Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Zapraszam do kontaktu z naszym zespołem - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, mailowo lub telefonicznie.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Myślę, że ma Pan duże szanse;) Poszukujemy pracowników call center w Łodzi; nasz klient oferuje świetną atmosferę, dobre wynagrodzenie i elastyczny czas pracy. Oczywiście zapewniamy także szkolenie, dlatego zachęcam, żeby spróbować. Szczegóły w ogłoszeniu - konieczna będzie jednak rozmowa telefoniczna, ale nie ma w niej nic strasznego. Pozdrawiamy!

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Trudno mi powiedzieć, czy będzie Pan zadowolony, to zależy w dużej części od Pana:) serdecznie zapraszam do tego, by spróbował Pan swoich sił. Prosimy o kontakt przez stronę.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Wobec działań amdministratora :) proponuję w takim razie kontakt z nami przez naszą stronę, tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dzień dobry, mogę powiedzieć, że to praca nawet dla totalnie zielonych:) To praca w telefonicznej obsłudze klientów, a firma dla której rekrutujemy, czyli nasz Klient oferuje szkolenie, dobre stawki, dodatkową premię, a przede wszystkim naprawdę świetną atmosferę pracy. Na więcej pytań z pewnością odpowie moja koleżanka, która prowadzi projekt, Ewelina Górska. Wiem od niej, że ucieszy się z telefonu w tej sprawie ;) - podaję numer:(usunięte przez administratora). Pozdrawiam, dziękujemy za wszystkie komplementy.

pracownica

.. Na czas. 'wypłata na Pani koncie będzie miedzy 10 a 15' dziś 16 i dopiero dzis łaskawie dotarła i z tego co mówili inni pracownicy tej firmy to nie pierwszy raz. Nie mówiąc o tym, że przy podpisywaniu umowy Pani twierdzila, że mam 6,7 na rękę a z tego co mi przyszlo na konto wychodzi 6,55 już nie wspominając o tym, że ani grosza dodatku za sobotę w którą jak się okazało MUSZĘ być ale przy podpisywaniu umowy nie było ani słowa o weekendach.

@pracownica

Dzień dobry Pani, bardzo nam przykro, że czekała Pani ten jeden dzień i przepraszamy za wszelkie uniedogodnienia - informacja obejmuje datę wykonanie przelewu z naszej strony, natomiast niestety do tego dochodzi czas trwania operacji, księgowania, itd. Zanim zacznę wyjaśnienia, chciałabym serdecznie zaprosić Panią do kontaktu z nami, postaramy się wszystko wytłumaczyć - często konieczne jest także zaangażowanie w ten proces Pracodawcy Użytkownika, czyli firmy, dla której świadczy Pani pracę. Co do stawek, różnice są spowodowane wieloma czynnikami, właśnie dlatego zawsze podajemy Państwu jedynie przybliżone kwoty. Proszę też pamiętać, że jak napisałam, wiele kwestii jest po stronie Pracodawcy Użytkownika. jeszcze raz zapraszam do naszego biura lub kontaktu telefonicznego, żebyśmy mogli wszystko wyjaśnić.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Wypłacamy wynagrodzenie zgodnie z obowiązującą umową i prawem, które w większości przypadków także reguluje termin wypłat. Tak jak pisze Pan wyimaginowany_mitek, te kwestie stanowią zapisy umowy... w kwestiach wątpliwych jak zawsze zapraszam do kontaktu z nami.

Niestety nie podzielam dobrych opinii. Wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie, nie traktują ludzi serio, trzeba prosic sie o wlasne zarobione pieniadze... czekaja z wyplata do ostatniej minuty...

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dziękujemy, staramy się:) Pozdrowienia dla wszystkich w ten deszczowy (przynajmniej w Krakowie) dzień.

normalnyczlowiek

Brak kontaktu z firmą po zakończeniu kontraktu. Niewyjaśnione rzeczy, które się ciągną. Brak umiejętności doboru kandydatów do wyjazdów. Niechlujne kontrakty z firmami za granicą...

@normalnyczlowiek

Dzień dobry, zapraszam Pana do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: rekrutacja@jobsplus.pl w sprawie wszelkich niewyjaśnionych rzeczy, czy kontraktów. Co do niewłaściwego wyboru kandydatów: większość naszych pracowników to nasi wieloletni partnerzy, klienci również. Sądzę, że klucz doboru jest więc właściwy, choć nie twierdzę, że trafiamy zawsze idealnie (ale chyba każdy z nas ma takie doświadczenia). Będę wdzięczna za mailowy lub telefoniczny kontakt z nami. Pozdrawiam.

Mika

Jak warunki w Jobs Plus wyglądają obecnie, bo czytając wcześniejsze komentarze można mieć sporo wątpliwości co do firmy?

@Mika

W imieniu firmy mogę powiedzieć, że dbamy o to, by warunki pracy były jak najlepsze. Oczywiście, pojawiają się czasem pewne trudności, to naturalne w pracy, zwłaszcza przy zagranicznych wyjazdach, ale staramy się szybko je rozwiązywać i okazywać naszym Pracownikom pomoc. Gdybyście mieli Państwo konkretne pytania, serdecznie zapraszam.

gregory

@obcy, dlaczego napisałes, że masz kiepskie zdanie, bo faktycznie wiekszość komentarzy odnosnie jobs plus jest pozytywna.

lysy

Powiecie chlopaki jak tam teraz robota w jobs plusie? Czy wypłaty na czas i czy daja formularze a1?

obcy

no no same pozytywy a ja mam kiepski zdanie

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Trudno mi odpowiedzieć na pytanie o okres próbny, ponieważ nie wiem, jakiego stanowiska dotyczy pytanie, myślę, że najlepiej skontaktować się telefonicznie z działem rekrutacji (T: +48 12 352 13 52/1). Co do naszych przejść z włamaniami na stronę, myślę, że najgorsze za nami. Pociesza nieco myśl, że ofiarą takich wydarzeń stają się nawet największe firmy i instytucje finansowe, choć oczywiście lepiej byłoby, aby nie miały miejsca tego typu historie. Mam nadzieję, że będziemy spokojnie współpracować z Państwem - naszymi Partnerami. Pozdrawiam serdecznie.

Marcin R.

Ja dostałem taką samą propozycję pracy w drukarni. Chcieli za dużo danych więc napisałem im co o nich myślę. Oczywiście zachowałem maila od nich dla ewentualnych potrzeb prokuratury.

Anna Myślinska_Jobs Plus_Marketing

Dziękuję za informacje. Firma, która zarządza domeną, została już poinformowana - wszystkie działania są już teraz w rękach naszych prawników. Prawdą jest, że i my jesteśmy pokrzywdzeni w tej sprawie... zostaliśmy po prostu (usunięte przez administratora)- z danych, wizerunku.

Eryk

Widzę że ta stronka jest zabezpieczona ale wiadomo o co chodzi:) 3razy W kropka jobs-plus.pl

Eryk

www . jobs-plus.pl nie wiem czy teraz doda ale nie ma spacji przed i po kropce

Eryk

To maile którymi się posługują w celu wyłudzenia: jobs.plus@vp.pl praca@jobs-plus.pl podają też adres strony:www.jobs-plus.pl

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS