Opinie o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leroy Merlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Pytajnik

Wciąż widzę powtarzające się ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników do obu LM, Stąd moje pytanie czy warto? To oznacza dużą rotację, dlaczego? Ktos może udzielić szczerej odpowiedzi? byłbym bardzo wdzięczny!

Klient

Bydgoszcz(Fordon), projekt łazienki. Z całego serca chciałabym podziękować Panu Jarosławowi za przygotowanie projektu łazienki i dobraniu wszystkich artykułów. Łazienka jest nowoczesna, w kolorystyce której oczekiwałam a przed wszystkim funkcjonalna. Jakoś obsługi klienta i zaangażowanie w nasz projekt na najwyższym poziomie. Zauważalna była realna chęć pomocy i dopasowaniu wszyskich elementów do naszych potrzeb. Wszystkim, którzy szukają inspiracji, pomocy w aranżacji swojej wymarzonej łazienki, gorąca polecam.

@Klient

Wow, to oni też tam projekt łazienki moga zrobić? To jest jakoś dodatkowo płatne?

Czy wszystkie te benefity podawane na stronie Leroy lub na pracuj.pl są prawdziwe? Jak wygląda dokładnie praca na stanowisku doradca klienta?

Wstyd

(Nie)Pozdrawiam Szanownego Pana Dyrektora Gigamarketu. Szanujące się firmy zawsze udzielają informacji zwrotnej po spotkaniu.

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze sam na sam z rekruterem. W moim przypadku trwała ok 30 minut. Pan pytał o poprzednią pracę, zainteresowania które wymieniłam w CV. Miałam przedstawić siebie w kilku zdaniach tak, żeby go przekonać do zatrudnienia mnie. Co mnie zaskoczyło (na niekorzyść) to to, że kasjerki (o innych działach nie wiem) na 7/8 etatu i oczywiście wiąże się to z niższą pensją.

Jaką pracę wcześniej wykonywała Co lubię robić Jakie miejsce chciałabym zwiedzić

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Ramon

Leroy Merlin is a company that also funds the bombing of its stores and the killing of its own employees in Ukraine. I professionally renovate flats and now I will buy at OBI. Leroy, you are a disgrace to humanity, you participate in the murder of humanity in Ukraine!

kacapy

leroymerlin nie wycofał sie z ruskiego wynku i automatycznie wspira inwazje rosji na ukraine !!

On

Jak wygląda z chorobowym w tej firmie? Doszły mnie słuchy, że jeżeli ktoś się przeziębi i idzie na L4 to już załatwiają kolejne osoby na jej miejsce. Trochę to śmieszne, bo to takie nie powiedzone wprost, że już cię nie chcą. A proszę pamiętać, że choroba nie wybiera i może spotkać każdego w losowym momencie, więc takie podejście jest strasznie nieprofesjonalne :o

@On

Rotacja co 3 miesiące, jeżeli jesteś na okres próbny, brak słów ogólnie, nie polecam

....
@2222

Ta firma to jakaś masakra.Szkoda tych 3 miesięcy.

...

Najgorsza firma w jakiej się znalazłam. Większość osób fałszywych, brak kultury a opiekunowie brak doświadczenia w szkoleniach nowych osób. Pan J.K. dział projektów uważajcie na niego on może wszystko a ty nic.On może na Ciebie krzyczeć być beszczelny, mieć w nosie regulamin zasady a Ty nie możesz nic nawet mu odpowiedzieć bo pójdzie do kierownika i zacznie kłamać na twój temat.Myslisz aby iść tam pracować nie polecam nigdy w życiu!!!

Man

Nigdy już nie zrobię zakupów w Leroy Kremlin. Mam nadzieję, że właściciele tej splamionej ukraińską krwią sieci poniosą karę współmierną do cierpienia tych ludzi. Bojkotujcie ich, Auchan, Decathlon i inne volksputlerowskie firmy

Precz
@Man

Ludzie kupując w tej sieci napedzacie rosyjski budżet wojenny leroy merlin cały czas robi biznes z ruskimi mordercami ...przestańcie tu kupować

cukier

Ludzie którzy maja własne zdanie i nie lubią być pomiatani nie mają tu czego szukać. jak ktoś chce zarabiać 3500 brutto to prosze bardzo. Większość załogi sfrustrowana płacami oraz podejściem kierowników i koordynatorów, oczywiście nie wszyscy są do bani, są wyjątki, bywają ludzie z sercem i rozumem ale niestety więcej jest karierowiczów- po trupach do celu. Generalnie jak siedzisz cicho, masz wywalone jak ktoś Cie ciśnie, robisz co Ci każą i nie narzekasz to praca spoko. Co do firmy to jest ok, są na święta paczki, co miesiąc jakieś dodatki do wydania np na kino i raz na kwartał "premia", Leroy Merlin stara się być firmą przyjazną pracownikowi ale niestety nadal dominuje PRLowskie myślenie że pracownik to (usunięte przez administratora) NIE!. Pracownik jest na końcu łańcucha ale jest najważniejszy, i ( UWAGA SZOK DLA NIEKTÓRYCH!) to też człowiek.

marcin

Ogłoszenia do pracy na oddział na Toruńskiej Giga Market pojawiają się praktycznie dzień po dniu. Na rozmowie o pracę wszystko jest super najlepiej żebyś przyszedł od razu a w jak przyjdziesz popracować to już po paru dniach masz dosyć tej pracy. Praca na Magazynie to porażka Ludzie uciekają , rotacja bardzo duża , na inne działy tak samo. Atmosfera w pracy kiepska.

Co miesiąc pojawiają się ogłoszenia, że szukają pracownika na dział kas/doradcę klienta. Czy ktoś jest w stanie sprecyzować mi jakie mają konkretnie wymagania na dane stanowiska? Cały czas odrzucają moje aplikacje mimo tego, iż mam ponad 3 letnie doświadczenie w aktywnej obsłudze i pracy z klientem?

BABA WANGA
@Kandydat

może masz za wysokie doświadczenie. Na kasy szukają mało inteligentne osoby aby było łatwo nimi sterować. Kierowniczka KAS z toruńskiej coś o tym wie ;)

@BABA WANGA

to widzę, że nieźle się tam dzieje :) a myślałem, że funkcje kierownicze pełnią tam w miarę normalne osoby ????

Koordynatorzy dramat,wyzwiska i wulgaryzmy pod adresem pracowników, nie wiem jak takie osoby mogą zarządzać ludźmi,pieniądze kiepskie, a wymagania jak na stanowisko dyrektorskie.Nie polecam tam iść do pracy. Trzeba się szanować. Dlaczego nikt z tym nic nie robi?.nie mam pojęcia.

Raz
@Adam

No mi by tak powiedział to bym go tak (usunięte przez administratora). Przy wszystkich klientach nawet jak by dyrektor stał żeby mu się odechciało do pracy przychodzić może się tam zatrudnię lubię takiewyzwania z takim ludźmi co to nie oni .

Patos

Witam czy Ktos pracowal lub pracuje w leroy merlin na torunskiej mógłby się wypowiedzieć czy warto z góry dziękuję pozdrawiam

Mikos

Witam czy ktos na tej grupie pracuję lub pracowal na magazynie w leroy merlin bydgoszcz i mógłby coś o nim powiedziec Pozdrawiam

ONA

Dział kas na toruńskiej to jakaś porażka każdy każdemu wbija nóż w plecy . Dziewczyny ogarnijcie się. A dyrektor niech zatrudni kogoś kompetentnego na stanowisko kierownika.

Karola

Dzień dobry. Jakie są zarobki na stanowisku kierownika kasy i punktu obsługi klienta. Pozdrawiam

Lopez logistyka
@Karola

Zapytaj kierowniczki z toruńskiej .. podobno jest do zwolnienia

Kruszynka
@Lopez logistyka

byle jak najszybciej :-)

Sławomir
@Kruszynka

Co z nią jest nie tak? Jakieś problemy wam robi?

ONA
@Sławomir

Tak kierowniczka nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Co chwile kogoś zwalnia i przyjmuje nowych . Rotacja jest robiona po to aby wszyscy się bali i chodzili jak w zegarku.

Jak wygląda sprawa grafiku w Leroy Merlin. Czy pracodawca idzie na rękę?

MAGDA

Możesz zgłosić kierownikowi wcześniej swoje prośby grafikowe, w miarę możliwości są rozpatrywane pozytywnie :-)

LUCYNKA
@MAGDA

hahaha ty chyba nie wiesz co piszesz. Na toruńskiej nie istnieją prośby grafikowe. Osoby, które dawały prośby już nie pracują :D

O.W.
@LUCYNKA

To nie prawda. Wiem że jedna z dziewczyn studiowała i kierowniczka KAS z nowotoruńskiej ją zwolniła bo problem z grafikami był.

Ktoś
@O.W.

Nie ma Leroy Merlin na nowotoruńskiej

Kruszynka
@O.W.

Chyba wiem o kim mowa, z reszta ta kierowniczka to najgorszy kierownik jakiego miałam w całej mojej karierze.

Będzie dobrze

Dzień dobry. Taka obserwacja. Od początku roku inflacja skoczyła o 6% , więc jeśli ktoś zarabia np 3500 to oznacza że stracił 210 zł :). Pamiętajcie o tym jak będzie wam ktoś dawał podwyżkę... o ile to nastąpi :) Powoli to co się wyprawia można nazwać jednym słowem - absurd. Może po prostu niech firma daje wodę i chleb wszystkim po równo? bo wiadomo że każdy ma takie samo doświadczenie, zapał i umiejętności. Dużo można by mówić ale zacytuję klasyka - "Szkoda szczępić ryja". A miało być tak pięknie. Pozdrawiam.

MAGDA

Nie wylewajcie swoich gorzkich żali na forum, masz coś do kogoś to mu to powiedz. Masz problem z (usunięte przez administratora) itp to zgłoś sytuację do odpowiedniej instytucji. Nikogo nie obrażając, jeśli nie szanujesz kogoś to jak mają Ciebie szanować? Będzie każdemu milej i lżej jeśli będziecie pracować jak zespół...wspierać się wzajemnie i to zaowocuje...premią czy czym tam chcecie nawet zwykłą świetną atmosferą niezmiernie ważna w każdym zadaniu / pracy. Więc weźcie się w garść i dorosnijcie(co niektórzy) ???? my tworzymy te relacje i pracujemy na wspólne sukcesy! Powodzenia i wytrwałości dla nas wszystkich!????

LUCYNKA
@MAGDA

(usunięte przez administratora)w. Ludzie tu wyzywają tych, którzy ich zwolnili i nie dziwie się im. Jaka kadra zarządzająca taka opinia na mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin