Opinie o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eden Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eden Finance Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Adrianna

Tak, firma organizuje różnego rodzaju wypady i imprezy integracyjne. Święta również są obchodzone ;)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Eden Finance Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

@Nowa

Tak, oczywiście, można zarobić odbierając raty pożyczki od klientów, firma rozlicza się z Doradcą procentowo od zebranych rat i oczywiście płacą za kolejne nowe umowy z klientami.

cześć, w ofercie dla kierownika ds. rozwoju system premiowy nie został jakoś szczególnie omówiony. Tutaj również z rok temu napisano głównie, że jest ich wiele. Ale jakie konkretnie maja wysokości i na jakich zasadach są przyznawane?

Gaba

Hej a czy możecie bardziej szczegółowo opisać aktualna kulturę organizacyjna? W ofercie dla kierownika wyczytałam, że jest ona „niepowtarzalna”, nie wiem za bardzo jak konkretnie można to rozumieć? Czy każdy się tu odnajdzie?

Maria Nowy wpis
@Gaba

Kultura w firmie jest ok, wszyscy są mili i można ze wszystkim się dogadać, ja jestem zadowolona.

Ewka

Jeśli jest to zdanie aktualnie zatrudnianych osób to w przypadku tego portalu akurat może mieć to znaczący sens. Przynajmniej dla mnie, bo pracy szukam. zastanawiam się tylko czy większość to komentarze od doradców i dyrektorów? Jakieś jeszcze inne stanowiska oferują?

Tylko jeśli sami pracownicy twierdza, że jest im tu ok to może o czymś źle świadczyć, że tak piszesz? Ja myślałem nad praca w terenie i tak. jako doradca terenowy, na ile będę miał styczność z pozostałymi pracownikami?

Bbb Nowy wpis

„Pracownicy” muszą pisać pozytywne opinie bo firma im tak każe, a to co jest naprawdę to już inna sprawa. Rotacja jest ogromna, zwłaszcza na stanowiskach doradcy

Tomek Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od kilku lat i jest ok, jestem doradca w Łodzi, kierownik z ktorym wszystko ustalam jest w pozradku

Wynagrodzenie to kasa za podpisane umowy i % od tygodniowej zbiórki. Można naprawdę fajnie zarobić

Na wynagrodzenie nie mogę narzekać. Traktuję pracę jako dodatkową i dorabiam sobie do budżetu, godziny pracy wybieram sobie sama, bo firma tego nie narzuca, więc mogę pracować w Eden Finance i godzić to z dotychczasowym zatrudnieniem. Mam dość sporą bazę klientów, więc zarobki jak najbardziej również satysfakcjonujące.

Magda

Firma rozlicza się od podpisanych umów i zebranych pieniędzy i na tle konkurencyjnych firm mają pod tym względem dużo lepsze stawki. :)

Bartek

Moim zdaniem warto pracować w Eden Finance, bo na start dostaje się dużo lepsze warunki zatrudnienia niż w konkurencyjnych firmach. Godziny pracy dopasowuję pod siebie, a stawki są naprawdę satysfakcjonujące. Wiadomo, że nikt nie będzie mówił o szczegółach, ale wynagrodzenie jest naprawdę zadowalające.

Nowa
@Magda

No wlasnie miałam rozmowę o prace przez telefon, ale byłam w swojej głównej pracy i nie dopytałam. Pani powiedziała ze da mi już klientów którzy są już na moim regionie, ale z nich będę coś zarabiać skoro oni już podpisali umowę?

@Nowa

Doradca Klienta

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z kierownikiem regionalnym. Rozmowa w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Kierownik szczegółowo wyjaśnił mi zakres obowiązków na stanowisku doradcy oraz oczekiwania. Na każdym etapie rozmowy mogłam swobodnie zadawać pytania dotyczące każdej nurtującej mnie kwestii.

Pytano mnie o moje dotychczasowe doświadczenie, oraz oczekiwania finansowe.

Pawel

Jakie auto dla kierowników? Czy można użytkować prywatnie?

To jak spędzicie imprezę będzie zależne od miasta? Tak ogólnie we wcześniejszych komentarzach zostało to ujęte, że cos jest w zasadzie organizowane. Na własna kieszeń czy raczej większość firma opłaca?

A takim kierownikiem jak można się stać? Pisali, że tylko w tym przypadku można otrzymać umowę o prace. zastanawiam się czy awans z doradcy jak najbardziej wchodzi w grę czy raczej trzeba na ogłoszenie bezpośrednio się zgłosić? Ile taki proces trwa?

O co mogło chodzić z ta umową teraz niedawno? Ktoś napisał, że wszyscy prócz stanowisk kierowniczych jadą na zleceniu, ale to tylko o ewentualny okres próbny chodziło, tak? pisali jakiś czas temu o integracjach i obchodzeniu świąt, na zleceniówce by normalnie to przysługiwało? Cos jeszcze jest?

Y

Nie, to nie chodzi o okres próbny, a o cały okres zatrudnienia. Traktują Cię jak na UOP i takie same mają od Ciebie wymagania, ale dają Ci zlecenie, bo tak jest im wygodniej i lepiej na tym wychodzą. A te wszystkie super pozytywne opinie na wszystkich stronach są przecież pisane przez ich pracowników…

@Y

Czy traktowanie kogoś jak na umowie o prace nie działa w dwie strony przypadkiem? Czy dana osoba nie otrzyma wtedy jakiegoś przywileju czy czegoś w ten deseń? co wtedy z jakimś braniem wolnego i tak dalej?

Jakiego przywileju? O czym Ty mówisz? W tej firmie dają umowę zlecenie wyłącznie dlatego, że bardziej im się to opłaca, nic poza tym. Wielu pracowników zwalniali z dnia na dzień. Człowiek ich nie interesuje, jedynie zysk.

Czy w Eden Finance Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Y

Tam są zawierane tylko umowy zlecenie. Umowy o pracę dostają wyłącznie kierownicy, a cała reszta jedzie na zleceniu…

Jaka jest kultura pracy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Magdalena

Stosunki pomiędzy pracownikami są koleżeńskie i "na luzie". Przełożeni również jak najbardziej na plus. W firmie panuje niekorporacyjna atmosfera, ze wszystkimi zawsze da się dogadać. :)

Gigi
@Magdalena

Kurcze, brzmi super :) Jednak muszę zapytać, czy jakieś minusy widzisz? Zarobki mogłyby być wyższe, czy płaca adekwatnie? Pracujecie z biura, czy hybrydowo tez można?

@Gigi

Zarobki są moim zdaniem adekwatne i zdecydowanie zadowalające, zwłaszcza zważając na fakt, że praca jako doradca to praca typowo dodatkowa, dorywcza. Doradcy pracują w terenie, taki charakter działalności ma firma. ;)

Doradczyni
@Gigi

Praca jako doradca klienta to jest praca w terenie, bo firma udziela pożyczek z obsługą w domu klientów. Zarobki adekwatne. Zdaje się, że obecnie nawet najwyższe w branży. Wszystko na plus :)

Alex
@Doradczyni

Najwyższe w branży? A rzucicie kwotą? Lubię mieć wszystko podsumowane w liczbach, żeby moc zrobić lepsze zestawienie. Powiedzcie także czy przy tak opisywanych warunkach trudno jest się dostać? Istnieje spore zainteresowanie praca?

Natalia

W firmie panuje koleżeńska i luźna atmosfera. Zawsze możesz liczyć na pomoc czy dogadanie się. :)

@Natalia

W nawiązaniu jeszcze do tej całej atmosfery, jaka została teraz opisana to macie przy tym jakieś integracje lub inne wspólne wydarzenia? Nie wiem czy nie przeoczyło mi się tej informacji ale chce być na bieżąco. W jakim stopniu zespół jest ze sobą zżyty? Czy dla przykładu święta są jakoś obchodzone?

Adrianna

Jakaś konkretna ocena z pracy jako kierownik ds. rozwoju biznesu? Widzę, że na trzy miasta szukają, mnie Gdynia interesuje. Czy ktoś miał problemy z kontaktem? widzę na forum ze niektórym się to zdarzało, ale chce mieć jasna sytuacje. Jak szkolenie na to stanowisko wygląda i sama praca? Generalnie to warto?

Dorota

Generalnie nie ma problemu z kontaktem z firmą, proces rekrutacji, wiadomo, że trwa, ale zawsze można zadzwonić do działu rekrutacji i dopytać, od razu dostaje się konkretną odpowiedź. :) Wiem, że osoby pracujące na stanowisku kierowniczym są zadowolone z pracy. Dostaje się służbowy smartfon, fajny samochód. Moim zdaniem naprawdę warto. ;)

Lidzia
@Dorota

A jakie zasady użytkowania? :D mam na myśli smartfon jak i auto rzecz jasna. Ten samochód jest już na stale przyznawany czy może zdarza się ze po jakimś czasie dostaje się kolejny egzemplarz? I to także na użytek prywatny jest?

Ktos

Wzięłam pożyczke.wyjechalismy z kraju.wysylam po 400 zł i wczoraj dowiaduje się że do znajomego wydzwania.Narazie wiem o jednej osobie. Nie podaruje tego. Po powrocie oddam sprawę do prokuratury.

Papapap

Witajcie Po jakim czasie od wysłania CV skontaktowała się z Wami firma aby odbyć rozmowe. Wysłałam CV ,ogłoszenie jest nadal aktualne a brak odezwu. Być może wcale się nie odezwa. Ale tak orientacyjnie

Bbb
@Papapap

Szybko się kontaktują, tego samego albo następnego dnia. Do mnie dzwonili jeszcze tego samego dnia co CV wysłałem. Firma standardowo kontaktuje się z wybranymi osobami, więc może coś nie tak miałaś w CV i nie przeszłaś. Najlepiej zadzwoń do działu rekrutacji tak Ci wszystko powiedzą.

Papapa
@Bbb

Dziękuje Ci za odpowiedź , prawdopodobnie miałam może nie takie CV bądź ktoś inny był pierwszy. Cv wysłałam już dobry tydzień temu. Niestety nikt się nie odezwał od tego czasu a wysłałam CV na dział rekrutacji oraz poprzez portal gdzie ogłoszenie było dodane.

Kamil

Bardzo polecam pracę jako doradca klienta :) atmosfera w pracy okej, kontakt z kierownikiem także na plus, nie mam nic do zarzucenia ;)

@Kamil

Kamil, ja mam podobne doświadczenia - atmosfera jest super, a kierownik bardzo kontaktowy i kompetentny, zawsze służy pomocą. Jako praca dodatkowa super, bardzo polecam. :)

Anka
@Kamil

Również polecam! Serio, fajna praca. Największym plusem dla mnie jest fakt, że sama sobie ustalam kiedy pracuję. Wynagrodzenie również adekwatne. :)

@Anka

I tak już dla jasności ile od godziny się zarabia na takim stanowisku? musze sobie przeliczyć parę rzeczy. Widzę także, że regionalni są poszukiwani, w tym przypadku czy także ktoś zna widełki? i czy pracą na takim stanowisku opłacałoby się interesować?

Oliwia

W przypadku pracy na stanowisku doradcy klienta nie zarabiasz danej kwoty na godzinę, nikt nie rozlicza Cię z czasu pracy. Możesz pracować dwie godziny, albo pięć. Liczy się efekt, jaki osiągniesz i dostajesz % od wyniku zbiórki i stałą kwotę za podpisane umowy. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku kierownika to zdecydowanie warto, dostajesz też wtedy samochód i smartfon służbowy.

Papapa
@Anka

Po jakim czasie od wysłania CV ktoś odezwał się do CIebie ?

Kierownik ds rozwoju Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa i premie? Jakie auto służbowe?

Tomasz
@Paweł

Jako kierownik możesz liczyć na stałe i stabilne zatrudnienie - to przede wszystkim. Dodatkowo, jak to przy takim stanowisku - smartfon i samochód służbowy. Samochody są w większości nowe i naprawdę fajne, a jeśli chodzi o wynagrodzenie to ciężko mówić o stawce od-do, bo jest bardzo wiele różnych premii i dodatków za wyniki. Niemniej jednak praca naprawdę fajna i dająca dużo możliwości rozwoju.

@Tomasz

Jakie są to samochody? Fabia? Czy octavia czy innej klasy auta?

Patrycja

Fajna praca, zwłaszcza, że można zdobyć pierwsze doświadczenie, ponieważ firma nie wymaga doświadczenia od kandydatów na stanowisko doradcy. Zarobić również można bardzo dobrze, tym bardziej, że jest to praca typowo dodatkowa. Polecam. :)

Natalia
@Patrycja

Ja także zatrudniałam się, jako doradca nie mając doświadczenia w tej branży, ale kierownik we wszystko mnie dokładnie wprowadził. Generalnie w 100% zgadzam się z pozytywnymi opiniami tutaj. :)

Witam. Mam pytanie do osób zatrudnionych. W ogłoszeniu o pracę firma podaje informacje, że jest to praca dodatkowa którą można pogodzić z swoją główną pracą. Ok, wiem na czym taka praca polega. Zastanawia mnie tylko informacja, że wypłacają podstawę 3000 PLN na umowie zlecenie. Jednak skoro nie ma stałych godzin i otrzymuje się prowizję od podpisanych umów - to za co wypłacana jest ta podstawa? Trzeba wyrobić jakąś normę ilości spotkań w miesiącu? Nie wierzę, że firma płaci 3000 podstawy tak po prostu za zatrudnienie w takiej formie pracy.

Tomasz
@Zainteresowany

Na stanowisku Doradcy obecnie wynagrodzenie podstawowe wynosi 3000zł, dokładnie tak, jak opisałeś. Do tego dochodzi indywidualnie ustalany dodatek paliwowy no i oczywiście prowizje. Poczytaj opinie o tej pracy, ludzie są naprawdę zadowoleni i nie jeden pracuje tu od wielu wielu lat, znaczy się - warto. :) A odnosząc się do dalszej części to nie, nie ma ilości spotkań w miesiącu, jaką musisz wyrobić. Masz po prostu swoich przydzielonych klientów, których obsługujesz.

@Zainteresowany

Ja również jestem bardzo zadowolony, jeżeli chodzi o pracę na stanowisku doradcy klienta. Pracuję w godzinach, które mi pasują, a to najważniejsze. Wynagrodzenie również wysokie, zważając na fakt, że jest to praca dodatkowa. Nawet, jeśli nie masz doświadczenia w branży to od początku kierownik wszystko tłumaczy co i jak.

Czy jest możliwość pracy w Eden Finance Sp. z o.o. na część etatu?

Edyta

W zależności o jakie stanowisko dokładnie pytasz, natomiast jeśli chodzi o doradcę klienta to tak, jak najbardziej jest możliwość pracy na część etatu. Praca na stanowisku doradcy klienta jest typowo pracą dodatkową, więc spokojnie można ją podzielić z innymi obowiązkami. :)

Jako doradca klienta - jak najbardziej. :) I bardzo polecam, bo to świetna praca - ja zaczęłam ponad rok temu i jestem bardzo zadowolona. Firma dba o swoich pracowników, a praca na stanowisku doradcy klienta jest oferowana, jako praca dodatkowa, więc możesz ją bez problemu połączyć z innymi obowiązkami. :)

Sylwia

Szukają terenowego doradcy w Grodzisku. Oczywiście na zlecenie i dodatkowo. 3 tys. podstawy, ale chciałabym poznać wysokość dodatku paliwowego i prowizji. Opłaca się to w ogóle, zwłaszcza przy dzisiejszych stawkach za paliwo? Nie piszcie, jacy to jesteście zadowoleni, tylko podajcie konkrety, proszę.

odpp
@Sylwia

Wysokość dodatku paliwowego jest ustalana indywidualnie m.in. na podstawie tego ilu masz klientów. To nie jest stała jedna stawka tylko jest to ustalane indywidualnie dla każdego doradcy.

Laura
@Sylwia

Sylwia, jak już wyżej wspomniał kolega - dodatek paliwowy jest ustalany zawsze indywidualnie. Tutaj praktycznie wszyscy piszą o tym, że są zadowoleni, bo tak naprawdę jest. Biorąc pod uwagę to, że sama podstawa wynosi 3000zł i dochodzą do tego jeszcze premie, prowizje i dodatek paliwowy to jest to obecnie najlepsza oferta w branży pożyczkowej. A pamiętaj też, że praca jako doradca klienta to praca dorywcza, a nie na pełen etat, więc zarobki są naprawdę wysokie.

Krzysztof
@Laura

Jak to praca dorywcza to na jakiej umowie? Ty jesteś na zleceniu?

Olga
@Krzysztof

Krzysztof, praca na stanowisku doradcy klienta to praca na umowę zlecenie. :)

Arek

Ja mam podobną opinię o pracy w Eden Finance - wynagrodzenie jest okej, atmosfera w pracy również. Nie ma do czego się przyczepić, jako praca dodatkowa - naprawdę ok ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eden Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Finance Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Finance Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Kuszników 20 lok. 1
    03-272 Warszawa