Code Mine Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Code Mine Sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Darwid - a czy możesz napisać nieco więcej o odbytej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania wzbudziły Twoje zaskoczenie? Co sprawiło, że zrezygnowałeś z dalszych etapów rekrutacyjnych? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Darwid

Zarządzający tą firm nie mają pojęcia o czym mówią. Mam 10 letnie doświadczenie w branży a pytania na rozmowie kwalifikacyjne mnie obrażały swoim poziomem. Po 20 minut wyszedłem z przekonaniem, że nie chce tutaj pracować ( dyrdymały opowiadane o PHP były na poziomie gimnazjalisty ). NIe polecam !!!

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@292 - a możesz napisać nieco więcej o odbytej rozmowie kwalifikacyjnej? Czy w trakcie rozmowy pracodawca przedstawił warunki zatrudnienia w Code Mine Sp. z o.o.? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Właściciele firmy w bardzo lekceważący sposób podchodzą do kandydatów starających się o pracę. Podczas bardzo krótkiej rozmowy rekrutacyjnej (którą głównie ja wypełniałem pytaniami na temat zasad pracy w firmie itp.) ustaliśmy, że zostanie wysłane mi zadanie rekrutacyjne. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż w takim kilku etapowej rekrutacji można lepiej ocenić kandydata i sprawdzić jego faktyczne umiejętności. Jeden z właścicieli jeszcze podczas naszej rozmowy miał owe zadanie wysłać. Po powrocie do domu maila nie było. Następnego dnia grzecznie przypomniałem, że wciąż na zadanie czekam, jednak do tej pory się ono nie pojawiło.

texas
@292 07.06.2017, 18:54

A na jakie stanowisko aplikowałeś? O ile można wiedzieć bo widzę, że dużo ofert pracy mają

@texas 09.06.2017, 13:17

Front-End Developer

Ktoś

słabe bo słaba jest ta firma. brak rozwoju, brak przyszłościowego myślenia o kodzie. pracowałem u nich i wiem. Mój komentarz, który znajdzie powyżej z konkretnym rozbiciem plusów i minusów jest w 100% sprawiedliwy i rzetelny, zresztą jak większości na tym forum. Pozytywy są generowane przez właścicieli.

Nevermind
@Ktoś 05.06.2017, 17:57

A jak z innymi działami ? Tylko programistyczny tak słabo czy ogólnie w całej firmie, mam na myśli projekty/grafika i wdrożenia ewentualnie support ? : >

neverland

Mamy kogoś z prawdziwą i rzetelną opinią o firmie ? Jak z wypłatami, jakie projekty, warto pracowac - tutaj byłych pracownikow lub obecnych pytam, bo opinie szczerze mówiąc słabe :(

Andrzej

Moje ocena tej firmy jest bardzo negatywna

programista_wyklety
@Andrzej 30.05.2017, 13:25
Moje ocena tej firmy jest bardzo negatywna

Cześc @Andrzej Byłes u nich na rozmowie ws pracy czy stażu? Moze wiecej konkretów Jak przebiegała rozmowa, jakie warunki dali ? Bede bardzo wdzieczny

Denver

omijać ich rekrutacje dalekim łukiem !

programista_wyklety
@Denver 14.05.2017, 20:02
omijać ich rekrutacje dalekim łukiem !

Czesc Rekrutacja na staz czy do normalnej pracy Dlaczego nie polecasz

Elwira

Tak jak piszesz - referencje i kasa widmo. Ludzie fatalni ale czego sie spodziewac ? Firma nastawiona na wyzysk.brak w zespole kogos kto chcialby rozwijac nowe ( dla nich wszystko co istnieje o 5 lat to nowe ) technologie na rynku. I te ciagle zwodzenie :/ omijac szerokim lukiem

Tomek

Nie polecam: - umawiasz się z nimi na określoną kwotę po okresie próbnym , po miesiącach upominania nic z tego nie ma. - technologię mimo zapewnień i starań przestarzałe. cały kantor to jakaś pomyłka... 2016 / 2017 rok na es5 i gruncie? porażka. - fałszywi ludzie. gadają jedno, robią drugie. Polecam: - nie podejmować tematu i pracy u nich. konkurencja płaci 2 razy więcej z pocałowaniem ręki. - uciekać z stamtąd Grzegorzu i inni naiwni. + ładne biuro + pizza w piątki - zarobki - technologie - posranie w głowach że php jest najlepszą technologią na świecie gdzie development time w takim pythonie jest 5 razy szybszy a oni będą się upierdali że ZF2 jest święte i nie do ruszenia. - pożegnanie słabe : po 3 upomnieniach o umówione kwoty i technologie, za 4 odszedłem i usłyszałem - tak się nie robi. a konkurencja dała ponad 2x więcej. Sami sobie odpowiedżcie jacy to kombinatorzy i dupki. Referencji za kantor do dziś nie dostałem. Pzdr

Raven

przykro jest ale w katowicach nie ma gorszego miejsca :( była i nie polecam

Dorcia

Nie zaprezentowali się Panowie dobrze na rozmowie rekrutacyjnej. Opinie na profilu są całkowicie prawdziwe.

Elvirka

Wiem jedno, szeeeerokim łukiem

doorota

szukam pracy, znalazłam ogłoszenie firmy code mine, polecacie ? opinie tutaj raczej sa negatywne i chyba skłania mnie to aby nie aplikować

Liliana

Firma jest fajna to kadra jest do d.......

Marcin

czy firma aktualnie nie kończy swojej działalności ?

Dominisia

Trudno się nie zgodzić z opiniami negatywnymi o tej firmie

Traviska

Byłam i pracowałam i podzielam opinie innych

Fexylia

Oj ta firma tutaj jak i na innych portalach ma coraz gorszą opinie ......

drexler

Ja nie wiem skad te pozytywne głosy ? Pracownicy ? Firma jest gorsza niż najgorsza firma w Katowicach.

antek

opo ta praca to social :(

Justyna

@Full Kto kazał ci to napisać ?

Trnity

@Rusev ciekawa jestem czy jesteś właścicielem firmy - Pan w garniturku ? Firmie brakuje kompetencji a ciągłe zwodzenie klientów związane z chorymi terminami jest na porządku dziennym - pracowałam i odradzam wszystkim normalnym WebDev.

Paulina

Delfin Dominika - 100% racji. Firma tragiczna - odradzam

Daktylek

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o tej firmie

Delfin Dominika

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i sama slyszałam jak pracownicy firmy mówili, że wpisują tutaj pozytywne komentarze bo im szef kazał. Moj historia była banalna, szukałam pracy, znalazłam ogłoszenie na facebooku, zadzwoniłam i umówiłam się. Wchodze, po pierwsze biuro robi wrażenie po drugi miła rozmowa rekrutacyjna. Podczas jej trwania miałam wrażenie że rozmówca nie ma zielonego pojęcia o co mnie zapytać i jak sprawdzić moją wiedzę ( mam 8 lat doświadczenia ). Zadawał pytania ,które sama musiałam korygować ( błędy logiczne ). Nikt już nie zadzwonił, sama bym nawet nie chciał w tak niekompetentnym miejscu pracować.

Sabina

Dramatyczna firma miałam okazję pracować - dramat

Dominika S.

Byłam i jestem zniesmaczona. Większość postów pisamnych tutaj pewnie jest przez ludzi którzy zostali potraktowani tak jak ja czyli. umówiliśmy się na spotkanie rekrutacyjne aby na moim przyjściu dowiedzieć się że jest już nie aktualne ! Odradzam

Dominika S.

Martyna

Firma bardzo ładna, super lokalizacja, efektowne położenie względem Katowic - tutaj plusy się kończą podczas rozmowy miałam wrażenie, że mam 20x raz większą wiedzę niż rekrut. Oczywiście pracy nie dostałam.

Klaudyna

Generlanie byłam na rozmowie jakiś czas temu i Panowie nawet nie raczyli oddzwonić mimo zapewnień - Nie Polecam jak koledzy powyżej :(((((((((((((((

mikoreal

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej - atmosfera wydaje się spoko - warunki finansowe daleko odbiegające od tych w ogłoszeniu....

Maciek

Właściciele zaczęli pisać na tym forum ? Firma jest dramatyczna. NIE POLECAM !

Maruk

@Rajman Najwidoczniej nie miałeś okazji tam faktycznie z nimi popracować.

majkel PHelPs

ta firma to jest kpina. projekty jakie się dostaje są w nierealnych terminach do zrobienia, ale to nic dziwnego skoro góra ma takie pojęcie o programowaniu co kot napłakał. nie wiem jak klienci mogli taki bajzel znieść - niedotrzymane terminy z braku mocy przerobowych. nie polecam, kompletna dezorganizacja.

Katowiczanin

Bardzo fajne biura i na tym się kończy. Potwierdzam moich przedmówców, warunki nieakceptowalne.

praktykant

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i zaproponowano mi bezpłatny staż. Omijać szerokim łukiem !

Don
@praktykant 15.06.2016, 18:24

A potrafisz coś?

onwex

nie polecam ..........

Zostaw opinię o Code Mine Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Code Mine Sp. z o.o.