Opinie o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leroy Merlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
DO DYREKTORA CZESŁAWA

Szanowny Panie Dyrektorze .... Jeśli moja żona będzie pracować w Pańskim sklepie w niedziele to Pan w tym czasie będziesz gotować dla mnie obiad. Panie (usunięte przez administratora)... Przemyśl Pan to ... Każdy urząd i każda instytucja państwowa co drugi dzień będzie u Pana w gabinecie... W niedziele ludzie, Pańscy Pracownicy mają spełniać marzenia swoich rodzin a nie Pańskie marzenia sprzedażowe. z wyrazami szacunku wkurzony mąż ...

Nowy
Kandydat

Zastanawia mnie stawka. Rozumiem że to najniższa krajowa bądź parę groszy więcej. Ale jak są liczone soboty i niedziele? Stawka jest ustalona z góry? Dajmy na to 3100 brutto więc jeśli bym przyszedł 4 tygodnie w każdy weekend nie będzie to policzone? Trochę nie rozumiem jak może być nie płacone w weekend chodzi wam o dodatek za weekend np. 100% czytaj 2 razy więcej za dniówkę? Jeśli przyjdę z papierami na wózek dostanę więcej na start? Jak to działa rozwojowo czy zwykły pracownik ma szansę być wyszkolony na handlowca bądź jeszcze wyżej np. kierownika?

Tom
Kandydat

Pojawiło się nowe ogłoszenie. Ciągle szukają i szukają. W ogłoszeniu na stanowisko magazyniera są widełki płacowe 3600-5200 brutto. Czy to prawda ? Czy można wynegocjować więcej niż 3600 ? Opinie o tym miejscu pracy są okropne. Podpytywałem o warunki płacowe pracowników w sklepie. Twierdzą, że całe ogłoszenie to wielkie kłamstwo Czy tak jest ?

Chciałbym podzielić się opinią na temat Pracy Leroy Merlin na Toruńskiej. Rozmowa rekrutacyjna składająca się z 3 etapów rozmowy jak na Dyrektora sklepu. Francuska sieć Typowej Korporacji . Po czym jak ukierunkują cię na Kasjera czy Doradcę Klienta a może na Pseldo Logistyka pamiętaj nowy dostaje więcej niż stary pracownik. Po zatrudnieniu będzie walka o premie co 3 miesiące w kwocie 300zl brutto bo tyle wynoszą do tego trzy soboty w miesiącu praca po 6 dni pod rząd. Żeby odpocząć po maratonie potrzeba 3dni a nie dzień wolnego jak to dają w grafikach Na kasach super na przerwę idzie się po 2h pracy bo potem nie ma czasu oczywiście zeszyt przerw obowiązuje. Gorzej jak zachęcę się do toalety to teksty typu to ubierz pampersa są słabe jak na dzisiejsze kasy pani Kierownik jak się siedziało na kasie bo nie ma ludzi do pracy - och żebyś coś umiała na kasie dlatego 90% ludzi ciągnie chorobowe ;D Sami sobie pracujcie. Klienci najważniejsi a największy to Dyrektor co napędza Mobbingiem tej Psełdo pracy. Na działach obowiązują kontrolne zeszyty co kto robi w danych godzinach i ustawiania się w kolejce do przerwy. Zapisywanie co kto zrobił w danych godzinach w zeszycie schodzi poniżej poziomu jaki jest reprezentowany. Po prostu ograniczenie swobody działania co świadczy o tym że Ciągle kogoś do pracy szukają bo nikt nie chce tam pracować.Praca dla ludzi bez doświadczenia zaraz po podstawówce jak najbardziej szkolenia online . Młodzi nauczą się wszystkiego i Doradza Klientowi .Temat Logistyki to taki że nikt nic nie wie wydają niezgodny towar, praca fizyczna jak w Kopalni Kierownik do zwolnienia nie mający pojęcia co ile czasu zajmuje ciągle obgadywanie za Plecami. Średni staż pracy wynosi 4 lata ludzie po 20 latach uciekają . Jak ktoś chce zarabiać więcej to Zmień Pracę oto wypowiedź Dyrektora sklepu. Poza mobbingiem i kontrola pracy i pampersami na kasach oraz 300zl brutto premi rewelacyjna Praca . Oczywiście wyzysk pracowników Doradcy to osoby pracujące fizycznie ciągle zmianianie ustawień i położeń produktów dla lepszej sprzedaży;) Nie wiem gdzie i w jakiej szkole tego uczą. Pamiętajcie wolne urlopowe dostaje się jak Kierownicy ustalą a nie jak ty chcesz oczywiście.Dobrzy Kierownicy jeżdżą do domu i kontrolują jak ktoś jest na zwolnieniu Lekarskim i sprawdzają jak się czujecie. Panie Dyrektorze Bydgoszcz jest mała więc nikogo do pracy nie zajdzie na dłużej pozdro dla najwytrwalszych i ostrzegam nowych co chcą zacząć tam pracować.Szkoda czasu na tą Firmę bo nie daje gwarancji stabilności zatrudnienia ostatniego dnia jak się kończy umowa dostajecie informacje czy przedłużają czy nie więc na drugi dzień możesz nie mieć pracy w dzisiejszych czasach jest to niedopuszczalne takie zachowanie.

Julia
@anonim

No właśnie aż się zdziwiłam, bo nie sądziłam, że doradca będzie miał zadania związane z ruchem typowo fizycznym... Co do tego sprawdzania jak ktoś na zwolnieniu jest to oni mają do tego pełne prawo? :/ I co do tego całego przedłużania... Często się zdarza, że nic z tego czy raczej trzeba mocno sobie zasłużyć na to by nie móc tu zostać?

Maksym.. Nowy wpis
@anonim

Najlepszy był kasjer który brał chorobowe w sezonie lub przedłużał sobie weekend żeby dorabiać w tym czasie u kolegi z lokalem z kebabami :) Bart.

yyyy Nowy wpis
@anonim

Opinia bardzo chaotyczna... Ale niestety prawdziwa i wszystko co zostało napisane to fakt. Troche takie błędne koło się zrobiło - ciśnienie na pracowników żeby robić więcej szybciej lepiej (oczywiście za tyle samo albo mniej co nowi) a potem zdziwienie że ktoś ma dość pracy i opuszcza się w obowiązkach albo odchodzi i obowiązki "starego" pracownika przejmuje młody który... po wyuczeniu stwierdza że to co robi i czego się nauczył jest więcej warte i idzie do innej pracy!. Metoda kija i marchewki przestaje działać! Zacznijcie w końcu doceniać dobrych pracowników, tych którzy robią wam obrót, stosują poślizg sprzedaży, potrafią przekonać klienta do kolejnej wizyty. Marudzenie na zebraniach że BSK spada i skargi na pracowników że albo ich nie ma albo się nie znają zwalacie na nic niewinnych pracowników! Nie ma ich - bo ciągle robią jakieś bzdurne przebudowy i klient jest olewany ( bo jest ich za mało a trzeba zrobić akcje czy inne bzdety a jak nie zrobisz to pretensje). Nie znają sie?! Bo ciągle jest ktoś nowy kto nie ma żadnej wiedzy! a kto tą wiedze ma to ma dość tego że zarabia tyle samo co inni i idzie wsiną dal. Nie wiem, dla mnie to wydaje sie logiczne że chyba lepiej dać dobremu pracownikowi 500zł więcej i mieć pewność że będzie zmotywowany i chętny do pracy a swoim zaangażowaniem przyciągnie klienta który zostawi u nas swoje pieniądze, ale może to ze mną coś jest nie tak i się mylę? jak ktoś jest nowy- niech się wykaże zanim coś dostanie. jak ktoś jest obibok - niech dostanie tyle na ile pracuje. W przeciwnym wypadku to pogardzanie doświadczonymi pracownikami ,i nie mówię tutaj o 100zł brutto :) dobrze wszyscy wiemy że za takie pieniądze nic się nie da kupić, a jak ktoś ma rodzine i kredyt to jest śmiech na sali to 100zł. UWAGA. Piszę to jako osoba zadowolona z tej pracy :) pozdrawiam.

ikonka

Sprawdź 16 opinii klientów firmy Leroy Merlin w Bydgoszcz.

Sprawdź
Mariusz Trynkiewicz Nowy wpis

Co wy tam , spoko kible maja , pokazuje je dzieciom które gubią sie podczas zakupów :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Leroy Merlin?

L Nowy wpis
@Pytanie

Tak, każdy ma szansę. Są szkolenia i nie potrzebne doświadczenie, ale chęci już tak

Tom

Leroy
@Tom

Świetna praca i świetna atmosfera, zarobki bardzo dobre

LM Fordon
@Tom

Wielka ściema. Widełki wysokie tylko na ogłoszeniu, w realu najniższe. Kadra zarządzajaca bardzo aktywnie obgaduje i wyśmiewa swoich podwładnych. Kasy okej, ale reszta...dużo nauki..

....
@Leroy

Dlaczego kłamiesz??? Tam jest okropnie atmosfera fatalna.

Kamila
@LM Fordon

Ale skąd ta różnica w wynagrodzeniach w ogłoszeniu a realnie? To skąd ta kwota w ogłoszeniu?

Julia
@....

Może jemu wyjątkowo się podoba? Ludzie są różni. ;p Ile lat za sobą ma tu pracownik o najdłuższym stażu?

logo firmy Pracownik działu spedycji USA (bez doświadczenia)
Bydgoszcz
Carolina Logistics Eu Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Pracownik produkcji-od zaraz
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
(72 opinii)
logo firmy Doradca klienta
Bydgoszcz
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(10 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Bydgoszcz
FreshQ Transport Sp. z o.o. Sp. K.
(13 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pytajnik
Kandydat

Wciąż widzę powtarzające się ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników do obu LM, Stąd moje pytanie czy warto? To oznacza dużą rotację, dlaczego? Ktos może udzielić szczerej odpowiedzi? byłbym bardzo wdzięczny!

Kandydat

Czy wszystkie te benefity podawane na stronie Leroy lub na pracuj.pl są prawdziwe? Jak wygląda dokładnie praca na stanowisku doradca klienta?

Czy jest możliwość pracy w Leroy Merlin na część etatu?

Wstyd
Kandydat

(Nie)Pozdrawiam Szanownego Pana Dyrektora Gigamarketu. Szanujące się firmy zawsze udzielają informacji zwrotnej po spotkaniu.

On
Kandydat

Jak wygląda z chorobowym w tej firmie? Doszły mnie słuchy, że jeżeli ktoś się przeziębi i idzie na L4 to już załatwiają kolejne osoby na jej miejsce. Trochę to śmieszne, bo to takie nie powiedzone wprost, że już cię nie chcą. A proszę pamiętać, że choroba nie wybiera i może spotkać każdego w losowym momencie, więc takie podejście jest strasznie nieprofesjonalne :o

@On

Rotacja co 3 miesiące, jeżeli jesteś na okres próbny, brak słów ogólnie, nie polecam

....
@2222

Ta firma to jakaś masakra.Szkoda tych 3 miesięcy.

...

Najgorsza firma w jakiej się znalazłam. Większość osób fałszywych, brak kultury a opiekunowie brak doświadczenia w szkoleniach nowych osób. Pan J.K. dział projektów uważajcie na niego on może wszystko a ty nic.On może na Ciebie krzyczeć być beszczelny, mieć w nosie regulamin zasady a Ty nie możesz nic nawet mu odpowiedzieć bo pójdzie do kierownika i zacznie kłamać na twój temat.Myslisz aby iść tam pracować nie polecam nigdy w życiu!!!

Man

Nigdy już nie zrobię zakupów w Leroy Kremlin. Mam nadzieję, że właściciele tej splamionej ukraińską krwią sieci poniosą karę współmierną do cierpienia tych ludzi. Bojkotujcie ich, Auchan, Decathlon i inne volksputlerowskie firmy

Precz
Klient
@Man

Ludzie kupując w tej sieci napedzacie rosyjski budżet wojenny leroy merlin cały czas robi biznes z ruskimi mordercami ...przestańcie tu kupować

cukier

Ludzie którzy maja własne zdanie i nie lubią być pomiatani nie mają tu czego szukać. jak ktoś chce zarabiać 3500 brutto to prosze bardzo. Większość załogi sfrustrowana płacami oraz podejściem kierowników i koordynatorów, oczywiście nie wszyscy są do bani, są wyjątki, bywają ludzie z sercem i rozumem ale niestety więcej jest karierowiczów- po trupach do celu. Generalnie jak siedzisz cicho, masz wywalone jak ktoś Cie ciśnie, robisz co Ci każą i nie narzekasz to praca spoko. Co do firmy to jest ok, są na święta paczki, co miesiąc jakieś dodatki do wydania np na kino i raz na kwartał "premia", Leroy Merlin stara się być firmą przyjazną pracownikowi ale niestety nadal dominuje PRLowskie myślenie że pracownik to (usunięte przez administratora) NIE!. Pracownik jest na końcu łańcucha ale jest najważniejszy, i ( UWAGA SZOK DLA NIEKTÓRYCH!) to też człowiek.

marcin

Ogłoszenia do pracy na oddział na Toruńskiej Giga Market pojawiają się praktycznie dzień po dniu. Na rozmowie o pracę wszystko jest super najlepiej żebyś przyszedł od razu a w jak przyjdziesz popracować to już po paru dniach masz dosyć tej pracy. Praca na Magazynie to porażka Ludzie uciekają , rotacja bardzo duża , na inne działy tak samo. Atmosfera w pracy kiepska.

Kandydat

Co miesiąc pojawiają się ogłoszenia, że szukają pracownika na dział kas/doradcę klienta. Czy ktoś jest w stanie sprecyzować mi jakie mają konkretnie wymagania na dane stanowiska? Cały czas odrzucają moje aplikacje mimo tego, iż mam ponad 3 letnie doświadczenie w aktywnej obsłudze i pracy z klientem?

BABA WANGA
@Kandydat

może masz za wysokie doświadczenie. Na kasy szukają mało inteligentne osoby aby było łatwo nimi sterować. Kierowniczka KAS z toruńskiej coś o tym wie ;)

@BABA WANGA

to widzę, że nieźle się tam dzieje :) a myślałem, że funkcje kierownicze pełnią tam w miarę normalne osoby ????

Adam

Koordynatorzy dramat,wyzwiska i wulgaryzmy pod adresem pracowników, nie wiem jak takie osoby mogą zarządzać ludźmi,pieniądze kiepskie, a wymagania jak na stanowisko dyrektorskie.Nie polecam tam iść do pracy. Trzeba się szanować. Dlaczego nikt z tym nic nie robi?.nie mam pojęcia.

Raz
@Adam

No mi by tak powiedział to bym go tak (usunięte przez administratora). Przy wszystkich klientach nawet jak by dyrektor stał żeby mu się odechciało do pracy przychodzić może się tam zatrudnię lubię takiewyzwania z takim ludźmi co to nie oni .

Patos
Kandydat

Witam czy Ktos pracowal lub pracuje w leroy merlin na torunskiej mógłby się wypowiedzieć czy warto z góry dziękuję pozdrawiam

Mikos
Kandydat

Witam czy ktos na tej grupie pracuję lub pracowal na magazynie w leroy merlin bydgoszcz i mógłby coś o nim powiedziec Pozdrawiam

ONA

Dział kas na toruńskiej to jakaś porażka każdy każdemu wbija nóż w plecy . Dziewczyny ogarnijcie się. A dyrektor niech zatrudni kogoś kompetentnego na stanowisko kierownika.

Karola

Dzień dobry. Jakie są zarobki na stanowisku kierownika kasy i punktu obsługi klienta. Pozdrawiam

Lopez logistyka
@Karola

Zapytaj kierowniczki z toruńskiej .. podobno jest do zwolnienia

Kruszynka
@Lopez logistyka

byle jak najszybciej :-)

Sławomir
@Kruszynka

Co z nią jest nie tak? Jakieś problemy wam robi?

ONA
@Sławomir

Tak kierowniczka nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Co chwile kogoś zwalnia i przyjmuje nowych . Rotacja jest robiona po to aby wszyscy się bali i chodzili jak w zegarku.

Jak wygląda sprawa grafiku w Leroy Merlin. Czy pracodawca idzie na rękę?

MAGDA
@Pytanie

Możesz zgłosić kierownikowi wcześniej swoje prośby grafikowe, w miarę możliwości są rozpatrywane pozytywnie :-)

LUCYNKA
@MAGDA

hahaha ty chyba nie wiesz co piszesz. Na toruńskiej nie istnieją prośby grafikowe. Osoby, które dawały prośby już nie pracują :D

O.W.
@LUCYNKA

To nie prawda. Wiem że jedna z dziewczyn studiowała i kierowniczka KAS z nowotoruńskiej ją zwolniła bo problem z grafikami był.

Ktoś
@O.W.

Nie ma Leroy Merlin na nowotoruńskiej

Kruszynka
@O.W.

Chyba wiem o kim mowa, z reszta ta kierowniczka to najgorszy kierownik jakiego miałam w całej mojej karierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Leroy Merlin?

Liczba opinii klientów firmy Leroy Merlin, to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Leroy Merlin