Minicredit Sp. z o.o.

Adres: Słomińskiego 15 lok. 506, 00-195 Warszawa

NIP: 5252494263 KRS: 0000371165

Minicredit Sp. z o.o.
2 3 6 1

Opinie o Minicredit Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Gugu
 Opinia

Kiedyś bezpłatna przerwa trwała 1 godzinę - to dopiero masakra :) Faktycznie, wszyscy mają to samo stanowisko, tylko wynagrodzenia różne - nie wiadomo, od czego uzależnione, ale raczej niewysokie. Generalnie praca taka sobie, bez możliwości jakiegoś rozwoju czy awansu, ale dobra na pierwszą pracę i zdobycie jakiegoś doświadczenia.

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
anonim
 Opinia

Pracodawca daje ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. windykacji a takiego stanowiska w tej firmie nie ma. Wszyscy pracownicy mają takie samo stanowisko mianowicie administrator pożyczek, dział windykacji jest ale nigdzie nie ma o nim informacji. Istnieje odgórna bezpłatna 30 min przerwa nikomu do szczęścia nie potrzebna, ale dyrektor ma inne zdanie na ten temat. Dużo by trzeba pisać o negatywach, określając w jednym słowie masakra. Nie polecam szkoda czasu na rozmowę.

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Minicredit Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minicredit Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.