Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

Anon

Osobiście nie polecam, otrzymałem propozycję pracy, pojechałem na rozmowę kwalifikacyjną, po czym zostałem zapewniony iż wszystko gra, do podpisania umowy muszę poczekać tylko na powrót Pana Prezesa. Czas oczekiwania wyniósł około 10 dni, zaś po mniemanym terminie powrotu Prezesa kontakt z Agencją całkowicie się urwał. W międzyczasie zostały ode mnie pobrane wszelkie informacje potrzebne do przygotowania umowy, kilka telefonów potwierdzających pracę i nagle nic. Rozumiem, że w biznesie jeżeli pracodawca nie dzwoni, to znaczy że nie ma na co liczyć. Wydaje mi się jednak, że pewne granice są :) Pozdrawiam

@Anon

Dzień dobry, przede wszystkim bardzo mi przykro, że poczuł się Pan potraktowany w nieodpowiedni sposób. Jako agencja zawsze pozostajemy z naszymi Kandydatami w kontakcie i przekazujemy wszystkie informacje na bieżąco, nawet jeżeli nie mamy konkretnej informacji dotyczącej zatrudnienia, wówczas informujemy o tym, kiedy ewentualnie można spodziewać się odpowiedzi. Czasami pewnie opóźnienia wynikają z tego, że oczekujemy na informację od naszego Klienta. Kolega przekazał mi, że był z Panem w bieżącym kontakcie i poinformował o opóźnieniach w procesie. Jeżeli jednak chciałby Pan wyjaśnić tę sytuację serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. Zależy nam, aby był Pan usatysfakcjonowany.

ana

Witam Jestem na etapie składania dokumentacji do pracy .Jeśli będę miała jakieś doświadczenie z tą firmą,to na pewno napiszę prawdziwą opinie.Pozdrawiam wszystkich chcących jakoś coś zarobić..

@ana

Pani Ano, jeśli ma Pani jakieś pytania lub potrzebuje Pani pomocy w aplikowaniu lub przygotowaniu dokumentów - służymy pomocą! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 12 352 13 52 lub mailowego rekrutacja@jobsplus.pl :)

Adrian

Dzień dobry. Mają Państwo jakieś oferty pracy dla studenta z językiem angielskim b1/b2 na wakacje - w okresie lipiec - wrzesień/październik ?

@Adrian

Dzień dobry Panie Adrianie, jeśli chodzi o pracę sezonową to mamy sporo ofert za granicą. Większość natomiast wymaga znajomości języka Francuskiego lub Niemieckiego. Jeśli chodzi o Polskę, to zwykle prowadzimy rekrutacje stałe. Zachęcam jednak do odwiedzenia naszej strony z ofertami pracy http://jobsplus.pl/oferty-pracy - w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego - 512484969, lub na czacie na naszej stronie :) Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

nocoment

no coment

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Anka

Świetna firma, profesjonalne podejście i zaangażowanie - byłam z nimi w Niemczech na campingu.

Mika
@Anka

A czy jest tam ciezko i czy kasa sie zgadza.

Magda

czy dostanę jakąś pracę w Niemczech bez znajomości języka np sprzątanie

Joanna Pieńkowska Jobs Plus
@Magda

Dzień dobry, Niestety, w tym momencie posiadamy jedynie oferty pracy w Niemczech, gdzie niezbędna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy jednak do obserwowania naszej strony internetowej, w zakładce "Oferty pracy" znajdzie Pani zawsze aktualne oferty.

Witam Panie SASO czy może pan opisać co jest nie tak w tej firmie? Wpisów dużo .....treści mało :)

Zawiedziony
@Andrzej

Wszystko w niej jest do (usunięte przez administratora) słaby kontakt koordynatorów brak informacji co do postępów w rekrutacji

Klaudia_Kwater_Jobs_Plus

Dzień dobry, ciężko mi odnieść się do opinii, która nie zawiera żadnych konkretów na temat naszej agencji. Jeżeli przybliży Pan/Pani sytuację, która wpłynęła na tak negatywną opinię - z chęcią się do niej ustosunkujemy i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości :) Jeżeli preferuje Pan/Pani kontakt telefoniczny również możemy porozmawiać - 512 484 969.

puder

@ lucy 0 moja znajoma mówiła mi ze sie wyboiera. a co?

lucy

witam,jedzie ktoś do sprzatania do szwecji w grudniu ?

anka

heej. wybiera sie ktos na pieczarki do Francji?

ania

Hej. Czy jest ktoś kto wyjeżdża lub wyjeżdżal przez tą agencję? I podzielił by się opinią na temat agencji? :-) Pozdrawiam :-)

anula

Na jaką oferte slawek jedziesz?

anula

Tak ale tam wymagają komunikatywnego jezyka francuzkiego z tych ofert pracy co piszesz

anula

To samo masz przy serach:-) a czy ktoś sie wybiera wogole na te sery? :-)

anula

Dzięki :-) ale widze ze konkretnych opini od osób co tam pracują przez tą agencje to nie ma :-) Ale....przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :-) We Francji jeszcze Mnie nie było :-) To Slawek zglaszaj się na tą oferte z serami :-)

anula

A czy ktoś wogole rozmawiał na temat tej oferty? Myślałam ze tutaj sie cos dowiem więcej. Czy myslicie ze strach się do Francji wybrać? :-)

anula

No tak. Ale ja nic nie wiem więcej jak pisze w ofercie. Wysłałes już tam cv?

anula

Ale o jakiej ofercie piszesz ?

anula

Hej. Wybiera się ktoś z Was do Francjii na produkcje spożywcza na te sery? Wiecie cos więcej o tej ofercie? Pozdrawiam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS