progressio24

Gorzów Wielkopolski

Opinie o progressio24

Janka

Pracowałam z agencją i byłam zadowolona.

Hanna

@Basia48 dziękuję za Twoją opinię. Masz w planach jeszcze kolejne wyjazdy?

Basia48

A ja polecam tę firmę , już kilka razy od nich wyjeżdżałam , i jak byłam w potrzebie to pomogli , i podtrzymywali na duchu.Jak zła sztela , to zorganizowali szybki zjazd.

Barbara

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, mają bałagan z dokumentach, kartę EKUZ dostałam dopiero jak wróciłam po 2 miesiącach pracy do domu. Jest naprawdę wiele innych fajnych firm, ja się właśnie rozglądam i myślę którą wybrać :) Szczęśliwego Nowego Roku :)

Beatka

Trzeba dzwonić i pytać tu rzadko ktoś wchodzi. Pozdrawiam

Kaśka

Hej, nie wiem może mają jakiś zastój bo na stronie u nich nic się nie dzieje, brak nowych ofert. A premie za co? Bo to nowość dla mnie może też spróbuję. :)

Kaśka

OpiekunkaElwira

Nie wiem, domyślam się że może ciężko ich rozdzielić skoro są razem, nie widziałam oferty podajcie linka albo wskazówki jak ją znaleźć :)

OpiekunkaElwira

Przeglądałam stronę Progressio24 wiecie coś może o nowych ofertach bo tam na stronie są zamieszczone stare? Pozdrawiam koleżanki po fachu. :)

nett

wy wiecie co piszecie? jezdze z ta firma ktorys raz mimo ze posiadam bardzo dobra komunikatywnosc jezyka(fakt nie perfekt) to zarabiam 800 euro po jakims czasie dostalam 50 euro podwyzki a oni zgarniaja drugie tytle i mowia ze nie moga dac podwyzki bo gadam za slabo a mieli w rodzinie z lepszym jezykiem o co pytalam cala rodzine i kazdy mowil ze to ja znam go najlepiej sposrod wszystkich ktore przyjezdzaly..co najlepsze moja zmienniczka ma inny zarobek niestety z racji zobowiazania w umowie nie powiedziala mi ile wiecej i czy to jest sprawiedliwe? a co z ulotkami ze zarobki od 1100 euro??? klamstwo i zenada zmieniam wlasnie firme!

Anett!!!:
@nett 31.05.2016 11:45

Dodam, ze ktoś znał moją sytuacje niedokońca i nie wiem czy chciał mi pomóc czy zaszkodzic.udało mi sie znalezc ten post po tym jak usłyszam od koordynatorki,że wystawiam jakies posty na forum.także tym razem moja wersja: Co prawda pracuje w tej firmie od roku i jestem u jednej rodziny.moje wynagrodzenie to 850€ netto.Zatrudniałam sie tu bez doświadczenia w opiece zagraniacą(jedyne było to,iż opiekowałam się własną babcią chorującą na demencje). Tu trafilam do 100 letniej miłej Pani ,której stan zdrowia zgadzał się z tym przedstawianym przez firmę.Następną sprawą jest to iż posiadam dobry komunikatywny i nieraz zaznaczałam to w firmie ale wg firmy zgodziłam się na ofertę płatną dla języka podstawowego i to akurat jest też prawdą więc moje próby negocjacji nic nie dawały.Moje wynagrodzenie jest zawsze terminowe a jedyne niedociągłośći jakie są to z opóźniającą się kartą Ekuz no ale póżniej po jakimś czasie dociera(czasem trzeba się przypomnieć).Co do różnic zarobkowych nie mam 100% pewności ale jak spytałam może to być uwarunkowane doświadczeniem. Póki co wiekszych problemów nie miałam z firmą a niedociagłości pojawiają sie zawsze z obu stron czy w współpracy z tą czy inną firmą. Tym razem wiem,że nie należy zbytnio o nich mówić. Ostatnia zauważona niedociągłość to, to że mój login to Anett nie Nett!!! Dla firmy daje 4.

Anett!!!:
@nett 31.05.2016 11:45

róża21

Joanna88 to może niech Pani zadzwoni na stacjonarny, może Pani Iza nie jest jedyną rekruterką i ktoś przyjmie Pani zgłoszenie. Proszę próbować numer podany na stronie internetowej www.progressio24.pl Tam od razu sprawdzą Pani język niem. i stwierdzą czy go Pani zna czy nie. Pozdrawiam.

Joanna88

Witam Miałam ''przyjemność'' rozmawiać chyba z panią Izą bo taki mail był podany. Niestety ale pani Iza nawet nie chciała ze mną rozmawiać jak się dowiedziała że opiekowałam się tylko osobami starszymi w Polsce a nie w Niemczech. Natychmiast stwierdziła że nie znam języka niemieckiego (znam jestem po kursie językowym). Rozmowa bardzo nie przyjemna poczułam się jak bym co najmniej żebrała o pieniądze. NIE POLECAM...

opiekunka1234

W takie pracy biegła znajomość języka na pewno jest na plus ale myślę że już z podstawowym przyjmują, proszę zadzwonić i zapytać na pewno są szanse na zatrudnienie w tej firmie. Tam pracują miłe Panie które chętnie odpowiedzą na Pani/a pytania, a skąd to wiem bo sama do nich kiedyś dzwoniła i rozmowa była naprawdę miła. :)

opiekunka1234

Prawdopodobnie tak jak do jednej osoby, wysłanie formularza, sprawdzenie języka niemieckiego i jak jest Pani zainteresowana ofertą to pewnie podpisuje się umowę przedwstępną i proponują do rodziny, tak przypuszczam, ja zwykle do jednej osoby startowałam. Pozdrawiam :)

malwka

Na profilu facebook Progressio24 ma najnowsze oferty i dużo ciekawostek, warto zajrzeć, polecam. Pozdrawiam koleżanki po fachu :)

opiekunka1234

Nie mogę znaleźć tej oferty :( pomoże koleżanka jak szukać? :)

opiekunka1234

Koleżanko 234r5t a skąd wiesz o takiej ofercie, bo ja chciałam do Bonn i nic mi nie mówili o takiej ofercie? :) Napisz coś więcej, albo daj linka do ogłoszenia.

malwka

Na pewno są nowe, ale że szybko te oferty stają się nieaktualne to ich pewnie nie wstawiają, zawsze warto zapytać albo wysłać zgłoszenie. Na ich stronie można wypełnić dane i dojdzie do nich. Pozdrawiam :)

malwka

Witam wszystkich, moja koleżanka pracuje w firmie Progressio24 i bardzo sobie chwali tę pracę. U nich praca jest na stałe, na 2 miesiące i potem przedłużają umowę, zarobki atrakcyjne. Osobiście kończę pracę z inną firmą i będę próbować u nich, może akurat się uda. W imieniu koleżanki, która poleca pracę u nich. Pozdrawiam

Zostaw opinię o progressio24 - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie progressio24