Montbau

Kraków

Opinie o Montbau

Anty mobbing

Mogę stwierdzić z tego co słyszałem i czytałem od byłych pracowników ,że w jakimś stopniu jest przymykane oko przez kierownictwo na używanie przemocy do ludzi nie pijących lub ich mobbing przez współpracowników .Pan Dynia o tym wie ale dla nich liczy się sztuka _nic poza tym ..Raczej jeśli nie pijesz odpuść sobie prace w tej firmie ...

Ciekawski .

Teraz ta firma ogłasza się pod kryptonimem MGN. Dlaczego ?

silent

Może jednak wiecie czy opróćz fliziarza będzie niedługo jakaś inna oferta pracy? No ale przeciez umowa jest respektowana, skoro nawet nie mają rotacji wśród pracowników.

Latający Holender .

Firma dział w trzech obliczach i każda z nich ma inne zasady ...zatrudnienia co jest Nie zrozumiałe ''Gemini'',''Montbau '','' Nowo projekt''.Firma ma dużo zalet jaki wad .Podobno dużo pozytywnych opinie piszą starzy pracownicy ..a zwłasza z miasteczka k/Eeklo..Jesteś nowy, ciężko będzie Ci się przebić w starym zamkniętym środowisku a zwłaszcza na hali w Eeklo u V.B.

xxx

Płacą na czas ? Kasę co obiecują 10 e/h wypłacają? jak jest aktualnie.

Nowy

W ostatnim czasie było nowe zatrudnienie - brygada czteroosobowa pojechała do Lünen w Nadrenii Północnej... ~ Niestety już wszyscy wrócili :-/

holendrzy

i tu wojtek pisze te pozytywy ...

Zero

Jeżeli chcą liczyć się na rynku to prawda jest taka, że muszą zaoferować w miarę przybliżone warunki do tego co daje konkurencja, w innym przypadku nikt palcem nie kiwnie żeby się do nich dostawać. Z drugiej jednak strony montbau nie jest jakąś anonimową firmą więc ktoś kto tam pracuje powinien udzielić bardziej szczegółowych informacji...

staszek

no ale ja mam jeszcze takie pytanie odnośnie pracy samej, jak to wszystko dokładnie wygląda, czy macie dobre warunki pracy, zapewnione wszelkie dane i wszystko tak naprawde to co do tej pory było... czekam na opinie, bo wiaodmo, z ejak na rozmowe pójde to wszystko będzie ładnie, pieknie, ale jak to potem w praktyce będzie..

jacek

no właśnie, ja nie wiem jak to teraz ma być czy soby, które są tutaj aktualnie zatrudnione to mają dodatkowo płacone na przykład to, że polecą jakąś osobe? wiem, że w niektórych firmach tak jest i wydaje mi się, ze to jest dobre rozwiązanie, bo firma w ten sposób i tak zarobi, a i jest to jakaś dodatkowa motywacja tak naprawde.

michał

a ja tam się przejmuje bardziej tym czy mogę zarobić dużo czy tak średnio w sumie.. bo to jest ważne zarówno dla studenta, który chce jakoś dorobić no i też tak rutto to tak samo dla ojca, który ma mieszkanie i kredyt do spłacenia wraz z rodziną.. więc jak macie informacje o kwotach netto albo brutto to ja czekam.

ewelinkaw24

Witam, Kierowników budowy do Niemiec potrzebuję. Znacie kogoś?? Wymagania: czytanie planów, język niemiecki - umożliwiający komunikację. tel 661750020

ja

super robota, ale dla porzadnych ludzi

holendrzy

wszystkie wcześniejsze posty to stek bzdur oczywiście te pozytywne

kozii

prosze o wiecej info, mi tez proponuja prace.

dobra firma, bardzo dobra pensja i warunki, nie tolerują obiboków i oszustów- polecam

popieram poprzedniego

zadowolony pracownik

super firma pod każdym względem, zatrudniajcie się

Bardzo uczciwa firma, a negatywne opinie moich przedmówców, mogą świadczyć o braku u nich profesjonalizmu. Twierdzę tak z własnego doświadczenia: gdy robiłem u nich w Belgii wypłaty dostawaliśmy na czas, a co do kwatery nie miałem również zastrzeżeń- były schludne i czyste. Był to mój najlepszy eksport. DO PANA, KTÓRY ZACZĄŁ WYMIENIAĆ NAZWISKA I NAZYWAĆ LUDZI DONOSICIELAMI: PRACOWAŁ Z TOBĄ I SŁUSZNIE CIĘ WYRZUCILI.

ciekawska

Witam, czy jest ktoś zorientowany jakie warunki panują teraz w tej firmie? Zmieniło się coś?

WARIAT

PRACOWAŁEM Z TĄ FIRMĄ W ANTWERPI JAKO SPAWACZ.BARDZO PORZĄDNA FIRMA.JEŚLI POWIEDZIAŁBYM ZŁE SŁOWO TO BYM ZGRZESZYŁ. KYZSOK

bardzo uczciwa firma, polecam

zadowolony

właśnie wróciłem z kontraktu z nimi. polecam. wszystko sie zgadzalo jak mialo byc. żeczywiście fuszera nie przejdzie u nich, ale dobrze i na czas placa

spawacz

czy ktos pracuje dla tej firmy lub pracował prosze o jakieś informacje na temat tej firmy

Zostaw opinię o Montbau - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montbau