?, jak z godzinami? I jak wyglądają realne zarobki. Pozdrawiam

Zaba

Dobrze sie pracuje na sprzataniu w Oxfordzie. Jestemy tu z zona.

@Zaba

Możesz podzielić się z nami informacją, jak wraz z żoną dostałeś się do pracy w tej firmie? Aplikowałeś na któreś z wolnych ogłoszeń, czy może znajomi polecili Cię oraz małżonkę firmie Ampli HR? Jesteś w stanie opisać, jak to wyglądało? Zachęcam do wypowiedzi.

Sebastian

Szybko zalatwiona oferta z zakwaterowaniem w dobrych warunkach. Bylem juz w UK i desperacko szukalem pracy w zawodzie: kucharz. Ampli HR szybko skontaktowali mnie z pracodawca i podjalem prace w ciagu kilku dni. Dziekuje:)

Pracuję w hotelu w Szkocji jako GA. Wszystko w porządku tak jak było ustalone. Widoki z okna przepiękne.

@drwall, Ciebie również zapytam, czy rozważasz zatrudnienie za pośrednictwem firmy Ampli HR na stanowisku spawacza? Posiadasz jakieś doświadczenie w tym zawodzie, które może być kluczowe przy decyzji o zatrudnieniu Twojej osoby? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w tym temacie.

@Monika

ja byłem zatrudniony przez ampli hr i szczerze nie polecam.

mietek
@drwall

to byłeś na delegacji przez nich?? bo z tego cow iem to oni nie zatrudniaja tylko na miejscu jest kontrakt. Czemu nie polecasz czy jestes na miejscu czy w PL?

@mietek

Jestem w Filandii i pracuje w innej dużo lepszej Firmie . Na miejscu dowiedziałem się , że będę zatrudniony ale przez następną agencję a ci z ampli hr powiedzieli mi ,że będę pracował bezpośrednio u pracodawcy , po drugie warunki mieszkaniowe miały być bardzo dobre a w rzeczywistości zastaliśmy totalny (usunięte przez administratora) i robaki , mieszkanie nie było używane od dawna i sprzątane , co jest nie do pomyślenia w tym kraju.

@drwall

Szanowny Panie, przed wyjazdem otrzymał Pan wszystkie informacje dotyczące kontrahenta w Finlandii, który Pana zatrudnił. Nie ukrywaliśmy żadnej informacji. Po otrzymaniu zgłoszenia o złych warunkach mieszkaniowych zainterweniowaliśmy późnym wieczorem w niedziele natychmiastowo. Mieszkanie miało zostać zmienione w kolejnych dniach, do tego została wysłana osoba sprzątająca. W pracy ani razu nie pojawił się Pan i Pana kolega. Być może w obawie przed tym, iż nie mając wystarczających kwalifikacji, nie przejdą prostego testu dla spawacza. Panowie nawet nie spróbowali. Na miejsce wysłaliśmy również innych kandydatów, którzy doskonale poradzili sobie z testem i rozpoczęli pracę. Niemniej, cieszymy się, że znaleźli Panowie inne zatrudnienie i życzymy powodzenia.

drwall

Witam, czy wyjechał ktoś do pracy jako spawacz do alaharma do Finlandii przez ampli hr.

Malas
@drwall

Kumpel właśnie tam siedzi jako spawacz

@Hooligan, firma Ampli HR poszukuje pracowników na opisane przez Ciebie stanowisko, że zdecydowałeś się na zasięgnięcie opinii o danym stanowisku? Posiadasz jakieś doświadczenie, które może być kluczowe w procesie rekrutacji na to stanowisko?

Hooligan

Czy ktoś pracuje na rusztowaniach proszę o opinie

@Tommy, w przyszłości zamierzasz znów skorzystać z ofert pracy, które oferuje firma Ampli HR? Zastanawiałeś się może nad dalszą swoją karierą w tym temacie, po powrocie do Polski? Czy może zamierzasz pozostać za granicą przez dłuższy okres czasu? Opisz, proszę, swoją sytuację w tym temacie.

@Patrycja, jak długo pracowałaś w pracy, którą zaoferowała Ci firma Ampli HR? Czy przez cały okres Twojej pracy miałaś bezproblemowy kontakt z pracodawcą? Wszystkie aspekty, które pracodawca przedstawiał Ci przed podjęciem pracy, miały odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przedstaw proszę, jak wyglądały te kwestie.

Patrycja
@Monika

Pracuje w Szkocji od 2tygodni. Jeśli chodzi o AmpliHr odpisują na maile bardzo szybko jak tylko mam jakieś pytania a jest ich niewiele :) wszystko miałam klarownie przedstawione przed wyjazdem. Tak wszystko się zgadza-póki co, bo nie dostałam jeszcze wypłaty. Mam zakwaterowanie i jedzenie(do najlepszych nie należy, ale to nie wina AmpliHr).

Tommy
@Monika

To może i ja się dołącze, bo też pierwszy raz wyjechałem za granicę i zdecydowałem się skorzystać z oferty Ampli HR. Zaproponowali mi pracę młodszego kucharza w sieci pubów, z którą z tego co wiem długo wspołpracują. Przed wyjazdem udzielili mi wyczerpujących informacji, zorganizowali dojazd z lotniska. Obiecali pokój "jedynkę", Wifi etc. i tak właśnie jest (mieszkam nad restauracją w której pracuje). Bardzo dobre szkolenie na miejscu i wypłaty na czas. Także chcąc nie chcąc muszę wystawić im dobrą opinię ;) Polecam i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampli HR - Kraków

• Jak się pracuje w Ampli HR?

Zobacz opinie na temat firmy Ampli HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampli HR?

Ampli HR
3.7/5 Na podstawie 39 ocen.