OKwork

Opole

Opinie o OKwork

Aneta

Gdyby ktoś chciał podjąć współpracę w poszukiwaniu pracy z firmą OKwork to tutaj wyjaśnione są wszystkie kwestie zatrudnienia http://www.okwork.pl/o-nas/pytania.html i rekrutacji w firmie. Czy ten artykuł wyjaśnił komuś jakieś niejasne kwestie z zatrudnieniem?

Aneta

Firma poszukuje osób do pracy jako Kasjer/obsługa sklepu w wielu lokalizacjach, między innymi w Krakowie, Bytomiu oraz Rybniku. Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy na tym stanowisku od obecnych pracowników. Na co mogą liczyć osoby, które rozważają przesłanie swojej aplikacji?

su

delia, tak dużo ? Z tego co widziałem to potrzebują człowieka do sprzedaży/ obsługi sklepu na Maków Podhalański.

Zostaw opinię o OKwork - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKwork