Aulis Lex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Aulis Lex Sp. z o.o. Sp.k.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z obecnych pracowników może potwierdzić powyższe wpisy? Sprawdzałam firmę w KRS ,Aulis Lex dalej istnieje, nie widziałam też żadnych niepokojących wpisów świadczących o rzekomej upadłości, raczej to plotki. Jeżeli, posiadacie informacje na temat pracy w firmie nadajcie znać.

edf
użytkownik zarejestrowany

@kamis ale przeciez cos na pewno na ten temat poiwnno byc na ich stronie internerowej napisane czy nie mam racji? chociaz ofert faktycznie nie ma teraz

iga

Oni po prostu nawet nie mają pieniędzy żeby się zlikwidować. A jedna z klientek złożyła doniesienie do prokuratury, bo wzięli pieniądze i nic nie zrobili.

darek

Ha ha ha nic nie robią

iga

Kokosy! oni nawet 1000 zł. nie byli w stanie wypłacić. Dziewczyny pracujące na zlecenie musiały co miesiąc błagać wręcz o swoje parę groszy. Nawet nie chce mi się więcej pisac bo szkoda mojego czasu

iga

Pracowałam to wiem, nikomu nie zapłacili, a na rynku byli od maja 2015 i żadnej sprawy w toku.

praca

Absolutnie nie polecam, nie daj się nabić jako pracownik nie wypłacają należnych pieniędzy. Szukają darmowych pracowników. Kancelaria "Krzak"

Zostaw opinię o Aulis Lex Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aulis Lex Sp. z o.o. Sp.k.