Opinie o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Leroy Merlin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leroy Merlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Bydgoszcz

Głowonóg

Wynagrodzenia skandalicznie niskie. Jako doradca klienta masz mnóstwo obowiązków i odpowiedzialności a zarabiasz mniej niż w markecie spożywczym na kasie. Po ostatnich redukcjach etatu wykonujesz pracę za dwóch a pieniądze ciągle te same. Premii od wyników nie dostaliśmy od roku i nie zapowiada się aby w najbliższej przyszłości było lepiej. Wolny weekend? Jak dostaniesz raz na dwa miesiące to jest dobrze. Dwa dni wolne pod rząd ewentualnie jak ładnie poprosisz , ale ja ostatnio taką rozpustę miałem 2 miesiące temu. Nie warto tu pracować. Nie za takie pieniądze.

Głowonóg

Nie rozumiem czego tu nie rozumieć. Niegatywne opinie tutaj nie są po to, żeby wylać swoje żale (chociaż to też jest ważne), ale głównie po to, aby przestrzec ewentualnych przyszłych pracowników. To dlaczego ktoś tutaj pracuje i czy jeszcze pracuje nie powinno nikogo interesować.

Była..

Witam , chciałbym wypowiedzieć się na temat pracy na kasach w Fordonie. Dwie grupki kasjerek te ,które trzymają palec prosto u kierowniczki i koordynatorek i druga ta gorsza. Fałszywe wszystkie, oczywiście od pani kierownik się zaczyna. Starą.baba, chodzi obgaduje jest.nie mila dla swoich dziewczyn. Na dzień dobry foch, że nie wiadomo czy można podejść i zapytać o cokolwiek. Chodzi i węszykto.co kto powiedział. Slini sięj ak głupia za konserwatorem. Aa i jeszcze jej klika z góry, zamiast robić to siedzą o obgadują w biurze u góry. Na szczęście odeszłam. Panie dyrektorze obudź się. Pozdrawiam fajnyvh i

@Była..

Dobrze że odeszłaś!!!! Szkoda życia na tą firmę i tych ludzi tam....Mam nadzieję że ktoś kiedyś się tym zajmie bo większość tam powinna zostać zwolniona!!! (usunięte przez administratora),plotki i brak kultury nawet do klientów!!

J-Lo

No i przyszła informacja będzie dofinansowanie na świeta UWAGA 120 ZL No SZOK normalnie jakbym w twarz dostała, co ja za to kupie nawet mi na waciki nie starczy ..... A może pójdę na Toyoty bo tam mi firma rabat wywalczyła . Kpina z pracownika tylko karty karty sprzątanie wykładanie towaru bo logistyka wycięta w pień....Także koledzy i koleżanki niedoli Wesołego Alleluja przy połowie jajka i białej kiełbaski podczas gdy familia Muliez świętować będzie na jachcie przy butli szampana i kawiorze na brzegu swojej wyspy...Bo Polska swój haracz oddała i dla głupich Polaczków nic więcej nie zostało.

Monia Nowy wpis
@J-Lo

Prawda że dostaliśmy małe premię, ale sama jestem po przejściu z innego marketu jestem zadowolona, bo tam nie dostaliśmy nic na święta. O żadnym bonusie nie było mowy.

Kokolinek Nowy wpis
@J-Lo

No (usunięte przez administratora)biorąc pod uwagę, że na jednego pracownika z ZFŚS przypada w 2024 -2416 zł to musimy się nastawić na kolejne prezenty do końca roku , muszę już zaplanować na co wydać te pozostałe 2000 z hakiem......

J-Lo Nowy wpis
@Monia

A był tam fundusz socjalny, może dostawałam tzw. wczasy pod grusza albo mała firma która nie ma funduszu jak firma ma założony fundusz to wypłaca pracownikowi 37.5% wynagrodzenia przeciętnego. Jak nie dostałas to ktoś przeżarł.....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Leroy Merlin?

Monia Nowy wpis

W moim odczuciu, atmosfera zmieniła się na plus. Z firmy odeszły osoby, które trochę mąciły na sklepie.

Florek

Wymagania coraz większe a podwyżki śladowe. Firma chwali się, że aspiruje do tego aby być liderem w wynagradzaniu swoich pracowników i jest dumna z tego, że wypłaty na początek są o 300 złotych brutto wyższe od minimalnego. Śmieszne i żenujące zarazem. Mam znajomych którzy zarabiają dużo więcej jako stróże nocni i pracownicy recepcji. Konkurencja też płaci dużo więcej. Nawet dużo mniejsze Obi. Praca od poniedziałku do soboty często po 6 dni, potem niedziela wolna i znowu do pracy. O dwa dni wolnego pod rząd trzeba się upominać. Nie wiem jak jest w sklepie na Fordonie, ale na Toruńskiej grupa towarowania właściwie nie działa i całe poranki spędza się na przerzucaniu towaru i wstawianiu go na półkę.

Monia
@Florek

Mam zupełnie inne odczucia. Pracuj od ponad roku na kasie, na stawkę nie narzekam, oczywiście mogła by być wyższa, ale przy kosztach życia, stawka zawsze może być wyższa ;)

leylah

od kiedy odeszly nie ktore wiecznie marudzące osoby (swoją droga bez sensu, nie ktorzy pracowali po kilka lat i ciagle marudzili ze malo kasy) to zrobila sie super atmosfera na torunskiej. wiadomo ze sa ciezkie czasy ale nie mozna oczekiwac ze beda non stop podwyzki, tym bardziej uczciwie ze strony firmy ze muwia ze jest ciezko i handel sie nie spina. moze gdyby czesc pracownikow pracowala tak jak powinna to bylo by u nas wiecej klientow? patrzecie czasami na siebie. ja pracuje od nie dawna i naprawde uwierzcie mi ze dobrze trafiliscie zatrudniajac sie tutaj. licze ze po nowym roku handel sie rozkreci i beda premie. pozdrawiam

@leylah

Gratuluję wiary we wszystko co ci wmówią. To, że sklepy mają gorsze wyniki niż zakładali wcale nie znaczy, że firma nie wypracowuje zysków. Wypracowuje i to sporo. Pieniądze na reklamy, akcje promocyjne, milionowe granty pseudocharytatywne na pomoc tzw. uchodźcom zawsze się znajdą. Tylko dla pracowników nigdy nie ma.

Bojak
@Głowonóg

To jest reklama człowieku. Gdyby nie te granty i sponsoringi to nikt by do nas nie przychodził. Pomijam fakt że to.nie są wgl pieniądze naszego sklepu tylko centrali więc jak mieliby nam.z tego premie wypłacić? Pomyśl. I może weź się za pracę zamiast wypisywać tu bzdury i gorzkie żale

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona w przyjaznej atmosferze sam na sam z rekruterem. W moim przypadku trwała ok 30 minut. Pan pytał o poprzednią pracę, zainteresowania które wymieniłam w CV. Miałam przedstawić siebie w kilku zdaniach tak, żeby go przekonać do zatrudnienia mnie. Co mnie zaskoczyło (na niekorzyść) to to, że kasjerki (o innych działach nie wiem) na 7/8 etatu i oczywiście wiąże się to z niższą pensją.

Jaką pracę wcześniej wykonywała Co lubię robić Jakie miejsce chciałabym zwiedzić

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
John

Hej witam, szukam pracy jako przedstawiciel handlowy, czy przedstawiciel handlowy Leroy Merlin ma dużo wyjazdów , mam wiele kontaktów z deweloperami i kierownikami budów byłem przedstawicielem w firmie z hemia budowlana.

J-Lo
@John

Nie masz szans słyszałam , że w Fordonie przedstawiciel handlowy to przyd.pas kierownika i dyrektora kompletnie na niczym się nie zna, nigdzie nie jeździ siedzi w sklepie , jego zdobywanie nowych klientów polega na podbieraniu klientów stojących na kasach z zamówieniami. Podbiera zamówienia z działów , przepisuje zamówienia na swoją kartę przez co pracownicy którzy założyli kartę tracą kartę lojalnościowa która założyli...

Obserwator z boku

Dla uściślenia sytuacji. Przedstawiciel ma doświadczenie wieloletnie w kontakcie z klientem ale przedstawicielem handlowym jest od około roku Wcześniej był doradcą klienta. Myślę że wiele osób po prostu nie ma odwagi wprost powiedzieć mu że nie podoba im się współpraca z tym Panem. Ciężko się pracuje z kimś kto uważa że jest najważniejszy i wie wszystko najlepiej. Niestety aby kogoś pouczać trzeba mieć pojęcie o tym co się mówi a nie przychodzić na różne działy i tłumaczyć ludziom jak mają pracować. Traktowanie "swoich " klientów ponad innych jest godzące w interesy zwykłych kupujących. Ale Pan Mietek który kupuje tylko syfon raz na dwa lata też jest klientem o którego trzeba zadbać. Jako firma prokliencka powinniśmy wspólnie dbać o Nasze interesy i zadowolenie wszystkich klientów. Nie może tak być że dla jednych jesteśmy w stanie wyczarować wszystko bo "kluczowi" a dla innych bo nie mają karty PRO nie musimy dbać. Jego praca jest ważna dla nas ale to nie zmienia faktu że inni są tu nie potrzebni albo gorsi. Każdy ma swoje wyznaczone cele i próbuje je realizować jak najlepiej. Nie zawsze jest to związane z pozyskiwaniem klientów ale również z obsługą.

Była..

Obserwator z boku
@Była..

Droga "była" pracowniczko LM. Jak by to delikatnie powiedzieć kto się podlizuje ten się podlizuje ale ogóreczki i torcik wątróbkowy są przepyszne. Gdyby było więcej każdy by skorzystał. A tak poważnie to proponuje się zacząć swojej pracy przyglądać bo jak się patrzy na to zboku to ( jak to mówi młodzież) WIOCHA JAK SMOK.

M
@Była..

Dziewczyno nie jesteś jedyną. Wiele osób (usunięte przez administratora) ta kierowniczka. Ona nie ma litości.musi mieć dobre plecy u góry. Zawsze była pokłócona z większością kierowników. Szkoda zdrowia na tak toksyczna osobe

@Była..

Czy Leroy Merlin zatrudnia studentów?

Podwyżki

Od stycznia 2024r. minimalna krajowa to ponad 4200 brutto (aktualnie 3600 czyli niedługo 600 złoty więcej)czy w Leroy szykują się podwyżki ?

Na jakie benefity można liczyć w Leroy Merlin?

Anonimowo

Bardzo miły i pomocny Pan Adam z działu kuchni . Doradził i pomógł mi kobiecie zapakować meble do auta .Takich sprzedawców tylko więcej . Dziękuje bardzo

Kasjer
@Głowonóg

Potwierdzam, pracownika mają za (usunięte przez administratora). Szczęście, że najgłupsza kierowniczka dzialu swrwisu odchodzi, jeszcze tylko porządki na kasach zróbcie. (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach.

Mk
@Kasjer

Obłuda, fałsz i zakłamanie. Kierownictwo pokazuje przykład..jak obrabiać innych, kierowniczka kas i ta co odchodzi. Najpierw są wrogami, potem wielkie przyjaciółki.obgaduja jak mogą,. Jedyna normalna co w oczy powie to kierowniczka ogrodu, ale przez to jej nie lubią. Tylko (usunięte przez administratora) maja się dobrze.

@Mk

Nie rozumiem dlaczego ludzie którzy uważają, że w tej firmie jest tak źle po prostu z niej nie odejdą, tylko bawią się w wypisywanie tego typu komentarzy jakby to cokolwiek miało zmienić. Na rynku jest full pracy, więc po co się męczyć.

Głowonóg

Czy w Leroy Merlin możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Chciałbym podzielić się opinią na temat Pracy Leroy Merlin na Toruńskiej. Rozmowa rekrutacyjna składająca się z 3 etapów rozmowy jak na Dyrektora sklepu. Francuska sieć Typowej Korporacji . Po czym jak ukierunkują cię na Kasjera czy Doradcę Klienta a może na Pseldo Logistyka pamiętaj nowy dostaje więcej niż stary pracownik. Po zatrudnieniu będzie walka o premie co 3 miesiące w kwocie 300zl brutto bo tyle wynoszą do tego trzy soboty w miesiącu praca po 6 dni pod rząd. Żeby odpocząć po maratonie potrzeba 3dni a nie dzień wolnego jak to dają w grafikach Na kasach super na przerwę idzie się po 2h pracy bo potem nie ma czasu oczywiście zeszyt przerw obowiązuje. Gorzej jak zachęcę się do toalety to teksty typu to ubierz pampersa są słabe jak na dzisiejsze kasy pani Kierownik jak się siedziało na kasie bo nie ma ludzi do pracy - och żebyś coś umiała na kasie dlatego 90% ludzi ciągnie chorobowe ;D Sami sobie pracujcie. Klienci najważniejsi a największy to Dyrektor co napędza Mobbingiem tej Psełdo pracy. Na działach obowiązują kontrolne zeszyty co kto robi w danych godzinach i ustawiania się w kolejce do przerwy. Zapisywanie co kto zrobił w danych godzinach w zeszycie schodzi poniżej poziomu jaki jest reprezentowany. Po prostu ograniczenie swobody działania co świadczy o tym że Ciągle kogoś do pracy szukają bo nikt nie chce tam pracować.Praca dla ludzi bez doświadczenia zaraz po podstawówce jak najbardziej szkolenia online . Młodzi nauczą się wszystkiego i Doradza Klientowi .Temat Logistyki to taki że nikt nic nie wie wydają niezgodny towar, praca fizyczna jak w Kopalni Kierownik do zwolnienia nie mający pojęcia co ile czasu zajmuje ciągle obgadywanie za Plecami. Średni staż pracy wynosi 4 lata ludzie po 20 latach uciekają . Jak ktoś chce zarabiać więcej to Zmień Pracę oto wypowiedź Dyrektora sklepu. Poza mobbingiem i kontrola pracy i pampersami na kasach oraz 300zl brutto premi rewelacyjna Praca . Oczywiście wyzysk pracowników Doradcy to osoby pracujące fizycznie ciągle zmianianie ustawień i położeń produktów dla lepszej sprzedaży;) Nie wiem gdzie i w jakiej szkole tego uczą. Pamiętajcie wolne urlopowe dostaje się jak Kierownicy ustalą a nie jak ty chcesz oczywiście.Dobrzy Kierownicy jeżdżą do domu i kontrolują jak ktoś jest na zwolnieniu Lekarskim i sprawdzają jak się czujecie. Panie Dyrektorze Bydgoszcz jest mała więc nikogo do pracy nie zajdzie na dłużej pozdro dla najwytrwalszych i ostrzegam nowych co chcą zacząć tam pracować.Szkoda czasu na tą Firmę bo nie daje gwarancji stabilności zatrudnienia ostatniego dnia jak się kończy umowa dostajecie informacje czy przedłużają czy nie więc na drugi dzień możesz nie mieć pracy w dzisiejszych czasach jest to niedopuszczalne takie zachowanie.

Julia

No właśnie aż się zdziwiłam, bo nie sądziłam, że doradca będzie miał zadania związane z ruchem typowo fizycznym... Co do tego sprawdzania jak ktoś na zwolnieniu jest to oni mają do tego pełne prawo? :/ I co do tego całego przedłużania... Często się zdarza, że nic z tego czy raczej trzeba mocno sobie zasłużyć na to by nie móc tu zostać?

Maksym..

Najlepszy był kasjer który brał chorobowe w sezonie lub przedłużał sobie weekend żeby dorabiać w tym czasie u kolegi z lokalem z kebabami :) Bart.

yyyy

Opinia bardzo chaotyczna... Ale niestety prawdziwa i wszystko co zostało napisane to fakt. Troche takie błędne koło się zrobiło - ciśnienie na pracowników żeby robić więcej szybciej lepiej (oczywiście za tyle samo albo mniej co nowi) a potem zdziwienie że ktoś ma dość pracy i opuszcza się w obowiązkach albo odchodzi i obowiązki "starego" pracownika przejmuje młody który... po wyuczeniu stwierdza że to co robi i czego się nauczył jest więcej warte i idzie do innej pracy!. Metoda kija i marchewki przestaje działać! Zacznijcie w końcu doceniać dobrych pracowników, tych którzy robią wam obrót, stosują poślizg sprzedaży, potrafią przekonać klienta do kolejnej wizyty. Marudzenie na zebraniach że BSK spada i skargi na pracowników że albo ich nie ma albo się nie znają zwalacie na nic niewinnych pracowników! Nie ma ich - bo ciągle robią jakieś bzdurne przebudowy i klient jest olewany ( bo jest ich za mało a trzeba zrobić akcje czy inne bzdety a jak nie zrobisz to pretensje). Nie znają sie?! Bo ciągle jest ktoś nowy kto nie ma żadnej wiedzy! a kto tą wiedze ma to ma dość tego że zarabia tyle samo co inni i idzie wsiną dal. Nie wiem, dla mnie to wydaje sie logiczne że chyba lepiej dać dobremu pracownikowi 500zł więcej i mieć pewność że będzie zmotywowany i chętny do pracy a swoim zaangażowaniem przyciągnie klienta który zostawi u nas swoje pieniądze, ale może to ze mną coś jest nie tak i się mylę? jak ktoś jest nowy- niech się wykaże zanim coś dostanie. jak ktoś jest obibok - niech dostanie tyle na ile pracuje. W przeciwnym wypadku to pogardzanie doświadczonymi pracownikami ,i nie mówię tutaj o 100zł brutto :) dobrze wszyscy wiemy że za takie pieniądze nic się nie da kupić, a jak ktoś ma rodzine i kredyt to jest śmiech na sali to 100zł. UWAGA. Piszę to jako osoba zadowolona z tej pracy :) pozdrawiam.

@Maksym..

I mu serio tak elastycznie się to udawało? Bo jak tak to nawet szacun, żeby tak elastycznie to godzić. Ale piszesz o nim w czasie przeszłym, więc ogarnęli się, że coś jest nie tak?

Xxx
@Julia

On cały był nie tak.

Renata
@yyyy

Muszę wypytać dokładnie, żeby ogarnąć, co piszecie z anonimem. On pisze, że premia 300 zł co trzy miesiące. Ty piszesz o 100 zł. Ale jakim wymiarze? Miesięcznym? Czy to ta sama premia, co u anonima, tylko rozbiłeś/aś ją na miesiąc? Trzeba pamiętać przy pisaniu, że ludzie, którzy dopiero chcą kandydować, nie rozumieją wielu rzeczy. A Ty zarzucasz anonimowi chaotyczność ;)

pietruszka
@Renata

Wypłaty oraz premie w firmie Leroy Merlin nie są jawne, ale z pewnością są zachęcające :) praktycznie czwarta pensja co kwartał robi różnicę i tylko bandzie krzykaczy to nie odpowiada. Jako Doradca klienta można aktualnie zarabiać nawet 4700brutto a jako logistyk ponad 5000 (!!!) do tego np teraz kilkaset złotych dodatków świątecznych oraz różnych benefitów! Do tego możliwe ścieżki rozwoju na koordynatora oraz eksperta sprzedaży i można zarabiać jeszcze więcej.

Halina
@Maksym..

A skąd niby wiesz, że tak było? Jakaś kontrola się koledze trafiła czy co? Ciekawa byłam, jak się zapatrują na te zwolnienia lekarskie.

@pietruszka

Przytaczasz tutaj stanowisko koordynatora. Można się dopytać jak praca jego tutaj wygląda? Zwłaszcza skoro można zarobić więcej? Czego wymagają?

@Julia

Pracowałem dobre 5lat w firmie więc wiem co mówię. Zaczynałem w Fordonie z przeniesieniem na Torunśką. Premie powyżej 300zl mogę policzyć na jednej ręce. Owszem jako nowo otwarty sklep dostało się 3x razy ponad 1000zl. Bo za karty zakładane klientkom i wyrobienie normy. Teraz po roku tego nie ma .Działają jako stary sklep aktualnie zarabiają od 4200 do 4700 brutto Doradcy więc na rękę ok 3300zl A tą Harówkę tragedia w dzisiejszych czasach..... Nie wiem czy jest to normalnie zachowanie jak ktoś sprawdza z kierowników czy jesteś na L4 w domu ???? Może dla kogoś to tak ale nie dla mnie....

Wojciech
@Anonim

Piszesz, że to harówka za 3300 netto i w dodatku kontrolowanie pracownika nawet na zwolnieniu lekarskim. A jak w pracy z zaufaniem pracownikowi? Czy jest czas usiąść, odpocząć i spokojnie zjeść śniadanie? Jakie przerwy tu funkcjonują i sposoby na to, by pracowało się lżej?

Pawel kozlowski

Tragiczna obsluga na kasach nikt sie nie interesuje. Nie polecam.

Czesio

Fajnego Macie Ojca Dyrektora Czesio Król Sprzedaży

Mariusz Trynkiewicz

Co wy tam , spoko kible maja , pokazuje je dzieciom które gubią sie podczas zakupów :)

Dawid Wieczorek

Bardzo miła obsługa , szczególnie magazynier Miłosz Kowalski, bardzo ambitne jak i profesjonalne podejście, polecam go z całego serduszka :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Leroy Merlin?

L

Tak, każdy ma szansę. Są szkolenia i nie potrzebne doświadczenie, ale chęci już tak

Katarzyna

Chciałabym bardzo podziękować pani Aleksandrze z działu kas z Leroy Merlin na Fordonie, za szybkie i sprawne rozwiązanie mojego problemu w punkcie informacyjnym. Pani była bardzo miła, uprzejma i obsługiwała nie tylko mnie ale każdego klienta z uśmiechem na twarzy. Oby więcej takich pracowników.

Ilona
@Katarzyna

No właśnie, a jak reszta pracowników sklepu? Tez raczej na plus? :)

Tom

Pojawiło się nowe ogłoszenie. Ciągle szukają i szukają. W ogłoszeniu na stanowisko magazyniera są widełki płacowe 3600-5200 brutto. Czy to prawda ? Czy można wynegocjować więcej niż 3600 ? Opinie o tym miejscu pracy są okropne. Podpytywałem o warunki płacowe pracowników w sklepie. Twierdzą, że całe ogłoszenie to wielkie kłamstwo Czy tak jest ?

Leroy
@Tom

Świetna praca i świetna atmosfera, zarobki bardzo dobre

LM Fordon
@Tom

Wielka ściema. Widełki wysokie tylko na ogłoszeniu, w realu najniższe. Kadra zarządzajaca bardzo aktywnie obgaduje i wyśmiewa swoich podwładnych. Kasy okej, ale reszta...dużo nauki..

....
@Leroy

Dlaczego kłamiesz??? Tam jest okropnie atmosfera fatalna.

Kamila
@LM Fordon

Ale skąd ta różnica w wynagrodzeniach w ogłoszeniu a realnie? To skąd ta kwota w ogłoszeniu?

@....

Może jemu wyjątkowo się podoba? Ludzie są różni. ;p Ile lat za sobą ma tu pracownik o najdłuższym stażu?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin