Opinie o FinFactoria Sp. z o.o. w Warszawa

Firma z branży finansowej o zasięgu ogólnopolskim.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FinFactoria Sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracownicy FinFactoria Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Elżbieta Nowy wpis

Nie no, a rozumiem emocje emocjami, ale po co tak wulgarnie? :/ Rozumiem, że nie masz miłych wspomnień z nimi? Nie chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami w bardziej kulturalnym ujęciu? ;)

Pracownik Nowy wpis

Niestety nie

nick Nowy wpis

wnioskując z rozmowy rekrutacyjnej w Warszawie, która okazała się totalną porażką, praca tam też do fajnych nie należy. może jakiś korposzczur, którego marzeniem jest zostanie za kilka lat menadżerem, którego życie to samo pasmo sukcesów i nowych celi biznesowych się tam odnajdzie, ok. ale normalnemu człowiekowi, szukającemu fajnej pracy na luzie, takiej po ktorej nie będzie psychicznym wrakiem odradzam. ja nawet nie wiem jak zostałem wkręcony w prawie 1,5 h rozmowę rekrutacyjną, która de facto miała mnie przekonać do pracy, a przemaglowano mnie tak, że wywołała kompletnie odwrotny skutek, pięć minut po zakończeniu wiedziałem że nigdy w życiu pracy w czymś takim. (usunięte przez administratora)

M.

Odradzam. Szkoda czasu i energii.

Teresa
@M.

@M. Twierdzisz, że FinFactoria płaci nieadekwatnie do wykonywanych zadań? Myślę, że odpowiesz.

nick
@M.

dokładnie

Śląsk

W drugiej połowie zeszłego roku przystąpiłem do rekrutacji - I etap pomyślnie, II również. Zaproszono mnie do teamu - ustalono termin szkolenia (niestety nie mogłem pojawić się ze względów covidowych). Ustalono drugi termin - lecz dzień przed poinformowano mnie o braku możliwości zatrudnienia z racji pandemii. Za dwa tygodnie zaproponowano prace na zlecenie (koniec listopada) - wręczono narzędzia i tylko system prowizyjny. Oferta produktowa uboga w porównaniu do konkurencji i w dodatku brak podstawowych usług vs konkurencja. Końcem grudnia rozwiązano umowę ze mną , a wcześniej mówiono o etacie od 2021. Totalna porażka Panów próbujących zarządzać projektem - myślą, że coś potrafią , ale tylko tak im się wydaje. Szkoda czasu na takie dziwactwa - „warszawka”.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FinFactoria Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patryk

Mam nadzieję, że powodem tej ciszy jest dobra prac. Słyszałem sporo dobrego o firmie

Witam, chętnie dowiem się czy firma FinFactoria Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację, chciałbym podjąć z nimi współpracę. Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Gośka
@Michał

Dołączam się do pytania. Może teraz po nowym roku wznowili rekrutację...

Szeryf

Kieras. To są tacy pseudo pracownicy ??

Pracuj
@Szeryf

Ludzie którzy na seriio chcą coś osiągnąć w życiu ... to pracują bardzo ciężko mój ulubiony cytat ,, Jeśli przechodzisz piekło to nie zatrzymuj się !,, Wiem jedno prowadząc własna firmę początki sa bardzo trudne nie wyobrażalne trudno ale tylko Ci wygrywają którzy chcą o to zawalczyć . Trzeba kochać pracować i kochać to co lubisz robić . Nikt nie zarobił o tak sobie na samochód typu Ferrari tylko uczy się od najlepszych i mądrzejszych od siebie a najważniejsze jest w życiu rozwijać .. sam sobie zadaj te pytanie ... chociaż można posłuchać jak gwiazdy maja to co chcą Madonna itp. Pozdrawima serdecznie

Roman
@Pracuj

Twój wpis zawiera interesujące przemyślenia, jednakże osoby zaglądające na to forum poszukują bezpośrednich informacji o firmie FinFactoria. Czy uważasz, że w tym momencie to dobre miejsce do pracy, w którym można liczyć na rynkową pensję? Wielu pracowników szuka dobrze płatnej pracy w Polsce, w przeciwnym razie mogą się oni zdecydować na ponowne wyjazdy do innych krajów.

Dariusz

Dwa tygodnie oczekiwania na odpowiedź,mimo że dyrektor placówki była na tak a nawet przesłała formatkę do badań wstępnych! Sam musiałem się przypominać,aby otrzymać odpowiedź że mnie nie przyjmą do pracy,bo tak zdecydowała centrala... Uważam to za brak profesjonalizmu,kiedy wysyła się już takie informacje zwrotne do pracownika a tu taki rezultat,nie polecam! Z przebiegu rekrutacji wynika,że nawet już na tym etapie FinFactoria wykazała się daleko idącym brakiem przejrzystości,więc raczej nie jest wiarygodnym partnerem do współpracy czy też do podjęcia u nich pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o FinFactoria Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FinFactoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FinFactoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

FinFactoria Sp. z o.o.

FinFactoria Sp. z o.o.