JOBS PLUS

Kraków

JOBS PLUS

Opinie o JOBS PLUS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mis76

Witam czy ktoś w najbliższym czasie z Piekarzy wybiera się do pracy w okolice Berlina bo dostałem ofertę ale pani z biura dzwoniła że wyjazd się przedłuży bo pracodawca remontuje pokoje dla pracowników można się zgrać na wyjazd mam samochód mój nr ±48600803437

Łukasz

Gdzie moja wyplata?? dlaczego nie odbieracie telefonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad

JOBS PLUS to dobry pracodawca ale niestety i takie firmy mają swoich maruderów!!

anonymous

Jobs plus to są (usunięte przez administratora) nie wypłacaja pieniędzy na czas ucinaja godziny pracy olewaja i nie szanują pracownika ponadto nie odbierają telefonu i nie płacą diet oraz podatków do ZUS Brak leczenia za granicą ponieważ nie ma karty ekuz i a1 odradzam każdemu ta firmę

Julita

@Pl76 Dziękuję Ci za udział w dyskusji. Nie ulega wątpliwości, że nie zostałeś potraktowany przez firmę JOBS PLUS w porządku. Jakie konkretnie warunki oferowali Ci później? Może ktoś z obecnych na forum jest obecnie pracownikiem w JOBS PLUS i chciałby wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy? Gorąco Was do tego zachęcam.

Pl76

4 miesiące temu aplikowałem na pracę jako Piekarz i dopiero dziś ktoś łaskawie zadzwonił że potrzebują do pracy na jakąś śmieszna Polska umowę zlecenie he he śmiechu warte powinna być niemiecka umowa i na ich warunkach to tak jakby Niemiec pracował w Polsce na niemieckiej umowie czyli coś jest nie halo

Julita

@Nikodem Piszesz, że w firmie JOBS PLUS pracowałeś niedługo - a ile dokładnie? Może taki niedługi czas pracy nie pozwolił Ci do końca na obiektywną ocenę tego pracodawcy? Może jednak dostrzegłeś jakieś pozytywne strony pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do podjęcia dyskusji. @Bartosz Pracujesz albo pracowałeś w JOBS PLUS? Co możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy? Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla osób poszukujących zatrudnienia w tej firmie.

Bartosz

Może trzeba było pracować dłużej a zadowolenie z pracy by było?

Nikodem

Nie polecam pracy w jobplus nie placa jesli chodzi o marsylie praca ciesla pracowalem tam chwile dobrze ze mialem za co wrocic

Julita

Niedawno widziałam nowe oferty pracy w firmie JOBS PLUS, pracodawca ten wydaje się dokonywać dużych postępów na Polskim rynku. Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi jak wyglądają sprawy umów dla studentów, na jaką stawkę można liczyć? Co z kwestią dni wolnych, łatwo dostać 1 dzień urlopu? Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku.

NICO
@Michał_Jobs Plus 27.09.2017 12:16

PANIE MICHALE OCZYWISCIE ZE ZOSTAŁEM POINFORMOWANY O TYGODNIOWYM OKRESIE PRÓBNYM O TYGODNIOWYM !!!A NIE 4 DNIOWYM!!!!ZAPEWNIAŁ PAN ZE UMOWA ZOSTANIE W BELGI PRZEDŁUŻONA!!!PISZE PAN RÓWNIEZ ŻE PRACODAWCA DECYDUJE CZY NOWY PRACOWNIK SIĘ SPRAWDZIŁ ZGADZAM SIĘ Z PANEM ALE JA NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA SWOICH KWALIFIKACJI ORAZ UMIEJĘTNOŚCI PRZED PRACODAWCĄ PONIEWAZ PRACOWAŁEM 4 DNI A PRACODAWCY NIE BYŁO NA BUDOWIE PRZEZ TEN OKRES WIĘC O CO CHODZI.PO 4 DNIACH MUSIAŁEM OPÓŚCIĆ MIESZKANIE I NIKT NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ ŻE NIE MAMY Z OJCEM ZA CO WRÓCIĆ DO KRAJU ZE ZA CHWILĘ BĘDZIEMY NA ULICY MUSIELIŚMY KOMBINOWAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ CZY TO JEST W PORZĄDKU????MÓJ WNIOSEK JEST TAKI ZE PRACODAWCA NIE POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY FIRMA WYSYŁA A PRACODAWCA ODSYŁA TAK TO WYGLĄDA TAKA JEST PRAWDA.NIE BĘDE SIĘ POWTARZAŁ ALE TAKA JEST RZECZYWISTOSC.DLA NAS TO BYŁA PORAŻKA!!!!

Amadeo

Szukałem pracy na wakacje , wysłałem CV i wszystko super. Przez agencję znalazłem dobrą pracę akurat żeby sobie dorobić i dostałem dużą premie . Polecam agencje na razie nie było problemów .

Julita

@NICO jeśli jakiś wpis zniknął, oznacza to, że został on decyzją administratora zarchiwizowany za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tej decyzji, to bardzo proszę o kontakt bezpośredni z administratorem. Będzie on mógł odnieść się konkretnie do Twojej sytuacji. Kontakt znajdziesz w treści regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

NICO

CHCIAŁEM ZAPYTAC DLACZEGO MÓJ KOMENTARZ ZOSTAL USUNIĘTY,????? CHYBA KAŻDY Z NAS MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT SWOJEGO PRACODAWCY I SPÓŁKI .JAK SIĘ NAPISZE PRWDĘ TO NAJLEPIEJ USUNĄĆ KOMENTARZ!!!!!!TROCHĘ ZA DUZO NAPISALEM PRAWDY WIĘC NIE MA ŚLADU PO MOJEJ OPINI !WPROWADZACIE ZAINTERESOWANYCH W BŁĄD I NIE JEST TAK CUDOWNIE JAK OBIECUJECIE PRZEZ TELEFON.JEDNO OSZUSTWO!!!!Z TEGO CO MI WIADOMO W BELGII NIE POTRZEBUJĄ LUDZI DO PRACY FIRMA WYSYŁA A PRACOAWCA ODSYŁA DO POLSKI.TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ.PORAŻKA!!!!! pomocna (0) odpowiedz

Zawiedziony

Zgadzam się to strata czasu dla tej firmy

Michał_Jobs Plus

Niestety, ale w przypadku tej oferty pracy nigdy nie możemy zapewnić o przedłużeniu umowy. Wszystko zależy od tego, jak Pracownik wypadnie w oczach Pracodawcy, nie kwestionujmy Pana umiejętności. Próbowaliśmy przekonać Pracodawcę, lecz był nieugięty. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić tę sytuację prosimy o kontakt z naszymi rekruterami pod numerem telefonu: 12 352 13 52.

Ta agencja tylko w ostateczności

Słaby kontakt z biurem, wieczne proszenie się o potrzebne dokumenty, strasznie zakręceni koordynatorzy, którzy średnio co pół roku się zmieniają i nie mają o niczym pojęcia a zwłaszcza o tym gdzie, do jakiej pracy i na jakie warunki posyłają pracownika. (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Niepolecam tej firmy już się raz sparzylem więc uważajcie wysyłając aplikacje czy wogule wam znajdą prace

Anon

Poinformowany ostatecznie zostałem dokładnie dzień po napisaniu tutaj opinii :) Na poprzednie próby kontaktu z Państwem nikt nie odpowiadał. Za ostateczną informację dziękowałem i dziękuje jeszcze raz, wystarczyło tylko napisać wcześniej :) Pozdrawiam serdecznie !

Zawiedziony

Jak nie macie pracy to mówcie a nie zwodzicue ludzi bo niekazdy ma czas czekać jak nic nie wie

@Michał 04.08.2017 10:31

Co tu wyjaśniać pani rekrutantka wiedziała że nieznana języka to mogła wcześniej powiedz że niemam szans wyjazdu na tą ofertę zrezygnowałem z pracy bo miałem bydz dostępny i bardzo żałuję że wysłał aplikacje do was wyszło jak zawsze że muszę szukać pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mać

Zawiedziony

Witam a ja już czekam ponad 3 tygodnie na pracę w Francji i nadal nic niewiadomo kiedy jadę pani rekrutantka milczy a miało bydz tak pięknie pozdrawiam

Anon

Osobiście nie polecam, otrzymałem propozycję pracy, pojechałem na rozmowę kwalifikacyjną, po czym zostałem zapewniony iż wszystko gra, do podpisania umowy muszę poczekać tylko na powrót Pana Prezesa. Czas oczekiwania wyniósł około 10 dni, zaś po mniemanym terminie powrotu Prezesa kontakt z Agencją całkowicie się urwał. W międzyczasie zostały ode mnie pobrane wszelkie informacje potrzebne do przygotowania umowy, kilka telefonów potwierdzających pracę i nagle nic. Rozumiem, że w biznesie jeżeli pracodawca nie dzwoni, to znaczy że nie ma na co liczyć. Wydaje mi się jednak, że pewne granice są :) Pozdrawiam

@Anon 30.07.2017 11:55

Dzień dobry, przede wszystkim bardzo mi przykro, że poczuł się Pan potraktowany w nieodpowiedni sposób. Jako agencja zawsze pozostajemy z naszymi Kandydatami w kontakcie i przekazujemy wszystkie informacje na bieżąco, nawet jeżeli nie mamy konkretnej informacji dotyczącej zatrudnienia, wówczas informujemy o tym, kiedy ewentualnie można spodziewać się odpowiedzi. Czasami pewnie opóźnienia wynikają z tego, że oczekujemy na informację od naszego Klienta. Kolega przekazał mi, że był z Panem w bieżącym kontakcie i poinformował o opóźnieniach w procesie. Jeżeli jednak chciałby Pan wyjaśnić tę sytuację serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Zależy nam, aby był Pan usatysfakcjonowany.

ana

Witam Jestem na etapie składania dokumentacji do pracy .Jeśli będę miała jakieś doświadczenie z tą firmą,to na pewno napiszę prawdziwą opinie.Pozdrawiam wszystkich chcących jakoś coś zarobić..

@ana 23.06.2017 19:16

Pani Ano, jeśli ma Pani jakieś pytania lub potrzebuje Pani pomocy w aplikowaniu lub przygotowaniu dokumentów - służymy pomocą! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 12 352 13 52 lub mailowego rekrutacja@jobsplus.pl :)

Adrian

Dzień dobry. Mają Państwo jakieś oferty pracy dla studenta z językiem angielskim b1/b2 na wakacje - w okresie lipiec - wrzesień/październik ?

@Adrian 15.06.2017 18:29

Dzień dobry Panie Adrianie, jeśli chodzi o pracę sezonową to mamy sporo ofert za granicą. Większość natomiast wymaga znajomości języka Francuskiego lub Niemieckiego. Jeśli chodzi o Polskę, to zwykle prowadzimy rekrutacje stałe. Zachęcam jednak do odwiedzenia naszej strony z ofertami pracy http://jobsplus.pl/oferty-pracy - w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego - 512484969, lub na czacie na naszej stronie :) Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

nocoment

no coment

Anka

Świetna firma, profesjonalne podejście i zaangażowanie - byłam z nimi w Niemczech na campingu.

Mika
@Anka 24.01.2017 18:50

A czy jest tam ciezko i czy kasa sie zgadza.

Magda

czy dostanę jakąś pracę w Niemczech bez znajomości języka np sprzątanie

Joanna Pieńkowska Jobs Plus
@Magda 12.01.2017 18:30

Dzień dobry, Niestety, w tym momencie posiadamy jedynie oferty pracy w Niemczech, gdzie niezbędna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy jednak do obserwowania naszej strony internetowej, w zakładce "Oferty pracy" znajdzie Pani zawsze aktualne oferty.

@Andrzej 05.01.2017 19:38

Wszystko w niej jest do (usunięte przez administratora) słaby kontakt koordynatorów brak informacji co do postępów w rekrutacji

Klaudia_Kwater_Jobs_Plus

Dzień dobry, ciężko mi odnieść się do opinii, która nie zawiera żadnych konkretów na temat naszej agencji. Jeżeli przybliży Pan/Pani sytuację, która wpłynęła na tak negatywną opinię - z chęcią się do niej ustosunkujemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości :) Jeżeli preferuje Pan/Pani kontakt telefoniczny również możemy porozmawiać - 512 484 969.

puder

@ lucy 0 moja znajoma mówiła mi ze sie wyboiera. a co?

Zostaw opinię o JOBS PLUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOBS PLUS