Consea Poland

Kraków

Opinie o Consea Poland

Dominika

Wchodząc na stronę http://consea-poland-executive-search.talentbase.pl/cp/jsearch znajdziecie oferty pracy, np. na stanowisko Planning & Replenishment Manager. Pracodawca niestety w ogłoszeniu nie zamieścił oferowanych warunków współpracy. W związku z tym, kieruję swoją prośbę do Was o podzielenie się wiedzą na ten temat. Każda Wasz uwaga będzie istotna dla potencjalnie przyszłych pracowników Consea Poland.

ilo

@tadzik widać po ich stronie, że po pierwsze, są bardzo profesjonalni. Druga kwestia to zespół, tu podejrzewam młode osoby z kreatywnym podejściem i strategią, a to wróży agencji wiele sukcesów. Pozdro

Zostaw opinię o Consea Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consea Poland