AWE poland

Bydgoszcz

Opinie o AWE poland

N

Ile może tam dostać konstruktor z doświadczeniem powyżej 5 lat? Firma stabilnie stoi, wypłaty regularne?

Nie taki diabeł straszny

Część z tych rzeczy to pierdoły wyssane z palca niestety faktycznie jest nieciekawie. Pracowałem tam i zarobki są raczej średnie. Plus to wesoła atmosfera na produkcji i porządny socjal.

Nie nażekać mogło być gorzej

O losie tylko nażekanie u innego prywaciaża to samo albo i gożej. AWE przynajmniej ma pożądny socjal. Zarobki średnie Atmosfera na produkcji wesoła. Moja ocena w skali od 0-10 to 7

BBC ACC

No komentarze i komentarze a co mieli powiedzieć praktykanci albo co lepiej co może mówić stażysta chłopak ma niby padaczkę a do tego zarabia na stażu 7 zł na h. Tyle mi wiadomo że jest on w trakcie poszukiwania innej roboty bo zdrowotnie może poupaść. Chłopakowi życzę powodzenia przyda mu się.

A

No niewiem robiłem tam kiedyś i sytuacja jest nieciekawa. Na hali fakt jest wesoło ale Prezes to typowy Skąpiec Tylko Kasa nic po za tym.

ja

Pensje najniższa krajowa premia o zgrozo tylko 10 zł max Tragedia na tym zakładzie do tego młodzi stażyści bez przeszkolenia i dzieciaki się gubią ale się nie dziwie szkolenie to ogromny wydatek dla prezesa a nowe porche samo się nie kupi

ja i ja
@ja 21.08.2016 12:03

Było samemu zostać prezesem i nie mieć bólu tyłka :) albo się zwolnić, zamiast anonimowo narzekać w internecie :D A najniższą krajową mają chyba osoby, które chcą mieć jak najwięcej, ale jak najmniejszym kosztem.

ja

według mnie firma w porządku - zarobki nie najgorsze, atmosfera prawidłowa, ale niektórym nigdy się nie dogodzi ;-)

BIT PIT

Były pracownik: zarobki średnie bym powiedział, a atmosfera na hali ok, w biurze - katastrofa ponoć, kazdy chce być szefem zwłaszcza jedna Pani....

ja

tak jak napisal kolega spawacz. w AWE sie nie narobisz ale tez nie zarobisz. kierownik nie wie co sie dzieje i dostaje tylko zlecenia od prezesa co jest na podobnym poziomie wiedzy. wesola atmosfera to jedyny plus ;)

Spawacz

Zapomoga spawalnicza tak jak napisał kolega wyżej,ale zato jest przyzwolenie na nic nierobienie do głównych zadań spawacza należy siedzenie na stanowisku i obserwowanie czy nienadchodzi kierownik lub prezes

Ozil

Ogólnie to dziadostwo jak wszędzie

gallanonim

ile zarabia konstruktor z około rocznym doświadczeniem? Pozdrawiam

Jako spawacz TIG to szału nie ma, stawka od 10 zł netto do maxxxx 12 zł netto...

szlija

witam.. interesuje mnie praca w zawodzie jako spawacz tig

anonim - 2008-11-17 20:06:39 Słowa kojarzące się z AWE poland (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w AWE poland : Najbardziej nie podobało mi się w AWE poland : a ile można u nich zarobić.....

@anonim 17.11.2008 20:06

Kierownik w miare w porządku ale niekiedy nie wie co się dzieje jedyny plus zakładu do wesoła atmosfera. Duży minus to wymogi prezesa facet ma zero wyobraźni. Jego zasada pracy jest taka jak najwięcej najmniejszym kosztem.(Najtańsze elementy,pracownik ma zasuwać 150% na h)

Zostaw opinię o AWE poland - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWE poland