Opinie o Dekra Praca Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dekra Praca Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dekra Praca Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekra Praca Sp. z o.o. w Kraków

Gabi Nowy wpis

Specjalista ds. dokumentacji może się podjąć pracy na zlecenie bez doświadczenia. zastanawiam się jednak czy jest szansa na późniejszy awans i uzyskanie umowy o pracę?

GRZEGORZ Nowy wpis

Spoko agencja. Dobre pieniadze na projekcie. Polecam

Zgoda Nowy wpis
@GRZEGORZ

Prawda, też mogę polecić. Firma godna uwagi, dobrze placą, fajny zespół.

Witam, czy macie niezmienne zdanie o agencji? Mam przed sobą ofertę dla Koordynatora dokumentacji projektowej i wstępnie myślę czy by się nie zgłosić. Nie mam doświadczenia, na szczęście go nie wymagają. Interesuje mnie jednak dalszy rozwój w strukturze, czy jest możliwy?

Joasia

Szukam zatrudnienia jako rekruter, czy zespół liczy dużo osób w tej agencji? Widziałam na jednej stronce, że raczej potrzebują freelancerów, czyli zlecenie / b2b. Mimo to może są tam pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę? Bardziej by mi to pasowało. No i miejsce pracy oznaczyli jako Polska / home office, czyli jak jestem spoza Krakowa to nie musiałabym w ogóle do nich dojeżdżać? Taki freelance w ogóle jest u nich opłacalny?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konsultant ds. Rekrutacji w firmie Dekra Praca Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kriss

agencja jak agencja. pracowałem w kilku i w sumie to tutaj nie było źle. kase wypłacają, premie dostawałem, nawet na świeta jakąs stówke rzucili

In_ez

Super kontakt z koordynatorem, nadgodziny płacone, umowa zawsze na czas. Nie mam się do czego przyczepić.

@In_ez

A jak to ustaliliście, że wszystko na 100% się fajnie zgadza? Pytam, bo jedna Pani na forum pisała coś na temat nieodpłatnej pracy i ciekawa jestem na ile było to uzasadnione. Ilu koordynatorów teraz tu się zatrudnia? Są jacyś, których można ocenić lepiej? Jest możliwość wyboru lub ewentualnej zmiany jakby coś nie grało?

Volodymyr

Проработал через эту фирму год, сказать что доволен, не сказать ничего! Это на данный момент лучшая фирма с которой мне довелось сотрудничать! До этого работал на Addeko. Dekra на много лучше. Выплаты всегда во время, если снимаешь жилье сам, то получаешь доплату. Всегда можешь обратится к администрации фирмы по любым рабочим вопросам и некоторым юридически вопросам. 100% рекомендую для сотрудничества!!!

Lukas

Pracowałem w DEKRA i jestem zadowolony. Pieniądze wypłacone w terminie i wszystko było zgodne z umową. Agencja godna polecenia.

Dobry kontakt. jedna z lepszych agencji w jakiej pracowałam

Danuta

Aktualnie w ofercie firmy jest stanowisko do pomocy w rekrutacji z j.angielskim i/lub niemieckim. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest w j.angielskim i/lub niemieckim? Był z Was ktoś może na rozmowie w tej firmie? Jakie są tam pensje, ponieważ w ogłoszeniu nic o tym nie pisza?

Asgend

За мое время работы с Dekra Praca у меня остались хорошие впечатления. Очень хороший и отзывчивый координатор. Мне было очень приятно сотрудничать с этой агенцией. За время работы у меня не возникало никаких трудностей. Агенция очень уважительно относиться к своим работникам и дорожит ими. P.s Может мне еще раз когда нибудь придется сотрудничать с Dekra Praca, с удовольствием буду рад этому.

Edzia

Jeżeli lubisz być zastraszana i zmuszana do nieodpłanej pracy po godzinach to gorąco polecam.

@Edzia

Ej ale jak Ciebie zastraszali? O co chodzi? :(

Katarzyna

W Dekrze pracowałam przez 18 miesięcy. Teraz pracuje bezpośrednio u ich klienta. Moje doświadczenia z firmą oceniam pozytywnie. Zawsze mogłam liczyć na pomoc w formalnościach. Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10. Po zakończeniu współpracy wypłacony ekwiwalent. Nadgodziny rozliczane zgodnie z przepisami, chociaż nie było ich za wiele, gdyż miałam stanowisko administracyjne. Ja agencję polecam, nie czułam nawet różnicy, że nie mam bezpośredniego zatrudnienia w Firmie. Niektóre sprawy miałam nawet załatwiane szybciej teraz.

@Katarzyna

A ja się zastanawiam ile agencja w Twoim przypadku zarobiła na tej pomocy? Wiesz może?

Polecam, dobra agencja

Igor

ogolnie spoko, wyplata na czas, zgonie z umowa

Iwona
@Igor

A wypłata jest okej? :) Adekwatna do obowiązków?

Maria

Zdecydowanie odradzam. Sposobem na zarządzanie pracownikami w Dekrze jest (usunięte przez administratora) który za każdym razem zamiatany jest pod dywan. Pracownicy są zastraszani i zmuszani do pracy po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia. Omijać z daleka.

Aneta
@Maria

współczuję :( próbowaliście gdzieś to zgłosić? Szkoda zdrowia na takie warunki!!

Dorota
@Maria

A na jakim stanowisku pracujesz że robisz nadgodziny? Bo czytałam tutaj że na administracyjnym stanowisku nie ma tutaj dużo nadgodzin... Jak to jest?

Polecam agencję!

@Anonim

Hej, widzę że polecasz ich. To jest polecenie z teraźniejszego doświadczenia z nimi czy wspominasz stare czasy? ;)

Jakoś od jakiegoś czasu mniej osób się tutaj wypowiadało na temat firmy. Wcześniej opinie były zróżnicowane, jedyni byli zadowoleni drudzy nie. Dzisiaj również jest taka sama proporcja w podziale na zadowolonych klientów czy coś się może zmieniło? Jest was teraz jeszcze więcej?

Przemysław

Jakich pracowników szuka obecnie firma Dekra? Praca jest na dłuższą umowę czy raczej dorywcza? Jakie konkretnie umowy są proponowane nowo zatrudnionym osobom? Na jak długo?

Tusia
@Przemysław

Dekra to najgorsza agencja z jaką miałam do czynienia. Kumoterstwo górą, reszta to murzyni. Nie polecam żadnych umów z tą firmą. Jest dużo innych agencji typu EWL, Randstad, Adecco, Manpower - tam warto szukać.

Olek

Firma Dekra Praca to jedna z nielicznych firm , która tak bardzo dba o swoich pracownikow , płaci wynagrodzenia zawsze w terminie i co najważniejsze płaci ZUS!!!! Gorąco polecam . Dużym plusem tej firmy jest to , ze kadra tam pracująca jest kompetentna i zawsze dostępna dla pracownikow .

Maciek
@Olek

Może kiedyś tak było. Dwie nadęte panny. Pracowałem z osobami z Ukrainy, oni mieli najgorzej. Samo płacenie ZUS jest obowiązkiem pracodawcy wiec za co ich chwalisz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dekra Praca Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Dekra Praca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dekra Praca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekra Praca Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekra Praca Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 121 ocen.

Dekra Praca Sp. z o.o.