Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.

Ciekawski

Czy ktoś bierze udział w projekcie : ZDOBĄDŹ WŁASNY SZCZYT ? Potrzebuję opinii na temat projektu. Ile czeka się na szkolenie i jakie są możliwe szkolenia ?

Ada

szkolenie na grafika bez sensu, nie ma gdzie stażu po tym znaleźć, a obiecują, że znajdą uczestnikom staż. organizacyjnie do bani, panie w biurze nieogarnięte, same nie wiedzą co mówią. szkolenie, które ma trwać miesiąc trwa trzy bo tak jest ustawiony grafik, jak ktoś jest bogaty i nie chce nic zarobić to niech robi staże,

nina

nie polecam, szkolenie na pracownika biurowego, a wciskają oferty stażu jako sprzedawca, konsultant itp i jeszcze pretensje i docinki, że ktoś tego nie chce przyjąć. mało profesjonalne szkolenie, dużo zbędnych rzeczy, spotkania z psychologiem i couchem, które nic nie wnosi, ogólnie dużo "lania wody", mało przydatnych rzeczy

nina
@nina 16.11.2017 17:27

i jeszcze nie płacą w terminie

Buba

Tomakin - całkowita racja . Program "Zaplanuj swoją przyszłość" na samym początku zapowiadał się bardzo obiecująco, fajny sposób żeby podnieść kwalifikacje, ale niestety raczej nic z tego nie będzie.. Kursy miały się zacząć po kilku dniach natomiast miesiąc później dalej nic. Po dwóch tygodniach jedyna informacja w mailu, że trzeba jeszcze poczekać....dodam, że żeby przystąpić do programu nie można być zarejestrowanym w Urzędzie pracy tak więc czekam od miesiąca bez ubezpieczenia... Po tym mailu zero kontaktu i jakichkolwiek informacji. Radzę nie być tak naiwnym i głupim żeby się na to nabrać..poszukajcie czegoś innego, albo zostańcie w Urzędzie pracy- chociaż macie ubezpieczenie.

John Doe

Cześć. Brał ktoś udział w programie zaplanuj przyszłość orgonizowanym przez ten instytut? Proszę o więcej informacji orwz opinie.

Tomakin

Tragedia !!! brałem udział w kilku już w swojej karierze projektach i tak niekompetentnej kadry jeszcze nie spotkałem !!! Rekrutacja ciągnęła się tygodniami. Dziesiątki maili , nikt nic nie wie , co kawałek ktoś na wolnym , chorobowym MASAKRA !!! straciłem czas po za nerwami , telefonami . Za to bzdurne papiery gdzie w innych z takiego samego podziałania nikt nie wymagał. Uważają się za wielkich Urzędników a mam wrażenie , ze po prostu zebrało się po znajomości kilku młodych amatorów i w ten sposób przemielają kasę , niestety bez korzyści Dla uczestników. Przykro ,że takie coś funkcjonuje. Radzę bardzo się zastanowić zanim przystąpi się z nimi do współpracy bardzo można popłynąć !!!!!!!!!!

Masz za sobą rekrutację w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.