Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

nati

Hej. Wiecie jak jest u nich z jezykiem francuskim? Pozdrawiam

Iwona

Czy ktoś planuje teraz wyjazd do Szwecji jako osoba sprzątająca?

Klaudia_Kwater_Jobs_Plus

Pani Justyno, dziękujemy za miłe słowo :) W przypadku ofert w Szwecji, które obecnie mamy na stronie, zakwaterowanie jest bezpłatne i jest zapewnione przez naszego klienta :)

Klaudia_Kwater_Jobs_Plus

Dzień dobry. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą jako operator wózka widłowego, to mamy oferty pracy we Francji i w Polsce (Tychy). W obu przypadkach zatrudniamy my, w oparciu o umowę o pracę :) Zachęcam do skontaktowania się z nami, na pewno pomożemy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
mela

Cześć. Ma ktos ochote się wybrać do Francji ze Mna? We Dwie zawsze razniej. Jak tak podaj maila :-) Pozdrawiam :-)

Piotrek z Lodzi

Jest to pierwsza agencja w ktorej spotkalem sie z powaznym podejsciem do pracownika :) Super kontakt w kazdej sprawie, przez telefon sms czy e-mail, odpowiedza na wszystkie watpliwosci i najdrobniejsze pytania. Wyplata zawsze sie zgadza i jest przed czasem :) Jest to pierwsza firma z ktorej dostalem kartke na swieta :) Szczerze polecam Piotrek.

xxx

Polecam! firma wypłacalna,cały czas sie ma z nimi kontakt we wszystkim pomoga,ale nie wszystko tez zalezy od firmy bo zalezy gdzie sie trafi do pracy i z jakimi ludzi sie bedzie pracowac ,ja z pracy byłem zadowolony,z towarzystwa NIE

Joanna Pieńkowska Jobs Plus

Panie Sławku, zakwaterowanie i dojazd zależne są od indywidualnych ustaleń z naszym Klientem. Najlepiej byłoby, aby skontaktował się Pan z nami telefonicznie lub mailowo, wówczas udzielimy szczegółowych informacji w odniesieniu do konkretnej oferty pracy, która Pana interesuje :)

sasa

a co jest nie tak z ofertą pracy w Szwecji ,że ciagle poszukują do pracy ?

Joanna Pieńkowska Jobs Plus
@sasa

Dzień dobry, z ofertą wszystko jest w porządku, po prostu nasz Klient stale zgłasza zapotrzebowanie na nowych pracowników - stąd ciągle rekrutujemy. Zapraszamy do kontaktu!

zainteresowana

Witam! Wyjeżdżał ktoś z ta firma do sprzątania w Szwecji? ;)

gienia

pic na wode fotomontarz firma sie oglasza zbiera cv buduje baze , a roboty nie ma , szkoda wysylac aplikacje , obiecuja gruszki na wierzbie , potem cisza.

Klaudia_Kwater_Jobsplus
@gienia

niestety czasami jest tak, że nie mamy odpowiednich stanowisk dla naszych kandydatów, ale CV zatrzymujemy w bazie, by przy najbliższej okazji skontaktować się z odpowiednimi osobami. Na naszej stronie są wszystkie aktualne oferty i stanowiska, na które akurat rekrutujemy.

Mirosław

Wyjeżdżałem z nimi do pracy w Belgii w tym roku. Zdecydowanie mogę każdemu polecić bo to solidna firma. Pomogli mi z formalnościami w dużym stopniu, bo sam raczej bym sobie z tym nie poradził. Teraz właśnie mają najwięcej ofert z Belgii i Francji. Tutaj macie ich stronę jeśli was interesuje: http://jobsplus.pl/

Klaudia_Kwater_Jobs Plus_Marketing

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, oprócz pracy w Polsce, Francji i Belgii oferujemy teraz także pracę w Niemczech i w Szwecji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania :)

gabriela

Czy firma oferuje pracę za granicą?

@gabriela

Tak, zapraszamy do kontaktu z nami.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dzień dobry, wysłaliśmy już sprostowanie w tej sprawie. Pozdrawiam!

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Nic się nie dzieje, cieszę się, że udało się sprostować pomyłkę. Pozdrawiam.

Srawdzony

Witam nie polecam,pomimo 2-wyjazdów warunki pracy w Trnawie Psa Peugeot Citroen osccytlują na poziomie 800zł na rękę.1-Umowa-Eurotrader.ro-(ściema),potem Adecco.Wypych na pieniądze(polak polaka za 1zł by sprszedał,podziękowałem)

@Srawdzony

Dzień dobry, przepraszam, ale chyba nastąpiło jakieś nieporozumienie, zdaje mi się, że komentuje Pan pracę innych firm i nie będę mogła pomóc. Jeśli coś poszło nie tak, zapraszam do współpracy z naszą firmą, lub wyjaśnienia w rozmowie telefonicznej. Tymczasem pozdrawiam:)

@Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Wasza agencja rekrutowała na Słowację do Psa-Peugeot,żadna pomyłka,wszystko się zgadza cena końcowa wynosiła 350E tj.+/- ok.1500zł.(mam tą ofertę pracy wraz ze zdjęciami testów i nagraniem audio-video)

@Srawdzony

To naprawdę nie my:) myli Pan nas z inną firmą o bardzo podobnej nazwie, my nazywamy się Jobs Plus, a tamta firma odwrotnie i bez jednego s. Bardzo mi przykro, jeśli coś poszło nie tak w tej współpracy, ale nie mogę pomóc, bo nigdy nie rekrutowaliśmy pracowników na Słowację, nie świadczymy też usług dla żadnego klienta w tym kraju, ani dla firmy Peugeot w żadnym miejscu na świecie. Proszę dokładnie sprawdzić. Pozdrawiamy!

@Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Z wyrazami szacunku ma pani rację,przepraszam mój błąd nazwa tamtej agencji to PlusJob (pracę dają owszem tylko dlaczego nie powiedzą prawdy-faktycznej stawki wynagrodzenia,chętnych i tak znajdą nawet za tą niższą stawkę).Jeszcze raz bardzo przepraszam za to nieporozumienie

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dziękujemy za miłe słowa. Nasze oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej - w zakładce Dla Pracowników. Zapraszamy też do kontaktu w każdej chwili: mail, telefon, wizyta w naszym biurze - nasi rekruterzy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i udzielają wszelkich informacji na temat naszych projektów.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dzień dobry Pani, zapraszam na naszą stronę, gdzie w zakładce Dla pracowników znajdzie Pani oferty pracy. Po wybraniu tej, która okaże się interesująca, prosimy o kontakt, nasi rekruterzy chętnie opowiedzą więcej o firmach i pracodawcach, dla których szukamy pracowników. Pozdrawiam serdecznie.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dzień dobry, przykro mi, ale ustalenia muszą się odbyć najpierw w rozmowie telefonicznej, a potem bezpośredniej. Dlatego raz jeszcze zapraszam do kontaktu z nami - wszystkie potrzebne informacje znajdują się na naszej stronie. Pozdrawiam serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS