Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

Eryk

Pani Anno powinniście taką informację z ostrzeżeniem podać na swojej stronie głównej i poinformować portale pracy typu Gumtree itp. o popełnieniu przestępstwa, oraz na każdym z tych portali należało by zamieścić ostrzeżenie.Powinno to uchronić waszych potencjalnych rekrutów przed wpadnięciem w pułapkę oraz poprawić wasz wizerunek.

Anna Myślińska_Jobs Plus_Marketing

Jeszcze nie, ale pracujemy nad tym z policją i prawnikiem - chodzi nie tylko o złamanie prawa, ale przede wszystkim o dobro naszych kandydatów. Oczywiście staramy się informować w miarę możliwości o zaistniałej sytuacji - dlatego cieszę się z rozmowy na forum. Bardzo dziękuję w imieniu firmy za wszystkie komentarze i informacje.

karol

wiadomo kto to zrobil ? kurcze to nie ciekawie

Anna Myślińska_Jobs Plus_Marketing

Szanowny Panie Eryku - i wszyscy Państwo, którzy potencjalnie możecie być tym zainteresowani Bardzo dziękuję za Pana wpis. Niestety, w piątek otrzymaliśmy informację, że nasza strona została skopiowana, wraz zdanymi dotyczącymi firmy. Osoby piszące do Państwa z domeny jobs-plus.pl próbowały wyłudzić informacje, podszywając się pod Jobs Plus. Już zgłosiliśmy sprawę na policję i opracowaliśmy strategię działań prawnych – podjęliśmy również wszystkie działania niezbędne, aby zapobiec dalszym czynom nielegalnym. Jednocześnie prosimy wszystkie osoby, które zostały ostatnio poproszone o swoje dane osobowe przez osoby piszące z adresu …@jobs-plus.pl, aby zachowały te maile, które mogą być przydatne jako dowód w sprawie. Pragniemy jednocześnie zapewnić, że takie dane mogą być udostępnione jedynie po podpisaniu umowy, w innym przypadku jest to nielegalne. Kontaktujemy się z Państwem zawsze z adresów …@jobsplus.pl (bez spacji w środku). W imieniu naszej firmy, przepraszamy za nieporozumienia i dziękujemy Panu za czujność – rzecz nieocenioną. Życzę Panu dobrego dnia. Ps. Cóż, jako osoba reprezentująca Jobs Plus, mogę tylko poprosić Pana, aby w sprawach związanych z naszą firmą kontaktował się Pan ze mną. mój mail: marketing@jobsplus.pl

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Anna Myślińska_Jobs Plus_Marketing

Dzień dobry Państwu, w imieniu naszej firmy chciałabym poinformować, że nie mamy żadnych postępowań ani problemów z PIP-em. Naszych pracowników traktujemy z szacunkiem - wiążą się z tym również starania o terminowość i adekwatność wynagrodzeń oraz innych świadczeń. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na adres marketing@jobsplus.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa uwagi i skontaktujemy Państwa z osobami, które mogą rzeteleni opowiedzieć o współpracy z nami. Serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego dnia.

wojtek1

do tej pory bez wyplaty choc pip nakazal natychmiastowe uregukowanie naleznosci

wojtek1

do niczego wynagrodzenia nie otrzymalem od sierpnia sprawa zajal sie pip ale i to nie pomaga te opiinie ktore sa o sami sobie pisza

gość

Proszę Pana, jeśli coś Panu nie wypłacono powinien Pan zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy (to nic nie kosztuje :) jeśli wszyscy będą odpuszczać to takie praktyki będą się szerzyć .... to na prawdę nie powinno być regułą, że agencje \'sobie coś skubną..\'

haczki

no fakt jako agencja nie są najgorsi,ale mają swoje patenty,a vielsalm było ok namur już niebardzo.Poza małym niedogadaniem z jopsem odnośnie zusu miałem ten sam problem z \\\\\\\\\\\\\\\"ala-majstrem\\\\\\\\\\\\\\\"

DRAAKU

BYM ZAPOMNIAŁ JAKIEŚ PIENIĄDZE TO WAM NAPEWNO SKUBNĄ TO NORMALKA TAKIE SĄ AGENCJE. MNIE NIEZAPŁACILI ZA URLOP SZEJŚĆ DNI KTÓRY MI SIĘ NALEŻAŁ ZA OKRES PRACY.LICZYŁEM SIĘ Z TYM ,ALE KASA CHOCIAŻ SŁABA ZAWSZE BYŁA NA CZAS NA KONCIE

draaku

WITAM PRACOWALEM W TEJ FIRMIE W BELGI W VIELSALM ROK TEMU I NIEMOGĘ POWIEDZIEĆ NIC ZŁEGO, PROBLEMY ORGANIZACYJNE ZAWSZE JAKIEŚ SĄ .DUŻO ZALEŻY GDZIE TRAFICIE I DO JAKIEGO PRACODAWCY.JA SIĘ ZWOLNIŁEM SAM TYLKO DLATEGO ŻE PRACOWAŁEM W TAKIEJ EKIPIE W KTÓREJ TEN CO MIAŁ NAJWIĘKSZA STAWKĘ NAJMNIEJ UMIAL I NAJWIĘCEJ SIĘ (usunięte przez administratora) ALE MIAŁ JAKIEŚ PAPIERY NO I TRZY SŁOWA UMIAŁ PO FRANCUSKU WIEC CZUŁEM SIĘ JAK(usunięte przez administratora).NIEMAM ŻADNEJ KOŻYŚCI ABY KOMUŚ WŁAZIĆ W (usunięte przez administratora). ALE TO DOSYĆ SOLIDNA AGENCJA W ŚWIETLE WIELU INNYCH. CHOĆ NIEZBYT POLUBOWNIE SIĘ Z NIMI ROZTAŁEM POLECAM

murbeton

Ja u nich pracowałem przez 6 miesiący we Francji w okolicach Tuluzy bo w Belgii (wczesniej tez przez nich tam bylem) mieli przestój na i powiem tyle - kasa na czas, maja troche wyzsze stawki niiz inne agencje, warunki różne, luksusów nie było, ale tragedii tez nie, a jak masz problem to dzwonisz do babki i rozwiazuje w ten czy inny sposób. Jak sie chce to sie zarobi a nie (usunięte przez administratora) sie w polsce sa takie place ze zalamac sie idzie. Widziałem różne ekipy polakow za granica i chlopaki rowno tankowali przy robocie a pozniej byli (usunięte przez administratora)

Ja jestem we Francji teraz jako stolarz i nie mam zadnych problemow . Praca lekka, niezle warunki mieszkaniowe wyplaty na czas. Ja polecam ale kazdy moze miec inne zdanie

witam.w chwili obecnej jestem zatrudniona przez Jobs Plus w francji. Musze przyznać,że na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z tej firmy Umowy o pracę zawsze na czas, pieniądze regularnie i co do centa wpływają ,koordynatorzy staraja sie w razie jakichkolwiek problemów .Osobiście przekonałam się, że to firma bez żadnych przekrętasów! POLECAM

piotr

Ja pracowalem w La Louviere jako pracownik ogólnobudowlany. Pierszemu pracodawcy się nie spodobałem i mi podziękował, to się wkurzyłem . Ale zaraz potem panie mi znalazy nowa prace i juz było okej.

dekarz

A ja jestem zadowolony. robilem dla jobsplusa w Gilly w zeszłym roku i niezle na tym wyszlem. Robilem jako dekarz, zarobki przyzwoite, bo cos z (usunięte przez administratora) wyplacali na czas jak trzeba.w razie potrzeby zawsze byli pod telefonem.

Jobs Plus

Firma Jobs Plus nie ma klienta w takim mieście

byłem na kontrakcie we Francji, warunki przekroczyły moje oczekiwania, bardzo rzetelna i uczciwa Agencja, wynagrodzenie i diety zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS