Opinie o DLH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DLH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DLH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLH Polska Sp. z o.o. w Warszawa

JO Nowy wpis

Zero profesjonalizmu, mieli dać odpowiedz po rozmowie i czekam trzy tygodnie nie polecam badziewie totalne.

Jakie są mocne strony pracodawcy DLH Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam ze względu na brak profesjonalnego podejścia do nowych osób, pracują tam same buce co widzą tylko czubek własnego nosa po za tym chcą udowodnić tylko jacy są perfekcyjni w tym co robią, jeśli chodzi o zarobki to tak jak wszędzie podstawa + premie których nigdy nie zobaczysz.

Kosmetyczka Nowy wpis

Z przykrością wystawiam negatywną opinię, bardzo słaba obsługa klienta, wręcz lekceważąca. Zastanawiam się czy powodem jest duża ilość zamówień, zły humor pracownika czy mój mały taras nie interesuje firmy, bo mało przecież zarobią...

Fabiani

Firma tragedia masakra,brak komunikacji,olewanie klientów przez nich sam straciłem klienta i dobrą opinię bo mnie zwodzili i olewali w zasadzie to w ogóle nie komunikować się nie potrafią chyba telefon parzy w ręce. Odradzam i nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DLH Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Roberto

Zawsze można zmienić prace bez obrażania innych osób, dla mnie firma jest jak najbardziej ok.

Bruce
@Roberto

Roberto - chyba ,że kogoś pożegnano a teraz wylewa żale podsumowując każdy jest kowalem swojego losu . Ja uważam że pracują tam sami Wartościowi Ludzie i takiego punktu brakowało w Stolicy . Pani Magda to osoba niezwykle miła i zawsze pomocna zimę pełni profesjonalna i uprzejma , szef jak najbardziej spoko .

Sev77
@Bruce

A która, z osób pracujących tam jest taka wartościowa bo nie zauważyłem:-)? Chyba pracowałeś w innym miejscu. Tam nie ma żadnych wartości! Istne (usunięte przez administratora)

Darek

Czy tam ktoś jeszcze pracuje? Żaden telefon nie odpowiada

Pati
@Darek

Jak zwykle się lenią. A czas na papieroski zawsze się znajdzie????????????

RW

Ja się nie będę ukrywał wiec napisze tylko tyle : Przykład Pana „Kris26” gdzie prawdziwe jest KR........ to przykład jak na własne życzenie je jeden rok spaść ze szczytu na dół ,przez własne błędne decyzje ,sami pracujemy na to jak nas oceniają inni , niestety internet pod przykrywką jest najłatwiejszym źródłem oczerniania innych - takie mamy czasy . Oczywiście życzę Panu samych sukcesów przyszłości w życiu zawodowym jak i prywatnym .

FranekDzyndzel

Kris 26 ja też miałem przyjemność ,zaznaczam przyjemność pracować w tej firmie ,odszedłem szukać nowych wyzwań a ciebie chyba wywalono bo wylewasz swoje frustracje jak skrzywdzone dziecko .Atmosfera zawsze tam była ok,super koleżeńska i mogliśmy zawsze liczyć na siebie i sobie wzajemnie pomagać. Nie ma wyścigu szczurów tylko konkretna profesjonalna praca.Firma handlowa bez odpowiedniego podejścia do klienta po prostu upada ,dobrze że już nie pracujesz bo psujesz tylko wizerunek ludzi którzy ciężko pracują na swoją DOBRĄ opinię,są zaangażowani i kompetentni w tym co robią .Koleżanka Magda zawsze była uśmiechnięta ,dowcipna ,wesoła ,profesjonalna ,zaangażowana w pracę i prędzej pomogła niż ochrzaniła .Dyrektora nie znam za dobrze ,ale nigdy nie słyszałem żeby przeklinał i raczej ma dobry kontakt z całą załogą .Myślę że może praca w DLH ciebie przerosła bo po przyjściu do niej trzeba było pracować :) Skoro jesteś taki boski Adonis to niebawem chyba wystartujesz w Top Model ,tam inteligencji nie potrzeba a mózg jest najmniej pożądanym organem ;) Powodzenia :)

Prawda

Jak Ci tu nie pasowało to idź pracować do konkurencji ; Juan ; tam dopiero zobaczysz co to jest poniżanie, obrażanie i wyzywanie pracowników. Pracownik magazynu jest nawywany przez speudo dyrektorów (usunięte przez administratora)a kobiety to głupie dzidy. To tylko część wyzwisk. A po za tym po co siedziałeś tu 2 lata. Nie pasuje to wora ze dwora po co się męczyć.

@RW

Hahahahaha ???????????????? Żaden z pracowników by tego nie napisał. Prawda zabolało. Faktycznie w firmie panuje fatalna atmosfera. Magda bardzo zadufana, nieprzyjemna i fałszywa osoba. Poza tym nie lubi kobiet bo wyczuwa konkurencję. Wcale mnie to nie dziwi. Takie zakompleksione osoby zawsze czują obawę. Poza tym żadnych pozytywów tego miejsca. Ogólnie ciężki klimat. Nie polecam. Słabo słabiutko

Roger

Kris 26, mniemam, że jesteś życiowym nieudacznikiem lub posiadasz słabe kompetencje do wykonywania jakiejkolwiek pracy zawodowej skoro wytrzymałeś w tak skandalicznie, nieprzyjaznej atmosferze 2 lata. A może posiadasz jakieś cechy sadomasochistyczne? (usunięte przez administratora) ... Przepracowałem w tej firmie zdecydowanie więcej czasu niż Ty i mam skrajnie inne doświadczenia. Miałem przyjemność pracować w zgranym i ambitnym zespole. W trudnych sytuacjach mogłem liczyć na wsparcie kolegów i szefostwa. Jakość świadczonych przez firmę usług zawsze była na wysokim poziomie, stąd wymagania wobec pracowników, ale nie stoi to chyba w sprzeczności z ideą pracy w ogóle. Mruki w DLH na Targówku? W ogóle się z tym nie zgadzam. Poczucie humoru towarzyszyło Nam w wielu sytuacjach, ale być może nie zorientowałeś się, że to są żarty, bo zdecydowanie przewyższały Twój poziom intelektualny. Wszystkim zainteresowanym chęcią podjęcia pracy w DLH (nie tylko na Targówku), serdecznie polecam !

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w DLH POLAND Sp. z o.o.?

sdfsdf

Z tego co widziałem mają kilka ogłoszeń o pracę na OLX

Dominika

Czy DHL poszukuje aktualnie nowych kurierów? Czy według Was jest to praca dorywcza na przykład w wakacje dla studentów? Przez to, że jest taki okres warto poznać Waszą opinię na ten temat.

sdfsdf
@Dominika

Nie myl firm. To jest DLH GLOBAL - ściągają drewno a nie DHL -kurier

Helena
@sdfsdf

Racja - chodzi tu o firmę DLH, która jest jednym z największych polskich dostawców drewna i produktów drewnopochodnych. Dobrze, że to doprecyzowaliśmy. Zapewne jesteś tam zatrudniony. To może wiesz, czy planują tam w najbliższym czasie rekrutację? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Alvara

Bardzo ciekawie czyta się opinie przygotowane przez moderatora i praktycznie tą samą osobę. To trochę mało profesjonalne. Pracowałam w DLH przez dobrych kilka lat i muszę przyznać, że to niezła firma. Odeszło sporo doświadczonych i kreatywnych ludzi (w większości przypadków sami odeszli), więc to też wskazuje, że jak się pozna "od środka" ten organizm, to nie wygląda to już tak "pięknie". Moim zdaniem na dzisiaj to dobra praca dla ludzi o średnich kwalifikacjach, bo oferowane wynagrodzenia są poniżej średniej w tym biznesie. Jednym słowem: jak się dostaniesz, to nie czuj się wielki, bo słabeusze na górze nie pozwolą Ci awansować.

Mmadzik
@Alvara

Alvara Dlh czy DHL?

maciek

wiecej maja ofert pracy do biura niż na prace w terenie jako kurierzy

Alvaro

tutek

:) no tak , "trochę" się strukturalnie pozmieniało i zaczęli wreszcie wymagać ? szkoda , że tak późno :) nie trzeba chodzić do kina czy załatwiać swoich prywatnych spraw w czasie pracy , tylko sprzedawać ! mam nadzieję , że wreszcie skończy się malowanie i kręcenie w raportach ops w międzynarodówce ! prezesie otwórz oczy i zaufaj niektórym !

xxx

Sama praca bardzo ciekawa i przyjemna. Super ludzie (na dole w dziale handlowym). Kierownictwo i Zarząd wymagają poprawy (i to bardzo mocno).

Zostaw merytoryczną opinię o DLH Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DLH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DLH Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Nowosielecka 14A lok. 24
    00-466 Warszawa