counter
3 18 19 5 1
Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Zenon Nowy wpis
@Pytanie

Jak najbardziej potoczny, w firmie pracują młodzi ludzie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eden Finance Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Aneta Nowy wpis

Wzięłam u nich już drugą pożyczkę, spłacam, także nie mam problemów. Jestem zadowolona. Doradca przyjeżdża do mnie w określone dni i godziny, nie muszę wychodzić z domu. Także ok, polecam.

Krzystof Z.

Pracuję u nich jako doradca klienta, jest to praca dodatkowa, więc jak na takie nieregularne godziny pracy to zarobki są dobre. Sam mogę ustalać sobie czas pracy, także w mojej sytuacji, gdzie jest to tylko praca dodatkowa do mojej stałej pracy - to idealna sprawa.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ania
Nazwa działu: Finanse

Polecam, praca w biurze w przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie - ok. Współpracownicy - ok.

Zenek

Jakie są możliwości zatrudnienia?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

gość

Nie polecam, zostawanie po godzinach, niemiły szef

Tak10Nie1

AJ
@gość

CIEKAWE GDZIE PO GODZINACH SIĘ ZASTAJE

Michał
@gość

Firma ta poszukuje doradców klienta, którzy pracują w terenie, gdzie czas pracy się nie liczy tylko ilość podpisanych umów. Ciekawi mnie zatem gdzie po godzinach trzeba zostawać?

Norbert

A czy firma w ogóle potrzebuje teraz nowych ludzi?

spoko gość

trzeba poszukać nowych ogłoszeń podobno nowa firma robi rekrutacje

Iwo

Może zabrakło chęci do pracy i dlatego niektórzy szukaja powodu żeby oczernić firmę!

Xxxxx

Nie polecam tej firmy lepiej jej unikać ponieważ jak się raty nie zapłaci groza sprawami karnymi.

Tak17Nie
AJ
@Xxxxx

a jaki ma to związek z praca

Hanna

@Gość Obrazowo przedstawiłeś swoje zdanie o firmie Eden Finance. Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne argumenty, które potwierdzą Twoją opinię? Czy miałeś na myśli warunki wynagrodzenia, a jak z pozostałymi aspektami pracy? Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Napisz coś więcej o firmie, inni pracownicy poszukują aktualnych informacji.

Tak1Nie

Gość

Nie polecam. Praca w tej „firmie” to praca w kamieniołomach za grosze wyrwą nawet ostatni grosz od pracownika

Tak1Nie

Aga6767

Nie polecam...

Tak27Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Finance Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eden Finance Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 18 ocen.