Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

Pl76

4 miesiące temu aplikowałem na pracę jako Piekarz i dopiero dziś ktoś łaskawie zadzwonił że potrzebują do pracy na jakąś śmieszna Polska umowę zlecenie he he śmiechu warte powinna być niemiecka umowa i na ich warunkach to tak jakby Niemiec pracował w Polsce na niemieckiej umowie czyli coś jest nie halo

JobsPlus
@Pl76

Dzień dobry. Jeżeli szuka Pan pracy w Niemczech przez polską agencję to nie jest niczym dziwnym, że zatrudniamy na podstawie polskiej umowy i nie jesteśmy tutaj wyjątkiem, a wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Ponadto polskie prawo nie zezwala na delegowanie pracowników na podstwie umowy zlecenie - więc nie jest prawdą to co Pan pisze, że oferujemy umowę zlecenie w przypadu pracy za granicą. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (a nie zlecenie!) na czas określony, urlopy, ubezpieczenie, odprowadzamy wszystkie składki za pracownika, oferujemy także miejsce zakwaterowania.

Lechp

Dostałem ofertę pracy i było mydlenie oczu że zadzwonią puzniej potem że pracodawca remontuje pokoje i nie wiedzą kiedy będzie praca a teraz nic nie wiedza-Nie Polecam człowiek czeka na pracę i dzwoni w sprawie ogłoszenia a oni nic nie wiedzą normalnie ręce opadają

JobsPlus
@Lechp

Dzień dobry, bez podania żadnych szczegółów nie możemy odnieść się do opinii. Jesteśmy agencją pracy, a więc na co dzień współpracujemy z naszymi klientami i nie zawsze termin wyjazdu czy zakwaterowania zależy od nas. Może się zdarzyć tak, że klient nie informuje nas o szczegółach, wówczas my również nie możemy przedstawić ich kandydatowi. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami +48 12 352 13 52 abyśmy mogli wyjaśnić tę sytuację.

Mis76

Witam czy ktoś w najbliższym czasie z Piekarzy wybiera się do pracy w okolice Berlina bo dostałem ofertę ale pani z biura dzwoniła że wyjazd się przedłuży bo pracodawca remontuje pokoje dla pracowników można się zgrać na wyjazd mam samochód mój nr ±48600803437

Łukasz

Gdzie moja wyplata?? dlaczego nie odbieracie telefonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Julita

@Pl76 Dziękuję Ci za udział w dyskusji. Nie ulega wątpliwości, że nie zostałeś potraktowany przez firmę JOBS PLUS w porządku. Jakie konkretnie warunki oferowali Ci później? Może ktoś z obecnych na forum jest obecnie pracownikiem w JOBS PLUS i chciałby wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy? Gorąco Was do tego zachęcam.

Julita

@Nikodem Piszesz, że w firmie JOBS PLUS pracowałeś niedługo - a ile dokładnie? Może taki niedługi czas pracy nie pozwolił Ci do końca na obiektywną ocenę tego pracodawcy? Może jednak dostrzegłeś jakieś pozytywne strony pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do podjęcia dyskusji. @Bartosz Pracujesz albo pracowałeś w JOBS PLUS? Co możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy? Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla osób poszukujących zatrudnienia w tej firmie.

Bartosz

Może trzeba było pracować dłużej a zadowolenie z pracy by było?

Nikodem

Nie polecam pracy w jobplus nie placa jesli chodzi o marsylie praca ciesla pracowalem tam chwile dobrze ze mialem za co wrocic

Julita

Niedawno widziałam nowe oferty pracy w firmie JOBS PLUS, pracodawca ten wydaje się dokonywać dużych postępów na Polskim rynku. Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi jak wyglądają sprawy umów dla studentów, na jaką stawkę można liczyć? Co z kwestią dni wolnych, łatwo dostać 1 dzień urlopu? Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku.

Michał_Jobs Plus

Panie Denisie, Podczas podpisywania umowy został Pan poinformowany o tygodniowym okresie próbnym. Po tym czasie Pracodawca w Belgii sam decyduje czy nowy Pracownik się sprawdził. W tym wypadku niestety Pracodawca nie zdecydował się na przedłużenie umowy i zostaliśmy zmuszeni o poinformowaniu o konieczności powrotu do kraju. Walczyliśmy o Pana, ale zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Pracodawca w Belgii jest naszym wieloletnim Klientem u którego pracuje wielu Pracowników oddelegowanych przez naszą Agencji. Niejednokrotnie zdarza się, że powracają w to samo miejsce. Stwierdzenie, że to „obóz pracy” jest bardzo nie na miejscu.

@Michał_Jobs Plus

PANIE MICHALE GDZIE SĄ NASZE OPINIE ODNOŚNIE NASZEGO 4 DNIOWEGO ZATRUDNIENIA W BELGII,A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE!!!JAK WIDAĆ ZOSTAŁY USUNIĘTE DLA DOBRA SPÓŁKI.MOŻE NASTĘPNI UWIERZĄ W WASZE BAJKI,SPÓLKA DORABIA SIĘ KOSZTEM PRACOWNIKÓW .STRATA CZASU I PIENIĘDZY.PORAŻKA

@NICO

Dokładnie

@Michał_Jobs Plus

PANIE MICHALE OCZYWISCIE ZE ZOSTAŁEM POINFORMOWANY O TYGODNIOWYM OKRESIE PRÓBNYM O TYGODNIOWYM !!!A NIE 4 DNIOWYM!!!!ZAPEWNIAŁ PAN ZE UMOWA ZOSTANIE W BELGI PRZEDŁUŻONA!!!PISZE PAN RÓWNIEZ ŻE PRACODAWCA DECYDUJE CZY NOWY PRACOWNIK SIĘ SPRAWDZIŁ ZGADZAM SIĘ Z PANEM ALE JA NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA SWOICH KWALIFIKACJI ORAZ UMIEJĘTNOŚCI PRZED PRACODAWCĄ PONIEWAZ PRACOWAŁEM 4 DNI A PRACODAWCY NIE BYŁO NA BUDOWIE PRZEZ TEN OKRES WIĘC O CO CHODZI.PO 4 DNIACH MUSIAŁEM OPÓŚCIĆ MIESZKANIE I NIKT NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ ŻE NIE MAMY Z OJCEM ZA CO WRÓCIĆ DO KRAJU ZE ZA CHWILĘ BĘDZIEMY NA ULICY MUSIELIŚMY KOMBINOWAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ CZY TO JEST W PORZĄDKU????MÓJ WNIOSEK JEST TAKI ZE PRACODAWCA NIE POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY FIRMA WYSYŁA A PRACODAWCA ODSYŁA TAK TO WYGLĄDA TAKA JEST PRAWDA.NIE BĘDE SIĘ POWTARZAŁ ALE TAKA JEST RZECZYWISTOSC.DLA NAS TO BYŁA PORAŻKA!!!!

Amadeo

Szukałem pracy na wakacje , wysłałem CV i wszystko super. Przez agencję znalazłem dobrą pracę akurat żeby sobie dorobić i dostałem dużą premie . Polecam agencje na razie nie było problemów .

Julita

@NICO jeśli jakiś wpis zniknął, oznacza to, że został on decyzją administratora zarchiwizowany za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tej decyzji, to bardzo proszę o kontakt bezpośredni z administratorem. Będzie on mógł odnieść się konkretnie do Twojej sytuacji. Kontakt znajdziesz w treści regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

NICO

CHCIAŁEM ZAPYTAC DLACZEGO MÓJ KOMENTARZ ZOSTAL USUNIĘTY,????? CHYBA KAŻDY Z NAS MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT SWOJEGO PRACODAWCY I SPÓŁKI .JAK SIĘ NAPISZE PRWDĘ TO NAJLEPIEJ USUNĄĆ KOMENTARZ!!!!!!TROCHĘ ZA DUZO NAPISALEM PRAWDY WIĘC NIE MA ŚLADU PO MOJEJ OPINI !WPROWADZACIE ZAINTERESOWANYCH W BŁĄD I NIE JEST TAK CUDOWNIE JAK OBIECUJECIE PRZEZ TELEFON.JEDNO OSZUSTWO!!!!Z TEGO CO MI WIADOMO W BELGII NIE POTRZEBUJĄ LUDZI DO PRACY FIRMA WYSYŁA A PRACOAWCA ODSYŁA DO POLSKI.TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ.PORAŻKA!!!!! pomocna (0) odpowiedz

Zawiedziony

Zgadzam się to strata czasu dla tej firmy

Michał_Jobs Plus

Niestety, ale w przypadku tej oferty pracy nigdy nie możemy zapewnić o przedłużeniu umowy. Wszystko zależy od tego, jak Pracownik wypadnie w oczach Pracodawcy, nie kwestionujmy Pana umiejętności. Próbowaliśmy przekonać Pracodawcę, lecz był nieugięty. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić tę sytuację prosimy o kontakt z naszymi rekruterami pod numerem telefonu: 12 352 13 52.

Ta agencja tylko w ostateczności

Słaby kontakt z biurem, wieczne proszenie się o potrzebne dokumenty, strasznie zakręceni koordynatorzy, którzy średnio co pół roku się zmieniają i nie mają o niczym pojęcia a zwłaszcza o tym gdzie, do jakiej pracy i na jakie warunki posyłają pracownika. (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Niepolecam tej firmy już się raz sparzylem więc uważajcie wysyłając aplikacje czy wogule wam znajdą prace

Anon

Poinformowany ostatecznie zostałem dokładnie dzień po napisaniu tutaj opinii :) Na poprzednie próby kontaktu z Państwem nikt nie odpowiadał. Za ostateczną informację dziękowałem i dziękuje jeszcze raz, wystarczyło tylko napisać wcześniej :) Pozdrawiam serdecznie !

Zawiedziony

Jak nie macie pracy to mówcie a nie zwodzicue ludzi bo niekazdy ma czas czekać jak nic nie wie

@Zawiedziony

Proces rekrutacji w okresie letnim może się przedłużyć. Zawsze staramy się wysłać kandydatów do pracy najszybciej jak to możliwe, lecz procedury bywają czasochłonne, w zależności od miejsca pracy i wykonywanych zadań. Zapewniamy, że nasi rekruterzy skontaktują się, gdy zajdzie sposobność do szybkiego wyjazdu. Niezależnie od etapu poszukiwań pracy, zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 12 352 13 52, poprzez stronę www.jobsplus.pl lub odwiedzin w biurach w Krakowie i w Warszawie. Aktualne oferty pracy dostępne są na www.jobsplus.pl/oferty-pracy

@Michał

Ja rozumie że jest okres letni a ale nie było mowy że muszę znać język przynajmniej pani z jobsplus nic o tym nie wspominała takie rzeczy się mowi odrazu bo szkoda czasu mojego i waszego czuję się oszukany i złe wspomniana z wami współpracę słaba komunikacja pozdrawiam

@Zawiedziony

Niestety bardzo rzadko zdarza się, że język obcy jest niewymagany przy wyjeździe za granicę. Wszystkie wymagania niezbędne do wyjazdu są szczegółowo opisane w każdej ofercie pracy. Zależy nam, aby wyjaśnić sprawę, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Obecnie posiadamy jedną ofertę w Belgii, bez znajomości języka obcego. Praca dotyczy stanowiska pomocnik dekarza/pracownik ogólnobudowlany: http://bit.ly/pomocnik-dekarza

@Michał

Co tu wyjaśniać pani rekrutantka wiedziała że nieznana języka to mogła wcześniej powiedz że niemam szans wyjazdu na tą ofertę zrezygnowałem z pracy bo miałem bydz dostępny i bardzo żałuję że wysłał aplikacje do was wyszło jak zawsze że muszę szukać pracy (usunięte przez administratora) mać

Zawiedziony

Witam a ja już czekam ponad 3 tygodnie na pracę w Francji i nadal nic niewiadomo kiedy jadę pani rekrutantka milczy a miało bydz tak pięknie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS