Opinie o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TUiR WARTA S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TUiR WARTA S.A. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

solnet

Ja mogę się podzielić bo tam pracowałam.Beznadziejna firma,mało płacą,nie szanują ani klienta ani pracownika. Nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko żeby pracować dużo a brać mało,a najlepiej to nic. Ale nie wszyscy tak mają to zależy jakie masz układy.Atmosfera w pracy? Dramat! Zapomnij o koleżeńskości i życzliwości. Niestety Warta jeszcze do końca się nie obudziła że mamy XXI wiek. Narzędzia pracy i systemy operacyjne sprzed 10 lat.Mogłabym jeszcze ale chyba tyle wystarczy.Zdaję sobie sprawę,że gdzie indziej też nie jest różowo. Ale Warta to wyjątkowo wredna firma. Jednym słowem nie polecam.

Witajcie, czy mógłby ktoś podzielić się informacją na jakie zarobki mogą liczyć osoby na stanowisku menagerskim np. ds obsługi ubezpieczeń grupowych?:)

Tomasz

Od 20 lat korzystam z ubezpieczeń nieruchomości, samochodów i podróży. To co wycięła Warta dyskwalifikuje ich w moich oczach na całe życie. W ubiegłym roku ubezpieczyłem swoje prywatne auto w TUiR Warta. Ze względu na bezszkodowość skorzystałem z 60-procentowej zniżki na OC i AC. Zapłaciłem 3000PLN, co i tak nie jest małą sumą biorąc pod uwagę, że auto jest warte 65000PLN. W październiku (umowa kończy się w marcu 2013 roku) otrzymałem wezwanie do dopłaty w kwocie 5400PLN z szkodowość w przeciągu ostatnich dwóch lat. Jak się okazało, wzywają mnie do dopłaty pełnej 100-procentowej składki za dwa zdarzenia i wypłaty spowodowane moim autem służbowym (nie jestem jego właścicielem a firma płaci pełne składki w innym normalnym towarzystwie ubezpieczeniowym). W przypadku jednego zdarzenia zdarzenia udało mi się wyjaśnić, iż sprawcą zarysowania zderzaka była inna osoba i zrobiono regres (pokrycie kosztów z ubezpieczenia sprawcy) natomiast drugie zdarzenie to pęknięcie szyby po uderzeniu kamienia od innego jadącego samochodu na naszych drogach. Oczywiście napisałem odwołanie od decyzji zaraz w październiku, załączyłem kopie wszystkich dokumentów zdarzeń, szczegółowo opisałem sytuacje. Nikt do tego się nie ustosunkował. W ubiegłym tygodniu (styczeń 2013) otrzymałem przedprocesowe wezwanie do zapłaty w kwocie...5400PLN. Po przesłaniu (nie było w piśmie namiarów na osobę prowadzącą sprawę)kopii wysłanych wcześniej maili, otrzymałem odpowiedź, iż jednak powinienem im zapłacić 3400PL. Żadnych wyjaśnień za co dla czego, na jakiej podstawie, skąd ta kwota itp. Po wysłaniu przeze mnie kolejnych maili z zapytaniem gdzie jest ich ustosunkowanie się na moje odwołanie (mieli na to ustawowy termin) zapadła cisza. Dzisiaj szykuję się na wojnę sądową (zapewne otrzymam takie wezwanie, bo nie zamierzam dać się naciągnąć. Zastanawia mnie też, jak tak działająca firma chce mieć klientów, którzy zaufają jej na dłużej niż jednorazową przygodę. Ostrzegam wszystkich, trzymajcie się od Warty z daleka. Pozdrawiam

Jest ok - nie ma co narzekać. Fakt trzeba przepracować swoje, ale doceniają wkońcu.

ZUZANNA

PRACOWAŁAM TAM PONAD 10 LAT SZCZEGÓLNIE ODRADZAM ŚWIADCZENIA BO TAM NA STANOWISKACH SĄ LUDZIE Z PROWINCJI BEZ WIEDZY I POMYSŁU ( PO TZW ZNAJOMOŚCIACH I ) I N! IE POLECAM PRACY W KSIĘGOWOŚCI (TAM PRACOWAŁAM 12 LAT) TO TEŻ TAK SAMO WYGLĄDA. PREZES Z CZASÓW MINIONYCH NIE PANUJE NAD FIRMĄ CZŁONKOWIE SAMI Z NIEGO SIĘ ŚMIEJĄ

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja w tej firmie to jakaś masakra. Rozmowa prowadzona jakby ani rekruterka (Zuzanna S), ani przełożona nie wiedziała co chce, o co pytać, kogo poszukują. Rekruterka tradycyjnie infantylne pytania... dlaczego nasza firma..., dlaczego chce pan zmienić prace... a następnie już ewidentnie patrzyła gdzie indziej i była nieobecna myślami. Najlepsze, że na info zwrotne pomimo obiecywanych 2 tyg można czekać i czekać. Próba kontaktu (po 1,5 miesiąca) z rekruterem skonczyla się tym, ze rano mialem info, ze proces został przedłużony i jeszcze potrwa, a wieczorem już, ze wybrali kandydata na stanowisko... podejście do kandydata z zerowym szacunkiem.

Pytania infantylne, co lubię robić, czemu Warta, jakie jest moje doświadczenie, czy mam doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej.... (chyba Panie zapomniały wziąć ze sobą cv) czy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Qwerty

Witam, czy ktos moze podzielic sie opinia nt pracy w TUiR Warta. Chodzi o centrale, departamenty produktowe? Chodzi o porzadek/nieporzadek organizacyjny, przeplyw informacji, zarzadzanie, zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o TUiR WARTA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TUiR WARTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TUiR WARTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUiR WARTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TUiR WARTA S.A.?

Kandydaci do pracy w TUiR WARTA S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TUiR WARTA S.A.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • UL.WODNA 13
    86-200 Warszawa