Opinie o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.
3 17 75 5 1
Marika Nowy wpis

Co moge napisac? Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Kadra naprawde spoko. Szkolonka tez... Staze reguluje ustawa, wiec nie wiem po co sie doczepiac do ceny... polecam firme

Maciej Nowy wpis
@Marika

Dzięki za pomocną opinie. Przeczytałem trochę o tych stażach i wiem, że są płatne w postaci comiesięcznego stypendium stażowego. Możesz napisać w jakiej jest wysokości?

TakNie

Czy można liczyć w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

nie

TakNie1
Maciej Nowy wpis
@pracownik

A czy firma oferuje inne dodatki do wynagrodzenia?

maria
Nazwa działu: Handlowy

Rewelcja, te projekty zmieniaja ludzi i zaginaja czasoprzestrzen ;p polecam

Zuza

Tak spokojnie zrobiło się na forum bo dobrze wam się pracuje?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Pablo

To co stało się z moim życiem po zapisaniu się do projektu to coś co mi się nawet nie śniło. Znalazłam wymarzoną pracę, za naprawdę godne pieniądze. Teraz jestem tym kim zawsze chciałam być! Cała kadra projektowa reprezentuje biznesowe oraz rzeczowe podejście.

Tak3Nie1
katerina
Nazwa działu: Produkcja

Rewelacja! Pelna pasja i zaangazowanie szczegolnie pana posrednika tomasza z itk. Po 2 tygodniach rozmow z panem tomkiem jestem naprawde zadowolona. Dostalam prace w hr to bylo moje marzenie. Ten projekt a szczegolnie pan tomek spelnia marzenia warto nawet za to 1017 pracowac, aby potem sie wybic, polecam!!!

dzesa
Nazwa działu: Produkcja

staże za marne 1000 zl o zgrozo i za co sie utrzymac w krakowie...dramat a nie pomoc!

Tak4Nie1
Pablo
@dzesa

Zaintrygował mnie ten wpis. Sprawdziłem o co chodzi z tym 1000 zł za staż i okazało się, że jest to kwota określona ustawą. Nie może być wyższa. Zawsze można iść do normalnej pracy i zarabiać normalne pieniądze. W tym przypadku powiedzenie umiesz liczyć, licz na siebie jest adekwatne. Podejście roszczeniowe- to jest dopiero zgroza.

Obrońca

Idealnie to z pewnością nigdzie nie będzie. Czytając opinie mam wrażenie jakby tu nic się nie robiło. A przecież tak nie jest!!!

Tak1Nie3

Ciekawski

Czy ktoś bierze udział w projekcie : ZDOBĄDŹ WŁASNY SZCZYT ? Potrzebuję opinii na temat projektu. Ile czeka się na szkolenie i jakie są możliwe szkolenia ?

Lucy
@Ciekawski

Operator wózka widłowego, pracownik biurowy, podstawy księgowości z obsługą programu księgowego, obsługa klienta z kasą fiskalną, komputerowe, maszyny budowlane - operator, gastronomiczne.

były uczestnik
@Ciekawski

ja miałam staż jako prac. biurowy, kasa była na czas. po stażu udało mi się załapać do pracy w tym samym miejscu co staż . Na szkolenie czekałam długo ( miesiąc) bo grupa się nie zebrała. szkolenia były ok. ECDL 100h i kasa za stypendium była.

Renik
@Ciekawski

Ostatnio dostałam jeszcze propozycję kursów pracownik biurowy z poszerzonym excelem i pracy w chmurze. jak dla mnie to zespół projektowy szczytu jest ok. jak tylko mogą to pomagają, wprawdzie trwa to czasem długo ale nie ma co narzekać. kasę za stypendium stażowe mają większa niż w innych projektach i rozdają vouchery po szkoleniu. można sobie ciuchy kupić za 250 zł - super taki prezencik

Stażystka
@Renik

Pracownicy sami o sobie piszą pochlebne słowa a w realu zero kompetencji

Michał
@Renik

Dokładnie Wielki Brat czuwa nad pozytywnymi opiniami, a każdy kto był tym projekcie się przejechał na tym

heniek
@Renik

ciekawe, ja żadego vouchera nie dostałem, a bylem w katowicach

Renik
@heniek

Może w Katowicach nie ma voucherów, szczyt w Katowicach nie działa

NN
@Michał

Jak widać część odpowiedzi mu się wymknęła hahaha

zawiedziony bez pracy
@Ciekawski

Pośrednik pracy w tym projekcie to jakaś katastrofa. Nie można się z nim dogadać. o starzu szkoda nawet gadać. niby nic nie ma, trudno znaleźć, nie nadaje się. szkoda czasu na rozmowe z nim, lepiej samemu poszukać po znajomych

Milka
@zawiedziony bez pracy

Zapraszam do kontaktu z Zespołem Projektowym zdobądź własny szczyt i z biurem

były uczestnik projektu
@Michał

Dokładnie tak! Jest jeden wielki bajzel i zero kompetencji pracowników projektu!

Maksii93
@zawiedziony bez pracy

Chyba stazu no bo starzu z minimalną znajomością zasad ortografii nikt ci nie znajdzie

mw
@były uczestnik projektu

Ja mam staż. Kasa w miarę na czas. Szkolenia były.

Derwisz

Nieudolność tak można nazwać działanie tej firmy. Niby pomaga ,a tak naprawdę to nic z tego nie wynika. Pominę fakt bałaganu , brak organizacji i fachowców. Nie potrafią nawet dokumentów skompletować. Kompletna amatorska. Ludzie tam zatrudnieni to jakiś dramat.

Xx

Nie polecam. To są (usunięte przez administratora) Manipulują ogloszeniami a na miejscu okazuje się, że proponują całkiem inne warunki

uczestnik projektu

Projekt Zdobądź własny szczyt realizowany w N.T. : - najpierw 4miesiące trwała rekrutacja, -długi czas oczekiwania na kasę - stypendium za szkolenie - prawie miesiąc -pracownik zajmujący się stażami to....wielkie nieporozumienie! (nie pasuje mi przeklinać) -ogólnie w tym momencie nie ma z kim rozmawiać - zero kompetencji! miejsce stażu dla mnie mieli "podane na talerzu" i 3 miesiące trwa podpisywanie umowy z pracodawcą przez pracownika ITK! Nigdy więcej z nimi nie chcę mieć do czynienia!

uczestnik projektu
@uczestnik projektu

a jeszcze zapomniałam - za ukończenie kursu należy się certyfikat, potwierdzający naukę i zdobyte umiejętności - i 3 miesiące już czekam na otrzymanie!

Weronika

@ruda, możesz napisać o co dokładniej chodzi Ci pisząc o "złych praktykach" pracodawcy? Jak wygląda praca w Instytut Turystyki w Krakowie? Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Instytut Turystyki w Krakowie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Iza

Generalnie firma ma bardzo dobra opinię i myślę, że ktoś złośliwie wypisuje bzdury.

Xyz

Staże i projekty ok, ale jeżeli ktoś chce tam pracować (psycholodzy, pośrednicy, doradcy itp.) to nie polecam. Lepiej trzymać się z daleka. Umowa o pracę nie jest tego warta. Uważajcie na te firmę.

nika
@Xyz

możesz wytłumaczyć dlaczego?

Tak4Nie

ruda
@nika

zgadzam się z przedmówcą - nie polecam wiązać się z tą firmą umową o pracę - z wielu powodów! Moim zdaniem jest to pracodawca nieuczciwy, który "psuje rynek" swoimi praktykami. Pracownicy są przemęczeni, atmosfera w biurze jest bardzo zła, normą są nadgodziny i wykorzystywanie pracowników do zadań, do których nie byli zatrudnieni. Nie polecam absolutnie!

Weronika

@Xyz, czy możesz powiedzieć coś więcej? Chętnie dowiemy się, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - czy byłaś związana z tym miejscem zawodowo? @nika, czy jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? A może już ją podjęłaś? :)

Karolina

Czytam, czytam, i połowie się chyba projekty pomyliły. Co Wy chcecie od ludzi tam pracujących? Panie tam pracujące są bardzo miłe, interesują się uczestnikami, próbują też pomóc w poszukiwaniach :) Ale to nie zwalnia nikogo z tego żeby samemu również czegoś poszukać, pochodzić na rozmowy w sprawie pracy, zainteresować się... A nie unikać kontaktu z paniami z biura jakby one gryzly :) Ktoś długo czeka na staż ponad np. 4 miesiące? Wreszcie i on coś znajdzie, jak nie staż to pracę od razu :)

Ania

Ile tak średnio czekaliscie na staż po zakończeniu wszystkich szkoleń?

Kasia

2 tyg.

Jerry

Chyba jak sama znalazłaś:D

MICHAŁ
@Ania

W TRAKCIE KURSÓW był pośrednik pracy, na staż poszedłem zaraz po kursach. Miałem swoje typy gdzie chciałbym pracować a pośrednik tam poszedł i staż odbywam w jednym z tych miejsc. Z tego co wiem, część osób z naszych kursów jeszcze czeka a 2 osoby już na stażach.

anka
@MICHAŁ

przecież pośrednik nie idzie tam gdzie chcesz odbyć staż, to ty sam musisz pytać czy cię przyjmą itp

Maciej
@MICHAŁ

To jest właśnie ten minus że trzeba czekać ze stażem, oprócz tego projekt jak najbardziej ok.

Ada

szkolenie na grafika bez sensu, nie ma gdzie stażu po tym znaleźć, a obiecują, że znajdą uczestnikom staż. organizacyjnie do bani, panie w biurze nieogarnięte, same nie wiedzą co mówią. szkolenie, które ma trwać miesiąc trwa trzy bo tak jest ustawiony grafik, jak ktoś jest bogaty i nie chce nic zarobić to niech robi staże,

Tak4Nie

l.w
@Ada

grafik to Katowice?? Ja jestem w proj. Zdobądż szczyt u nas jeszcze nie ma tego . Ale to chyba inne projekty

Ewelina
@Ada

Ja skończyłam szkolenie we wrześniu i do tej pory nie mam stażu

Karola
@l.w

Ludzie nie narzekajcie tam :D Panie z biura projektu Zaplanuj Swoją Przyszłość są bardzo miłe i pomocne. Narzekacie że nie mogą Wam znaleźć stażu... A nikt nie wpadł na to, że takie rzeczy trochę trwają? Cierpliwości

Olciakk
@Karola

Karola może Ty jesteś tą Panią z biura i się próbujesz usprawiedliwić? Potwierdzam organizacja do bani.

Domii
@Karola

Chyba zero organizacji.

Kamila

Nie ma takiej tragedii jak piszecie w ,,zaplanuj swoją przyszłość".

Marek

Duże zaangażowanie Trenera. Wysoki poziom wiedzy prowadzącego szkolenie, bardzo dynamiczne szkolenie, szeroki zakres wiadomości. Bardzo dobry sposób przekazywania informacji. Duża wiedza fachowa, szczegółowe odpowiedzi na zadawane pytania, przystępne przedstawienie tematu. Dostałem już 3 propozycję stażu oraz 1 ofertę pracy. Teraz jestem na etapie procesu rekrutacji - więc na pewno któraś z ofert zaskoczy. Ja jestem zadowolony z obsługi i udzielonej mi pomocy. :)

Tomakin

Tragedia !!! brałem udział w kilku już w swojej karierze projektach i tak niekompetentnej kadry jeszcze nie spotkałem !!! Rekrutacja ciągnęła się tygodniami. Dziesiątki maili , nikt nic nie wie , co kawałek ktoś na wolnym , chorobowym MASAKRA !!! straciłem czas po za nerwami , telefonami . Za to bzdurne papiery gdzie w innych z takiego samego podziałania nikt nie wymagał. Uważają się za wielkich Urzędników a mam wrażenie , ze po prostu zebrało się po znajomości kilku młodych amatorów i w ten sposób przemielają kasę , niestety bez korzyści Dla uczestników. Przykro ,że takie coś funkcjonuje. Radzę bardzo się zastanowić zanim przystąpi się z nimi do współpracy bardzo można popłynąć !!!!!!!!!!

Tak12Nie
Lucy
@Tomakin

A jaki to był projekt? Bo z tego co widziałam na ich stronie to mają kilka, w różnych miejscach

Tomakin
@Lucy

Zdobądź Własny Szczyt...

Marek
@Lucy

Duże zaangażowanie Trenera. Wysoki poziom wiedzy prowadzącego szkolenie,.bardzo dynamiczne szkolenie, szeroki zakres wiadomości. Bardzo dobry sposób przekazywania informacji. Duża wiedza fachowa, szczegółowe odpowiedzi na zadawane pytania, przystępne przedstawienie tematu. Dostałem już 3 propozycję stażu oraz 1 ofertę pracy. Teraz jestem na etapie procesu rekrutacji - więc na pewno któraś z ofert zaskoczy. Ja jestem zadowolony z obsługi i udzielonej mi pomocy. :)

Klaudia

Zamiast czekać na staż(nawet choćby przysłali ofertę to nie wiadomo czy Was przyjmą tam) to radzę wszystkim uczestnikom szukać pracy byle tylko być jak najdalej i zerwać umowę z tego projektu.

Sara

Jeśli chodzi o projekt: Zaplanuj Swoją Przyszłość - według mnie: doskonałe szkolenie zorientowane na kształcenie umiejętności praktycznych. Przygotowanie szkolenia (materiały + ćwiczenia praktyczne) wręcz modelowe. Prowadzący idealnie łączy zainteresowania naukowe z doświadczeniem z praktyki. Co do staży - ja regularnie dostaje oferty staży - które powiązane są z grafiką komputerową. Jestem w kontakcie z innymi uczestnikami i nie jest tak źle jak piszecie - na 10 osób 6 ma już staż, 2 bezpośrednio mają pracę - więc dla mnie też na pewno coś znajdą. Trzeba tylko wykazywać inicjatywę, dzwonić, pytać się - krótko dać coś z Siebie... Jedyne na co mogę narzekać - to catering - nieco jednostajny i powtarzalny... ale to szczegół. Projekt gorąco polecam!.

Kamil

Nie jest źle, słyszałem kiedyś o projekcie na którym po szkoleniu połowa uczestników nie znalazła stażu, mimo że było to w umowie.

Anna
@Kamil

Takie coś jest chyba niedopuszczalne, nie można żadnego uczestnika zostawić bez stażu

John Doe

Cześć. Brał ktoś udział w programie zaplanuj przyszłość orgonizowanym przez ten instytut? Proszę o więcej informacji orwz opinie.

magda
@John Doe

A co to był za projekt, ten organizowany w Katowicach?

Dominik

Nie polecam, jest wiele innych projektów w których bardziej opłaca się wziąść udział

@Dominik

zgadzam się, a możesz jakieś polecić?

Chociażby Emat którego biuro również mieści się w Katowicach

micek
@Dominik

przecież proj. zdobadź szczyt realizowany jest na terenie Malopolski i katowice nie wchodzą

Ale my mówimy o projekcie ,,Zaplanuj swoja przyszłość" z Katowic

Duszka

Nie rozumiem negatywnych opinii odnośnie projektu Zaplanuj Swoją Przyszłość... Być może trwa to długo(chodzi o szukanie stażu przez ITK), ale przecież wiadomą rzeczą jest że chcą nam znaleźć takie miejsce, żeby później pracodawca nas zatrudnił. To całkiem normalne przy tego typu projektach :) Chyba że ktoś miał zaklepana wcześniej miejscówkę u pracodawcy, to wtedy jest całkiem inaczej.

Adam

Jak dla mnie wszystko było w porządku. Szkolenie, catering, materiały szkoleniowe - nie ma się do czego przyczepić, widać gołym okiem Wszyscy są mili i się starają pomóc. Zaangażowanie na 100%. Do tego stypendium na czas, co do stażu: dostałem 4 propozycje - wszystkie związane z tematyką szkolenia. Teraz kończę staż - a pracodawca obiecuje - że zatrudni mnie na stałe. Z mojego doświadczenia mogę jak najbardziej polecić tą firmę.

achim
@Adam

i co zatrudnili cie czy tylko powiedzieli ze zatrudnia?

nina

nie polecam, szkolenie na pracownika biurowego, a wciskają oferty stażu jako sprzedawca, konsultant itp i jeszcze pretensje i docinki, że ktoś tego nie chce przyjąć. mało profesjonalne szkolenie, dużo zbędnych rzeczy, spotkania z psychologiem i couchem, które nic nie wnosi, ogólnie dużo "lania wody", mało przydatnych rzeczy

Tak11Nie

@nina

i jeszcze nie płacą w terminie

Maciek
@nina

Nie mówiąc o tym że niektórzy skończyli wszystkie szkolenia w październiku a stażu nie mają do tej pory bo państwo z biura ITK jakby o nim zapomnieli

Tak3Nie

Zostaw opinię o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.