Opinie o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leroy Merlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Bydgoszcz Fordon Toruńska

Czy osoba niepełnosprawna ma szansę dostać się do Leroy Merlin?

Potencjalny pracownik

A powie mi ktoś jak to wygląda z przerwami i dniami wolnymi ?

@Potencjalny pracownik

Robisz 8 godzin 15 minut i w tym masz 30 minut przerwy. Dzień wolny to dzień wolny raz wypada w środę a raz w czwartek bo w weekend pracujesz.

Bydus

Stawki oferowane przez market to wynagrodzenie Brutto. Także trzeba się zastanowić przed podjęciem pracy . Możne po przepracowaniu jakiegoś okresu pieniądze będą większe.

@Bydus

Podwyżki są możliwe tylko raz w roku. Jesteś oceniony przez kierownika i musisz zaliczyć Pro i to też zależy jaka jest pula na podwyżki. Podwyżka jak już dostaniesz to szacun bo trudno dostać.

Ja mam pytanie gdyż nie znalazłam informacji w ogłoszeniach o pracę czy w tej firmie jest odpowiedzialność materialna ? Wiadomo zależy od stanowiska pracy, typu jak ktoś coś (nie mówię że specjalnie) wiadomo przypadkiem coś uszkodzi to musi za to zapłacić? lub jeśli kasjer ma manko w kasie czy musi pokryć różnice? Jak to wygląda Pozdrawiam

Kars

Nie nie ma.Bynajmniej tak mi mówili na rozmowie... Ale wiadomo jak będziesz notorycznie miała to co jest nie tak i może się zdazyc tak,ze będziesz musiała zapłacić.

@Kars

@Kars dzięki za odpowiedź, aktualnie pracuje w miejscu gdzie czasem coś spadnie nie z winy obsługi bo np. tak na palecie zapakowane było że już się zbiło i każą obsłudze za to płacić ???? co uważam za absurd Pozdrawiam

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze sam na sam z rekruterem. W moim przypadku trwała ok 30 minut. Pan pytał o poprzednią pracę, zainteresowania które wymieniłam w CV. Miałam przedstawić siebie w kilku zdaniach tak, żeby go przekonać do zatrudnienia mnie. Co mnie zaskoczyło (na niekorzyść) to to, że kasjerki (o innych działach nie wiem) na 7/8 etatu i oczywiście wiąże się to z niższą pensją.

Jaką pracę wcześniej wykonywała Co lubię robić Jakie miejsce chciałabym zwiedzić

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Olo

A czy w LM za soboty oddają dzień wolny?

@Olo

Zależy jak szefowej leży! Osobiście bez różnicy czy masz pojęcie czy nie :P a na zastępstwo prze jest ktoś !!!!

@Piotr

No ale chyba 6 dni w tygodniu praca nie jest prawna i trzeba oddać dzień wolny bo nikt nikogo nie może zmusić do pracy. Maja tam system 48h tyg i 3000brutto? To jakiś żart !

@Olo

A jednak można pracować 6 dni w tygodniu. Ja pracuje od poniedziałku do soboty, ale w jakims innym tygodniu ten dzień mam oddany. Ale mimo tego nie ma dodatku że pracujesz w weekend i pensja to 3000 brutto

@Leroy Merlin Bydgoszcz

O to mi chodzi, ważne ze oddadzą ten dzień w tygodniu.

Leroy Merlin Bydgoszcz

Oferujemy piękne stawki około 3000 brutto. Premie kwartalne są ale bardzo małe. Atmosfera jaka ma być jeśli przychodzą ludzie bez doświadczenia oraz od razu po szkole. A otwarcie nowego sklepu tuż tuż.

Haha

Dobry prank xD

@Leroy Merlin Bydgoszcz

A czy za soboty są oddawane dni wolne? Czy pracuje się za free?

@Olo

Nie ma dodatku że pracujesz w weekendy. Oczekiwania duże a zarobki małe. Czas się zwolnić.

Aleksandra

Szukają ludzi na nowy market na toruńską. A ludzi brakuje na Fordonie na Rejewskiego. Taką kasę co proponują to będzie trudno o nowych pracowników .

Junig

OMIJAĆ Z DALEKA PROCES REKRUTACJI I PRZEJŚCIA PRZEZ ICH PROCES ABY DOŁĄCZYĆ DO ICH ZALOGI TO PROCES DLUGI A ZAKRES OBOWIĄZKÓW A ZAROBKI TO NICZYM PRZEJŚĆ Z PIEKLA DO NIEBA.

@Junig

A później dziwią się ze zespół jest niekompetentny bo zatrudniają dziwolągów którzy nie potrafią pracować. Otworzą sklep i nie będzie miał kto robić.

Pit

Kto z Was miał już rozmowy na Toruńskiej czy Rejewskiego i dostał odpowiedź zwrotną o kolejnym etapie rozmowy lub że jest przyjęty? Jak to u Was wygląda?

@Pit

ja mjalem 2 tygodnie temu rozmowe zadnej odpowiedzi zachowali sie jak typowa francuska sieć zero szacunku do ludzi

Robert
@obi

Ja dostałem odpowiedź na maila

Pit
@Robert

Miałeś 1 rozmowę czy więcej etapów? Można wiedzieć czy pozytywna?

Robert
@Pit

Miałem 2 etaty, raz z rekruterem, drugi z kierownik. Niestety nie dostałem się.

@Robert

Pewnie powodem odmowy były pieniądze, ponieważ Leroy płaci bardzo mało i ludzie jak mówią że oczekują 3500 brutto to są odrzucani.

baki

Ta cała ich rekrutacja to porazka za 3000 brutto toz w lidlu masz wiecej na starcie szkoda zycia na tych pacanów

Wymagania dla osoby szukającej pracy w tym markecie to wymagania stanowczo za dużo. Wynagrodzenie oferowane to śmiech na sali, jeśli powiesz ile chciałbyś zarabiać to dostaniesz pytanie dla czego tyle chciałbyś zarabiać. Tak będą działać do końca świata. Tym bardziej że brakuje ludzi na Rejewskiego. A o toruńskiej lepiej nie wspominać.

Jo Anna
@Marta

O jakie stanowisko chodzi dokładniej co do tych wymagań? Odezwali się po rozmowie?

Wymagania
@Jo Anna

Na każdy dział niestety mają spore wymagania a kasa słaba.

Henryk

Witam widzę że szukają Logistyk / Magazynier. Do nowego oddziału w Bydgoszczy na toruńską. Na jakie zarobki można liczyć ?

Halina
@Henryk

Witam również, ja niestety nie znam szczegółów odnośnie zarobków w Leroy Merlin na stanowisku Logistyka/Magazyniera, ale liczę na to, że ktoś inny nam odpowie. A powiesz, jakich zarobków oczekujesz?

Binko
@Halina

Właśnie czy ktoś się orientuje na temat zarobków początkowo na różnych stanowiskach?

@Binko

Tyle ile wynegocjuesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Podwyżki raz w roku, ale to zależy od dyrekcji i kierownika jakie są podwyżki i czy w ogóle dostaniesz ta podwyżkę.

@Binko

kasa slaba 3000 brutto jako doradca obowiazkow za dwoch bylem a rozmowie pytania zadawali jak bys mial zostac dyrektorem na polske ogolnie odradzam chyba ze ktos lubi markety budowlane

3000 brutto to bardzo dużo pieniążków. Xd

@Leroy Merlin Bydgoszcz

nisko sie cenisz i dlatego bydgoszcz w ogonie zarobow

Lele mele
@baki

Bo ludzie godzą się robić za psie pieniądze jakby wszyscy powiedzieli ze chcą co najmniej 3000 netto to by zatrudniali w końcu za normalne pieniądze. A później narzekanie ze tak mało zarabiamy.

@Lele mele

dokladnie tak jak mowisz tą firme stać zapłacić tyle co we francji z kąd pochodzi ale oni nas dy mają bo wiedzą ze polaczki bedą robić za pół darmo a zyski wytransferują do siebie

@Halina

3000 brutto do malej negocjacji

Yoyo
@Leroy Merlin Bydgoszcz

Kpisz? 3000 netto to nie jest szał.... Bruttoto już totalna kpina... Szanuj się człowieku....

Komand

Rekrutacja dla ludzi na stanowisko logistyka sklepu magazynier. Osoba z doświadczeniem zawodowym która stara się o pracę w tym markecie to jakiś koszmar. Rekrutacja niczym dla człowieka który ma być kosmonautą . Pytania zadawane niczym zza przyszłości. Kierownik logistyki zadaje pytania takie jak by człowiek pracował u nich co najmniej 10 lat. Wymagania i czasz szkoleń olbrzymi. dostałem pracę, ale podziękowałem .

Pol
@Komand

Po jakim czasie odezwali się po rozmowie? Jak długo miało być to szkolenie? Od kiedy chcą zatrudniać w ogóle nowych?

Gustaw

Market szuka ludzi do pracy zamieszcza ogłoszenia, widocznie ludzie nie są zainteresowani taką praca , warunki finansowymi.

Tymoteusz

Skoro ludzie rezygnują i uciekają najwidoczniej jest coś nie tak !. Ogłoszenia na każdym portalu ogłoszeniowym i wielki bilbord zawieszony na byłym markecie przy ul toruńskiej w Bydgoszczy. Skoro tak się dzieje to czemu ciągle szukaj nowych pracowników??????.

@Tymoteusz

Jak oferują 3000 brutto to co się dziwisz? Praca z klientami i w weekendy.

Bydgoszcz

A ludzie odbyli bhp i już na drugi dzień nie przyszli do pracy. Myśle że trudno będzie o pracowników...

@Bydgoszcz

Dlatego Leroy powinna podnieść stawki pieniężne. A tak ludzie sami będą odchodzić. Leroy nie musi zwalniać.

@Bydgoszcz

za tą stawke bedą problemy o dobrych pracownikow

Binko
@baki

Święta prawda powinni podnieść stawki, najniższa krajowa wzrosła więc trzeba by dostosować się do tej podwyżki u siebie choć trochę, zmotywować ludzi bardziej do pracy...

obi

jak sytuacja przyjeli juz kogos do nowego marketu w bydzi jestem ciekaw bo byłem na rozmowie mowili ze po 2 tygodniach dadza znac

Pol
@obi

Kiedy byłeś na rozmowie i na jakie stanowisko? ja myślę że oni jeszcze prowadzą rozmowy dlatego

@Pol

byłem 2 tygodnie temu zaraz na początku rekrutacji

King

Jakie macie własne opinie po rozmowach na nowy sklep i czy ktoś dostał już odpowiedź zwrotną bądź dzwonili z wynikiem rekrutacji, jeśli tak to na jakie stanowiska?

@King

Tutaj większość ludzi przyjmą a później zwolnią.

@King

odpowiedzi brak pewnie sie juz nie odezwa

zero odpowiedzi ale moze dlatego ze ja podniosłem stawke do 3500 brutto

Maxi

Czy nadal szukają ludzi na Nowy Sklep na Toruńskiej? Jeśli tak to na jakie stanowiska jeszcze są dostępne? Bo ogłoszenia są tylko czy aktualne?

baki

Czy po rozmowie kwalifikacyjnej kogos juz zatrudnili na torunskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin