Opinie o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eden Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eden Finance Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Mania
Klient

Składasz wniosek o pożyczkę...łaskawie za parę dni dzwoni do ciebie doradca ,podajesz znów wszystkie dane do w nioski i....cisza ..Dzwonisz na infolinię:proszę kontaktować się z doradcą...Dzwonisz kilkakrotnie -nie odbiera ,piszesz więc sms-bez oddzewu.....porażka

Gość

Nie polecam. Praca w tej „firmie” to praca w kamieniołomach za grosze wyrwą nawet ostatni grosz od pracownika

Aneta

Wzięłam u nich już drugą pożyczkę, spłacam, także nie mam problemów. Jestem zadowolona. Doradca przyjeżdża do mnie w określone dni i godziny, nie muszę wychodzić z domu. Także ok, polecam.

ANIA Nowy wpis

Ja pracuje w Edenie już od 5 lat jako doradca i jestem bardzo zadowolona, wcześniej pracowałam w konkurencji i mieli znacznie gorsze warunki, po prostu w edenie zarabiam więcej.

Karolina Nowy wpis
@ANIA

Gorsze warunki, o których wspominasz dotyczą jedynie wypłaty? Czy jest tu coś lepszego / innego na co warto zwrócić uwagę?

Karolina Nowy wpis

Chodzi Ci o firmę? Na pewno tu pracujesz? ;p

Anna Nowy wpis

Czy pracujesz w Edenie? Bo ja jestem bardzo zadowolona z pracy i nich, nikogo nie oszukują, każdy mój klient, z którym podpisuję umowę zna wszystkie koszty i może dokładnie przeczytać umowę, także nie zgadzam się z Tobą, firma jest naprawdę w porządku. Moje zarobki jako w pracy dodatkowej też są ok, nie mogę narzekać.

@Aneta

czy biorac u nich pozyczke musiala pani placic jakies pieniadze aby otrzymac przelew na konto?

@anonim

Przed otrzymaniem od nich pożyczki nic absolutnie nie musiałam płacić, a wypłata jest do ręki od Doradcy, nie na konto

@Aneta

Czy potrzebne są dochody ?

Katarzyna
@Aneta

Dzięki za info, a jak to wygląda ze spłatą w obecnej sytuacji?

Gość

Ewa
@Gość

Jest to nieprawda, pracuję w tej firmie jako doradca i chwalę sobie nienormowane godziny pracy oraz zarobki, które są u mnie dodatkowymi zarobkami.

Bellissima
@Gość

Praca w kamieniołomach? Praca nie zawsze jest łatwa, klienci są różni, ale żeby porównywać to do pracy w kamieniołomach to gruba przesada...

@Gość

Praca w Edenie jest ok, pracuje od kilku lat i mam dużo swoich klientów, w związku z czym zarobek też jest ok.

@Pracownik

A w jaki sposób udało Ci się tych klientów pozyskać? I co radzisz, żeby robić, żeby nie zrezygnowali z Ciebie?

Wanda
@Pracownik

To zarobek wzrasta wraz z ilością klientów??

@Wanda

Tak, bo płacą za każdą podpisaną umowę, czyli im więcej umów tym więcej kasy..

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Eden Finance Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca terenowy Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. HR
GoWork Service GmbH
Aplikuj na wiele ofert

Jest ok, pracuję u nich już 5 lat jako doradca i nie mogę narzekać

@Aneta

Aż 5? Powiesz co konkretnie tak długo Cię u nich trzyma? Opowiesz coś o swojej pracy u nich?

W Eden Finance Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Doradca Finansowy. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Czy w Eden Finance Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Eden Finance Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Marysia

Rekrutacja w tej firmie to luźna rozmowa, nie ma się co stresować, warunki dają w porządku i co najważniejsze jest to praca w dowolnym dla mnie czasie, ile wypracuję tyle zarabiam, także dla mnie ok.

Nowa
Kandydat

Czy ktoś Może powiedzieć coś więcej na temat pracy jako doradca terenowy? Czy warto? Jak mniej więcej zarobki?

Ola
@Nowa

Wynagrodzenie jest zależne od ilości podpisanych umów i wartości cotygodniowej zbiórki. Mając więcej klientów można zarobić kilka tysięcy zł.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Eden Finance Sp. z o.o.? Na Lento.pl widziałem 12 kwietnia kilka ogłoszeń.

Ola
@Pytanie

To zależy od stanowiska, na kierownika rozmowę rekrutacyjną prowadzi zarząd, natomiast na doradcę rozmowa jest z kierownikiem regionalnym. Po tej rozmowie jest decyzja.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eden Finance Sp. z o.o.?

@Pytanie

Imprezy i spotkania integracyjne są organizowane.

Pracownik Eden Finance
@Pracownik

Tak, są organizowane ale bardzo rzadko.

Agata
Kandydat

Czy to bezpieczna firma? Czy po zakończeniu z nimi współpracy nie pozostają jakieś zobowiązanie finansowe, np. za niespłacających się klientów?

Pracownik Eden Finance
@Agata

Absolutnie bezpieczna firma, z pracownikami rozstają się bezproblemowo. Większość pracowników Edenu to osoby, które współpracują z nimi wiele lat. Zarząd to bardzo sensowne, wykwalifikowane osoby, z którymi zawsze w razie problemów można porozmawiać.

Eden Finance Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Doradca Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

Michal B
@Pytanie

Witam Złożyłem aplikacje na kierownika jak długo się czeka na rozpatrzenie kandydatury . Lublin

Kamila
@Michal B

Dzień dobry. Swoim pytaniem odpowiedziałeś na wpis innej osoby, która nie posiada takiej wiedzy i sama by chciała się dowidzieć jak wygląda proces rekrutacji. Skoro złożyłeś aplikacje to być może na dniach dostaniesz jakąś odpowiedź. Daj znać jak już zdobędziesz jakieś informacje. Przybliży to trochę temat. Z góry dziękuję.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eden Finance Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Etap jest tylko jeden, po którym albo przyjmują albo nie.

Kierownik

Jestem kierownikiem w Edenie już od kilku lat i jestem zadowolony, karda zarządzająca bardzo ok, ze wszystkim można się "dogadać". Polecam pracę w Edenie.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Zenon
@Pytanie

Jak najbardziej potoczny, w firmie pracują młodzi ludzie.

Krzystof Z.

Pracuję u nich jako doradca klienta, jest to praca dodatkowa, więc jak na takie nieregularne godziny pracy to zarobki są dobre. Sam mogę ustalać sobie czas pracy, także w mojej sytuacji, gdzie jest to tylko praca dodatkowa do mojej stałej pracy - to idealna sprawa.

Ania

Polecam, praca w biurze w przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie - ok. Współpracownicy - ok.

Zenek

Jakie są możliwości zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eden Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Eden Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Eden Finance Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eden Finance Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Eden Finance Sp. z o.o.