Ona
Klient

Leroy mógłby bardziej zwrócić uwagę kogo zatrudnia. Osoby rozbijające związki, małżeństwa, tworzące nieprzyjemna atmosferę w pracy raczej powinny odejść. Tak Marta, mowa o Tobie. Wszyscy czekamy z nadzieją, że przeniosą Cie a może odejdziesz. Dość Twojego zarozumialstwa, zakłamania i udawania matki roku. Przekłada się to niestety na obsługę klienta, skargi na Ciebie nie mają końca, szkoda że nikt z tym nic nie robi.....

Zainteresowany

Widziałem ogłoszenie, że szukają pracownika na magazyn. Może ktoś napisać o systemie pracy, zarobkach, obowiązkach i atmosferze w pracy??

Tomek

Propozycja dla magazyniera z 15 letnim stażem pracy w tym markecie to trzy tysiące i w dodatku na okresie prubnym.to śmiech szukają jeleni ¡!!!!!!!!!!!????

Nowy Nowy wpis
Kandydat

Zastanawia mnie stawka. Rozumiem że to najniższa krajowa bądź parę groszy więcej. Ale jak są liczone soboty i niedziele? Stawka jest ustalona z góry? Dajmy na to 3100 brutto więc jeśli bym przyszedł 4 tygodnie w każdy weekend nie będzie to policzone? Trochę nie rozumiem jak może być nie płacone w weekend chodzi wam o dodatek za weekend np. 100% czytaj 2 razy więcej za dniówkę? Jeśli przyjdę z papierami na wózek dostanę więcej na start? Jak to działa rozwojowo czy zwykły pracownik ma szansę być wyszkolony na handlowca bądź jeszcze wyżej np. kierownika?

Bydgoszcz Nowy wpis
@Nowy

W Leroy nie ma dodatku za weekend. Czy przyjdziesz w sobotę czy w niedzielę pensja ta sama. Na 4 soboty w miesiącu 3 soboty pracujesz. I oczywiście w niedzielę handlowa w pracy.

Ona

Istotne
@Ona

To dobrze wiedziec, mam nadzieje, ze kolezanki nowym powiedza na kogo uwazac.

Co to ?
@Ona

słabe , a nawet bardzo słabe

Takie ścierwo jest wszędzie Nowy wpis
@Co to ?

Obojętnie czy się ignoruje przytakuje (najlepsza opcja) czy wierzy warto mieć z tyłu głowy że wszystko co ktoś mówi może być kłamstwem. To się pojawia w każdej firmie plotki intrygi odbijanie facetów czy kobiet. Ru...nie kogo i czego popadnie i robiąc złego z innych. Sam jestem czarną owcą u siebie mimo że mam dziewczynę nie gadam z innymi kobietami na kolegów mam wyjebane przychodzę robię swoje i idę. Fakt kierownictwo powinno bardziej interesować się tym co się dzieje wśród pracowników ale zejdźmy na ziemię oni sami mają wyjebane i mowa tu o różnych z innych firm nie wiem jaki jest kierownik Leroy

Tomek

@Tomek

Ale 3000 brutto czy netto?

@Maciej

Ciekawe kto tam będzie robił jak doświadczenii pracownicy nie chcą przyjść.

Marek
@Magazyn

Czy jesteś może osobą, która pracuje na magazynie w firmie Leroy Merlin? Pytam bo chciałbym dowiedzieć się, czy rzeczywiście w firmie tej zarabia się około 3000 zł? Chcę również dowiedzieć się, czy jest to stawka brutto, czy netto. Możesz to napisać?

@Marek

3000 brutto na początek. Uważasz że mało?

baki
@Magazyn

to jakis zart 3000 brutto to smiech taka firma takie grosze płaci niecale 500 euro na miesiac nie dajcie sie dym ac tym korpo debila

@baki

To nie jest żart. Takie stawki ustalane są z góry. Otwierają drugi sklep a oferują takie pieniądze, że nikt z doświadczeniem nie przyjdzie. Niestety do pracy za to przychodzą ludzie od razu po szkole lub.. już tego nie skomentuje kogo zatrudniają bo może być źle odebrane, 90% ludzi którzy są zatrudniani nie nadają się do pracy. Nie wiem co Leroy chce tym osiągnąć, ale na pewno nic dobrego z tego nie wyjdzie. Moim zdaniem stawki są nieadekwatne w ogóle do pracy. Wystarczy spojrzeć na stawki Lidla lub biedronki. Z drugiej strony ciekawi mnie jedno po co ludzie się godzą robić za takie śmieszne stawki? Nie cenią się? Cały czas jak ludzie będą się godzić na takie małe stawki to będziemy zarabiać najniższa krajowa.

Xm
@Magazyn

2800 to minimalna 3000 brutto to dużo??

@Xm

Tak takie są tutaj zarobki 3000 brutto. Niestety ludzie robią za psie pieniądze za najniższa krajowa. Jakby ludzie nie godzili się na takie stawki to by musieli podnieść wynagrodzenia, ale co tam większość ludzi nie potrafi się szanować i przyjmuje takie kwoty. Jesteście moim zdaniem śmieszni żeby za takie pieniądze robić. A później się dziwić ze nikt Was nie szanuje.

Ktoś
@Magazyn

Jakby ludzie się nie godzili na takie stawki, to by byli bez pracy. Bo w tym kraju nigdzie więcej na takich stanowiskach nie płacą, i nie będą płacić bo najwyżej pościagaja sobie jakiś Ukraińców lub jeszcze zkąś i im wynagrodzenie nie będzie przeszkadzać. Niestety prawda jest brutalna że zwykle dziecioroby mają w tym kraju więcej pieniędzy niż ludzie którzy uczciwie chodzą do pracy , bo tym uczciwym nikt za darmo nic nie da, a od dzieciorobów usłyszysz że jak ma mieć wypłatę 1950 na rękę to woli w domu siedzieć z dziećmi bo państwo na nie da.

Placus
@Ktoś

Tak to rób cały czas za najniższa krajowa. Ja mam doświadczenie na magazynie i nie wyobrażam sobie robić za około 3300 brutto.

Kierowca
@Magazyn

3000 brutto to 2200 na reke. Pytasz czy mało? To wstyd dla zdrowego silnego mezczyzny tyle zarabiac

Magda Nowy wpis
@Ktoś

Jak mam dać 1300 za żłobek, bo w państwowych nie ma miejsca i 600 za przedszkole to faktycznie nie opłaca się pracować za te 1900

Żaba

Praca jako kasjer masakra zyliard obowiązków posiedzą Cię na kasę zostawia sama bez większego przygotowania i siedz kolejki niesamowite klienci (usunięte przez administratora) o jakakolwiek pomoc musisz się prosić jak popełnisz błąd wielkie pretensje albo któraś ze starych wyjadaczek jeszcze Cię przy kliencie poniży i zrobi z Ciebie debila, niektóre kasjerki zachowują się jak wielkie damy i dyrektorki sklepu i dyrygują tobą jak psem nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gor gor

Ludzie czytajcie opinie i nie zadawajcie tych samych pytań "a jaja wypłata? Jaka atmosfera pracy?" firma nie oferuje nic prócz wyzysku i głodowych pensji. Dojazd do firmy też jest średni bo korki i daleko od centrum. Firma nie oferuje towaru pierwszej potrzeby a więc znów mogą ją zamknąć. Nie polecam

Co to ?
@Gor gor

No bez przesady.

Gruby
@Co to ?

Jak dla mnie świetna praca. Trzeba docenić Leroy.

Daria
Klient

@Leroy Merlin Bydgoszcz, ul. Rejewskiego. Sympatyczna obsługa, również telefoniczna. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Mikołaja Kowalskiego z działu Kuchnie, bardzo wyrozumiała i pomocna osoba. Polecam

Na jakie wsparcie w Leroy Merlin mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Magazyn

Witam. Chcę aplikować na stanowisko Logistyk Magazynier. Niedawno dodano ogłoszenia że poszukują pracowników. Jakie są wymagania, zarobki i premie na tym stanowisku? I co też ważne jaka atmosfera panuje?

Anonimowy Logistyk
@Magazyn

Przy obecnym kierowniku logistyki wystarczy że masz 2 ręce i 2 nogi, głowa niekoniecznie potrzebna bo będziesz mądrzejszy od niego. Poza nim to atmosfera świetna na dziale

@Anonimowy Logistyk

Prawie 2 lata robiłem na Doku. Atmosfera bardzo dobra, praca ciężka fizycznie ale to jeszcze ujdzie. Najgorsze są zarobki i brak premii. Dok tak samo zarabia co grupa logistyczna i tutaj błąd. Czemu? Dok zapierd.. w soboty i niedziele handlowe i tylko ma jeden weekend wolny i dwie zmiany a grupa logistyczna od poniedziałku do piątku i jedna zmiana. Weekendy nie są płatne. Czy to jest sprawiedliwe? Niech każdy sobie sam odpowie. Kierownik szkoda gadać. Koordynatorzy super :) oby takich więcej. Benefity w ogóle słabe. Wczasy pod gruszą nie ma. Na Wielkanoc nie ma nic i na Boże Narodzenie około 200 zł. Typowe korpo nie dba o pracownika tylko o klienta.

Anonim
@Anonimowy Logistyk

Kierownik jest bardzo dobry

Zainteresowany

@Zainteresowany

Armosfera bardzo dobra. Socjal dostajesz ok. 150 złoty na Boże Narodzenie, na Wielkanoc nic wczasy pod gruszą także nic, ewentualnie co jakiś czas bilety do kina, raz w raz w roku impreza sklepowa. Premia raz na trzy miesiące i tutaj też wielkich pieniędzy nie ma. Co do systemu przykladowo są 4 weekendy w miesiącu i masz jeden wolny w miesiącu a reszta pracujesz. Masz jeden wolny weekend w miesiącu. Nie ma dodatku za to że pracujesz w weekendy.

Anna
@Maciej

Naprawdę tylko 150zl?!a są jakieś paczki dla dzieci pracowników na święta? Jeśli tak to do ilu lat bo ponoć do 8....:(

@Anna

Tak są paczki dla dzieci pracowników. Ogólnie jestem ciekaw ile zaproponują nowym pracownikom kasy bo w końcu w Bydgoszczy powstanie drugie Leroy Merlin. Jeśli nadal tak samo około 3000 brutto i tylko raz w roku możliwe podwyżki to słabo. Podwyżkę raz w roku i można jej nie dostać bo to wszystko zależy od koordynatora i kierownika. Nawet jak Ci przedluzaja umowę to podwyżki nie ma.

@Maciej

Stawki oczywiście na stanowisku logistyk magazynier.

Ono
@Maciej

Jakie 3000brutto absurdy ogólnie dostaniesz podwyżkę jak będziesz fajna koleżanka kordynatorek .Bardzo duże kolesiostwo.

Rozmowa kwalifikacyjna
@Ono

3000 brutto tyle oferują na rozmowie kwalifikacyjnej jako logistyk magazynier... To jest żart? Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i tyle oferują. Jak na taką firmę i pracę to bardzo mało, i słyszałem o premiach kwartalnych. Bardzo małe premie jak na 3 miesiące. Szkoda gadać. Jestem ciekaw czy znajdą pracowników do drugiego Leroy.

Jestem
@Maciej

Witam ostatnio pojawilo sie ogloszenie do leroy na kasjer czy to na sklep na ten nowy czy na fordon i powiedzcie ile dostaje kasjerka jakie są zmiany i czy atmosfera między pracownikami ?

Praca
@Jestem

Kasjerka dostaje najniższa krajowa 2600 brutto. Do Fordonu do sklepu. Zmiany 6 do 14:15 10 do 18:15 i 13 do 21:15 w tym 30 minut przerwy. Atmosfera może być.

Łukasz
@Praca

A jak z dodatkami do pensji? Jest premia? Rzeczywiście osoba zatrudniona na stanowisku kasjera otrzymuje najniższe minimalne wynagrodzenie?

Wypłata
@Łukasz

Najniższa krajowa się zarabia w Leroy jako kasjer. Premie kwartalne są bardzo małe

Rafał K.
@Wypłata

Zyski duże, ale zarobki małe i duże wymagania. Jako logistyk magazynier na dodatek ciężka fizycznie praca plus kontakt z klientami i niska wypłata i małe premie kwartalne. Socjal? Na Wielkanoc nic znów nie dostaniemy, na Boże Narodzenie około 100 złotych a wczasy pod gruszą nie istnieją. Kasjerki małe zarobki i premie także bardzo małe. Myślę że tylko towarzystwo na plus.

Rafcio
@Rafał K.

Przykładowo są 4 soboty w miesiącu a Ty musisz być w pracy co najmniej 3 soboty plus niedzielę handlowe oczywiście w pracy. Nie ma dodatku że pracuje się w weekend.

Onbydg
@Wypłata

Premie są wypracowywane od obrotu więc jeśli się stoi i czeka aż klient sam podejdzie to nie ma co liczyć na wielka premie. Jednym słowem nie ma doradców nie ma towaru nie ma klientow więc i premia marna

@Onbydg

Leroy Merlin oferują taka stawkę na początek że doświadczeni i dobrzy pracownicy nie chcą tutaj przychodzić. W 90% przychodzą do Leroy ludzie bez doświadczenia i od razu po szkole. Niestety większość młodych pracowników nie nadaje się do tej pracy i odejdą wcześniej czy później, ciągle narzekanie jaka to ciężka fizycznie praca itd.

pracowni111k
@Anna

Lockdown

Praca w obecnych czasach w firmach które nie oferują ludziom towarów pierwszej potrzeby nie jest pewna. Dlatego nie polecam leroy merlin bo w każdej chwili mogą go zamknąć. Tak... wiem że leroy ma takie coś jak sprzedaż internetowa ale wtedy wiąże się to że zwalnianiem pracowników bo im po prostu większą ilość ludzi do owej sprzedaży internetowej nie będzie potrzebna, a więc nie masz pewności czy utrzymasz się w tejże firmie.

@Lockdown

Akurat w Bydgoszczy to będę potrzebowali pracowników bo otwierają drugi sklep w lipcu. Tak więc jaki jest sens teraz ich zwalniać jak zaraz będą przyjmować nowych? Lockdown jak go nie było to i tak brakuje ludzi na Fordon jak i na przyszły drugi sklep.

Olaf
@Leroy Merlin Bydgoszcz

Ogłoszenia w sprawie pracy do nowo otwartego marketu na ulicy toruńskiej ukazują się bez przerwy, nawet szukają ludzi do oddziału na Rejewskiego.

Lockdown
@Leroy Merlin Bydgoszcz

Przymują, zwalniają potem znów przyjmują... firma jest nie pewna.

@Lockdown

Firma jest pewna tylko mało płacą dlatego są rotację...

Irek
@Leroy Merlin Bydgoszcz

Zwał jak zwał... mało płacą, ciągle kogoś szukają czyli firma nie daje pewności zarobkowej.

@Irek

Mało płacą ale ma pewność zarobkowa.... W końcu zarabiasz na tyle ile się zgodziłeś i czasem wpadnie premia.

Irek
@Leroy Merlin Bydgoszcz

... z takiej pensji się nie da utrzymać dlatego ciągle pracowników nie mogą znaleźć... no i w każdej chwili mogą leroy zamknąć. Nie pewna firma.

Bydgoszcz Fordon Toruńska
Kandydat

Czy osoba niepełnosprawna ma szansę dostać się do Leroy Merlin?

Potencjalny pracownik
Kandydat

A powie mi ktoś jak to wygląda z przerwami i dniami wolnymi ?

@Potencjalny pracownik

Robisz 8 godzin 15 minut i w tym masz 30 minut przerwy. Dzień wolny to dzień wolny raz wypada w środę a raz w czwartek bo w weekend pracujesz.

Bydus

Stawki oferowane przez market to wynagrodzenie Brutto. Także trzeba się zastanowić przed podjęciem pracy . Możne po przepracowaniu jakiegoś okresu pieniądze będą większe.

@Bydus

Podwyżki są możliwe tylko raz w roku. Jesteś oceniony przez kierownika i musisz zaliczyć Pro i to też zależy jaka jest pula na podwyżki. Podwyżka jak już dostaniesz to szacun bo trudno dostać.

Ja
Kandydat

Ja mam pytanie gdyż nie znalazłam informacji w ogłoszeniach o pracę czy w tej firmie jest odpowiedzialność materialna ? Wiadomo zależy od stanowiska pracy, typu jak ktoś coś (nie mówię że specjalnie) wiadomo przypadkiem coś uszkodzi to musi za to zapłacić? lub jeśli kasjer ma manko w kasie czy musi pokryć różnice? Jak to wygląda Pozdrawiam

Kars
@Ja

Nie nie ma.Bynajmniej tak mi mówili na rozmowie... Ale wiadomo jak będziesz notorycznie miała to co jest nie tak i może się zdazyc tak,ze będziesz musiała zapłacić.

Ja
@Kars

@Kars dzięki za odpowiedź, aktualnie pracuje w miejscu gdzie czasem coś spadnie nie z winy obsługi bo np. tak na palecie zapakowane było że już się zbiło i każą obsłudze za to płacić ???? co uważam za absurd Pozdrawiam

Klient

A czy w LM za soboty oddają dzień wolny?

Piotr
@Olo

Zależy jak szefowej leży! Osobiście bez różnicy czy masz pojęcie czy nie :P a na zastępstwo prze jest ktoś !!!!

@Piotr

No ale chyba 6 dni w tygodniu praca nie jest prawna i trzeba oddać dzień wolny bo nikt nikogo nie może zmusić do pracy. Maja tam system 48h tyg i 3000brutto? To jakiś żart !

@Olo

A jednak można pracować 6 dni w tygodniu. Ja pracuje od poniedziałku do soboty, ale w jakims innym tygodniu ten dzień mam oddany. Ale mimo tego nie ma dodatku że pracujesz w weekend i pensja to 3000 brutto

@Leroy Merlin Bydgoszcz

O to mi chodzi, ważne ze oddadzą ten dzień w tygodniu.

Leroy Merlin Bydgoszcz

Oferujemy piękne stawki około 3000 brutto. Premie kwartalne są ale bardzo małe. Atmosfera jaka ma być jeśli przychodzą ludzie bez doświadczenia oraz od razu po szkole. A otwarcie nowego sklepu tuż tuż.

Haha

Dobry prank xD

@Leroy Merlin Bydgoszcz

A czy za soboty są oddawane dni wolne? Czy pracuje się za free?

@Olo

Nie ma dodatku że pracujesz w weekendy. Oczekiwania duże a zarobki małe. Czas się zwolnić.

Aleksandra

Szukają ludzi na nowy market na toruńską. A ludzi brakuje na Fordonie na Rejewskiego. Taką kasę co proponują to będzie trudno o nowych pracowników .

Junig

OMIJAĆ Z DALEKA PROCES REKRUTACJI I PRZEJŚCIA PRZEZ ICH PROCES ABY DOŁĄCZYĆ DO ICH ZALOGI TO PROCES DLUGI A ZAKRES OBOWIĄZKÓW A ZAROBKI TO NICZYM PRZEJŚĆ Z PIEKLA DO NIEBA.

@Junig

A później dziwią się ze zespół jest niekompetentny bo zatrudniają dziwolągów którzy nie potrafią pracować. Otworzą sklep i nie będzie miał kto robić.

Pit
Klient

Kto z Was miał już rozmowy na Toruńskiej czy Rejewskiego i dostał odpowiedź zwrotną o kolejnym etapie rozmowy lub że jest przyjęty? Jak to u Was wygląda?

obi
@Pit

ja mjalem 2 tygodnie temu rozmowe zadnej odpowiedzi zachowali sie jak typowa francuska sieć zero szacunku do ludzi

Robert
@obi

Ja dostałem odpowiedź na maila

Pit
@Robert

Miałeś 1 rozmowę czy więcej etapów? Można wiedzieć czy pozytywna?

Robert
@Pit

Miałem 2 etaty, raz z rekruterem, drugi z kierownik. Niestety nie dostałem się.

@Robert

Pewnie powodem odmowy były pieniądze, ponieważ Leroy płaci bardzo mało i ludzie jak mówią że oczekują 3500 brutto to są odrzucani.

baki

Ta cała ich rekrutacja to porazka za 3000 brutto toz w lidlu masz wiecej na starcie szkoda zycia na tych pacanów

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy Merlin