Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Plonas

A jak warunki mieszkalne??

piotr

Polecam jak najbardziej, pracuje w netto w erfurt i jestem zadowolony ;)

malwina

Witam, jestem w 100% zadowolona z pracy, którą otrzymałam. Pracuje dzięki agencji od kwietnia i stanowczo polecam.

Plonas

Siemka. Pracowal ktoś w Rewe?? Sa tam nadgodziny? Jak wyglada wyplata w netto. Pozdrawiam

Normalny
@Plonas

Daj sobie spokój z REWE, płaca żałosna za 200 h z dietami dostaniesz 1700 EURO. Obiecuja gruszki na wierzbie. Nie POLECAM!!!!!!

Startuj
@Normalny

Serio? Ja słyszałem że właśnie w rewe są super warunki i bardzo dobra kasabo moi znajomi tam pracują.Ja na Lidlu i też jest nieźle

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Arturrrro

Ja to bez doświadczenia wyjechlemwięc stresik był przed wyjazdem.jednak z czasem stwierdzam że to była dobra okazja na wyjazd i dobra decyzja.W sunie nie wiem czy wracam do Kraju czy zostanę w de czas sam pokaże. Ale praca na magazynie nie jest zła. Na bank zarobki są lepsze jak w naszej kochanej Polsce, to na pewno. No i zobaczę co dalej. Jak ktoś chce zacząć pracować w Kitzingen to pewnie sie spotkamy.

Anonimous

Polecam.

babaabab

Spodobało mi się to jak szybko możan dostac tam prace, oferty maja lepsze niz konkurencja do tego zakwaterowanie o niebo lepsze niz w innych agencjach, w ktorych pracowałam.polecam

@babaabab

Tak. Też tak sądzę. Oni już są tak długo na rynku pracy, że są sprawdzona, taką pewną firma.

@babaabab

Ale zastanawiałeś się dlaczego tak szybko można tam dostać pracę? Dlatego że jest tam taka rotacja! Byłem tam i wiem! Zdecydowanie najgorsza Agencja w jakiej przyszło mi pracować. A najlepsze było jak się z wypłatą spóźniali i dzwoniłem do Gliwic i przez 3 dni wykonałem ok20 telefonów na kilka różnych numerów i żaden nie odebrał chociaż był ciągle sygnał! Taka to firma. A pasków z wypłat to do tej pory nie dostałem.

lidl

Dobra i solidna firma, pół roku pracuję i nie nardzekam. Wypłalty na czas i tak jak mi przedstawiali na rozmowie, polecam prace w lidlu

zadowolonyyyy

Rok temu wyjechałam do pracy za pośrednictwem tej agencji. Praca która została mi zaoferowana tak mi się spodobała, że pracuję w niej do dziś. Przez ten czas nie miałam problemów z zakwaterowaniem . Przelewy są na czas, nie ma problemów z niewypłacaniem. Warto jest mieć chociaż podstawową znajomość języka angielskiego albo niemieckiego, gdyż bardzo ułatwia to kontakt w miejscu pracy. Jeżeli ktoś naprawdę szuka pracy i chce pracować nawet przez dłuższy okres czasu to szczerze polecam tą agencję.

micki

Dzwonią ze jest praca człowiek mówi ze dostępny na wyjazd odrazu a tej pracy nie ma.. hokus pokus czary mary...

@micki

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia oraz uniknięcia w przyszłości owych sytuacji, proszę podać placówkę lub numer telefonu z którym się Pan kontaktował, wysyłając wiadomość na email rzecznik.pracownika@german-logistic.de Pozdrawiamy

Zachęcamy do Aplikowania w zakładce OFERTY PRACY - znajadziecie Państwo większość aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie Pozdrawiamy .

Geox
@German Logistic GmbH Sp. z o.o.

A, faktycznie. Dzięki za info, chętnie przeglądane.

micki

Dzwonią ze jest praca człowiek mówi ze dostępny na wyjazd odrazu , a tej pracy nagle nie ma.. czary mary hokus pokus....

goska

ja jeżdze juz od dawna za granice do pracy, przetestowalam juz kilka agencji i najlepiej mi sie wspolpracowalo wlasnie z Germanem . Dobrze platne, fajni koordynatorzy, zapewnione kwatery w dobrym stanie. jak sie zastanawiacie to zarezykujcie i sami sie przekonacie. ja ich polecam.

Faust

Załosna firma, nie wywiązuje sie z niczego ani nie interesuje sie co sie dzieje z pracownikami. Odradzam prace na rzecz sieci REWE. Zalegaja z piniedzmi!!!!!

Niezadowolony
@Faust

Skąd ja to znam. Ale na tym forum wszystkie nagatywne komentarze usuwają. Na tą firmę trafić to pech.

Robercik
@Faust

U nas w rewe nie było takich akcji z 'piniedzmi' :) w rewe mi ogólnie sie pracuje najlepiej jak do tej pory

@Faust

Witamy. Proszę napisać swoją reklamację na email: rzecznik.pracownika@german-logistic.de Chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić sytuację. Serdecznie pozdrawiamy

Nitak

Wyjedź to się dowiesz. Jednemu mogą przeszkadzać lokatorzy, dla innych to oni staną się dobrymi znajomymi. Dla jednych to na plus że robią w soboty, inny będzie narzekać... I tak można wymieniac bez końca...

kmiecic

Polecam nie na 100% ale 150% Wszystko co umówione jest mieszkanie bardzo dobre a jak trafi się problem z lokum to można się dogadać . Wypłaty zawsze na czas umowa niemiecka tłumaczona na pl. Zawsze pomoc polecam mało takich agencji.

Iskra
@kmiecic

Jakiś kontakt do ciebie? Gdzie pracowałeś? Jaka kasa? Miasto? Może przez Facebook?

nadia

Z własnego doświadczenia oraz doświadczenia męża i szwagra polecam German. Praca nie tylko dla mężczyzn, chociaż wiadomo że ich jest dużo bardziej opłacalna jednak ja również jestem usatysfakcjonowana. Opieka ze strony agencji jest na naprawdę wysokim poziomie.

Irys
@nadia

Cała rodzina twoha tam pracuje. Jak dzieci dorosną to im tam też załatwisz?

Byłem i przepracowałem 3 lata, mam dobre wspomnienia, pracowałem w Rewe i w lidlu. Kasa zawsze na czas i jak swoje zrobisz to zarobisz. polecam

PanD

Dobra i rzetelna firma. polecam

Abraham Lincoln.

Witam, czy organizują przejazd z Polski do Niemiec czy samemu trzeba ogarnąć opcje ? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.