The Nets

Kraków

Opinie o The Nets

Kosmos

Firma bardzo słaba. Szef zero pokory, tak naprawdę gówniarz któremu się coś udało. Typowa agencja PR Januszy biznezu. Gdzieś im dzwoni ale nie wiedzą gdzie. Firma składa sie z dzieciaków tak naprawdę, jeśli jest ktoś dobry nie wytrzyma z nimi za długo. Firma opiera sie na jednym kliencie, jak klient pójdzie to oni pójdą z torbami. Ludzie sa fajni ale za grupami, a Ci najwyższej uważają się za najlepszych. No generalnie nie polecam.

takietam

Krótko, szybko i na temat: 1) Typowe janusze biznesu - zero organizacji pracy, zero ludzi z doświadczeniem, wszystko robione na "wydaje mi się" 2) niskie wynagrodzenie (2 koła netto za specjalistę) 3) elastyczne godziny pracy - można przychodzić od 8 do 10 4) jeden duży klient i nic więcej - wiecznie robisz jedno i to samo 5) "klient nasz pan" aż do bardzo grubej przesady - wiele razy robisz coś bezsensownego bo twoj "asertywny" manager boi się powiedzieć klientowi, że głupoty plecie 6) kilka fajnych osób w zespole, reszta pogrupowana w swoich działach, obgadywanie itp. 7) na tzw "integracje" chodzą tylko osoby z w/w grupek 8) na start gdy kompletnie nic nie umiesz ok. Natomiast jako specjalista omijaj szerokim łukiem jakikolwiek dział ;) 9) pozytywne opinie na GOWORKU pisze HR-ka - kiedyś się tym chwaliła na głos :D

kandydat

Kilka miesięcy temu brałem udział w procesie rekrutacji na handlowca do tej firmy i muszę przyznać, że jest to pierwsza firma, która na każdym etapie rekrutacji była ze mną w kontakcie, co nie zdarzyło się w ponad 80% rekrutacji, w których brałem udział. Do tego rekrutacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie ( przyjazna rekrutacja) Drodzy rekruterzy, narzekacie na kandydatów, a sami nie dajecie przykładu.

MICHAL

Pierwsza firma, która dała mi znać o wynikach rekrutacji. Nie otrzymałem pracy, ale firma wydaje się przyjazna i z dużymi możliwościami rozwoju.

Ona

Niepoważna firma. Zapomnijcie o poważnym traktowaniu pracowników, dotrzymywaniu terminów i obietnic. Wątpliwy system rekrutacji, który nie wiadomo co ma na celu, bo chyba nie wyłowienie wartościowego pracownika. Zdecydowanie nie polecam profesjonalistom. Strata czasu.

Gha

Up! Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Social Media Specialist i jak się pracuje?

Z perspektywy pracownika mogę powiedzieć, że w firmie realizuje się ciekawe projekty - unikalne w skali kraju. W związku z tym jest to odpowiednie miejsce dla osób ambitnych, którzy są w stanie pracować samodzielnie i brać odpowiedzialność za wykonywane zadania.

poszukujacy

Bardzo pozytywna atmosfera. Rekrutacja na wysokim poziomie. Pracodawca wie, czego oczekuje od potencjalnego pracownika. Nie ma niedomówień i niejasności. Ogólnie to polecam.

Przyjazne miejsce pracy, jeśli ktoś chce, może się rozwijać, firma stwarza do tego warunki. Jest sporo pracy, ale mnie to nie przeszkadza :) Właśnie przez nowe zadania, można się rozwijać :)

kandydat

Byłem na spotkaniu w tej firmie kilka dni temu i ciekawy jestem opinii bo bardzo fajnie to wygląda. Pani rekruterka opowiadała dużo o firmie o projektach i stanowisku. Spodobało mi się to, że firma bardzo szybko się rozwija, ciągle przybywają dodatkowe osoby i wynagrodzenie też jest ok.

tirki
@kandydat 05.12.2016 13:29

Niemożliwe żebyś dowiedział się na spotkaniu o wynagrodzeniu. Wnioskuje, że było to pierwsze spotkanie, co sugeruje informacja o przedstawieniu stanowiska i projektów.

Zainteresowany

Co to znaczy nieprzyjemna atmosfera? Mogę prosić o przykład?

Mała agencyjka z "dużymi" ambicjami, jakich wiele w mieście Kraka :) Amatorszczyzna, tak zwana zabawa w markieting, naprawdę kiepska organizacja pracy, zero perspektyw na rozwój, brak szacunku do pracowników, słabe projekty. A o rekruterce już ktoś się wypowiedział :) Szkoda czasu.

@Pracownik 22.11.2016 22:11

Chyba żartujesz... Tam to nie było czegoś takiego jak organizacja pracy... Wszystkie projekty trzeba było robić jak najszybciej i jak najkrócej. Przez co często jakość była bardzo zła bo nie dało się tego zrobić dobrze w szybkim czasie. A jak coś nie działało to też była to twoja wina.

M

Odradzam jako miejsce pracy. Duża rotacja pracowników, słabe wdrożenie, nieprzyjemna atmosfera, plus mega ciśnienie.

Paweł

Niestety mają słabą rekruterkę. Nie zna się za bardzo na temacie, przerost formy nad treścią... A przecież rekruter to wizytówka firmy

Monika
@Paweł 18.07.2016 22:38

A ja mam inne zdanie. Rekrutacja na wysokim poziomie. Bardzo dobre przygotowanie do spotkania, pytania na wysokim poziomie, a przede wszystkim pierwsza firma, która daje znać o wynikach rekrutacji.

Zostaw opinię o The Nets - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The Nets