Opinie o NOWPROJEKT

Edyta

@Z branży Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają jak widać powyżej.

Edyta

@Anty mobbing jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy NOWPROJEKT albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają zawsze, więc komentarze, o których piszesz musiały łamać regulamin. Czyli nikt z pracowników nie chce nigdzie zgłosić zachowania swoich współpracowników?

Edyta

Firma aktualnie rekrutuje na stanowiska takie jak spawacz i monter konstrukcji stalowych: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,343679,0,0,rekrutacja. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w firmie NOWPROJEKT na tych stanowiskach i podzieli się swoimi odczuciami na temat pracy dla osób, które chcą starać się o pracę?

W temacie

I znowu szukają monterów na rozruch do Belgii-ale wszyscy juz wiedza _co ,jak i z kim i za ile i dlatego znowu szukają (usunięte przez administratora)

krakus

Pracowałem z przerwami 8 lat. Firma wypłacalna, nikt nie miał poniżej 9 EUR netto. Noclegi nie są idealne, ale na to pracują wszyscy Polacy w Belgii, a opinia idzie w świat.Na tle innych firm działających na rynku wypada dobrze.

daro

ja pracowałem i nienarzekałem każdy wie na co sie godzi jeśli chodzi o ludzi to różnie pisza opine powiem tak byłem w lokeren z ludkami spawaczami???? podobno!!?? jak przyszło spawać rury to uciekali a co do stawki to nikt prawdy nie mówił a pużniej okazywało sie ze maja po naście ikilkanaście euro uczyli sie dopiero roboty ajak coś niewyszło to firma BE!!!!!

kijad

nie wiem jak mam rozumieć wasze opinie....czy możecie jaśniej wypowiedzieć sie na temat pracy w nowprojekt? poprosze o wiecej szczegolow... jak jest ze sprawą umów? jakiego wynagrodzenia należy sie spodziewac? Podobno rekrutuja nowe osoby do pracy, a ja troche mam obawy- dlatego zwracam sie z prosba o pomoc ...

uczciwa firma, polecam

showman

myślę, że nie ma co zwracać uwagi na jakąś wpadkę z datą. Jeśli obecnie działają, to trzeba korzystać ;)

lobo

ja dowiedziałem się właśnie, że nowprojekt rekrutuje tylko ludzi do pracy za granicą w spawalnictwie

szakal

może ktoś rejestrował jeszcze raz firmę od nowa. Ale to tylko moje przypuszczenia. Ktoś z nowprojekt wie o co z tym chodzi?

olgierd

Nie wiem, czy nie pomyliłem firm, ale nowprojekt w bazie krs ma wpisane, że rozpoczęli działalność dopiero w 2013 roku, a tu był post w 2012, o co chodzi?

bart

własie sie do nich wybieram,szukaj opini,

Zostaw opinię o NOWPROJEKT - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWPROJEKT