Opinie o AWE poland w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AWE poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AWE poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWE poland w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5100 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie AWE poland?

Łukasz

Witam. Ile może zarobić spawacz tig z kilkuletnim doświadczeniem i przyzwoitymi umiejętnościami?

KACPER Nowy wpis
@Łukasz

Na początek 3 miechy dostaniesz 3000 netto potem o 400 brutto więcej

Wiktoria Nowy wpis
@KACPER

A potem to po jakim czasie tak właściwie? I już później to nic, to górka ostateczna?

Kacper Nowy wpis
@Wiktoria

Zależy na ile się duustanie umowę jak na rok to zazwyczaj po następnej umowie jest podwyższka też

Podobno w biurze panują niefajne relacje, to prawda? Pisano wcześniej, że brak szacunku przenosił się z administracji nawet na halę. Czy atmosfera została już oczyszczona? No i z tego, co widzę, o zarobkach tradycyjnie już cisza. Temat tabu, czy po prostu nie ma się czym szczycić?

Robert

Witam. Jak warunki pracy kierowcy w firmie? Jak atmosfera w miejscu pracy?Pozdrawiam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AWE poland na stanowisko OPERATOR KOPARKI (PRACA NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY)? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jaką umowę dostaje tu operator CNC? Od razu o pracę?

Nw

Ile można zarobić na stanowisku Operatora CNC.Czy Zapewniają Szkolenia i wdrożenie na stanowisku?

Lucek

@Józek Firma prowadzi rekrutacje, może słyszałeś?

Józek

Wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, fajnie się pracuje, polecam

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy AWE poland? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Sb

Witam mam pytanie jakie są godz.pracy i czy 3500netto chociaż się zarobi? Dziękuje.

Jacek

Wysokość zarobków zawsze różniła obie strony. Firma jest bardzo dobra więc doceniajmy to!!

Pracownik administracji

Faktycznie zarobki przeciętne, ale wiadomo - spółka prywatna. Za to atmosfera w biurze, znam to z autopsji - KATASTROFA Jedna Pani robi karierę " po trupach do celu" rządzi począwszy od "Góry" po hale nawet podobno. Brak szacunku dla ludzi , nawet dużo starszych....Duży minus dla firmy

Teresa

@Dawid proszę, opowiedz więcej o warunkach pracy w AWE Poland. Co w Twojej opinii było mocną stroną pracy w tej firmie? @wesoly może skontaktuj się z firmą odnośnie zarobków? Jako, że wynagrodzenie jest tajemnicą handlową to raczej nikt Ci nie odpisze na to pytanie.

wesoly

Witam czy moze ktoś napisać jakie stawki proponują na spawanie tig

jawor

Zarobki słabe. Gdyby nie ludzie to firma poszła by na dno bo tylko oni mają pojęcie co tu się robi.

Dawid

AWE to firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wiadomo, że zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni.

N

Ile może tam dostać konstruktor z doświadczeniem powyżej 5 lat? Firma stabilnie stoi, wypłaty regularne?

Nie taki diabeł straszny

Część z tych rzeczy to pierdoły wyssane z palca niestety faktycznie jest nieciekawie. Pracowałem tam i zarobki są raczej średnie. Plus to wesoła atmosfera na produkcji i porządny socjal.

Nie nażekać mogło być gorzej

O losie tylko nażekanie u innego prywaciaża to samo albo i gożej. AWE przynajmniej ma pożądny socjal. Zarobki średnie Atmosfera na produkcji wesoła. Moja ocena w skali od 0-10 to 7

BBC ACC

No komentarze i komentarze a co mieli powiedzieć praktykanci albo co lepiej co może mówić stażysta chłopak ma niby padaczkę a do tego zarabia na stażu 7 zł na h. Tyle mi wiadomo że jest on w trakcie poszukiwania innej roboty bo zdrowotnie może poupaść. Chłopakowi życzę powodzenia przyda mu się.

A

No niewiem robiłem tam kiedyś i sytuacja jest nieciekawa. Na hali fakt jest wesoło ale Prezes to typowy Skąpiec Tylko Kasa nic po za tym.

Zostaw merytoryczną opinię o AWE poland - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AWE poland?

Zobacz opinie na temat firmy AWE poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AWE poland
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Inwalidów 3
    85-749 Bydgoszcz