Opinie o Project44 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Project44 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Project44 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Project44 Sp. z o.o. w Warszawa

Bogdan

Niestety, firma drugi raz w ciągu kilku miesiecy spoznia sie z wyplaceniem pensji.

@Bogdan

Dokładnie. Do tego pensja netto potrafi być różna każdego miesiąca i nigdy nie jest zgodna (pomimo stałej kwoty brutto).

Angelka
@Anonim

Po jakimś czasie regulują te niezgodności chociaż? Dużo potrafią uciąć od tego, co jest na papierze? Myślicie że to tylko jakieś przejściowe problemy?

@Angelka

Jeśli się upomnisz i to zgłosisz, to sprawa zostanie rozwiązana. Bez zgłoszenia, raczej niezbyt - więc zmusza to do sprawdzania kwoty netto z kwotą brutto na różnych kalkulatorach.

Blanka Nowy wpis
@Anonim

Ale każdego miesiąca są takie problemy? Jak się zgłosi problem w kwocie to od razy regulują różnicę czy trzeba poczekać na kasę?

b marvin b

Pracując w firmie project44, miałem niestety okazję doświadczyć kilku poważnych problemów, które wpłynęły bardzo negatywnie na moje doświadczenia: 1. Firma spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy na czas, co stwarza niepotrzebny stres i niepewność finansową dla pracowników. To nie tylko nieprofesjonalne, ale także nieakceptowalne w kontekście dobrych praktyk zarządzania personelem. 2. Firma praktykuje kwartale zwolnienia grupowe, stwarza to atmosferę niepewności wśród pracowników. Brak jasności co do kryteriów zwalniania oraz liczby osób, które mogą być dotknięte, prowadzi do dużej frustracji i obniżenia morale w zespołach. 3. Obserwacja preferowania tanich pracowników z Indii kosztem wysoko wykwalifikowanych pracowników z Europy jest nie tylko niesprawiedliwa, ale także szkodliwa dla jakości usług świadczonych przez firmę. Zatrudnianie pracowników na podstawie krajowego pochodzenia zamiast umiejętności i doświadczenia prowadzi do pogorszenia jakości obsługi klienta. 4. Zarząd działu wsparcia klienta składający się głównie z pracowników pochodzenia hinduskiego, którzy mieli wcześniej wspólne doświadczenia w innych firmach, jest przykładem nepotyzmu, który negatywnie wpływa na równość szans w karierze. Brak przejrzystych kryteriów awansu oraz faworyzowanie jednej grupy pracowników nad innymi powoduje niesprawiedliwość w miejscu pracy. 5. Praca na przestarzałym systemie, który często ulega awariom, stanowi istotne utrudnienie w wykonywaniu codziennych obowiązków. Brak stabilnej infrastruktury technologicznej wpływa negatywnie na efektywność pracy i jakość obsługi klienta. Dodatkowo, w obliczu coraz większego obciążenia pracy, spowodowanego brakiem dostatecznej liczby pracowników wsparcia klienta, pracownicy są zmuszani do przejmowania kolejnych obowiązków bez odpowiedniej rekompensaty finansowej ani zwiększenia zasobów ludzkich. Brak równowagi między rosnącym zapotrzebowaniem a ograniczonymi zasobami ludzkimi powoduje nadmierne obciążenie pracowników oraz brak motywacji do efektywnego działania. Wnioski wyciągnijcie sami.

Gigi Nowy wpis
@b marvin b

To ile zazwyczaj po terminie przelewają kasę? Opóźnienia są nawet dla nowych pracowników, już pierwszą wypłatę dostają po terminie? Ile osób zazwyczaj musi zostać zwolnione raz na kwartał? To są jakieś określone stanowiska?

Zgodny Nowy wpis
@b marvin b

Pełna zgoda i precyzyjny opis tego, co się ostatnio w firmie wyrabiało. Kiedyś to było naprawdę bardzo przyjazne i perspektywiczne miejsce do pracy, stawiające na rozwój pracownika i jego komfort oraz skupiające się na jakości wykonywanych działań. Lecz niestety, tak jak słusznie wspominasz, coraz większy nepotyzm, a do tego nielogiczne (wręcz losowe i nielogiczne) regularne zwalnianie pracowników oraz stawianie na tanią siłę roboczą ze wspomnianego kraju zaczęło być bardzo szkodliwe i wręcz toksyczne. Jest to całkowicie niezrozumiałe, jak ludzie z tak odmienną mentalnością i brakiem odpowiedniego przeszkolenia mieli fachowo wspierać użytkowników platformy z drugiego końca świata. Dodatkowo, priorytetem firmy zaczęła być odgórna presja na statystyki dot. ilości wykonywanej pracy, a niekoniecznie jej jakości - doprowadziło to do rozpowszechnienia micro managementu w firmie. Podsumowując, jest to naprawdę przykre, ponieważ ludzi wspominam bardzo dobrze i pokładałem duże nadzieje we współpracy (szczególnie na początku) ale przez takie właśnie podejście i zachowania, firma mocno marnuje swój potencjał, w tym straciła dużo bardzo dobrych i skutecznych pracowników... Quo vadis, project44?

Oliwa sprawiedliwa Nowy wpis

Niestety obowiązki które były przedstawione w ofercie na etapie rekrutacji i to jak wyglądała praca w rzeczywistości bardzo różniły się. Szczerze mówiąc nie polecam.

Zastanawiam się nad firmą i nad aplikowaniem konkretnie na posadę general ledger accountant. Liczę na szybką odpowiedź, bo jeszcze trwa rekrutacja i może wyślę cv. Widziałam wymagania np. znajomość angielskiego, niemieckiego, 3+ lat doświadczenia, odpowiednie wykształcenie. To jak mają takie wymagania, to ile płacą? Jak spełniam te kryteria i powiem, że chcę 17 000 zł netto, to mam szansę dostać taką kasę?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Róża

Warto aplikować na payroll lead? Widziałam, że wymagają 5 lat doświadczenia, to już dosyć doświadczony pracownik, czy może liczyć na awans po sprawdzeniu się, czy nic nie ma na tym stanowisku „dalej”?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Project44 Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Czerepacha

Chciałem zapytać o stanowisko revenue accountant. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia i nadgodzin? Czy praca jest bardzo stresująca ? Jak wygląda elastyczność w przypadku kiedy chce się wyjść/ zacząć wcześniej? Czy jedyna opcja to praca od 9-17?

Pati
@Czerepacha

Fajnie, że już ktoś pyta. Napiszcie też proszę, jak wygląda onboarding na tej posadzie. Jest okres wdrożenia i szkolenia wstępne?

anonimowy

Firma podczas rozmowy kłamała na temat wynagrodzenia i umowy. po 3 miesiącach kontraktu firma oferuje 1 rok kontraktu (żeby się zmotywować) Na rozmowie kwalifikacyjnej gwarantują miesięczne wynagrodzenie, ale w rzeczywistości jest ono niższe. wewnętrzna polityka, aby zrobić karierę, to czekać 1 rok i za każdym razem musisz mówić tak Potem może będziesz miał okazję dorosnąć. nie ma prawdziwej komunikacji wewnętrznej. jeśli zadajesz pytania dotyczące umowy i wynagrodzenia, traktują to osobiście. jeśli poprosisz o ubieganie się o inną wewnętrzną rolę, przyjmą to do siebie. z mojego doświadczenia nie jest uczciwą firmą.

nick
@anonimowy

Nie wiem w jakim zespole byłaś/byłeś ale nie zgodzę się z Twoją opinią.

Zuzanna
@nick

To jak w Twoim projekcie wyglądały te sprawy - umowa, płace? Zauważyłam, że wzbraniacie się przed podawaniem widełek, bardzo szkoda. Głównie to jest interesujące, gdy się wchodzi na taki portal, jak ten :3

Widelki
@Zuzanna

Jakie widelki chcesz uslyszec bez informacji o jakim stanowisku i stazu pracy mówisz? Od 5 do 30tys. A szczeble dyrektorskie pewnie wiecej. Umowe wszyscy dostaja po okresie próbnym na czas nieokreślony. Jesli ten ktos dostal umowe tylko na rok to widocznie musial bardzo zle sie pokazać przez okres próbny ale zamiast go zwolnić dali mu szanse wykazac sie przez kolejny rok. Zarobki zgodnie z umowa, podwyżka inflacyjna i uznaniowa z inicjatywy pracodawcy

Agnieszka
@Widelki

Czyli właściwie to rzadkość, że ktoś na rok tutaj umowę otrzymuje? I tak naprawdę cała ta opinia o ich nieuczciwości jest uwarunkowana osobistym niezadowoleniem i firmie nie ma niczego do zarzucenia? Bo o co chodzi w takim razie z tym, że inne mu zaoferowali wynagrodzenie a inne dali

ano

Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Błędne jest że firma jest w Warszawie, ponieważ tam jest tylko zarejestrowana a biuro jest w Krakowie. Polecam tą firmę, wynagrodzenie atrakcyjne, bogaty pakiet benefitów, międzynarodowe projekty lecz w tym pozytywnym znaczeniu tych słów. Rekrutacja przebiegła szybko i bez błędnie. Wcześniej przed podpisaniem dostałem warunki, to również ważne. Zespół w biurze jest mega sympatyczny i pomocny :)

Hanna
@ano

a co wchodzi w ten pakiet benefitów?

Benefit
@Hanna

100zl miesięcznie na mybenefit, bonusly, opcje na akcje firmy, premia roczna, program rozwoju dla kobiet (jakies szkolenia i warsztaty)

Jolanta
@ano

Ech szkoda, trochę mnie to zmyliło bo szukam pracy w Warszawie, myślałam że tam znajduje się siedziba. A czy można pracować zdalnie? Jeśli tak, jak często trzeba pojawiać się w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Project44 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Project44 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Project44 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Project44 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Project44 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Project44 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Project44 Sp. z o.o.
  • Grzybowska 2 lok. 29