Opinie o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Komponenty elektryczne/elektroniczne - Pozostała Działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

Mateusz

Firma wydaje się być ok, ale obsługa biurowa - to jakiś dramat !!!! Brak możliwości dodzwonienia się do nich to standard.. jak już się dodzwonię - wielka łaska i foch, że muszą udzielić informacji.. mylą się, podają błędne informacje... Kto tam pracuje? stażystki? osoby z podstawowym wykształceniem? praktykanci? Osoby z biura z projektu Czas na Zmianę - wszyscy do wymiany... :/ :/ :/ :/

Czy w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Secretcrush

B2B? Co to oznacza?

Fiodor

Czy firma obsługuje projekty wykracza ajacr poza małopolskie? Mój kolega ostatnio się dostał a nie jest? Mi bardzo się podoba firma robiącą projekty w wielu wojewodztwach

Beduin

Dzisiaj kolejny raz próbuje się dodzwonić i nikt nie odbiera telefonu. Państwo w ogóle tam pracują czy to firma krzak?

Przykro

Firma nieprofesjonalna. Braki w komunikacji. Załatwiają staże w firmach w których panuje (usunięte przez administratora) i wyzysk.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Emilia

Instytut Turystyki ma dla bezrobotnych różne programy, szkolenia i staże. Np. w zakresie excela https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/bezplatne-szkolenie-ms-excel,lento.pl104ce3e62bc152c41ec169f9c83c9afd,krakow Ale ja chcę zapytać o to, czy ITK ma teraz nabór dla szkoleniowców, którzy to wszystko poprowadzą? Ile płacą za godzinę zajęć?

Lucynka

Muszę napisać miłą opinię o firmie. Robią kawał dobrej roboty. Bardzo mi się spodobały warsztaty i liczę na więcej w Gorlicach!!!

zadowolona

Kurde, strasznie się cieszę, że istnieją takie firmy jak ta. Wsparcie, pomoc dla człowieka w tym chorym koronawirusowym szaleństwie, a ta firma oferuje naprawdę wiele. polecam

Katarzyna

Przebieg rekrutacji Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy. Pytania Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

Ciekawska

Czy pracodawca płaci terminowo? Jestem ciekawa, bo pojawiło się ogłoszenie na koordynatora projektów. Może ktoś podzielić się informacjami, ilu etapowy jest proces? Czy można pracować zdalnie? Jakie sa realne zarobki?

Milka
@Ciekawska

Jako uczestnik polecam składanie cv bo obecna koordynator projektu power to jakaś kpina. Lawiruje, nie odbiera telefonów, okłamuje. Może jak ktoś przyjdzie na jej miejsce uczestnicy będą traktowani z szacunkiem.

Covid
@Milka

Czemu nie ma z państwem kontaktu telefonicznego? Numer jest podany i po pierwsze nie można się dodzwonić a po drugie jak jakaś z pan łaskawie odbierze to mówi że albo nie wie albo że osoba która wie akurat je coś. Ile można pić kawę i jeść? To nie pierwsza sytuacja gdzie dzwonię i nikt nie odbiera albo ktoś je.

Magdalena
@Milka

Cześć, w jakiej sprawie byłaś okłamywana przez obecnego koordynatora? O co chodzi? Przybliżyłabyś całą sprawę?

Zainteresowana

Dzień dobry, kiedy rozpoczną Państwo rekrutację i spotkania do Czasu na Zmianę, bo nadal cisza...

Mateczna

Chciałabym serdecznie podziękować całej kadrze za bardzo pyszne obiadki na Zamkniętej podczas szkolenia z panem Romanem. Było mi niezmiernie miło. Fajni ludzie, sympatyczni, otwarci, gotowi do pomocy. Dobrze, że unia wspiera nas bezrobotnych i daje nam możliwości rozwoju dzięki tej firmi. Pełna klasa, a teraz czeka własnie na badania i mykam na staż zawodowy. Trzymajcie kciuki

Mario

Bardzo fajne projekty mają nie tylko dla młodych, ale także dla seniorów. Można polecić, profesjonalna kadra i coachowie.

Izab
@Mario

Jakie kwalifikacje posiadają coachowie?

Benek

Czy można aplikować mino że na stronie internetowej jest informacja o czasowym zawieszeniu rekrutacji?? Ewentualne jak długo się czeka na odzew??

Amar
@Benek

O co chodzi z warsztatami kulinarnymi w projekcie szansa? Czy mogę więcej informacji? Warunkiem jest ukończenie 25 r życia więc raczej gotować umiem. Co tak naprawdę przydatnego może mi dać ten projekt??

Niki
@Benek

O jaki projekt chodzi?

Dariusz Szansa
@Amar

Projekt jest przeznaczony dla osób, które posiadają niższe kwalifikacje i kompetencje miarodajnie tożsame bądź mniejsze niż 3 poziom PRK. Zapraszamy do kontaktu z biurem projektu Szansa na Sukces w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kalinka

Dlaczego nie macie zmian po 8 godzin? Sama bardzo chętnie przyszłabym do pracy. Ostatnio pracowałam w systemie 4 brygadowym po 8 godzin przez 7 dni w tygodniu i szło wytrzymać ale trzy dni po 12 to jest jakaś porażka.

Daniek

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Instytucie Turystyki ?

Jakich zarobków można spodziewać się na stażu i zaraz po nim?

Maria

prosze o informacje, czy podczas spotkania z doradca klienta trzeba nocis maseczke?

Reneee
@Maria

Tak,trzeba

Justy
@Reneee

Ostatnio na spotkaniu z doradcą nie miał maseczki trochę było mi dziwnie i bałam się mu zwrócić uwage

Pracownicy

Dziękujemy firmie za świetne zarządzanie podczas pandemii COVID. Wiemy że w innych firmach są zwolnienia i redukcje wymiaru godzin. ITK zarządza tym wzorcowo, mamy stabilne zatrudnienie i super firmę. Dziękujemy

Giertych
@Pracownicy

Szczególnie polecam współpracę z Panem D. Jest bardzo ciepły i empatyczny. Przerobił że mną każda pozycje z puntów obowiązkowych podczas rekrutacji!

Maria
@Giertych

polecam również Pana Tomasza jest bardzo otwartym człowiekiem. Jego pozycje doradcze i rwkruterskie sprawiły mi wiele przyjemności

mati

fajna firma, fajne projekciki no (usunięte przez administratora)

Malinowski

Pracuję 7 lat i nie żałuję, takiej firmy w regionie nie znajdziecie. Kasa jest ok i cały socjał też.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 55 ocen.
  • łężce 23
    30-614 Kraków

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.