Opinie o Code Mine Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Code Mine Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Code Mine Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Code Mine Sp. z o.o. w Katowice

Dominisia

Trudno się nie zgodzić z opiniami negatywnymi o tej firmie

Traviska

Byłam i pracowałam i podzielam opinie innych

Fexylia

Oj ta firma tutaj jak i na innych portalach ma coraz gorszą opinie ......

drexler

Ja nie wiem skad te pozytywne głosy ? Pracownicy ? Firma jest gorsza niż najgorsza firma w Katowicach.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Code Mine Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
antek

opo ta praca to social :(

Justyna

@Full Kto kazał ci to napisać ?

Trnity

@Rusev ciekawa jestem czy jesteś właścicielem firmy - Pan w garniturku ? Firmie brakuje kompetencji a ciągłe zwodzenie klientów związane z chorymi terminami jest na porządku dziennym - pracowałam i odradzam wszystkim normalnym WebDev.

Paulina

Delfin Dominika - 100% racji. Firma tragiczna - odradzam

Daktylek

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie

Delfin Dominika

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i sama slyszałam jak pracownicy firmy mówili, że wpisują tutaj pozytywne komentarze bo im szef kazał. Moj historia była banalna, szukałam pracy, znalazłam ogłoszenie na facebooku, zadzwoniłam i umówiłam się. Wchodze, po pierwsze biuro robi wrażenie po drugi miła rozmowa rekrutacyjna. Podczas jej trwania miałam wrażenie że rozmówca nie ma zielonego pojęcia o co mnie zapytać i jak sprawdzić moją wiedzę ( mam 8 lat doświadczenia ). Zadawał pytania ,które sama musiałam korygować ( błędy logiczne ). Nikt już nie zadzwonił, sama bym nawet nie chciał w tak niekompetentnym miejscu pracować.

Sabina

Dramatyczna firma miałam okazję pracować - dramat

Dominika S.

Byłam i jestem zniesmaczona. Większość postów pisamnych tutaj pewnie jest przez ludzi którzy zostali potraktowani tak jak ja czyli. umówiliśmy się na spotkanie rekrutacyjne aby na moim przyjściu dowiedzieć się że jest już nie aktualne ! Odradzam

Dominika S.

Martyna

Firma bardzo ładna, super lokalizacja, efektowne położenie względem Katowic - tutaj plusy się kończą podczas rozmowy miałam wrażenie, że mam 20x raz większą wiedzę niż rekrut. Oczywiście pracy nie dostałam.

Klaudyna

Generlanie byłam na rozmowie jakiś czas temu i Panowie nawet nie raczyli oddzwonić mimo zapewnień - Nie Polecam jak koledzy powyżej :(((((((((((((((

mikoreal

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej - atmosfera wydaje się spoko - warunki finansowe daleko odbiegające od tych w ogłoszeniu....

Maciek

Właściciele zaczęli pisać na tym forum ? Firma jest dramatyczna. NIE POLECAM !

Maruk

@Rajman Najwidoczniej nie miałeś okazji tam faktycznie z nimi popracować.

majkel PHelPs

ta firma to jest kpina. projekty jakie się dostaje są w nierealnych terminach do zrobienia, ale to nic dziwnego skoro góra ma takie pojęcie o programowaniu co kot napłakał. nie wiem jak klienci mogli taki bajzel znieść - niedotrzymane terminy z braku mocy przerobowych. nie polecam, kompletna dezorganizacja.

Katowiczanin

Bardzo fajne biura i na tym się kończy. Potwierdzam moich przedmówców, warunki nieakceptowalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Code Mine Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Code Mine Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Code Mine Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Code Mine Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 24 ocen.
  • 3 Maja 18 lok. 3
    40-096 Katowice